NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
mC for Titans fans!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Boldog, békés karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog karácsonyt minden Titans fannak főleg azoknak akik itt fórumoznak!! :cool: 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Scaife-et azért sajnálnám. VY-vel azért nem volt rossz!NOrbyyyyy
én nem sajnálnám annyira - nem ér öt misit, amit az utolsó két szezonra kapott ajándékba tőlünkrezső
Csak az a baj, hogy Cook nem az igazi, reméljük, hogy csak egyenlőre, Stevens meg nem az az igazi elkapó TE, bár sokat fejlődött. FA piacot nem tudom, de nem vagyunk valami híres vadászok ott, míg a drafton talán ha egy szóba jöhető TE van, aki mindjárt kezdhetne is, de Ő az első körben kimegy, mi meg úgysem fogjuk behúzni ott. Kyle Rudolph a Notre Dame-ből.egozo
Kyle Rudolph-nak örülnék. Szívesen becserélném bármelyik TE-re, de én sem tartom valószínűnek, hogy behúzzuk, mivel több poszton hiányt szenvedünk a jó játékosokból!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ti nyertek a Chiefs ellen, Jags lose vs. Redskins, Colts a Raiders ellen

következő héten megveritek a Coltsot, a Jags pedig veszít a texans ellen, és Ringer máris PO-s 😀Hurka
Széép álom, de nem lehetetlen! 😀 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ti nyertek a Chiefs ellen, Jags lose vs. Redskins, Colts a Raiders ellen

