Arizona Cardinals - Green Bay Packers

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
ez csúnya volt basszus

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hogy bazdmeg

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na vwgre
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Na szép....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
mekkora hiba basszus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszer kéne csinálni egy QB PR ranking játékos feleség/barátnő alapján. Mondjuk Bortles lehet most utolsó lenne benne, nem tudom Lindsey Dukenak van-e már utódja.
iktriad
Scouting Combine:  www.playerwives.com/teams/nfl/
Old Green Bay
Sok a prasnya.
Bazzani
Odaadhatod párnak a papírzacsit az avatarodról.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
borzalmas
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Végre RodgerstoRodgers

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyszer kéne csinálni egy QB PR ranking játékos feleség/barátnő alapján. Mondjuk Bortles lehet most utolsó lenne benne, nem tudom Lindsey Dukenak van-e már utódja.
iktriad
Scouting Combine:  www.playerwives.com/teams/nfl/
Old Green Bay
Sok a prasnya.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kitartás Cards szurkolók kicsit cserben hagytunk titeket itt de szurkolunk ezerrel. 😊
#BeRedSeeRed
Fucu
Közös meccsnézés van Löflivel?
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
 twitter.com/darth/status/688548775271378944


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kitartás Cards szurkolók kicsit cserben hagytunk titeket itt de szurkolunk ezerrel. 😊
#BeRedSeeRed



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Egyszer kéne csinálni egy QB PR ranking játékos feleség/barátnő alapján. Mondjuk Bortles lehet most utolsó lenne benne, nem tudom Lindsey Dukenak van-e már utódja.
iktriad
Scouting Combine:  www.playerwives.com/teams/nfl/

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 214 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nálunk népbetegség, hogy ha jól megfizetünk egy játékost akkor majd szépen ráül: Shutdown, Shields első éve, idén Bulaga, (Cobb)... de Daniels-t nem tudom elképzelni, hogy ne küzdjön így. Nagyon komoly munkája van ebbe a falba. Az egyedüli aki valóban kiemelhető a DL-ből.
alatriste
Nem követtem a csapat idei szezonját, csak néhány meccseteket láttam, de mintha Matthews nem lett volna ott fejben teljesen. Jól látom?
Cypress
Egy vérbeli edge rusher, aki a legjobbak között van 3-4 OLB-k terén másfél éve ILB mert a csapat remek FA politikájának köszönhetően nem hogy 2 de igazából 1 jó tackle gyárat se tudunk felmutatni.
ILB-ként is sokat blitzel, alig van hibázott szerelése. Mint írtam elég ergya a DL (Daniels kiv.), de a LB sorből ő aki valóban be tud segíteni a tackle-kel.
Pro Bowl lenne a neve miatt nyilván akkor is ha csak a karosszékben ülne, de nemhogy nincs ott fejben, pont ellenkezőleg. A D szíve.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Plusz lenne még egy javaslatom. Faith Hill ugyan nem QB-feleség, de egy szabadkártyát mindenképpen megérdemelne a SNF-el kapcsolatos tevékenysége miatt 😀
Kampman
Majd lemeccselik Underwooddal.
Amúgy a hét egyik bulvárhíre volt. hogy Clipboard Jesus összejött az énekesnő Jewellel. 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Nálunk népbetegség, hogy ha jól megfizetünk egy játékost akkor majd szépen ráül: Shutdown, Shields első éve, idén Bulaga, (Cobb)... de Daniels-t nem tudom elképzelni, hogy ne küzdjön így. Nagyon komoly munkája van ebbe a falba. Az egyedüli aki valóban kiemelhető a DL-ből.
alatriste
Nem követtem a csapat idei szezonját, csak néhány meccseteket láttam, de mintha Matthews nem lett volna ott fejben teljesen. Jól látom?
Cypress
néha elborul az agya, de még így is jobb, mint bárki a D-ben
Kampman
Ne feledkezzük meg Dánielek elvtársról sem

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Nálunk népbetegség, hogy ha jól megfizetünk egy játékost akkor majd szépen ráül: Shutdown, Shields első éve, idén Bulaga, (Cobb)... de Daniels-t nem tudom elképzelni, hogy ne küzdjön így. Nagyon komoly munkája van ebbe a falba. Az egyedüli aki valóban kiemelhető a DL-ből.
alatriste
Nem követtem a csapat idei szezonját, csak néhány meccseteket láttam, de mintha Matthews nem lett volna ott fejben teljesen. Jól látom?
Cypress
néha elborul az agya, de még így is jobb, mint bárki a D-ben
több mint 8 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Támogatom, lehetek zsűritag? Díványom már van. 😀
Cypress
Ez nem casting. 😊
iktriad
Majd azzá teszem. 😮
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Tanehillné se rossz. Vagy Cutlerné.
Egyszer kéne csinálni egy PR ranking játékos feleség/barátnő alapján. Mondjuk Bortles lehet most utolsó lenne benne, nem tudom Lindsey Dukenak van-e már utódja.
iktriad
Ez diszkriminatív lenne Teo-val szemben.
Gergőbácsi
Ő nem QB.
iktriad
Játèkosról volt szó 😊
Gergőbácsi
Igen azt lehagytam az eredeti hszben. Mindjárt korrigálom.
iktriad
Plusz lenne még egy javaslatom. Faith Hill ugyan nem QB-feleség, de egy szabadkártyát mindenképpen megérdemelne a SNF-el kapcsolatos tevékenysége miatt 😀
több mint 8 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nálunk népbetegség, hogy ha jól megfizetünk egy játékost akkor majd szépen ráül: Shutdown, Shields első éve, idén Bulaga, (Cobb)... de Daniels-t nem tudom elképzelni, hogy ne küzdjön így. Nagyon komoly munkája van ebbe a falba. Az egyedüli aki valóban kiemelhető a DL-ből.
alatriste
Nem követtem a csapat idei szezonját, csak néhány meccseteket láttam, de mintha Matthews nem lett volna ott fejben teljesen. Jól látom?
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mondjuk ha eljutunk red zone-ba legközelebb, szívesen látnék már egy RR felé menő passzt is

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 214 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem zavarna ha csinálnánk valamit támadásban. A védelemnek is megvannak a bajai, de egy 6 pontos Rodgers félidővel akkor is kiegyezek, ha a szertárosnak dobál.
andree
IR-en van már sajnos 😕


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
andree Arizona Cardinals 1 696
Nem zavarna ha csinálnánk valamit támadásban. A védelemnek is megvannak a bajai, de egy 6 pontos Rodgers félidővel akkor is kiegyezek, ha a szertárosnak dobál.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tanehillné se rossz. Vagy Cutlerné.
Egyszer kéne csinálni egy PR ranking játékos feleség/barátnő alapján. Mondjuk Bortles lehet most utolsó lenne benne, nem tudom Lindsey Dukenak van-e már utódja.
iktriad
Ez diszkriminatív lenne Teo-val szemben.
Gergőbácsi
Ő nem QB.
iktriad
Játèkosról volt szó 😊
Gergőbácsi
Igen azt lehagytam az eredeti hszben. Mindjárt korrigálom.
Egyébként ha Bortlesnek nincs most párja, akkor a Jaguars Henne nejét nevezi majd a listára. Ő se csúnya. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Tanehillné se rossz. Vagy Cutlerné.
Egyszer kéne csinálni egy PR ranking játékos feleség/barátnő alapján. Mondjuk Bortles lehet most utolsó lenne benne, nem tudom Lindsey Dukenak van-e már utódja.
iktriad
Ez diszkriminatív lenne Teo-val szemben.
Gergőbácsi
Ő nem QB.
iktriad
Játèkosról volt szó 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.