NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Vegyük sorra mit tett az utobbi időben Fisher (hangsúlyozom, nem a mult századról van szó, vagy a 7 évvel ezelőttről, mert azokkal a dolgokkal ma sajnos egy meccset sem lehet nyerni):

Futás: megszerezte CJ-t, aki LanDale White-tal egy egész ütős párost alkotott, ezt felrobbantotta, és amikor kialakulhatott volna egy új Blounttal arra nemet mondott. Sokan tudtuk előre, hogy csak CJ - akármilyen fenomén is - egyedül nem képes megoldani minden helyzetet, de Fisher még mindig nem tudja, mert még a maradék Ringert sem játszatja, csak egy-két futás erejéig.

Elkapók: idehozta Mosst, szerintem teljesen feleslegesen, semmi fejlődést nem látok vele a támadó sorban, sőt... Britt jó húzás volt, tavaly óta Ő a csapat elsőszámú elkapója, csak nem úgy bánnak vele...

Fal: ligaelső falból, egy futottak még kategóriát alkotott a squad vezérét úgy küldte nyugdíjba, hogy nem gondoskodott az utánpótlásról. Azóta még a korábban kimagaslóan teljesítők - pl Scott- is csak a büntetésekkel veteti észre magát. Runblock nincs, a zseb meg szakadozik össze vissz.

Védekező fal: szintén ligaelit volt. Odom, Haynsworth (mert Ő nálunk kiváló volt, nem úgy mint Washingtonban), KVB. Ehelyett jelenleg olyanok alkotják, akik vagy az előbbiek mögött cserék voltak, epizódszerepekkel, vagy máshol nem kellettek. Pl. Babin jó volt az elején, de ma már több a szabálytalansága, mint a sackje.

LB: sose volt kiemelkedő rész, sajnos sose tudtunk megcsípni egy icon MLB-t, ami nélkül ez a sor nem lehet tökéletes. Tulloch sem az. Pár éve egy Fowler nevű csere LB asszem Dallasból simán kiszorította a kezdőből. Fejlődik, de megvannak a korlátai, sose lesz sztár, amire ennek a védelemnek szüksége lenne. De ha már ilyen nincs, nem szabadott volna elengedni a védelem playmakerét. Szintén megfelelő utánpótlás nélkül. Spoon sose lesz az, McRath egyszer talán igen, de nem most. Bulluck mellett rengeteget tanulhatott volna...

DB:Jó húzás volt Griffin átképzése. Finnegan nem tervszerűen került hozzánk, 7. körben ilyet nem lehet mondani, ő egy szerencsés véletlen volt, hogy ilyen lett, bár idén ő sem hozza az eddigi formáját. Rajtuk kívül évekre visszanézve Pacman volt csak használható játékos, de sajnos Fisher nem tudta jó útra téríteni. Aztán sehol senki....Hope nem klasszis, a sebessége miatt nem lehet az.

És végül kedvenc témám a QB kérdés....erről inkább nem mondok semmit, úgyis ismeritek a véleményemet

Hát nem túl pozitív felsorolás...ezt lehet szembe állítani VY sírból visszahozott meccseivel és szezonjaival. Véleményem szerint nem kérdéses kinek kéne mennie.