következő héten megveritek a Coltsot, a Jags pedig veszít a texans ellen, és Ringer máris PO-s 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Scaife-et azért sajnálnám. VY-vel azért nem volt rossz!NOrbyyyyy
én nem sajnálnám annyira - nem ér öt misit, amit az utolsó két szezonra kapott ajándékba tőlünkrezső
Csak az a baj, hogy Cook nem az igazi, reméljük, hogy csak egyenlőre, Stevens meg nem az az igazi elkapó TE, bár sokat fejlődött. FA piacot nem tudom, de nem vagyunk valami híres vadászok ott, míg a drafton talán ha egy szóba jöhető TE van, aki mindjárt kezdhetne is, de Ő az első körben kimegy, mi meg úgysem fogjuk behúzni ott. Kyle Rudolph a Notre Dame-ből.egozo
ki tudja, mit csinálunk az odffseasonben, először várjuk ki, milyen döntés születik az edző és a QB-posztokon, mert egy új vezetőedzővel az eddig megszokotthoz képest új stratégia honosodhat meg. Nem beszélve arról, hogy Bud bácsi egyre jobban akarja azt a SB-győzelmet, s mivel már nem sok van neki hátra, könnyebben rábólinthat komoly igazolásokra is (végülis Moss megszerzését is támogatta)
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Már nem számít mi lesz az utsó két meccsen, sztem ezek lesznek Fish búcsúpillanati - azért lesz még egy-két nagy távozó, Collins, Scaife pl.rezső
Scaife-et azért sajnálnám. VY-vel azért nem volt rossz!NOrbyyyyy
én nem sajnálnám annyira - nem ér öt misit, amit az utolsó két szezonra kapott ajándékba tőlünkrezső
Csak az a baj, hogy Cook nem az igazi, reméljük, hogy csak egyenlőre, Stevens meg nem az az igazi elkapó TE, bár sokat fejlődött. FA piacot nem tudom, de nem vagyunk valami híres vadászok ott, míg a drafton talán ha egy szóba jöhető TE van, aki mindjárt kezdhetne is, de Ő az első körben kimegy, mi meg úgysem fogjuk behúzni ott. Kyle Rudolph a Notre Dame-ből.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Végre volt támadófoci. Bár a második TD-t elötti Britt elkapást megköszönhetjük a Houstonnak, szörnyű homály passz volt, azért összességében Collins hozta amit tud. CJ jó volt, és Velascoval a támadó fal mintha egységesebb lenne, mint nélküle. A védelem második félideji produkciója nagyon visszaesett, ennyi büntetést egymás után egy jó csapat ellen nem úsztunk volna meg büntetlenül. Bár pl McCourty pickjénél nem láttam ismétlést az állítólagos bemozdulásról... Úgy látszik a támadófal csak sok büntetés árán tud használható játékot nyújtani. Griff sajnos állandóan eljátsza az ST-ben az offside-ot. Finnegan jó lenne, ha összekapná végre magát, tőle nem ezt az átlag alatti teljesítményt szoktuk meg, McCourty és Verner egész szezonban kiegyensúlyozottabb nála. VY-t nagy taps kísérte a stadionban, láttátok? Azér továbbra is...Fisher monnyon le!!!! 😊egozo
Már nem számít mi lesz az utsó két meccsen, sztem ezek lesznek Fish búcsúpillanati - azért lesz még egy-két nagy távozó, Collins, Scaife pl.rezső
Scaife-et azért sajnálnám. VY-vel azért nem volt rossz!NOrbyyyyy
én nem sajnálnám annyira - nem ér öt misit, amit az utolsó két szezonra kapott ajándékba tőlünk
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végre volt támadófoci. Bár a második TD-t elötti Britt elkapást megköszönhetjük a Houstonnak, szörnyű homály passz volt, azért összességében Collins hozta amit tud. CJ jó volt, és Velascoval a támadó fal mintha egységesebb lenne, mint nélküle. A védelem második félideji produkciója nagyon visszaesett, ennyi büntetést egymás után egy jó csapat ellen nem úsztunk volna meg büntetlenül. Bár pl McCourty pickjénél nem láttam ismétlést az állítólagos bemozdulásról... Úgy látszik a támadófal csak sok büntetés árán tud használható játékot nyújtani. Griff sajnos állandóan eljátsza az ST-ben az offside-ot. Finnegan jó lenne, ha összekapná végre magát, tőle nem ezt az átlag alatti teljesítményt szoktuk meg, McCourty és Verner egész szezonban kiegyensúlyozottabb nála. VY-t nagy taps kísérte a stadionban, láttátok? Azér továbbra is...Fisher monnyon le!!!! 😊egozo
Már nem számít mi lesz az utsó két meccsen, sztem ezek lesznek Fish búcsúpillanati - azért lesz még egy-két nagy távozó, Collins, Scaife pl.rezső
Scaife-et azért sajnálnám. VY-vel azért nem volt rossz!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Végre volt támadófoci. Bár a második TD-t elötti Britt elkapást megköszönhetjük a Houstonnak, szörnyű homály passz volt, azért összességében Collins hozta amit tud. CJ jó volt, és Velascoval a támadó fal mintha egységesebb lenne, mint nélküle. A védelem második félideji produkciója nagyon visszaesett, ennyi büntetést egymás után egy jó csapat ellen nem úsztunk volna meg büntetlenül. Bár pl McCourty pickjénél nem láttam ismétlést az állítólagos bemozdulásról... Úgy látszik a támadófal csak sok büntetés árán tud használható játékot nyújtani. Griff sajnos állandóan eljátsza az ST-ben az offside-ot. Finnegan jó lenne, ha összekapná végre magát, tőle nem ezt az átlag alatti teljesítményt szoktuk meg, McCourty és Verner egész szezonban kiegyensúlyozottabb nála. VY-t nagy taps kísérte a stadionban, láttátok? Azér továbbra is...Fisher monnyon le!!!! 😊egozo
Már nem számít mi lesz az utsó két meccsen, sztem ezek lesznek Fish búcsúpillanati - azért lesz még egy-két nagy távozó, Collins, Scaife pl.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Érdekes volt Fisher boszorkányüldözése Scaife ellen, mert egy jó szót szolt VY mellett....
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Végre volt támadófoci. Bár a második TD-t elötti Britt elkapást megköszönhetjük a Houstonnak, szörnyű homály passz volt, azért összességében Collins hozta amit tud. CJ jó volt, és Velascoval a támadó fal mintha egységesebb lenne, mint nélküle. A védelem második félideji produkciója nagyon visszaesett, ennyi büntetést egymás után egy jó csapat ellen nem úsztunk volna meg büntetlenül. Bár pl McCourty pickjénél nem láttam ismétlést az állítólagos bemozdulásról... Úgy látszik a támadófal csak sok büntetés árán tud használható játékot nyújtani. Griff sajnos állandóan eljátsza az ST-ben az offside-ot. Finnegan jó lenne, ha összekapná végre magát, tőle nem ezt az átlag alatti teljesítményt szoktuk meg, McCourty és Verner egész szezonban kiegyensúlyozottabb nála. VY-t nagy taps kísérte a stadionban, láttátok? Azér továbbra is...Fisher monnyon le!!!! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazság szerint a mai nappal meg kellett volna nyerni a divíziót, ehelyett annak kéne örülni, hogy legalább a matematikai esély megmaradt.Titans
így van, s ez összességében szomorú, de azért jó, hogy újra nyertünk.
Ez a Texans eddig tudta összeszedni magát, a folymatosan ellúzerkedett meccsekbe mostanra fáradtak bele teljesen, s ez volt a mi nagy szerencsénkrezső
Ez mind így van és még annak örülhetünk még, hogy CJ versenyben van még a liga legjobb futója címért is!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Igazság szerint a mai nappal meg kellett volna nyerni a divíziót, ehelyett annak kéne örülni, hogy legalább a matematikai esély megmaradt.Titans
így van, s ez összességében szomorú, de azért jó, hogy újra nyertünk.
Ez a Texans eddig tudta összeszedni magát, a folymatosan ellúzerkedett meccsekbe mostanra fáradtak bele teljesen, s ez volt a mi nagy szerencsénk
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Igazság szerint a mai nappal meg kellett volna nyerni a divíziót, ehelyett annak kéne örülni, hogy legalább a matematikai esély megmaradt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://nfl.fanhouse.com/2010/12/17/did-randy-moss-bash-jeff-fisher-on-nashville-radio/

