Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.Rajna
Ez itt a lényeg, amit sokan hajlamosak talán elfelejteni a nagy Fisher-Young-ozás közben. Fisher sorsának semmi köze nem szabadna, hogy legyen a Young-ügyhöz. Én azt szeretném, ha nem akarnánk középszerűek lenni, márpedig Jeff-fel az utóbbi években (kivéve 2008) csak azok voltunk (értsd: hosszú-hosszú éveken át).
Nagyon szomorúvá tett, hogy ma reggel nem azt olvastam, hogy Bud elküldte. Igaz, nem is erősítette meg a helyén, még gondolkodik az öreg. könyörgöm, ne sokáig elmélkedj Bud! Lépni kell!rezső
Sokan kiegyeznének ezekkel a középszerű szezonokkal... nyolcadik legjobb mérlegünk van ebben az évtizedben, és ugye ebben benne van egy rebuild 4-12, meg VY újonc éve is, amikor időbe telt emgtalálni a csapat identitását meg a playbookot hozzá. De mondom, én nem vagyok az elküldése ellen, csak ez a konstans szurkolói reflex, hogy elvárások alatti szezon=rúgjuk ki a HCt azért nem biztos, hogy bejön. Hozunk helyette valami marhát akivel aztán sínylődhetünk évekig (mert ebből a szezonból sajnos errefele is visz út...). Nagyon nehéz Super Bowlokat nyerni. Összesen hat csapatnak jött össze ugye ebben az évtizedben, és nem biztos, hogy szívesebben lettem volna mondjuk Saintsdrukker a szar és lúzer évek miatt azért az egy bajnoki címért. Sokban össze lehet hasonlítani Andy Reiddel, igaz, ő azért egy fokkal jobb volt általában, más kérdés, hogy az NFC Eastben limitált a Peyton Manningek száma, ami azért egy igen nagy faktor. Jelenleg nem tudok olyan HCt mondani, akiben 100%ig megbíznék, hogy jobb lesz, mint Fish volt. Jöhet Harbaugh, aki úgyse fog, de ő még ki se próbálta az NFLt. Akik viszont NFL-szinten produkáltak valamit, Fisher bokájáig se érhetnek fel (most ilyen Cowherekkel ne vicceljünk. Örülnék neki de nem valószínű, hogy ha egyáltalán visszajön pont ide jönne). Nem látom az alternatívát. Grudennek örülnék, de ő is messze van attól, hogy garancia legyen a sikerre, a SB-győzelme óta a Bucs nem tett le sokat az asztalra. A többiek pedig csak rosszabbak, és mivel mi teketóriázunk, mire kivágjuk Fisht, már a legjobb jelöltekre lecsap más. Az is gond, hogy Adams már 88 éves, nyilvánvalóan magától képtelen racionális döntést hozni. Soakt tett a csapatért meg a ligáért, de ha nem Fish lenne az edző itt, szerintem ő lenne a liga második Al Davise.

