Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na, este meccs.
Tippek?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Robert Griffin III kapcsán térdspecialistákká váltunk, tehát némi tudásgyarapítás az Indextől:

 index.hu/tudomany/egeszseg/2013/11/06/uj_inszalagot_talaltak_a_terdben/

ALL a neve, jó tudni, hogy ilyen is van 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
nos! hogy is van ez akkor? 😊
átértékeled-e már egy kicsit a dolgokat?
és oké hogy nyertek de amilyen szarul játszott ma a Dallas , nálam ezzel a heroikus W-nel csoportesélyesek lettetek!
lehet hogy unnalmas de minden RGIII térdén múlik!yooker
Nem, nem értékeltem át. A Dallas szarul játszott? Mégis nyert. Ergo ugyanott vagyunk mint eddig.apeszos
Ugyanott bizony, megint jól látod, apesz.
Ugyanott vagyunk, vagyis versenyben.
És a következő meccs must win, legalábbis annak kell tekintsük, mert a Vikes nem verhetetlen (1-7), jelenleg előttünk járó barátaink pedig a Packers-szel illetve a Saints-szel randiznak, tehát nem lehetetlen, hogy beljebb lesznek némi felsőruházattal. Reméljük a legjobbakat.agent T
És ezek miatt még fájóbb a Denver meccs... Anélkül hoztunk volna egy meccset a Phillyn és a Dallason, hogy játszottunk volna velük, mivel mindketten zakóztak, ha nincs harag a New Yorkot pedig jlen állás szerint leírnám... Mi pedig szép csendben megverhettük volna az egyik legnagyobb SB esélyes csapatot és nyilván nem kell ecsetelni, hogy az mekkorát dobott volna a csapat lelkivilágán (amellett, hogy most 4-4 lenne a mérleg, origón vagyunk, kezdődik a szezon).... ejj, mi lett volna ha.....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Gorro Carolina Panthers 1 522 — Törzsvendég
Florida jury convicts 23-year-old Eric Rivera of killing Redskins safety Sean Taylor in 2007 botched burglary.
|  www.chicagotribune.com/sports/sns-tsn-abn-taylor-was-20131104,0,3593014.story |

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
persze a W az W nem kell magyarázni (bár a számításaid szerint ugye ennek L-nak kellett volna lenni), de ha egy kicsit mélyebbre nézünk a Dallasnál
egy időzített bomba az a csapat!most összejött, de látszik milyen komoly feszültségek vannak a csapaton belül
egy-két zakó és összeomlás is lehet belőle megint!míg nálatok pont összeállni látszanak a dolgok szép lassan...
sztem nagyon fontos mit mutat egy csapat mentális képe , hosszútávon ez sok mindent eldönt!
de nyilván te másként gondolkodsz , meglátjuk hogy alakul majd, mindenesetre ha nem is nyeritek majd meg
azért várhatóan szoros lesz a befutó!yooker
Bocs, de milyen gombákat ettél amitől ilyeneket vízionálsz mint a kiemelt részekben? 😀

A győzelem utáni feszültség gondolom elviselhetetlen lehet, ha meg az internetet körbejáró "passion good/bad?" dolgot érted, akkor te is bedőltél a bulvár maszlagnak. A képekről meg csak annyit, hogy nézd meg a hét meccseinek eredménét, aztán gondold át meccs előtt milyen volt pl a Raiders és az Eagles "mentális képe" (ami csak egy a sok közül). Mindenesetre: Your argument is invalid. 😊gyeek
semmi gond!te nem tulajdonítasz neki jelentőséget , én igen!
lehet hogy marhaság,lehet hogy nem majd meglátjuk...
a Raiders meccs meg pont rossz példa!szezonjuknak annyi , előző héten hozták a derbyt a Steelers ellen most talán nem tették oda magukat annyira a Phillynek meg kijött a lépés és ez lett a vége!yooker
Pryor bontogatja szárnyát, a Raiders 3-4 állt (és lehetett volna 4-4, pont egy kicsit lejjeb jött fel ebben a topikban a 'Skins tavalyi fordítása 3-6ról...), amivel még simán versenyben lennének egy WC helyért, a védelmük előző meccsen megfogta a Steelers O-t, és ezekért a tényekért úgy állnak ki, hogy elúszott a szezonjuk? Szerintem megint elég "szubjektíven" látod a helyzetet, de hagyjuk 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
persze a W az W nem kell magyarázni (bár a számításaid szerint ugye ennek L-nak kellett volna lenni), de ha egy kicsit mélyebbre nézünk a Dallasnál
egy időzített bomba az a csapat!most összejött, de látszik milyen komoly feszültségek vannak a csapaton belül
egy-két zakó és összeomlás is lehet belőle megint!míg nálatok pont összeállni látszanak a dolgok szép lassan...
sztem nagyon fontos mit mutat egy csapat mentális képe , hosszútávon ez sok mindent eldönt!
de nyilván te másként gondolkodsz , meglátjuk hogy alakul majd, mindenesetre ha nem is nyeritek majd meg
azért várhatóan szoros lesz a befutó!yooker
Bocs, de milyen gombákat ettél amitől ilyeneket vízionálsz mint a kiemelt részekben? 😀

