Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szóval bárki bármit mond, egy QB fő értékmérője, hogy hosszútávon nyer-e vele a csapat, vagy veszít. Ezzel szemben lehet mindenféle statisztikákat hozni, de nem érdemes, mert statisztikákal még sose nyertek meccset. Lássuk miért is volt óriási hülyeség ilyen könnyedén lemondani VY-ről.

2006 óta, mióta a csapatnál van 80 alapszakasz meccsünk volt. Ebből 47-szer kezdett, 33-szor nem. A 47 meccsen a győzelmi mutatónk 30-17, a 33 meccsen - amikor nem kezdett - 15-18.

Hát ezt jelentette VY a csapatnak. És ez ellen harcolt tüzzel vassal Fisher, és próbálta meg olyan lehetetlen helyzetekbe kényszeríteni, aminek más vége nem lehetett...
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elnézve ezt a Cassel gyereket egyre jobban sajnálom VY-ot. Remélem egy normális vezetőedzőt kap ki magának. Mit csinált volna vele Fisher, ha így játszott volna? Kerékbetöri??? Igazán elzavarhatnák ezt a f..szt is....egozo
Cassel nem veszett össze a vezetőedzőjével, úgyhogy nem hiném, hogy elzavarják. 😊Nandito
De mint tudjuk, az összeveszéshez két ember szükségeltetik...És nem biztos, hogy mindig annak van igaza, aki "hangosabban ordibál".egozo
Igazad van, azonban - vagy inkább sajnos - mindig a főnöké, esetünkben az edzőé az utolsó szó. Legalábbis az esetek többségében ez történik! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ti komolyan elhiszitek, hogy ha Fisher marad itt a konok fejével, akkor valamilyen változás lesz? Persze lesz...még jobban meg lesz győződve róla, hogy tévedhetetlen, és csak jó dolgokat tud csinálni 😕egozo
Az van, hogy Adams hosszan nyilatkozott Wyattnek, amiből egyértelműen lejön számomra, hogy Fish állását legfőképp az mentette meg, hogy az öreg nem akar egyszerre két edzőt fizetni, 6,5 misi Fisher fizuja, s a ha elzavarja fizethette volna őt is, amit nem akart. Ugyanakkor azt érzékeltette elég határozottan, hogy eredményt akar, azonnal. Ez a balhé azért szerintem sokat változtatott az öreg és Fisher viszonyán, nincs már vak bizalom. Egy újab ötös, vagy hatos vereségszéria szerintem azonnali menesztéssel jár majd a köv idényben.
Tudom, hogy utópisztikusan hangzik, de mi történik mondjuk akkor, ha Vince elmegyvhova egyéves szerzőpdéssel, aztán amikor Jefftől elköszönünk legkésőbb egy év múlva ilyenkor, akkor visszahozza az öreg...?rezső
Ez tényleg utópisztikusan hangzik. Csodálkoznék, ha egy ilyen jó irányító, mint Young, bárhol is csak egyéves szerződést kapna. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi helyzetben mindannyian bízunk benne, hogy draftolunk egy fiatal, sokra hivatott QB-t. Kicsit furcsa lenne, ha egy év alatt szépen beillesztenénk a csapatba - legyen akárki az edző -, aztán a nyakára hoznánk VY-t. nem hiszem, hogy az jóra vezetne.Nandito
ez amolyan gyenge vicc volt csak a részemről - bocs mindenkitől
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Ti komolyan elhiszitek, hogy ha Fisher marad itt a konok fejével, akkor valamilyen változás lesz? Persze lesz...még jobban meg lesz győződve róla, hogy tévedhetetlen, és csak jó dolgokat tud csinálni 😕egozo
Az van, hogy Adams hosszan nyilatkozott Wyattnek, amiből egyértelműen lejön számomra, hogy Fish állását legfőképp az mentette meg, hogy az öreg nem akar egyszerre két edzőt fizetni, 6,5 misi Fisher fizuja, s a ha elzavarja fizethette volna őt is, amit nem akart. Ugyanakkor azt érzékeltette elég határozottan, hogy eredményt akar, azonnal. Ez a balhé azért szerintem sokat változtatott az öreg és Fisher viszonyán, nincs már vak bizalom. Egy újab ötös, vagy hatos vereségszéria szerintem azonnali menesztéssel jár majd a köv idényben.
Tudom, hogy utópisztikusan hangzik, de mi történik mondjuk akkor, ha Vince elmegyvhova egyéves szerzőpdéssel, aztán amikor Jefftől elköszönünk legkésőbb egy év múlva ilyenkor, akkor visszahozza az öreg...?rezső
Ez tényleg utópisztikusan hangzik. Csodálkoznék, ha egy ilyen jó irányító, mint Young, bárhol is csak egyéves szerződést kapna. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi helyzetben mindannyian bízunk benne, hogy draftolunk egy fiatal, sokra hivatott QB-t. Kicsit furcsa lenne, ha egy év alatt szépen beillesztenénk a csapatba - legyen akárki az edző -, aztán a nyakára hoznánk VY-t. Nem hiszem, hogy az jóra vezetne.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Ti komolyan elhiszitek, hogy ha Fisher marad itt a konok fejével, akkor valamilyen változás lesz? Persze lesz...még jobban meg lesz győződve róla, hogy tévedhetetlen, és csak jó dolgokat tud csinálni 😕egozo
Az van, hogy Adams hosszan nyilatkozott Wyattnek, amiből egyértelműen lejön számomra, hogy Fish állását legfőképp az mentette meg, hogy az öreg nem akar egyszerre két edzőt fizetni, 6,5 misi Fisher fizuja, s a ha elzavarja fizethette volna őt is, amit nem akart. Ugyanakkor azt érzékeltette elég határozottan, hogy eredményt akar, azonnal. Ez a balhé azért szerintem sokat változtatott az öreg és Fisher viszonyán, nincs már vak bizalom. Egy újab ötös, vagy hatos vereségszéria szerintem azonnali menesztéssel jár majd a köv idényben.
Tudom, hogy utópisztikusan hangzik, de mi történik mondjuk akkor, ha Vince elmegyvhova egyéves szerzőpdéssel, aztán amikor Jefftől elköszönünk legkésőbb egy év múlva ilyenkor, akkor visszahozza az öreg...?
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Elnézve ezt a Cassel gyereket egyre jobban sajnálom VY-ot. Remélem egy normális vezetőedzőt kap ki magának. Mit csinált volna vele Fisher, ha így játszott volna? Kerékbetöri??? Igazán elzavarhatnák ezt a f..szt is....egozo
Cassel nem veszett össze a vezetőedzőjével, úgyhogy nem hiném, hogy elzavarják. 😊Nandito
De mint tudjuk, az összeveszéshez két ember szükségeltetik...És nem biztos, hogy mindig annak van igaza, aki "hangosabban ordibál".
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Most meg példaként kerültünk elő a közvetítésben a sikeres rögbis megoldások kérdésre. Ricsiék konkrétan a '99-es Buffalo elleni rájátszásbeli győztes drive-unkat mesélték el. 😀 Aztán egy másik kérdésre Finnegan neve is elhangzott, de azt inkább hagyjuk...