Azért annyi valószínűnek tűnik, hogy ha nem Rustyt kell bevetnünk két meccsen, akkor idén is megvan a 8-8, ami nem katasztrófa (középszerű, de messze van a szartól). Harmadik QB-val kalkulálni pedig badarság, mi konkrétan rosteren sem szoktunk tartani. A lényeg, amit mondani szeretnék, hogy ha Fisher megy, nem jön el a Kánaán. Rohadt messze lesz a Super Bowl még mindig, az esetleges új HC középszerűségének szerintem mindenki örvendeni fog. Igazság szerint lehet, hoy az én mentalitásom rossz, de folyamatosan playoffba kerülő, de legalább playoffért harcoló csapatnak szívesen drukkolok, Super Bowl nélkül is. Inkább öt szezon, ahol folyton legalább 8-8ak vagyunk, de nincs SB, mint négy szar, majd egy gyűrű a végén, még akkor is, ha a játék erről szól. Egyszerűen négy év bénázás nem éri meg. Dynastyt pedig nem könnyű építeni, kell hozzá egy rohadt jó QB, ami mákfaktor is.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.Rajna
Bocsi az a 8. kör, 8. helyen lenne, elírtam. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.Rajna
Ez itt a lényeg, amit sokan hajlamosak talán elfelejteni a nagy Fisher-Young-ozás közben. Fisher sorsának semmi köze nem szabadna, hogy legyen a Young-ügyhöz. Én azt szeretném, ha nem akarnánk középszerűek lenni, márpedig Jeff-fel az utóbbi években (kivéve 2008) csak azok voltunk (értsd: hosszú-hosszú éveken át).
Nagyon szomorúvá tett, hogy ma reggel nem azt olvastam, hogy Bud elküldte. Igaz, nem is erősítette meg a helyén, még gondolkodik az öreg. könyörgöm, ne sokáig elmélkedj Bud! Lépni kell!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d70ea9/article/titans-owner-adams-still-evaluating-coach-fishers-status?module=HP_headlines
"I will make the decisions that I feel are in the best interest of the team," Adams said in a statement released just before Fisher spoke to reporters Monday. "I do understand the time element involved and would expect to make these decisions in the near future."


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
mit akartál írni?rezső
hát hogy szerinte 😊Laki
Pont ez volt a kérdés, hogy szerinte miért lesz így? De lehet, hogy Uncle Bud van közöttünk álnéven 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
és ezt honnan veszed?rezső
Laki
mit akartál írni?rezső
hát hogy szerinte 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Fisher marad....,szerintem Young tipli! :cool:deepsilver
és ezt honnan veszed?rezső
Laki
mit akartál írni?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
Mindenféleképp minőségi CB kell nekünk!!!NOrbyyyyy
én nem látom Cecilben azt, ami kéne ahhoz, hogy tényleg jó védelmünk legyen. abban azért egytértünk, hogy az emberanyagunk a védőegységben közel sem volt ideális. LB és Hope helyére egy safety mindenképpen kell, nálam a CB harmadik a fontossági sorban, no meg a védőfalat is combosítani kéne, aztán a támadófalba sem ártana egy minőségi ember. nagyjából ez az öt poszt, ami így hirtelen eszembe jut. No meg természetesen egy jó QB abban az esetben, ha Youngnak mennie kell. (a balhézása miatt mennie kellene, én ugyanakkor nem bánnám, ha maradna - egy olyan HC-vel, aki rá építi a csapatot sztem nagyon jó lehet - ő is meg a csapat is)
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Fisher marad....,szerintem Young tipli! :cool:deepsilver
és ezt honnan veszed?rezső


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Fisher marad....,szerintem Young tipli! :cool:deepsilver
és ezt honnan veszed?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
Mindenféleképp minőségi CB kell nekünk!!!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-t

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fisher marad....,szerintem Young tipli! :cool:
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megint egy drámai végjáték akár csak, mint a Denver,Miami,Skins meccsen.... kb 1:36-al a vége előtt megszerezzük nagy nehezen a labdát erre rögtön visszaadjuk :/ ilyeneken tudom legjobban felbosszantani magam. Csak részletekben láttam a meccset egyébként.

Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

Bizonyára összegzi a vezetőség, hogy miként is sikerült 5-2ről egy 5-8 vesszőfutást csinálni, valamint az LB sor.... na meg Hope.... akkor mondjuk úgy, hogy a secondary átépítése,tatarozása,restaurálása kezdődjön meg 😀pakesz
sajnos 1-8 az az 5-8rezső
Igaz, de én csak a zsinorban 6 vereséget számoltam, nem vettem bele direkt a többit.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Boldogat mindenkinek!