A győzelem utáni feszültség gondolom elviselhetetlen lehet, ha meg az internetet körbejáró "passion good/bad?" dolgot érted, akkor te is bedőltél a bulvár maszlagnak. A képekről meg csak annyit, hogy nézd meg a hét meccseinek eredménét, aztán gondold át meccs előtt milyen volt pl a Raiders és az Eagles "mentális képe" (ami csak egy a sok közül). Mindenesetre: Your argument is invalid. 😊gyeek
semmi gond!te nem tulajdonítasz neki jelentőséget , én igen!
lehet hogy marhaság,lehet hogy nem majd meglátjuk...
a Raiders meccs meg pont rossz példa!szezonjuknak annyi , előző héten hozták a derbyt a Steelers ellen most talán nem tették oda magukat annyira a Phillynek meg kijött a lépés és ez lett a vége!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
... RGIII-ról meg annyit, hogy már anigifek születtek a tigrisvetődéses first down szerzéséről...agent T
Szűk hét óra RedZone nézés közben ekkor hördültem fel egyedül! Szorosan követem az Ő és Luck pályafutását is, hogy a tavalyi nagy hype után mire képesek (mindenre) és zseninek tartom mindkettőt a maga nemében. Nagyon remélem, hogy innentől elkerülik a komoly sérülések Griffint, mert tényleg kár lenne őt a zsebbe kényszeríteni, vagy még rosszabb. Nem lehet itt okos az ember, mert megmondhatod neki, hogy ne csinálja ezt, de akkor ő már nem az az RGIII, akiért rajongani lehet. Tényleg csak remélni lehet, hogy vigyáz magára.Feribali
Hát én nagyon remélem. Élmény nézni mikor jól megy neki, és nem lehet nem észrevenni, hogy javuló formát mutat. Decemberben már nagyon menni fog a szekér, úgy érzem.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
nos! hogy is van ez akkor? 😊
átértékeled-e már egy kicsit a dolgokat?
és oké hogy nyertek de amilyen szarul játszott ma a Dallas , nálam ezzel a heroikus W-nel csoportesélyesek lettetek!
lehet hogy unnalmas de minden RGIII térdén múlik!yooker
Nem, nem értékeltem át. A Dallas szarul játszott? Mégis nyert. Ergo ugyanott vagyunk mint eddig.apeszos
Ugyanott bizony, megint jól látod, apesz.
Ugyanott vagyunk, vagyis versenyben.
És a következő meccs must win, legalábbis annak kell tekintsük, mert a Vikes nem verhetetlen (1-7), jelenleg előttünk járó barátaink pedig a Packers-szel illetve a Saints-szel randiznak, tehát nem lehetetlen, hogy beljebb lesznek némi felsőruházattal. Reméljük a legjobbakat.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Feribali New England Patriots 48
... RGIII-ról meg annyit, hogy már anigifek születtek a tigrisvetődéses first down szerzéséről...agent T
Szűk hét óra RedZone nézés közben ekkor hördültem fel egyedül! Szorosan követem az Ő és Luck pályafutását is, hogy a tavalyi nagy hype után mire képesek (mindenre) és zseninek tartom mindkettőt a maga nemében. Nagyon remélem, hogy innentől elkerülik a komoly sérülések Griffint, mert tényleg kár lenne őt a zsebbe kényszeríteni, vagy még rosszabb. Nem lehet itt okos az ember, mert megmondhatod neki, hogy ne csinálja ezt, de akkor ő már nem az az RGIII, akiért rajongani lehet. Tényleg csak remélni lehet, hogy vigyáz magára.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Elolvasva a hozzászólásokat a meccs után...agent T
Kb ez az első 1000+ karakteres komment a bowl.hu-n, aminek minden egyes szavával egyetértek. Big like!



RG3 a repülős first downról:
“I just had to make a decision. A lot of people criticize me for some of that stuff all the time. I could have went out of bounds, and and we’d have been short of the first down. I saw an opportunity to fly, so I [got out] my wings and tried to fly. I hit the ground pretty hard.

