NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!rezső
Nyugi, ne idegesítsd magad feleslegesen! Én kb. a Washington meccs után már átestem ezen a stádiumon. Amig Fisher marad úgysem fog semmi változni, én már a tegnapi meccset is beletörődő fásultsággal néztem. Csak az zavar, hogy csütörtök este ország világ elött állítják ki a bizonyítványt kedvenc csapatomról, mégpedig olyanok, akik alig ismerik a belső ügyeket...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Tudjátok, az a legszomorúbb ebben az egészben, hogy a csoportunkat hab könnyedén meg lehetett volna nyerni, még akár a Dolphins és a Redskins elleni zakó is belefért volna. Ám ahelyett, hogy a csoportelsőség felé menetelnénk azt kell látni, hogy önmegsemmisítő üzemmódban játszunk hétről-hétre... Választ pedig nem kapunk arra, hogy miért!!! Engem baromira fáraszt minden hétfőn azt olvasni edzőtől, játékostól egyaránt, hogy "majd megnézzük videón,... le kell zárni... tovább kell lépni a történteken... tanulni kell a hibákból, stb"
Nem kell továbblépni, nem kell elfelejteni, hanem szembesülni kéne, meg tükörbe nézni pl.! és legfőképp le kéne vonni mindenkinek a megfelelő konzekvenciákat!!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Túl régóta csücsül már a HC székben a bajuszkirály! Eljött a korszak váltás ideje Bud Adams!NOrbyyyyy
a szezon végén biztosra veszem - de egy megalázó csütörtöki zakó esetén már péntek reggel elköszönhet, vagy elköszönhetnek tőle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Túl régóta csücsül már a HC székben a bajuszkirály! Eljött a korszak váltás ideje Bud Adams!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egyértelműen Rusty Smitht kellene játszatni. Collinsnak semmi jövője, meg jelene sem. Rusty Smith meg talán érlelődik egy kicsit és kiderül, hogy lehet-e belőle valamikor QB vagy megy a darálóba.egozo
Az hogy ő volt a 3. számú QB tegnap nem sok jót jelent a számára. Szerintem Simms előrébb van jelenleg a depth chaprt-on; mint Rusty....iktriad
Simms már "bizonyított", nem mintha Fisher konok fa fejébe valamit bele lehetne verni, amit nem Ő álmodott meg éjszaka.... 😕
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Egyértelműen Rusty Smitht kellene játszatni. Collinsnak semmi jövője, meg jelene sem. Rusty Smith meg talán érlelődik egy kicsit és kiderül, hogy lehet-e belőle valamikor QB vagy megy a darálóba.egozo
Az hogy ő volt a 3. számú QB tegnap nem sok jót jelent a számára. Szerintem Simms előrébb van jelenleg a depth chaprt-on; mint Rusty....iktriad
Rusty esete gyönyörűen jelképezi azt, ami nálunk folyik. A Texans-meccs után Fisher megvédte aztán Simmst elé tette a Jags-meccsre?????? nevetséges ez az ember, nevetséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
egyébként az erdei-meccsről nem írtál (csakhigy vmi pozitívról is beszéljünk)rezső
890. hozzászólás ha jól kerestem vissza. a meccséről kétségtelen, hogy nem írtam bővebben, végülis adta otthoni tévé is, ha jól értesültem; ill. fenntartom, hogy én többet vártam tőle a meccsen és kevesebbet a meccsen kívül (tényleg rendkívül jó fej volt, de mondjuk az is tény, hogy rendkívüli bíztatást is kapott).Titans
bocs, figyelmetlen voltam
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyértelműen Rusty Smitht kellene játszatni. Collinsnak semmi jövője, meg jelene sem. Rusty Smith meg talán érlelődik egy kicsit és kiderül, hogy lehet-e belőle valamikor QB vagy megy a darálóba.egozo
Az hogy ő volt a 3. számú QB tegnap nem sok jót jelent a számára. Szerintem Simms előrébb van jelenleg a depth chaprt-on; mint Rusty....
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egyértelműen Rusty Smitht kellene játszatni. Collinsnak semmi jövője, meg jelene sem. Rusty Smith meg talán érlelődik egy kicsit és kiderül, hogy lehet-e belőle valamikor QB vagy megy a darálóba.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ilyen szánalmas bandát még nem láttam, de valószínűleg az lehet az oka amit már előttem is írtatok, hogy a csapat már nem bízik Fisherben. Jöhetne most már Simms, legalább idén ő lenne a 4. irányító aki irányítja csapatunk. 😀 Amúgy én is bízok benne, hogy azért lesz még győzelmünk idén, de legalább TD!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez nagyon szánalmas, amit itt megy. VY nem volt túl kiemelkedő, de legalább nyertetek. Ez egy teljesen más csapat...