és azért ennek a Colts zacsinak legalább annyi haszna volt, hogy a megjelent cikkek alapján a 8. helyen draftolhatunk. de messze van az még...Titans
Most már csak azt lenne jó tudni, hogy mit választunk: egy új edzőt, vagy egy új irányítót? Persze tudom, hogy trénert nem lehet draftolni, de ha Fisher marad, akkor nyilván Young megy. (Mintha Rajna írta volna korábban, hogy jó QB-k vannak kilátásba draftra.) Persze ha új HC lesz, akkor valószínűleg VY marad, és gondolom a védelmet erősítjük. De az is lehet, hogy Fisher és Young is megy, bár erre azért kicsi esélyt látok. Vagy esetleg irányítót cserélünk, de akkor ki az, aki jó lenne nekünk? Nem tagadom, kíváncsian várom a csapat körüli történéseket.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Boldogat mindenkinek!

és azért ennek a Colts zacsinak legalább annyi haszna volt, hogy a megjelent cikkek alapján a 8. helyen draftolhatunk. de messze van az még...

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

pakesz
Mint általában...megint nem tudott meccst nyerni...egozo
ez volt vele mindig is a legnagyobb baj, utolsó percek game-winning drive kell - nem jön, nem jött 😕
egyébként persze tényleg jól játszott...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

pakesz
Mint általában...megint nem tudott meccst nyerni...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Megint egy drámai végjáték akár csak, mint a Denver,Miami,Skins meccsen.... kb 1:36-al a vége előtt megszerezzük nagy nehezen a labdát erre rögtön visszaadjuk :/ ilyeneken tudom legjobban felbosszantani magam. Csak részletekben láttam a meccset egyébként.

Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

Bizonyára összegzi a vezetőség, hogy miként is sikerült 5-2ről egy 5-8 vesszőfutást csinálni, valamint az LB sor.... na meg Hope.... akkor mondjuk úgy, hogy a secondary átépítése,tatarozása,restaurálása kezdődjön meg 😀pakesz
sajnos 1-8 az az 5-8
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megint egy drámai végjáték akár csak, mint a Denver,Miami,Skins meccsen.... kb 1:36-al a vége előtt megszerezzük nagy nehezen a labdát erre rögtön visszaadjuk :/ ilyeneken tudom legjobban felbosszantani magam. Csak részletekben láttam a meccset egyébként.

Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

Bizonyára összegzi a vezetőség, hogy miként is sikerült 5-2ről egy 5-8 vesszőfutást csinálni, valamint az LB sor.... na meg Hope.... akkor mondjuk úgy, hogy a secondary átépítése,tatarozása,restaurálása kezdődjön meg 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!. Úgy is mondhatnám, hogy VY TD-kben,CJ futásokban, Morgan,Babin sackekben, Mariani return TD-ben, Verner INT-ekben gazdag új évet kívánok minden Titans szurkolónak! 😊 😀 :cool:pakesz
Így legyen! Mondjuk, ha végre szerzünk majd egy normális CB-t még akkor kötvehiszem, hogy Verner játszani fog jövőre, de többi legyen így. Ja Babinnak még kell egy szerződés!NOrbyyyyy
Meg Finnegannek is oda kellene magát jobban tenni mert az tény, hogy Verner nagyon lassú de szerintem semmivel sem volt gyengébb mint Finnegan...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!. Úgy is mondhatnám, hogy VY TD-kben,CJ futásokban, Morgan,Babin sackekben, Mariani return TD-ben, Verner INT-ekben gazdag új évet kívánok minden Titans szurkolónak! 😊 😀 :cool:pakesz
Így legyen! Mondjuk, ha végre szerzünk majd egy normális CB-t még akkor kötvehiszem, hogy Verner játszani fog jövőre, de többi legyen így. Ja Babinnak még kell egy szerződés!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!. Úgy is mondhatnám, hogy VY TD-kben,CJ futásokban, Morgan,Babin sackekben, Mariani return TD-ben, Verner INT-ekben gazdag új évet kívánok minden Titans szurkolónak! 😊 😀 :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Boldog új évet minden Titans-fannak, és idénre egy sokkal sikeresebb szezont (ha lesz)! 😊

Music City Miracle