“People, we really can’t fly. Really. No matter how much we dream about it. But I just saw the opportunity. And at that point in the game I felt like we needed it, and that’s why I took it.”


Néha csinál hülyeségeket, de nekem nagyon nagy kedvencem továbbra is.bálnalekvár
Köszi 😊
Én is bírom a srácot, csak szerintem nagyon durván nem vigyáz magára elég gyakran, és komolyan azt gondolom, hogy ha ezt a szezont kihúzza, összetehetjük a kezünket. De mindenképp hatalmas király, és ami nagyon fontos, karakter.
Én nem bírom a se íze se bűze, ó de nagyon lézeresen passzoló, x a négyzeten kjubirétinges, jaj de pléjáthívós, nem futunk mert megsérülünk stílusú ún. korszakos zseniket. Felőlem passzolhatnak tizenötezer yardot egy szezonban, az ilyen faszik UNALMASAK. RGIII meg nem. Ez a különbség.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
Elolvasva a hozzászólásokat a meccs után...agent T
Kb ez az első 1000+ karakteres komment a bowl.hu-n, aminek minden egyes szavával egyetértek. Big like!



RG3 a repülős first downról:
“I just had to make a decision. A lot of people criticize me for some of that stuff all the time. I could have went out of bounds, and and we’d have been short of the first down. I saw an opportunity to fly, so I [got out] my wings and tried to fly. I hit the ground pretty hard.

“People, we really can’t fly. Really. No matter how much we dream about it. But I just saw the opportunity. And at that point in the game I felt like we needed it, and that’s why I took it.”


Néha csinál hülyeségeket, de nekem nagyon nagy kedvencem továbbra is.

akkorisredskins
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
persze a W az W nem kell magyarázni (bár a számításaid szerint ugye ennek L-nak kellett volna lenni), de ha egy kicsit mélyebbre nézünk a Dallasnál
egy időzített bomba az a csapat!most összejött, de látszik milyen komoly feszültségek vannak a csapaton belül
egy-két zakó és összeomlás is lehet belőle megint!míg nálatok pont összeállni látszanak a dolgok szép lassan...
sztem nagyon fontos mit mutat egy csapat mentális képe , hosszútávon ez sok mindent eldönt!
de nyilván te másként gondolkodsz , meglátjuk hogy alakul majd, mindenesetre ha nem is nyeritek majd meg
azért várhatóan szoros lesz a befutó!yooker
Bocs, de milyen gombákat ettél amitől ilyeneket vízionálsz mint a kiemelt részekben? 😀

