Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Gratula a PO-hoz! Bár ahogy olvasom, az optimizmus továbbra sem veti fel a topikot, mindenesetre szerintem is van esélyetek győzni a WC-körben. Kötekedni se akarok, de szerintem most inkább mindenki a Packerst akarja ellenfélnek. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Ha jól látom, akkor jelen állás szerint a Vikings az ellenfél... Miért érzem úgy, hogy ez a lehető legkedvezőtlenebb matchup nekünk?
nexion218
Jelen állás szerint... nem biztos, hogy így marad. Egyébként nem mindegy? Ha jobban körülnézel, mindenki minket akar. És nem elkerülni.... Számunkra nincs jó forgatókönyv. Csak rossz, vagy rosszabb. Na meg a meglepetés ereje... 😀 😀
apeszos
Wild card körben azért otthon jó esélyetek van szerintem a továbbjutásra. Elég ha Cousins otthon azért elég nagy király, és ha elkapja a fonalat, akkor jajj az ellenfélnek. 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha jól látom, akkor jelen állás szerint a Vikings az ellenfél... Miért érzem úgy, hogy ez a lehető legkedvezőtlenebb matchup nekünk?
nexion218
Jelen állás szerint... nem biztos, hogy így marad. Egyébként nem mindegy? Ha jobban körülnézel, mindenki minket akar. És nem elkerülni.... Számunkra nincs jó forgatókönyv. Csak rossz, vagy rosszabb. Na meg a meglepetés ereje... 😀 😀
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha jól látom, akkor jelen állás szerint a Vikings az ellenfél... Miért érzem úgy, hogy ez a lehető legkedvezőtlenebb matchup nekünk?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 295 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Grat skacok, hajrá a PO-ban!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Gratulálok, srácok! Tény, hogy ez a csoport idén nem volt méltó a hírnevéhez, de a nehéz körülmények ellenére ti tudtatok leginkább kiegyensúlyozottak maradni, teljesen jogos a csoportgyőzelem.
Az meg már csak személyes vélemény, hogy én ezt a csapatot sokkal inkább kultiválom, mint a 3 évvel ezelőtti Bob által vezetett förmedvényt 😊 Sok sikert a PO-ban!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Gratula !

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
akkor hivatalosan is beírhatjuk a 2-3 évvel ezelőtti Bengalst a példák közé, ha nem megy a csoportnak bejutnak, a playoffban pedig betliznek
nincs futójáték, védelem a közepes(nél gyengébb), de magabiztos a 15- yardos passzjáték
gyenge playoff-lebegtetős csapat, erős hazai pályával

készüljünk hogy a PO közelében leszünk, de sosem a SB-ért fogunk menni
sapka
A gyűrű sztem amúgyis elég buzis... 😀
nexion218
Mér' megkérték a kezedet? 😛
több mint 10 éve
Inter10101 9
akkor hivatalosan is beírhatjuk a 2-3 évvel ezelőtti Bengalst a példák közé, ha nem megy a csoportnak bejutnak, a playoffban pedig betliznek
nincs futójáték, védelem a közepes(nél gyengébb), de magabiztos a 15- yardos passzjáték
gyenge playoff-lebegtetős csapat, erős hazai pályával

készüljünk hogy a PO közelében leszünk, de sosem a SB-ért fogunk menni
sapka
A gyűrű sztem amúgyis elég buzis... 😀
nexion218
Ez oriasi volt!! 😀
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
akkor hivatalosan is beírhatjuk a 2-3 évvel ezelőtti Bengalst a példák közé, ha nem megy a csoportnak bejutnak, a playoffban pedig betliznek
nincs futójáték, védelem a közepes(nél gyengébb), de magabiztos a 15- yardos passzjáték
gyenge playoff-lebegtetős csapat, erős hazai pályával

készüljünk hogy a PO közelében leszünk, de sosem a SB-ért fogunk menni
sapka
A gyűrű sztem amúgyis elég buzis... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
akkor hivatalosan is beírhatjuk a 2-3 évvel ezelőtti Bengalst a példák közé, ha nem megy a csoportnak bejutnak, a playoffban pedig betliznek
nincs futójáték, védelem a közepes(nél gyengébb), de magabiztos a 15- yardos passzjáték
gyenge playoff-lebegtetős csapat, erős hazai pályával

készüljünk hogy a PO közelében leszünk, de sosem a SB-ért fogunk menni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A csop győzelmeteknek csak a Pats, Packs drukkerek örültek jobban! 😊 Grat!