És mégegyszer: arra nem nagyon kéne hivatkozni, hogy évek óta mit tett le a csapatért, meg hasonlók, mert egyrészt az senki nem érdekel, és azzal a jövő évi szezont sem lehet megnyerni (ha lesz), másrészt, ha erre alapozunk, akkor még mondjuk Bulluck is itt lehetne, mert Ő is letett egyet s mást az asztalra a Titansnál.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Engem inkább feldobott 😊 Igen ezt a Titanst szerettem meg, és remélem hamarosan megint ilyen lesz. Érdekes az úgy lesajnált VY kétszer is szerepel a top 5-ben 😉 (mint McNair) Érdekességként: VY az ötödik legtöbb yardot passzolta a franchise történetében...egozo
Mindesetre Collins-vezette meccs nincs az ötben...rezső
Érthetetlen,hogy miért nincs benne Collins..... 😂 😂pakesz
A legkirályabb az Arizona elleni bejátszás, amikor a kommentátor azt üvöltötte, hogy "and Vince Young has done it again". Újra megcsinálta, nem először, mert benne van. Az a baj, hogy Fisher ezt mindig elfelejtette, pedig ez a legfontosabb képessége egy irányítónak. Ezzel szemben Collinsnak egyetlen olyan meccse sem volt nálunk (nem tudom más csapatnál volt-e), amikor az utolsó percben, percekben győztes drive-ot tudott volna vezetni. Pedig a Ravens elleni rájátszásban is megtehette volna, vagy akár ha visszaemlékszünk a tavalyi szezonkezdetre, a Steelers ellen és a Texans ellen is megvolt a lehetősége rá, de mindig elbukott...
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
mindenki nézze meg, és sírjon egy kicsit a régi szép időkön:
http://www.nfl.com/videos/tennessee-titans/09000d5d81cbb9be/Top-5-Titans-moments-at-homerezső
Engem inkább feldobott 😊 Igen ezt a Titanst szerettem meg, és remélem hamarosan megint ilyen lesz. Érdekes az úgy lesajnált VY kétszer is szerepel a top 5-ben 😉 (mint McNair) Érdekességként: VY az ötödik legtöbb yardot passzolta a franchise történetében...egozo
Mindesetre Collins-vezette meccs nincs az ötben...rezső
Érthetetlen,hogy miért nincs benne Collins..... 😂 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
mindenki nézze meg, és sírjon egy kicsit a régi szép időkön:
http://www.nfl.com/videos/tennessee-titans/09000d5d81cbb9be/Top-5-Titans-moments-at-homerezső
Engem inkább feldobott 😊 Igen ezt a Titanst szerettem meg, és remélem hamarosan megint ilyen lesz. Érdekes az úgy lesajnált VY kétszer is szerepel a top 5-ben 😉 (mint McNair) Érdekességként: VY az ötödik legtöbb yardot passzolta a franchise történetében...egozo
Mindesetre Collins-vezette meccs nincs az ötben...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
mindenki nézze meg, és sírjon egy kicsit a régi szép időkön:
http://www.nfl.com/videos/tennessee-titans/09000d5d81cbb9be/Top-5-Titans-moments-at-homerezső
Engem inkább feldobott 😊 Igen ezt a Titanst szerettem meg, és remélem hamarosan megint ilyen lesz. Érdekes az úgy lesajnált VY kétszer is szerepel a top 5-ben 😉 (mint McNair) Érdekességként: VY az ötödik legtöbb yardot passzolta a franchise történetében...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
mindenki nézze meg, és sírjon egy kicsit a régi szép időkön:
http://www.nfl.com/videos/tennessee-titans/09000d5d81cbb9be/Top-5-Titans-moments-at-home
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-a-washington-felfuggesztette-albert-haynesworth-jatekjogat-2055719