Ez a szezon egyre kaotikusabb...rezső
Hát az. Érdekes és egyben kaotikus szezon ez így van. Azért ma remélem végre nyerünk már.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
http://nfl.fanhouse.com/2010/12/17/did-randy-moss-bash-jeff-fisher-on-nashville-radio/

Ez a szezon egyre kaotikusabb...
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Pár napja olvastam az nfl.com-on egy cikket, amiben Finnegan megemlítette, hogy nyugodtan üljenek le a vérmes szurkolók pattogatott kukoricával a visszavágó elé, ő mindenesetre személyesen szeretne sort keríteni a nézeteltérésük tisztázására A. Johnson-nal, még a meccs előtt. Nem arra gondolt, hogy megint letépik egymás fejét. Meg is találtam:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cee46f/article/titans-finnegan-not-looking-to-retaliate-vs-texans-johnson

+1

Ez a cikk még érdekelhet Titeket - Vince Young meglátogatta a csapatát:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cfd033/article/young-visits-titans-locker-room-speaks-with-teammates

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ball is IRadam8
Nem nehéz "leverni" az F betűt, úgy hogy vissza sem ütött Finnegan.... minden esetre nem erről kell,hogy szóljon egy NFL meccs.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ball is IR

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Brown IR lett, nem? Asszem Kareem Brown került rosterre a PS ből helyette.egozo
Igen-Igen IR.... de Malcolm Sheppard DT került fel a rosterre, vagy ő ott volt ?😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Brown IR lett, nem? Asszem Kareem Brown került rosterre a PS ből helyette.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Out: Ball,Brown,Mouton , FISHER 😂
Questionable: Haye,Marks

Fantastic: Cheerleaders 😛 😀pakesz
Így van Fisher Out!! 😂 😂
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Ball,Brown,Mouton , FISHER 😂
Questionable: Haye,Marks

Fantastic: Cheerleaders 😛 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks