Houston Texans - Pittsburgh Steelers

több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 347
De baszd meg ezt meg kell fogni!
Szokol
Nem szeparálódik soha.....és most már kisebb százalékban húzza be ezeket is.....

A harmadik downnál pedig egy Pickett hiba.....3 ember van egy emberen....akkor van egy üres....és volt is a sarokban.....de persze nyomás volt hatalmas megint....
Klemó
Az már nem nyomás, ha rendszeresen 2 ember érkezik az arcodba, hanem gyorsvonat
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 347
De baszd meg ezt meg kell fogni!
Szokol
Csak egy láb volt lent.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
De baszd meg ezt meg kell fogni!
Szokol
Nem szeparálódik soha.....és most már kisebb százalékban húzza be ezeket is.....

A harmadik downnál pedig egy Pickett hiba.....3 ember van egy emberen....akkor van egy üres....és volt is a sarokban.....de persze nyomás volt hatalmas megint....
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Ezt meg meg kell dobni...

Ennek a három pontnak most mi értelme volt?
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bántóan szabad ember ugyanazon az oldalon

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Pickett sokadszorra csak a tutit dobja és nem képes észrevenni az üresen álló embert 😕
Komoly csalódás nekem eddig idén
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
De baszd meg ezt meg kell fogni!
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
2 és goal....futás középen.....ezt nem hiszem el......hogy közelebb legyünk????? MINEK???????
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
na végre lehetett látni valamit Harris erősségéből!!!
pontosan ezt kellene erőltetni, nagyon jó az elkapásoknál, de inkább zavarjuk bele a blokkba...
Jaj remélem Freiermuth-nak nincs komoly baja
Klaci79
Ez sem designed play volt nyilván....olyat, hogy keresztező útvonal....mikor látunk?
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Pont ezt írtam a héten, idén teljesen elfelejtettük Nagyit elkapásokra használni.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
na végre lehetett látni valamit Harris erősségéből!!!
pontosan ezt kellene erőltetni, nagyon jó az elkapásoknál, de inkább zavarjuk bele a blokkba...
Jaj remélem Freiermuth-nak nincs komoly baja
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyi kűzdött szépen!

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
Muuth megsérült...király....
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Érkezünk...

Szerkesztette: steelwolf
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
No a D végre megérkezett....

Az első körösünk egyébként akcióban. A futásoknál nagyon jó volt az előbb. Kiváncsi leszek mit nyújt.
Klemó
valljuk meg őszintén, nincs magasan a léc, amit meg kellene ugornia, hogy kezdő legyen...sajnos
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
No a D végre megérkezett....

Az első körösünk egyébként akcióban. A futásoknál nagyon jó volt az előbb. Kiváncsi leszek mit nyújt.

Szerkesztette: Klemó
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
na iszok egy sört, legalább nekem jobb lesz 😊
Klaci79
Egs!!!

több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Nem akar Stroud INT-et dobni?
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
Azt vettétek, amikor elemezte az egyik kommentátor a felállásunkat, hogy vagy futás, vagy screen?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
na iszok egy sört, legalább nekem jobb lesz 😊
több mint 1 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlin ilyenkor nem szólhat bele, hogy ne fussunk már baszod?

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
egyébként Freiermuth blokkolása is egy nagy rakás szar...mondjuk ezzel többen is így vannak
Klaci79
Én az útvonal futásainkat nézem......borzalom....Én látom mi lesz az útvonal.....mi a faszt csinálunk edzésem?
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 431
Bazdmeg, megy a futás, lehetne play action....de nem....végig akarjuk futni....és persze, hogy nem tudjuk már a végén....
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bazdmeg....és utolsónak is középső futás......a kurva anyádoat Canada, a kurva anyádat!!!
Klemó
Áááááá b.meg ez hihetetlen

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
egyébként Freiermuth blokkolása is egy nagy rakás szar...mondjuk ezzel többen is így vannak