Még a végén visszajön Big Al 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az esetünkben teljesen értelmetlen továbbszámolgatni, nem látok jelenleg egyetlen meccset sem a négyből, melyet nyerhetnénk, nemhogy az összeset. A két Colts még úgy is sima bukó sztem, hogy ez a Colts nem túl jó, a Kansas fel van spanolva, előttük a csoportgyőzelem, a Texans pedig másfél hete is hülyére vert minket...rezső
Teljesen igazad van, egy győzelemre is alig van esély. 😕 De az ember mindig próbál reménykedni valami csodában...Nandito
igen, a remény jó dolog. én pl abban reménykedem, hogy a következő szezonban kiegyensúlyozott, ütőképes csapatunk leszrezső
A következő szezonra egy Hummer terepjáróba, egy kacsalábon forgó villába és egy föld körüli útban reménykedem...de nem hiszem hogy lesz belőle valami.... 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én meg azt számolgatom, ha folytatódnának a körbeverések, akkor még mindig összejöhetne a csoportelsőség. Persze ahhoz nekünk négyből négyet kellene nyerni, ami a jelenlegi helyzetet nézve a csoda kategóriájába tartozna. Ezzel a felállással egy Colts-ot - pedig ott is van gond bőven - megverni lehetetlen. Nekem egyébként az a konzekvencia, hogy egy jó irányító nélkül nem érdemes ezt a sportágat űzni. Collinst szeretem, de hiába, felette is eljárt az idő. Fisher inkább játszatná Smith-t, akkor legalább kiderülne a hátralévő meccseken, ér-e valamit.Nandito
Az esetünkben teljesen értelmetlen továbbszámolgatni, nem látok jelenleg egyetlen meccset sem a négyből, melyet nyerhetnénk, nemhogy az összeset. A két Colts még úgy is sima bukó sztem, hogy ez a Colts nem túl jó, a Kansas fel van spanolva, előttük a csoportgyőzelem, a Texans pedig másfél hete is hülyére vert minket...rezső
Teljesen igazad van, egy győzelemre is alig van esély. 😕 De az ember mindig próbál reménykedni valami csodában...Nandito
igen, a remény jó dolog. én pl abban reménykedem, hogy a következő szezonban kiegyensúlyozott, ütőképes csapatunk lesz
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Én meg azt számolgatom, ha folytatódnának a körbeverések, akkor még mindig összejöhetne a csoportelsőség. Persze ahhoz nekünk négyből négyet kellene nyerni, ami a jelenlegi helyzetet nézve a csoda kategóriájába tartozna. Ezzel a felállással egy Colts-ot - pedig ott is van gond bőven - megverni lehetetlen. Nekem egyébként az a konzekvencia, hogy egy jó irányító nélkül nem érdemes ezt a sportágat űzni. Collinst szeretem, de hiába, felette is eljárt az idő. Fisher inkább játszatná Smith-t, akkor legalább kiderülne a hátralévő meccseken, ér-e valamit.Nandito
Az esetünkben teljesen értelmetlen továbbszámolgatni, nem látok jelenleg egyetlen meccset sem a négyből, melyet nyerhetnénk, nemhogy az összeset. A két Colts még úgy is sima bukó sztem, hogy ez a Colts nem túl jó, a Kansas fel van spanolva, előttük a csoportgyőzelem, a Texans pedig másfél hete is hülyére vert minket...rezső
Teljesen igazad van, egy győzelemre is alig van esély. 😕 De az ember mindig próbál reménykedni valami csodában...