Más: Damian Williams pályán volt egyáltalán? Nem volt egy elkapása se mióta jött Moss.tenorx
Volt, CJ egyik hosszú futását ő állította meg azzal, hogy az útjába állt.Rajna
Na fasza run blokkoló, szó szerint 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez nagyon szánalmas, amit itt megy. VY nem volt túl kiemelkedő, de legalább nyertetek. Ez egy teljesen más csapat...

Más: Damian Williams pályán volt egyáltalán? Nem volt egy elkapása se mióta jött Moss.tenorx
Volt, CJ egyik hosszú futását ő állította meg azzal, hogy az útjába állt.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ez a meccs megint.... zsinorban az ötödik bukta. MoJo tarthatatlan volt sajnos. Az első félidőben olyan volt mint ha Rusty irányítana, semmi külünbség nem volt a Houston elleni meccshez képest. A második félidőben már a védelem ébredt, de az offense nem mutatott semmit. Persze nyílván más lett volna ha Moss meg Scaife elkapásai bejönnek. Az első félidőben úgy látszott, hogy teljesen motiválatlanul, játszunk. Főleg Finnegan meg Griffenen látszott...azok a miss tackle-k :/

Fisher ha már benne van a cserélgetésben, szerintem a Colts ellen ha leszerepel Collins, jön Simms 😂 vagy jöhetne felőlem a piócás ember is, hogy segítsen.
Mindenesetre nyomni kell tovább, és győzni!!! A NFL történetében mi vagyunk az a csapat aki a legtöbb ideig nem szerzett TD-t.... 😐

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
egyébként az erdei-meccsről nem írtál (csakhigy vmi pozitívról is beszéljünk)rezső
890. hozzászólás ha jól kerestem vissza. a meccséről kétségtelen, hogy nem írtam bővebben, végülis adta otthoni tévé is, ha jól értesültem; ill. fenntartom, hogy én többet vártam tőle a meccsen és kevesebbet a meccsen kívül (tényleg rendkívül jó fej volt, de mondjuk az is tény, hogy rendkívüli bíztatást is kapott).

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ez nagyon szánalmas, amit itt megy. VY nem volt túl kiemelkedő, de legalább nyertetek. Ez egy teljesen más csapat...

Más: Damian Williams pályán volt egyáltalán? Nem volt egy elkapása se mióta jött Moss.tenorx
hagyjuk ezt a kiemelkedő-dolgot inkább. az a balhé egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint amennyire annak akarják láttatni, s ez látszik az egész csapaton. Younggal másképp játszottunk, ennyirezső
Igen, konkrétan nyertetek.tenorx
például
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez nagyon szánalmas, amit itt megy. VY nem volt túl kiemelkedő, de legalább nyertetek. Ez egy teljesen más csapat...

Más: Damian Williams pályán volt egyáltalán? Nem volt egy elkapása se mióta jött Moss.tenorx
hagyjuk ezt a kiemelkedő-dolgot inkább. az a balhé egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint amennyire annak akarják láttatni, s ez látszik az egész csapaton. Younggal másképp játszottunk, ennyirezső
Igen, konkrétan nyertetek.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ez nagyon szánalmas, amit itt megy. VY nem volt túl kiemelkedő, de legalább nyertetek. Ez egy teljesen más csapat...