A győzelem utáni feszültség gondolom elviselhetetlen lehet, ha meg az internetet körbejáró "passion good/bad?" dolgot érted, akkor te is bedőltél a bulvár maszlagnak. A képekről meg csak annyit, hogy nézd meg a hét meccseinek eredménét, aztán gondold át meccs előtt milyen volt pl a Raiders és az Eagles "mentális képe" (ami csak egy a sok közül). Mindenesetre: Your argument is invalid. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Elolvasva a hozzászólásokat a meccs után, tényleg örülök, hogy a győzelmet nem kell megmagyarázni.
Én, bocsánatért esedezve gyarlóságomért, jelezni szeretném, hogy eléggé el nem ítélhető módon kurvára örülök a W betűnek.
Lehet, hogy a védelmünk továbbra is egy kalap szar, de voltak nagyszerű dolgaik, és ahogy megmentették döntetlenre a meccset rendes játékidőben, az pedig számomra maga a varázslat volt. igen, tudom, ha kellően korrekt lennék politikailag és az elvárható szerénység is ott dolgozna a lelkemben, akkor olyanokat írnék, hogy hát a végén a Chargers magát verte meg a playhívásaival meg a pontatlanságával stb... de őszintén szólva LESZAROM, hogy az épp aktuális ellenfél mit ront el, mit nem. Í Jé Bé, ahogy a közismert mondás tartja.
Nehogy már magyarázkodni kelljen...
A támadósorunk pedig kimondottan impresszív volt, Garconra nem kellenek jelzők, Morris is hozta magát, Reed, Young meg wah... RGIII-ról meg annyit, hogy már anigifek születtek a tigrisvetődéses first down szerzéséről, jól passzolt, jól futott, egyszerűen jó volt, és az egész csapatunk volt annyira okés, hogy még a spec team se tudta elkúrni a dolgot. Pedig az elején kétszer rajtoltunk 1 yardról, tehát az alaphang megvolt, aztán a blokkolt FG-k stb.
Szóval az van, hogy ott a W betű, és a végelszámolásnál ez pont ugyanakkora és ugyanolyan értékkel bíró W betű lesz, mint az Eagles százcsillió pontos győzelme az Oakland ellen.
Szidom én ezt a csapatot eleget meg szörnyűlködök is, mikor kikapunk mint a szar.. legutóbb a Broncos ellen kikapcsoltam a streamet az utolsó negyed elején.
Legalább ilyenkor, mikor megverünk egy mostanában nem is olyan rosszul jegyzett San Diegot, ilyenkor ne kelljen már úgy éreznem magam, hogy hát izé, mi nagy szarok vagyunk, bocsánatot kérünk a győzelemért, sajnáljuk is, de biztosak vagyunk abban, hogy a Vikings majd elkeni a szánkat és helyre tesz minket..
Lófaszt.
Majd őket is jól megverjük.
Hajrá, kalandra föl.
A kurva életbe, sporttársak 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
nos! hogy is van ez akkor? 😊
átértékeled-e már egy kicsit a dolgokat?
és oké hogy nyertek de amilyen szarul játszott ma a Dallas , nálam ezzel a heroikus W-nel csoportesélyesek lettetek!
lehet hogy unnalmas de minden RGIII térdén múlik!yooker
Nem, nem értékeltem át. A Dallas szarul játszott? Mégis nyert. Ergo ugyanott vagyunk mint eddig.apeszos
persze a W az W nem kell magyarázni (bár a számításaid szerint ugye ennek L-nak kellett volna lenni), de ha egy kicsit mélyebbre nézünk a Dallasnál
egy időzített bomba az a csapat!most összejött, de látszik milyen komoly feszültségek vannak a csapaton belül
egy-két zakó és összeomlás is lehet belőle megint!míg nálatok pont összeállni látszanak a dolgok szép lassan...
sztem nagyon fontos mit mutat egy csapat mentális képe , hosszútávon ez sok mindent eldönt!
de nyilván te másként gondolkodsz , meglátjuk hogy alakul majd, mindenesetre ha nem is nyeritek majd meg
azért várhatóan szoros lesz a befutó!yooker
Igen, vereségnek számoltam, de arra nem hogy a Chargers hagy minket nyerni. Pedig mi is megtettünk mindent értük amit lehetett... 😀 Lásd az első TD-t, a hosszú drive után kihagyott FG-t. Voltaképp 10 pont előnnyel indultak. A defense mindig akkor olvad le, mikor a legjobban kellene odatenni magukat. És azért a Vikes sem olyan gyenge, mint amilyennek az eredményei mutatják...apeszos
Azért ezen a meccsen mégiscsak ők mentették meg a csapatot a 3szori goal line-védekezésnél 20 másodpercen belül. Ma pont a legfontosabb pillanatban tették oda magukat.