Music City Miracle
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Én meg azt számolgatom, ha folytatódnának a körbeverések, akkor még mindig összejöhetne a csoportelsőség. Persze ahhoz nekünk négyből négyet kellene nyerni, ami a jelenlegi helyzetet nézve a csoda kategóriájába tartozna. Ezzel a felállással egy Colts-ot - pedig ott is van gond bőven - megverni lehetetlen. Nekem egyébként az a konzekvencia, hogy egy jó irányító nélkül nem érdemes ezt a sportágat űzni. Collinst szeretem, de hiába, felette is eljárt az idő. Fisher inkább játszatná Smith-t, akkor legalább kiderülne a hátralévő meccseken, ér-e valamit.Nandito
De, ha játszassa akkor úgy játszassa, hogy ne csak passzból álljon egy mérkőzés, ne akarjon görcsösen sikeres passzokat kihúzni belőle, mint a Texans ellen. VY azért volt nekünk jó és még mindig jó lenne, hogy variálhattuk a futást és a passzt. Ez valamennyire működött, mert nyertük a meccseket vele. De ha már nincs nekünk VY akkor úgy kéne variálni a futást ha a passz nem nagyon megy, hogy Ringer-nek több időt kéne adni. Kis fantázia kéne a játékunkba, mint ahogy VY-vel volt is csak ezt a csökönyös Fisher nem látja és még ezen kívül elég sok mást!NOrbyyyyy
És ezzel a csökönyösséggel nemcsak a csapatot, hanem saját magát is megbuktatja! Már nem hiszem, hogy a következő idényre is ő készítené fel a csapatot.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Én meg azt számolgatom, ha folytatódnának a körbeverések, akkor még mindig összejöhetne a csoportelsőség. Persze ahhoz nekünk négyből négyet kellene nyerni, ami a jelenlegi helyzetet nézve a csoda kategóriájába tartozna. Ezzel a felállással egy Colts-ot - pedig ott is van gond bőven - megverni lehetetlen. Nekem egyébként az a konzekvencia, hogy egy jó irányító nélkül nem érdemes ezt a sportágat űzni. Collinst szeretem, de hiába, felette is eljárt az idő. Fisher inkább játszatná Smith-t, akkor legalább kiderülne a hátralévő meccseken, ér-e valamit.Nandito
Az esetünkben teljesen értelmetlen továbbszámolgatni, nem látok jelenleg egyetlen meccset sem a négyből, melyet nyerhetnénk, nemhogy az összeset. A két Colts még úgy is sima bukó sztem, hogy ez a Colts nem túl jó, a Kansas fel van spanolva, előttük a csoportgyőzelem, a Texans pedig másfél hete is hülyére vert minket...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Én meg azt számolgatom, ha folytatódnának a körbeverések, akkor még mindig összejöhetne a csoportelsőség. Persze ahhoz nekünk négyből négyet kellene nyerni, ami a jelenlegi helyzetet nézve a csoda kategóriájába tartozna. Ezzel a felállással egy Colts-ot - pedig ott is van gond bőven - megverni lehetetlen. Nekem egyébként az a konzekvencia, hogy egy jó irányító nélkül nem érdemes ezt a sportágat űzni. Collinst szeretem, de hiába, felette is eljárt az idő. Fisher inkább játszatná Smith-t, akkor legalább kiderülne a hátralévő meccseken, ér-e valamit.Nandito
De, ha játszassa akkor úgy játszassa, hogy ne csak passzból álljon egy mérkőzés, ne akarjon görcsösen sikeres passzokat kihúzni belőle, mint a Texans ellen. VY azért volt nekünk jó és még mindig jó lenne, hogy variálhattuk a futást és a passzt. Ez valamennyire működött, mert nyertük a meccseket vele. De ha már nincs nekünk VY akkor úgy kéne variálni a futást ha a passz nem nagyon megy, hogy Ringer-nek több időt kéne adni. Kis fantázia kéne a játékunkba, mint ahogy VY-vel volt is csak ezt a csökönyös Fisher nem látja és még ezen kívül elég sok mást!
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Én meg azt számolgatom, ha folytatódnának a körbeverések, akkor még mindig összejöhetne a csoportelsőség. Persze ahhoz nekünk négyből négyet kellene nyerni, ami a jelenlegi helyzetet nézve a csoda kategóriájába tartozna. Ezzel a felállással egy Colts-ot - pedig ott is van gond bőven - megverni lehetetlen. Nekem egyébként az a konzekvencia, hogy egy jó irányító nélkül nem érdemes ezt a sportágat űzni. Collinst szeretem, de hiába, felette is eljárt az idő. Fisher inkább játszatná Smith-t, akkor legalább kiderülne a hátralévő meccseken, ér-e valamit.