Más: Damian Williams pályán volt egyáltalán? Nem volt egy elkapása se mióta jött Moss.tenorx
hagyjuk ezt a kiemelkedő-dolgot inkább. az a balhé egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint amennyire annak akarják láttatni, s ez látszik az egész csapaton. Younggal másképp játszottunk, ennyi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez nagyon szánalmas, amit itt megy. VY nem volt túl kiemelkedő, de legalább nyertetek. Ez egy teljesen más csapat...

Más: Damian Williams pályán volt egyáltalán? Nem volt egy elkapása se mióta jött Moss.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
már múlt héten is azt gondoltam, hogy már nem sorakozik fel ez a gárda Fisher mögé, s most is ezt gondolom, sőt. Fisher monnyon le, gyorsan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
remélem a jövő héten néhányszor végignézetik velük ezt a meccset.Titans
Minek? elvileg az összes meccsünket végignézték az utóbbi időben. Mit tanultak? Ha arra gondolsz, hogy büntetésből, akkor az más. bár ennél komolyabb büntetést is megérdemelnének, az összes, Jeff bácsival együtt (pontosabban vele az élen)...rezső
egyértelműen csakis azért nézetném meg a meccset velük, hogy lássák ahogy megalázták őket, ahogy átgyalogoltak rajtuk, hogy egyedül az tartott a meccsben minket, hogy a Jax nem hitte el, hogy csak futással is meg lehet minket verni és néha passzolni is próbáltak. Szerintem, ha bejelentik minden futás előtt, hogy ezen a lyukon fognak futni, akkor se tudtuk volna megállítani őket. Ehhh inkább itt abbahagyom, mert kezd elszaladni a kezem... és csúnyák lesznek írva.Titans
egyébként az erdei-meccsről nem írtál (csakhigy vmi pozitívról is beszéljünk)
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
remélem a jövő héten néhányszor végignézetik velük ezt a meccset.Titans
Minek? elvileg az összes meccsünket végignézték az utóbbi időben. Mit tanultak? Ha arra gondolsz, hogy büntetésből, akkor az más. bár ennél komolyabb büntetést is megérdemelnének, az összes, Jeff bácsival együtt (pontosabban vele az élen)...rezső
egyértelműen csakis azért nézetném meg a meccset velük, hogy lássák ahogy megalázták őket, ahogy átgyalogoltak rajtuk, hogy egyedül az tartott a meccsben minket, hogy a Jax nem hitte el, hogy csak futással is meg lehet minket verni és néha passzolni is próbáltak. Szerintem, ha bejelentik minden futás előtt, hogy ezen a lyukon fognak futni, akkor se tudtuk volna megállítani őket. Ehhh inkább itt abbahagyom, mert kezd elszaladni a kezem... és csúnyák lesznek írva.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a korrekt hozzáállásotokat a meccs alatt. Biztos ezúttal Nektek is piszok nehéz lehetett (nálunk MNF), de nagyon örülök neki, hogy ellentétben az amcsi fórumozókkal, nálunk nem indult be a sz*rdobálás! Respect!

Jags-Titans 2010: xN-Drew
+1 mindezekre
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Köszi a korrekt hozzáállásotokat a meccs alatt. Biztos ezúttal Nektek is piszok nehéz lehetett (nálunk MNF), de nagyon örülök neki, hogy ellentétben az amcsi fórumozókkal, nálunk nem indult be a sz*rdobálás! Respect!

Jags-Titans 2010: x

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak annyit kivánnék - sok sikert a maradék 4 meccsen. Főleg a Colts ellen. Remélem; hogy még nyert pár meccset a Titans idén!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
remélem a jövő héten néhányszor végignézetik velük ezt a meccset.Titans
Minek? elvileg az összes meccsünket végignézték az utóbbi időben. Mit tanultak? Ha arra gondolsz, hogy büntetésből, akkor az más. bár ennél komolyabb büntetést is megérdemelnének, az összes, Jeff bácsival együtt (pontosabban vele az élen)...