Liverpool Fc
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Gratula! Ezt a meccset izomból lenyomtátok, ahogy kell, nem volt alibizés.
Legalább lesz még egy szimpi csapat az nfc-ben a cardson kívül.
Amúgy most akkor takarodjon Gruden vagy sem? 😊
mukijoe
Ööö... Nekem picit szimpibb lett a faszi, amikor a meccs után az öltözőben azt mondta, hogy "you guys have overcome everything: bad coaching, injuries, all that shit ..." 😀

Sokszor egyszerűen érthetetlenül ostoba dolgokat műveltünk, de ha képesek Szöszivel sikeresen együttdolgozni, akkor legyen... Bár az még mindig elfogadhatatlan, hogy képtelenek futójátékot összerakni. És nem normális futójátékról beszélek, haenm úgy egyáltalán akármilyenről. Az nagyon ciki.

Meg ugye most már nincs mire elküldeni. Húzott egy merészet QB poszton és eddig igaza van, PO-ban a csapat és vmiért az az érzésem, hogy még ha underdogok is leszünk a WildCard körben, a meccsen egyáltalán nem fogunk alárendelt szerepet játszani, sőt... Egy sikeres széria nagyon nagy lendületet tud adni egy csapatnak és igazából 2012-ben pl. a Seattle onnantól kezdve volt meccsben, hogy maximálisan féllábú lett a Hínárhajú. És ez a csapat attól jobb szerintem. Nem feltétlen lenne reális, ha továbbmennének, de a lendület miatt sztem bennük van az erőn felül teljesítés.

Ha a csoportot elbuktuk volna, akkor persze jogos lenne a kérdés, főleg amilyen pocsék volt idén az East (magunkat is beleértve).

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Gratula! Ezt a meccset izomból lenyomtátok, ahogy kell, nem volt alibizés.
Legalább lesz még egy szimpi csapat az nfc-ben a cardson kívül.
Amúgy most akkor takarodjon Gruden vagy sem? 😊
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
A legkevésbé nevetséges NFC East csapat behúzta a csoportot, teljesen magabiztosan és megérdemelten. A playoffra jövök majd a bandwagonra, ráférne az NFC-re egy pofon. Hajrá

több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
A div. győzelmet nem kell magyarázni! Hajrá a PO-ban !

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
gratula.
| majd jövőre elpicsázunk Titeket 😊 |
több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Grat!
Nem hogy a szezon elején, én még három hete sem gondoltam volna.

Szerkesztette: vpi

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Köszi 😊
Ismét sikerült történelmet csinálni. Egy előzetesen lesajnált, bohócnak tartott, 1/1-re várt csapat megnyeri a (na jó, nem túl nagy kihívást jelentő) csoportját...
... és a tisztelt footballszurkolók széles e négy égtájról egyetlen dologra fognak emlékezni, és jelenítenek meg mémekben stb, egy térdelést. Nem semmi, na 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat jó PO menetelést!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a divíziógyőzelemhez! Átadom a szót Captain Kirknek! .
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Philly W holnap, majd a Giants ellen vereség = Redskins playoff, ha ők verik a Dallas-t.

(és közben a Giants kikap a Minnesotától)


Tehát semmiképp se eliminálódtok holnap.
Höri
holnap W aztán lehet a sztárokat pihentetni az utcsó fordulóban P
Bjoca
2 döntetlen is jó lehet 😊
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Philly W holnap, majd a Giants ellen vereség = Redskins playoff, ha ők verik a Dallas-t.

(és közben a Giants kikap a Minnesotától)


Tehát semmiképp se eliminálódtok holnap.
Höri
Sőt, az is belefér, ha a Giants megveri a Minnesotát.

Szerkesztette: agent T

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Philly W holnap, majd a Giants ellen vereség = Redskins playoff, ha ők verik a Dallas-t.

(és közben a Giants kikap a Minnesotától)


Tehát semmiképp se eliminálódtok holnap.
Höri
holnap W aztán lehet a sztárokat pihentetni az utcsó fordulóban P
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Philly W holnap, majd a Giants ellen vereség = Redskins playoff, ha ők verik a Dallas-t.

(és közben a Giants kikap a Minnesotától)


Tehát semmiképp se eliminálódtok holnap.

Szerkesztette: Höri