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én azt néztem, hogy Blount 2x akkora volt mint az LB-k (kis túlzással azért 😀 ), valamint h 3. tackle volt mire le tudták vinni, hogy is sikerült őt elküldeni? Olyan jól állunk CJ mögött? 😀 Pont ez lett volna az ideális, CJ fut, Blount fut, a kétféle futás egymást segítheti és nem csak CJ speed runjaira kell figyelni, hanem Blount faltörésére is. Szép álomeriberto
Részben erről beszéltem én, a 999. hozzászólással, csak egozo megelőzött 3 perccel 😀. Mire rányomtam, hogy elküld, nézem... téma: Blount 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ja és láttátok tegnap Blountot? És ezt a fickot raktuk mi ki...hát ez aztán hozzáértés a köbön...most mondhatnám, hogy én megmondtam...de mondom is 😛egozo
Jaja én láttam és szomorú vok, hogy ien játékosokat elengedünk. Blount még féllábbal is jobban teljesített volna back up-ként, mint Ringer!NOrbyyyyy
utólag könnyű okosnak lenni, Ringer nekem abszolút szimpatikus volt, csak hát most semmi nem megy, se neki, se CJ-nek.
de mindannyian tudjuk, hogy nem Blount hiánya miattvagyunk ennyire szarokrezső
Nem utólag, már akkor is ez volt a véleményem...és nem Ringer helyett...egy futásorientált csapatnál kellene ilyen mélység a futóknál. És Moss ide, Britt oda a miénk futásorientált kellene hogy legyen, mert ezt tudtuk már évek óta, kiegészítve némi passzal. Sőt, most nem nézem vissza, de úgy emlékszem még Gado-ra is azt mondtam, hogy elférne...
Persze, hogy nem Blount hiánya okozza, csak az ilyenek egy kicsit még jobban megforgatják az emberben a bicskát 😕