akkorisredskins
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
nos! hogy is van ez akkor? 😊
átértékeled-e már egy kicsit a dolgokat?
és oké hogy nyertek de amilyen szarul játszott ma a Dallas , nálam ezzel a heroikus W-nel csoportesélyesek lettetek!
lehet hogy unnalmas de minden RGIII térdén múlik!yooker
Nem, nem értékeltem át. A Dallas szarul játszott? Mégis nyert. Ergo ugyanott vagyunk mint eddig.apeszos
persze a W az W nem kell magyarázni (bár a számításaid szerint ugye ennek L-nak kellett volna lenni), de ha egy kicsit mélyebbre nézünk a Dallasnál
egy időzített bomba az a csapat!most összejött, de látszik milyen komoly feszültségek vannak a csapaton belül
egy-két zakó és összeomlás is lehet belőle megint!míg nálatok pont összeállni látszanak a dolgok szép lassan...
sztem nagyon fontos mit mutat egy csapat mentális képe , hosszútávon ez sok mindent eldönt!
de nyilván te másként gondolkodsz , meglátjuk hogy alakul majd, mindenesetre ha nem is nyeritek majd meg
azért várhatóan szoros lesz a befutó!yooker
Igen, vereségnek számoltam, de arra nem hogy a Chargers hagy minket nyerni. Pedig mi is megtettünk mindent értük amit lehetett... 😀 Lásd az első TD-t, a hosszú drive után kihagyott FG-t. Voltaképp 10 pont előnnyel indultak. A defense mindig akkor olvad le, mikor a legjobban kellene odatenni magukat. És azért a Vikes sem olyan gyenge, mint amilyennek az eredményei mutatják...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
nos! hogy is van ez akkor? 😊
átértékeled-e már egy kicsit a dolgokat?
és oké hogy nyertek de amilyen szarul játszott ma a Dallas , nálam ezzel a heroikus W-nel csoportesélyesek lettetek!
lehet hogy unnalmas de minden RGIII térdén múlik!yooker
Nem, nem értékeltem át. A Dallas szarul játszott? Mégis nyert. Ergo ugyanott vagyunk mint eddig.apeszos
persze a W az W nem kell magyarázni (bár a számításaid szerint ugye ennek L-nak kellett volna lenni), de ha egy kicsit mélyebbre nézünk a Dallasnál
egy időzített bomba az a csapat!most összejött, de látszik milyen komoly feszültségek vannak a csapaton belül
egy-két zakó és összeomlás is lehet belőle megint!míg nálatok pont összeállni látszanak a dolgok szép lassan...
sztem nagyon fontos mit mutat egy csapat mentális képe , hosszútávon ez sok mindent eldönt!
de nyilván te másként gondolkodsz , meglátjuk hogy alakul majd, mindenesetre ha nem is nyeritek majd meg
azért várhatóan szoros lesz a befutó!
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De a Dallas kiket vert meg eddig? Nudli Giants, NB1-es szinten játszó Eagles, éppen bénázó Redskins, offnight Rams, meg most a duplanulla Vikings, éppen hogy. Nem reménytelen ez...két meccs a hátrány, a visszavágón nyerni kell, persze a sorsolásotok elég kemény.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
nos! hogy is van ez akkor? 😊
átértékeled-e már egy kicsit a dolgokat?
és oké hogy nyertek de amilyen szarul játszott ma a Dallas , nálam ezzel a heroikus W-nel csoportesélyesek lettetek!
lehet hogy unnalmas de minden RGIII térdén múlik!yooker
Nem, nem értékeltem át. A Dallas szarul játszott? Mégis nyert. Ergo ugyanott vagyunk mint eddig.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
igazából ezen a meccsen a san diego, megtette azt a szívességet, hogy nem nyerte meg a meccset

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
azt hogy a szezon kuka kijelenteni nagyon korai még!yooker
Így van, emlékezzünk vissza, hogy tavaly 3-6tal álltunk, és onnan lett 10-6, meg NFC East győzelembálnalekvár
Láttad a hátralévő meccseket? Talán a Minnesota és esetleg -a mostani állapotában- a Philly verhető. Ha marad ilyen a Giants akkor ők is. De ezek a mi állapotunkban ki-ki meccsek lesznek. A többi bukta.apeszos
nos! hogy is van ez akkor? 😊
átértékeled-e már egy kicsit a dolgokat?
és oké hogy nyertek de amilyen szarul játszott ma a Dallas , nálam ezzel a heroikus W-nel csoportesélyesek lettetek!
lehet hogy unnalmas de minden RGIII térdén múlik!
több mint 12 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
Mi lesz holnap srácok, mire számítotok, belénk csap a villám? 😊steroid stewie
A győztest megtippelni nem szeretném, de én azon a véleményen vagyok, hogy ma eldől a szezonunk sorsa. Ha nyerünk, visszakapaszkodhatunk a következő két meccsen, ha nem, akkor végleg kiírtuk magunkat a versenyből.

akkorisredskins
több mint 12 éve
jvic 115
Mi lesz holnap srácok, mire számítotok, belénk csap a villám? 😊steroid stewie
A két kedvencem csap össze, mind a kettő győzelmének örülnék, de szvsz jelenleg a Chargers talán egy kicsit előrébb jár, mint a Rézbőrűek.
több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Mi lesz holnap srácok, mire számítotok, belénk csap a villám? 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ez mekkora 😀:
I spoke to Brandon. He is passionate about the game, and I know he is sorry for what he said. He is concentrating on helping his team win the rest of the season. Brandon knows that all players have a responsibility to each other and to play within the rules of the game.

-- DeMaurice Smith (NFLPA)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hang time statisztikát nem találok az elmúlt 2-3 évre a neten, te hol láttál ilyet?jvic
nem tudom gyűjtik-e egyáltalán hivatalosan!
de nagyjából szemre belőhető, pl. odaérnek e a gunnerek a PR-eshez vagy sem, és úgy vettem ki hogy ezzel soha nem volt gond
visszatérve, ez a 20 yardos átlagos visszahordás, tényleg baromi sok!, nem mondom lehet hogy elkelne egy új punter, de pénzügyi szempontból alig keres valamit Rocca
és ehhez képest pl. Koenen aki évi 3 millát tesz el, alig csinál többet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!