Music City Miracle
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elnézve ezt a Cassel gyereket egyre jobban sajnálom VY-ot. Remélem egy normális vezetőedzőt kap ki magának. Mit csinált volna vele Fisher, ha így játszott volna? Kerékbetöri??? Igazán elzavarhatnák ezt a f..szt is....egozo
Cassel nem veszett össze a vezetőedzőjével, úgyhogy nem hiném, hogy elzavarják. 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Elnézve ezt a Cassel gyereket egyre jobban sajnálom VY-ot. Remélem egy normális vezetőedzőt kap ki magának. Mit csinált volna vele Fisher, ha így játszott volna? Kerékbetöri??? Igazán elzavarhatnák ezt a f..szt is....
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Ti komolyan elhiszitek, hogy ha Fisher marad itt a konok fejével, akkor valamilyen változás lesz? Persze lesz...még jobban meg lesz győződve róla, hogy tévedhetetlen, és csak jó dolgokat tud csinálni 😕
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Laki közben egy kis reklámot csinált a csapatunknak a Sport tévén! 😊Nandito
😉
érdekelt mit mondanak az okosok mondjuk Ricsi aki azt hitte h 2:00-nál időt kért a Hawks 😀Laki
Nem is vettem észre, mikor ez történt. Bár annyira jó meccs volt, biztosan az vonta el a figyelmemet! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Laki közben egy kis reklámot csinált a csapatunknak a Sport tévén! 😊Nandito
😉
érdekelt mit mondanak az okosok mondjuk Ricsi aki azt hitte h 2:00-nál időt kért a Hawks 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Laki közben egy kis reklámot csinált a csapatunknak a Sport tévén! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust

😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Nem jó, de azért én is reménykedem...rezső
Én meg azt remélem, hogy olyan irányítót választ, aki nemcsak jó lesz, hanem együtt is tud dolgozni vele.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Nem jó, de azért én is reménykedem...
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
KI lesz itt QB? Rusty?ThundersNFL
Csak írsz, vagy olvasol is???? Ezen az oldalon folyamatosan erről megy a duma....egozo
mindkettő😀ThundersNFL
a lényeg, hogy fogalmunk sinc 😉 s
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
KI lesz itt QB? Rusty?ThundersNFL
Csak írsz, vagy olvasol is???? Ezen az oldalon folyamatosan erről megy a duma....egozo
mindkettő😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
KI lesz itt QB? Rusty?ThundersNFL
Csak írsz, vagy olvasol is???? Ezen az oldalon folyamatosan erről megy a duma....
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
KI lesz itt QB? Rusty?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
"Kár" , hogy Vick a QB1 a Eaglesben, én most tutira elhoznám, na de ez csak egy kósza gondolat. A szezon kezdete óta már változtak a dolgok. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én nem mondtam, hogy VY nem lesz sikeres. Csak azt, hogy nem biztos, hogy egyből kezdő lesz. De ez lényegtelen is.

Az, hogy most nem látjuk a jövő QB-ját, az egy dolog, mert jelenleg nincs itt 😊 de ugye a draft is ott van, meg vannak még hasonló kegyvesztett veteránok (pl. Orton), akikkel lehet kezdeni valamit. Szóval az offense karbantartása a legkevesebb, a defense-el lesznek gondok.Rajna
legyen igazad a offense-zel kapcsolatbanrezső
Nem tudom elképzelni, hogy gyenge legyen az O. Collins-szal is jó volt, nála pedig mindenképp jobb játékos lesz a QB. Ha leszámítjuk Rusty meccseit (ami ráadásul a ugye gyenge D-k ellen is volt, szóval ott normális QB-val lehetett volna tarolni), akkor átlagban pont huszonöt pontot termeltünk meccsenként, ami simán top10es, és mondom, a Houston ellen szerintem tudtuk volna ezt javítani akár egy Collins-szal is. Ha csak VY meccseit nézzük, ez a szám 28, aminél csak a Pats jobb. Lényeg, hogy egy egy közepes irányítóval is mennie kéne a dolgoknak. A fal kiváló, van egy Britt, aki emel egy szintet a passzjátékon, CJ ugye alap, szóval tényleg bárki közepes is elsztárkodhat itt. Most akár ilyen Ortonszint jön, akár valami újonc, Collinst reprodukálni tudni kell (ha nem akkor dől az egész elmélet de ennyire legyünk már optimisták, hogy a csereQBnk szintjét hozza majd a sokmillió dolláros új irányító), és akkor a D lesz csak a probléma. Ott viszont sokmindent alapjaiban kell átalakítani, furamód olyan nagyon egyik posztra sem kell annyira ember, van egy fiatal, rotálható DL, van egy sztárLB meg két alsó középszint, néha jó meccsekkel, CBk között van egy remek playmaker és fejlődő fiatalok, safetyben Griff nagyon jó volt idén (kicsit észrevétlenül), másik safety kell de nem ő fogja új szintre emelni a Dt. Mindenhol csak kis upgrade kell, de sajnos ez összejön egy ilyen gyengus kis egységgé.Rajna
Nagyjából egyetértünk a D-vel kapcsolatban, annyi sztem, hogy a LB-sorba kell nagyobb változtatás, ráadásul Tulloch visszatérése is kérdés egyelőre. Egyébként én is úgy látom, hogy egy jó safety kell Hope helyére, meg a falba egy-vagy két ember. Brown állapota kicsit aggaszt, mert nagyon gyanús az, hogy tullképpen egész szezonban sérült volt, a hetek nagy többségén szinte egyáltalán nem tudott edzeni, és mégsem tudott felépülni. Egyébként is a DT-posztre kéne ember mindenképpen, meg biztos lesz új DE-nk is legalább egy. Ez a Morgan nagyon biztató volt azon a két és fél, három meccsen, ami jutott neki, Babin és Ball is megfelelő, Hayes viszont szintén állandóan sérült. Ford meg menni fog asszem
Az offense egyértelműen jó szerkezetű, megfelelő emberekkel, s a futó és WR poszton is egy-egy sztárral (Britt sztem az, vagy legalábbis nagyon rövid időn belül az lesz).
Az új QB kérdésénél Orton jutott eszembe talán először, vagy másodszor, de így jobban visszagondolva, a Broncos elleni meccsünk utáni nyilatkozatával, amikor minden szemétséget hordott össze rólunk, nem hiszem, hogy meg akarnánk szerezni.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én nem mondtam, hogy VY nem lesz sikeres. Csak azt, hogy nem biztos, hogy egyből kezdő lesz. De ez lényegtelen is.

Az, hogy most nem látjuk a jövő QB-ját, az egy dolog, mert jelenleg nincs itt 😊 de ugye a draft is ott van, meg vannak még hasonló kegyvesztett veteránok (pl. Orton), akikkel lehet kezdeni valamit. Szóval az offense karbantartása a legkevesebb, a defense-el lesznek gondok.Rajna
legyen igazad a offense-zel kapcsolatbanrezső
Nem tudom elképzelni, hogy gyenge legyen az O. Collins-szal is jó volt, nála pedig mindenképp jobb játékos lesz a QB. Ha leszámítjuk Rusty meccseit (ami ráadásul a ugye gyenge D-k ellen is volt, szóval ott normális QB-val lehetett volna tarolni), akkor átlagban pont huszonöt pontot termeltünk meccsenként, ami simán top10es, és mondom, a Houston ellen szerintem tudtuk volna ezt javítani akár egy Collins-szal is. Ha csak VY meccseit nézzük, ez a szám 28, aminél csak a Pats jobb. Lényeg, hogy egy egy közepes irányítóval is mennie kéne a dolgoknak. A fal kiváló, van egy Britt, aki emel egy szintet a passzjátékon, CJ ugye alap, szóval tényleg bárki közepes is elsztárkodhat itt. Most akár ilyen Ortonszint jön, akár valami újonc, Collinst reprodukálni tudni kell (ha nem akkor dől az egész elmélet de ennyire legyünk már optimisták, hogy a csereQBnk szintjét hozza majd a sokmillió dolláros új irányító), és akkor a D lesz csak a probléma. Ott viszont sokmindent alapjaiban kell átalakítani, furamód olyan nagyon egyik posztra sem kell annyira ember, van egy fiatal, rotálható DL, van egy sztárLB meg két alsó középszint, néha jó meccsekkel, CBk között van egy remek playmaker és fejlődő fiatalok, safetyben Griff nagyon jó volt idén (kicsit észrevétlenül), másik safety kell de nem ő fogja új szintre emelni a Dt. Mindenhol csak kis upgrade kell, de sajnos ez összejön egy ilyen gyengus kis egységgé.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én nem mondtam, hogy VY nem lesz sikeres. Csak azt, hogy nem biztos, hogy egyből kezdő lesz. De ez lényegtelen is.

Az, hogy most nem látjuk a jövő QB-ját, az egy dolog, mert jelenleg nincs itt 😊 de ugye a draft is ott van, meg vannak még hasonló kegyvesztett veteránok (pl. Orton), akikkel lehet kezdeni valamit. Szóval az offense karbantartása a legkevesebb, a defense-el lesznek gondok.Rajna
legyen igazad a offense-zel kapcsolatban