Megnéztem 😀 54. hozzászólás
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azt néztem, hogy Blount 2x akkora volt mint az LB-k (kis túlzással azért 😀 ), valamint h 3. tackle volt mire le tudták vinni, hogy is sikerült őt elküldeni? Olyan jól állunk CJ mögött? 😀 Pont ez lett volna az ideális, CJ fut, Blount fut, a kétféle futás egymást segítheti és nem csak CJ speed runjaira kell figyelni, hanem Blount faltörésére is. Szép álom
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ja és láttátok tegnap Blountot? És ezt a fickot raktuk mi ki...hát ez aztán hozzáértés a köbön...most mondhatnám, hogy én megmondtam...de mondom is 😛egozo
Jaja én láttam és szomorú vok, hogy ien játékosokat elengedünk. Blount még féllábbal is jobban teljesített volna back up-ként, mint Ringer!NOrbyyyyy
utólag könnyű okosnak lenni, Ringer nekem abszolút szimpatikus volt, csak hát most semmi nem megy, se neki, se CJ-nek.
de mindannyian tudjuk, hogy nem Blount hiánya miattvagyunk ennyire szarok
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja és láttátok tegnap Blountot? És ezt a fickot raktuk mi ki...hát ez aztán hozzáértés a köbön...most mondhatnám, hogy én megmondtam...de mondom is 😛egozo
Jaja én láttam és szomorú vok, hogy ien játékosokat elengedünk. Blount még féllábbal is jobban teljesített volna back up-ként, mint Ringer!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem tudom ki látta a tegnapi Tampa-Falcons meccset, de hát azok az erőfutások nekünk is hiányoznak , ki mástól mint Blounttól.... Ringer nem tudja ezt megcsinálni eddig, legalább is eddig nem nagyon erőltették. Pedig mennyivel színesebb lenne pl, hogy CJ fut, majd váltja Ringer (Blount) pár yardra és még Young is megcsinálná a maga pár yardjait. Na és ekkor még nem is passzoltunk 😀 A Jags-nél ezt láthattuk MJD hozta a yardokat, aztán a semmiből Jennings, és Garrard is hozta a futást. Nálunk is színesebb lenne a támadójáték erre jönne még rá Britt,Moss,Washington,Gage. Na mindegy befejeztem az okoskodást 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja és láttátok tegnap Blountot? És ezt a fickot raktuk mi ki...hát ez aztán hozzáértés a köbön...most mondhatnám, hogy én megmondtam...de mondom is 😛egozo
Na az tényleg nagy hülyeség volt a Titanstől. Ebben maximálisan egyetértünk.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ja és láttátok tegnap Blountot? És ezt a fickot raktuk mi ki...hát ez aztán hozzáértés a köbön...most mondhatnám, hogy én megmondtam...de mondom is 😛
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Nyugi, ne idegesítsd magad feleslegesen! Én kb. a Washington meccs után már átestem ezen a stádiumon. Amig Fisher marad úgysem fog semmi változni, én már a tegnapi meccset is beletörődő fásultsággal néztem. Csak az zavar, hogy csütörtök este ország világ elött állítják ki a bizonyítványt kedvenc csapatomról, mégpedig olyanok, akik alig ismerik a belső ügyeket...egozo
Ne aggódj, reménykedjünk, hogy Babin elkapja Manninget aztán jöhet az "Al Bundy-s" ünneplés 😂 Na meg az se lenne rossz, ha úgy dobálná az INT-eket mint eddig.... Verner hozhatná vissza. Az meg mindegy,mit mondanak rúlunk a lényeg,hogy JÁTÉKOT lássunk. Valami bátor húzást defense, offense részről. Én amúgy Collins-t hagynám még a Colts ellen, aztán ha megint ilyen gyenge lesz, jöhet Simms..... próba cseresznye 😊pakesz
Simms egyáltalán ne jöjjön....sokkal gyengébb még Smithnél is... egyébként tök mindegy mi mit mondunk, úgyis Collins fog kezdeni, amig nem megy nyugdíjba, és az öreg halász is itt dekkol... 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Nyugi, ne idegesítsd magad feleslegesen! Én kb. a Washington meccs után már átestem ezen a stádiumon. Amig Fisher marad úgysem fog semmi változni, én már a tegnapi meccset is beletörődő fásultsággal néztem. Csak az zavar, hogy csütörtök este ország világ elött állítják ki a bizonyítványt kedvenc csapatomról, mégpedig olyanok, akik alig ismerik a belső ügyeket...egozo
Ne aggódj, reménykedjünk, hogy Babin elkapja Manninget aztán jöhet az "Al Bundy-s" ünneplés 😂 Na meg az se lenne rossz, ha úgy dobálná az INT-eket mint eddig.... Verner hozhatná vissza. Az meg mindegy,mit mondanak rúlunk a lényeg,hogy JÁTÉKOT lássunk. Valami bátor húzást defense, offense részről. Én amúgy Collins-t hagynám még a Colts ellen, aztán ha megint ilyen gyenge lesz, jöhet Simms..... próba cseresznye 😊pakesz
a legoptimistább becslésem is 7-24 körül van, de azon sem lepődnék meg, ha egy New England-ihez hasonló zakóba szaladnánk bele... - sajnos ez van.
egyébként én is a Washington meccs után barátkoztam meg a szomorú valósággal, csak néha-néha még belémnyilal.
Tudom, hogy mindenki unja, de akkor is azt gondolom, hogy Vince újját szépen lehetett volna kezelgetni, és a szezon végéig kibirta volna, s teljesen más lenne most minden (persze a Skins ellen is vissza kellett volna engedni, meg a Fins ellen kezdenie kellett volna)... de legalább annyival mindenképpen, hogy Fisher esetleges kirúgása után játszhatott volna megint...
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Nyugi, ne idegesítsd magad feleslegesen! Én kb. a Washington meccs után már átestem ezen a stádiumon. Amig Fisher marad úgysem fog semmi változni, én már a tegnapi meccset is beletörődő fásultsággal néztem. Csak az zavar, hogy csütörtök este ország világ elött állítják ki a bizonyítványt kedvenc csapatomról, mégpedig olyanok, akik alig ismerik a belső ügyeket...egozo
Ne aggódj, reménykedjünk, hogy Babin elkapja Manninget aztán jöhet az "Al Bundy-s" ünneplés 😂 Na meg az se lenne rossz, ha úgy dobálná az INT-eket mint eddig.... Verner hozhatná vissza. Az meg mindegy,mit mondanak rúlunk a lényeg,hogy JÁTÉKOT lássunk. Valami bátor húzást defense, offense részről. Én amúgy Collins-t hagynám még a Colts ellen, aztán ha megint ilyen gyenge lesz, jöhet Simms..... próba cseresznye 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks