Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A névmizériáról egy nagyon jó írás, ebből kiderül a Redskins név, és az indiánfejes címer története is.
 www.coldhardfootballfacts.com/content/hail-to-the-redskins-nfl-must-save-name-image-legacy/25861/Geeri
átgondolva alaposabban a dolgokat, szerintem ha visszaneveznék a franchiset Bravesre, az lenne a legkorrektebb, ha ennyire zavarja az embereket ez a megkülönböztetés
de úgy hogy sem a csapat imázsát, sem a logóját nem változtatnák meg, akkor az egy elfogadható magyarázat lenne; igen a bravehearts lehet túlzás lenne, de a szándék megvan benne 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A névmizériáról egy nagyon jó írás, ebből kiderül a Redskins név, és az indiánfejes címer története is.
 www.coldhardfootballfacts.com/content/hail-to-the-redskins-nfl-must-save-name-image-legacy/25861/

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
csak azért furcsa, hogy most kezdték el fúrni az ügyet, mert 1937 óta ezen a néven fut a csapat (sőt 1933 óta van a REdskins név forgalomban)
és eddig nem zörgették folyamatosan a bokrokat a név miatt, nagyon furcsa, de legfőképpen visszatetsző, hogy nem olyan régóta kezdenek el ebből ügyet fabrikálni

legyen washington roma's

+1 dolog, 2004-ben volt felmérés, hogy kiket zavar a redskins név, és az indiánok 90%-át nem zavarta 😊sapka
vmi hasonlón én is gondolkodtam...😊 Nekem már eleve az abszurd, hogy miért gondolják, hogy egy rasszista banda pont a gyűlölt rassz képviselőjével ellátott logo alatt akarna versenyezni (ismét pusztán didaktikai okokból: XX. sz. közepén a német testőrségi válogatottat el tudjuk képzelni citrom árnyalatú "sexangulum"-mal a trikójukon? 😊 )? Ha meg mégsem rasszisták, akkor miért ne választhatnának akármilyen rasszból kabalafigurát? De nyilván úgysem tudjuk ezt innen befolyásolni, szóval hagyom is a túróba az egészet... Remélem Danny boy olyan tökös és hajthatatlan lesz, mint ahogy azt eddig mondta.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
csak azért furcsa, hogy most kezdték el fúrni az ügyet, mert 1937 óta ezen a néven fut a csapat (sőt 1933 óta van a REdskins név forgalomban)
és eddig nem zörgették folyamatosan a bokrokat a név miatt, nagyon furcsa, de legfőképpen visszatetsző, hogy nem olyan régóta kezdenek el ebből ügyet fabrikálni

legyen washington roma's

+1 dolog, 2004-ben volt felmérés, hogy kiket zavar a redskins név, és az indiánok 90%-át nem zavarta 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
Washington...Bravehearts?
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24137527/could-the-washington-redskins-become-the-washington-braveheartsundisputedly
Iszonyat lenne más névvel látni a kedvenceket, de ha a nevet még meg is változtatják, könyörgöm, a színek maradjanak, azokat imádom 😀

akkorisredskins
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként a demokrácia meg az "egyenjogúság" a legmegbízhatóbb eszköze a "divide et impera" alapelvnek. A "vörösöket" sérti a Redskins név, így joguk van szájalni ellene. A Skins fanokat meg sérti, hogy nem akarják kiírni a nevüket a meccsen, joguk van ágálni ellene és már egymásnak is ugrottak, a "divide" rész "kipipálva". De ez már tényleg nagyon off és egyébként is leszarom a politikát, csak a Skins miatt tettem kivételt. 😊nexion218
Hiszen itthon is minden nap ezt látod.. 😀 😛 Csak azt nem értem, hogy a "vörösöket" irtó Cowboyokkal miért nincs bajuk? És vajon Buffalo Bill olyan jó barát volt?
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egyébként a demokrácia meg az "egyenjogúság" a legmegbízhatóbb eszköze a "divide et impera" alapelvnek. A "vörösöket" sérti a Redskins név, így joguk van szájalni ellene. A Skins fanokat meg sérti, hogy nem akarják kiírni a nevüket a meccsen, joguk van ágálni ellene és már egymásnak is ugrottak, a "divide" rész "kipipálva". De ez már tényleg nagyon off és egyébként is leszarom a politikát, csak a Skins miatt tettem kivételt. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Közben az őslakos jogvédő szervezetek már a Vikingeket zaklatják,hogy a közös meccseteken ne tegyenek ki Redskins logót, meg nevet se írjanak ki 😊 Ami szerintem már vicc kategória.

A legnagyobb baj,hogy ez egy nagyon hangos kisebbség. Kevesen vannak, de nagyon hangosak. Mint ahogy az általában lenni szokott 😊
Egyébként szerintem eléggé állóvíz volt amíg Obama bele nem avatkozott.
Ahelyett,hogy az Obamacare honlapjainak működését felügyelte volna, azzal volt elfoglalva,hogy a Redskins névről nyilatkozzon, és az adott vérszemet a "jogvédőknek".
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Az etnikumon belül is csak egy kis csoport veri magát, igaz az már régóta. De ahová a politika beteszi a lábát...apeszos
Az Irokézek Oneida-ága ők, eredetileg NewYork államban van bajuk, majd Wisconsinban és így terjed, egy lakatosból avanzsált jogi szagértő a leveseskanálnál, hogy stílszerűek legyünk
Dokaan bineshiish ganadawendagin odadagwanan jibimisech, jibanisgwesich amiiweni obimaadisowin, amii gaye anishnaabeg omaa wisgwansin, onadawendaanaawaa odishigiishiwewiniwaa.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az etnikumon belül is csak egy kis csoport veri magát, igaz az már régóta. De ahová a politika beteszi a lábát...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Faszság
Skins az skins
Enyi
😊

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem még legalább tíz tizenöt évig elvitatkoznak rajta...
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem katasztrófálisan hangzik...:S Jóhogynemmá' "Jószívűrablók".....Fasz kivan ezzel a bohóckodással... Szerintem indítsunk egy kampányt a PETA-val karöltve a Dolphins ellen, mert állatkínzó és kultúrálisan sértő szegény dögöket focisisakban ábrázolni a csapat logóján. Á, vagy ott Vikings! Hát a norvégok meg svédek között egy rakás fehér szélsőjobbos van, a minnesota-i csapat meg ezek őseit propagálja! Hah! Vagy a Green Bay! Sajtfejűek! Biztos a francia kultúrát akarják gúnyolni! Na és a Patriots? Hazafiak? Nacionalista!(Nem akarom mind a 31 csapatot végigtúrni és nyilván semmi bajom az említett csapatok nevével, csupán "didaktikai" céllal, random mintavételezéssel vettem őket elő) Please... Nevetséges ez az egész... Történtek már ettől sokkal sértőbb dolgok is, amit a tisztelt kurvaérzékeny amcsi közvélemény pont leszart. Nagyívben. Miért pont ezen a nyomorult néven kell baszakodni?nexion218
Egy olyan helyen, ahol az ország vezetőjének bocsánatot kell utóbb kérnie, ha egy nőt szépnek titulál...  www.origo.hu/nagyvilag/20130406-obama-bocsanatot-kert-szexista-mondataert.html ... ott bármi megeshet. Am ha már mindenképp váltani kell, a Bravehearts nem olyan rossz szerintem, elvégre Brave(heart)s on the warpath

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintem katasztrófálisan hangzik...:S Jóhogynemmá' "Jószívűrablók".....Fasz kivan ezzel a bohóckodással... Szerintem indítsunk egy kampányt a PETA-val karöltve a Dolphins ellen, mert állatkínzó és kultúrálisan sértő szegény dögöket focisisakban ábrázolni a csapat logóján. Á, vagy ott Vikings! Hát a norvégok meg svédek között egy rakás fehér szélsőjobbos van, a minnesota-i csapat meg ezek őseit propagálja! Hah! Vagy a Green Bay! Sajtfejűek! Biztos a francia kultúrát akarják gúnyolni! Na és a Patriots? Hazafiak? Nacionalista!(Nem akarom mind a 31 csapatot végigtúrni és nyilván semmi bajom az említett csapatok nevével, csupán "didaktikai" céllal, random mintavételezéssel vettem őket elő) Please... Nevetséges ez az egész... Történtek már ettől sokkal sértőbb dolgok is, amit a tisztelt kurvaérzékeny amcsi közvélemény pont leszart. Nagyívben. Miért pont ezen a nyomorult néven kell baszakodni?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
találtam jobbat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
nem hangzik rosszulsapka
csak színben nem passzol


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem hangzik rosszul

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Washington...Bravehearts?
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24137527/could-the-washington-redskins-become-the-washington-bravehearts
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Jól sejtem, hogy hétvégén mindenki Richárdja fogja színesebbé tenni a meccsnézési élményünket?😊nexion218
nem hiszem
mert philly-valami meccs lesz, ha jól tudom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jól sejtem, hogy hétvégén mindenki Richárdja fogja színesebbé tenni a meccsnézési élményünket?😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Visszatérő téma: Hogy van az, hogy ilyen fos DB-k mellett nem kell egy Kerry Rhodes? Sérült? Vagy miért? Csak mert meleg a szerencsétlen? Jacksonra hiába várunk, Vödör mesebeli, hol játszik hol nem, Rambo eltévedt a dzsungelben....apeszos
Lóvé?nexion218
Annyi pénz még van, hogy erre a két hónapra szerződést kapjon. Jövőre meg már nem lesz cap bünti.
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Visszatérő téma: Hogy van az, hogy ilyen fos DB-k mellett nem kell egy Kerry Rhodes? Sérült? Vagy miért? Csak mert meleg a szerencsétlen? Jacksonra hiába várunk, Vödör mesebeli, hol játszik hol nem, Rambo eltévedt a dzsungelben....apeszos
Lóvé?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Visszatérő téma: Hogy van az, hogy ilyen fos DB-k mellett nem kell egy Kerry Rhodes? Sérült? Vagy miért? Csak mert meleg a szerencsétlen? Jacksonra hiába várunk, Vödör mesebeli, hol játszik hol nem, Rambo eltévedt a dzsungelben....
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Vödör büntije egy meccsre lett redukálva. Nyilván kellő tisztelettel közelítve az öreg Manning-et, de nem edzett bokasérülés miatt (nem mintha annyit futkározna), aztán talán Mathis is megszeretgette és ha lehet még tőlünk is szarabb a pass D-jük... Nekem az az érzésem, hogy nem lesz ez olyan sima,mint 2 hete gondoltuk volna. Shanny témában meg nagyon remélem, hogy maradnak. Az utóbbi kb 20 évben Gibbs urat leszámítva egyedül ők vitték minket PO- ba és mióta itt vannak nem volt olyan év, hogy ne legyen vmi gebasz ( gané roster, cap bünti, RGIII sérülése stb).Én még hagynám őket dolgozni.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahanék mikor fognak menni? Tippek?apeszos
Ha még az elvárásoknál (van még?) is gyengébb lesz a következő 10 meccs, akkor is legkorábban a szezon végén. Akkora fegyvertény ilyen évek után a tavalyi PO, meg a byeweek utáni menetelés, hogy bármi is lesz idén, szezon közben tuti nem teszik ki.bálnalekvár
Hajlamosak vagyunk mostanában megfeledkezni Danny fiúról . Soha nem tapasztalt türelmet mutat Shannyék tekintetében, ez nagyon nem jellemző rá. Amúgy szerintem is maradjanak, rosszabb (talán) nem lesz, ehhez meg már hozzászoktunk.apeszos
Dan egyébként egyre szimpatikusabb, egyrészt, mert a névváltoztatási balhéban továbbra is elszántan védi a Redskins nevet, másrészt, mert a hibák (RG3 sérülés) és a gyenge teljesítmény ellenére szinte fel sem merül Shanny-ék kirúgása. Bírom az állandóságot, örülök, hogy felismerte a vezetőség, hogy ez nem a magyar sucker válogatott, nem feltétlen kell minden hullámvölgyben edzőt cserélni.bálnalekvár
Azért az elég tisztességes hullámvölgy volt. Tavaly kidugtuk a fejünket a vízből, de hamar visszasüllyedtünk. Úgy néz ki Shanny sem hozott megváltást, bár ez a Mara féle cap bünti eléggé betett nekünk. De hát úgy néz ki visszakapja, mert hát isten nem ver bottal... 😀