Green Bay Packers - Minnesota Vikings

2 feliratkozó

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
Rubens
Ja hát persze... Mindenki bicikli csak a sajtfejek helikopter, mindig elfelejtem. Nevetséges. Áronka, mi? Hihetetlen... Hagyjuk is
Szabolcs_76
Ilyet senki nem állít , csak egyet ha meccs eddigi állásához semmi köze a biráskodásnak a többi fröcsögés meg nevetséges bocs.
nando89
Holdingokat oda vissza nem fújják volt egy hülye ítélet az új sapkás szabály miatt de szerintem jól fújnak csak idióta módon hozzuk a buntiket
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Eddig bejon amit Pettine muvel, de mennyire bejon.
több mint 6 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Daniels "szerelesen" latszott, mi lessz ebbol aQB-vedo baromsagbol. Ipi-apacs, aztan lekapja a kezet rola...
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
Rubens
Ja hát persze... Mindenki bicikli csak a sajtfejek helikopter, mindig elfelejtem. Nevetséges. Áronka, mi? Hihetetlen... Hagyjuk is
Szabolcs_76
Ilyet senki nem állít , csak egyet ha meccs eddigi állásához semmi köze a biráskodásnak a többi fröcsögés meg nevetséges bocs.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
Rubens
Megkérdeztem miért nem volt IG ha ez szerinted birozas mennyel vissza legozni
Toca
Senki nem neked címezi .
nando89
Akkor mea culpa, feszult vagyok ettől a valamitől amit mi játéknak próbálunk eladni ma.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
NFC North eredménykövető fuck yeah!!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Mennyire nemférnek bele az ilyenek 7-20-nál

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Tradwell nyilván két targetet már nem tudod elkapasra váltani vicc.
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
Rubens
Ja hát persze... Mindenki bicikli csak a sajtfejek helikopter, mindig elfelejtem. Nevetséges. Áronka, mi? Hihetetlen... Hagyjuk is
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
Rubens
Megkérdeztem miért nem volt IG ha ez szerinted birozas mennyel vissza legozni
Toca
Senki nem neked címezi .
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
Rubens
Megkérdeztem miért nem volt IG ha ez szerinted birozas mennyel vissza legozni
Toca
Alapvetően nem neked szólt... de hát...
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
szép volt Gilbert

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 211
Ez miért nem IG
Toca
szerintem kívül volt a boxon és a közelben álló playa közelébe vágta
Gergőbácsi
Közelben senki nem volt.
Boxbol lehet éppen kijött az iga
Toca
De, úgy boka/talpmagasságban repült a laszti és két méterrel arrébb állt, de volt ott GB játékos....
csi77
Konkretan a TE labahoz vagta. Az igaz, hogy o epp blokkolt, de nem azt szoktak nezni, hogy mit csinal, hanem hogy jogosult elkapo-e.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
Rubens
Megkérdeztem miért nem volt IG ha ez szerinted birozas mennyel vissza legozni
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
ahogy CM futott utána már láttam magam előtt a sárgát

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Danielst sem holdingolták most

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
A D még nem is szerzett TD-t, hajrá

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
Rubens
Ennyi , pedig múlthéten a bears se szolhatott semmit abszolut nem volt hazai pálya és ma sem .
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Ez miért nem IG
Toca
szerintem kívül volt a boxon és a közelben álló playa közelébe vágta
Gergőbácsi
Közelben senki nem volt.
Boxbol lehet éppen kijött az iga
Toca
De, úgy boka/talpmagasságban repült a laszti és két méterrel arrébb állt, de volt ott GB játékos....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 211
Nem hiszem hogy szükség lenne a zebrákra, de nem is lenne igazi GB meccs ha nem dobnák meg a 15 yardokat nekik.....
vsanyi132
ezt az Adams esetre írod?
Tactful Cactus
az első félidő utolsó drive-ja és itt is mondjuk szigorú volt a bíráskodás... ahogy szokott lenni
vsanyi132
aha, meg a nem letezo OPI Adamsnel, elotte a be nem fujt DPI Grahamnel, a holding Graham TD-jenel is olyan volt, hogy sokan elengedtek volna... szoval, maradjunk abban, hogy mindig vannak mindket oldalon vitatott esetek.
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Tavaly Áron nélkül nem volt bírózás sose... Áronnal nyer a csapat, rögtön jön a bírózás... Vikings, Lions, Bears szurkolók, imádni valóak vagytok!
több mint 6 éve
pecsi92 Green Bay Packers 497
Graham pedig fantasyben kezdő, duplán kár érte 😀
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 978 — Vikings fan
Nem hiszem hogy szükség lenne a zebrákra, de nem is lenne igazi GB meccs ha nem dobnák meg a 15 yardokat nekik.....
vsanyi132
ezt az Adams esetre írod?
Tactful Cactus
az első félidő utolsó drive-ja és itt is mondjuk szigorú volt a bíráskodás... ahogy szokott lenni
vsanyi132
Oké akkor mostantól van vmi sorlom én is.. úgy nézki igy kell.
nando89
Kérdésre válaszoltam, de ne vedd a lelkedre, nem kell sorolnod. Vissza is adták, kb td volt az előbbi eset. Vedd úgy hogy nem szóltam....

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Ezt most megúszta a Vikings, de bakker nyilván nem csak én várnék többet a csapattól....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Nem mondom, hogy lezártuk volna a meccset ezzel, de Taylor tényleg gyilkos volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!