NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Minnesota Vikings - New York Jets

2 órája
Kamaj New York Jets 73
Na jó.......

J-E-T-S Jets Jets Jets
2 órája
JéBé Green Bay Packers 6 880
Lazard 3. Drop?
2 órája
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Itt 17-14 lesz hamarosan....
ZoliZoltán
Hogy bejött ez a tipp.

Most muszály lesz TD-t csinálni,mert amennyire megint leálltunk,itt a vége még zakó lesz.
2 órája
Beki New York Jets 612
Am Gilmore háttal, 2 kézzel basztatta Lazardot, ez miért nem zászló? következetesség vagy vmi?
2 órája
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Itt 17-14 lesz hamarosan....
2 órája
Beki New York Jets 612
Elsőre azt hittem h ARnél megint ACL... főleg ahogy gurulósban ennél ártalmatlanabb szitukban hullanak a játékosok.
2 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 653
Pace is sérülésből sérülésbe...
2 órája
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 248 — playoffs???
Kihordta lábon, de nagyon nagyot kapott AR...
Ennyi volt mára, biztosan: esik, hátrány, nem kell erőltetni. Kérdés, mi lesz a szezon további részében? Ez nem lesz SB, az már látszik.



2 órája
Olinho18 Minnesota Vikings 92
A special team toronymagasan a leggyengébb egységünk
2 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 653
Gyorsan meggyógyult 😀
2 órája
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
A fal ma nem olyan extra. Korábbi meccseken Darnold kávézgathatott a dobások előtt
Olinho18
Igen.
Ma rendesen visszaesett az O..
2 órája
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Pfuuu basszus de rossz volt ez a lassítás.
2 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 653
Tyrod Taylor time?
2 órája
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 712 — Big Dick Nick
🥺

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 órája
Olinho18 Minnesota Vikings 92
A fal ma nem olyan extra. Korábbi meccseken Darnold kávézgathatott a dobások előtt
2 órája
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 320 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Igazi #D háború lesz
2 órája
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Csak nem csesszük ezt ma már el...
3 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 922
nah mi multhéten 0-28 ról csináltunk meccset félidőben , ahhoz képest ez baráti 😀
nando89
a Jetsnél rendszerszinten van gond az offense oldalon. Félek, ezt az egységet még egy prime Rodgers is szenvedve vezetné, itt valami átok ülhet 😀
shagi0206
átok=Hackett
mustaine
Nyugi ez még annál is régebbi, sztem Rex Ryan annó megidézett valami démont, és az volt a fogadás, hogy Ő utána örökre sz..ok maradunk. Sztem 😀
Kamaj
Joe Namath-ről is mondtak már ilyen sztorikat.
3 órája
Kamaj New York Jets 73
nah mi multhéten 0-28 ról csináltunk meccset félidőben , ahhoz képest ez baráti 😀
nando89
a Jetsnél rendszerszinten van gond az offense oldalon. Félek, ezt az egységet még egy prime Rodgers is szenvedve vezetné, itt valami átok ülhet 😀
shagi0206
átok=Hackett
mustaine
Nyugi ez még annál is régebbi, sztem Rex Ryan annó megidézett valami démont, és az volt a fogadás, hogy Ő utána örökre sz..ok maradunk. Sztem 😀

J-E-T-S Jets Jets Jets
3 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 922
nah mi multhéten 0-28 ról csináltunk meccset félidőben , ahhoz képest ez baráti 😀
nando89
a Jetsnél rendszerszinten van gond az offense oldalon. Félek, ezt az egységet még egy prime Rodgers is szenvedve vezetné, itt valami átok ülhet 😀
shagi0206
Favre volt az utolsó elit QB Rodgers előtt.

Mondjuk nálunk is.
3 órája
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 088 — Chalk Dawk fan
nah mi multhéten 0-28 ról csináltunk meccset félidőben , ahhoz képest ez baráti 😀
nando89
a Jetsnél rendszerszinten van gond az offense oldalon. Félek, ezt az egységet még egy prime Rodgers is szenvedve vezetné, itt valami átok ülhet 😀
shagi0206
átok=Hackett

3 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 653
nah mi multhéten 0-28 ról csináltunk meccset félidőben , ahhoz képest ez baráti 😀
nando89
a Jetsnél rendszerszinten van gond az offense oldalon. Félek, ezt az egységet még egy prime Rodgers is szenvedve vezetné, itt valami átok ülhet 😀
3 órája
JéBé Green Bay Packers 6 880
ha ilyen passzokat meg tud csinálni, az alapokkal mi a gond?
Beki
Jetlag
JéBé
Jet(s)lag
FunHun
Ah amint leirtam mar szerkesztettem is at😀
3 órája
FunHun New England Patriots 1 441
ha ilyen passzokat meg tud csinálni, az alapokkal mi a gond?
Beki
Jetlag
JéBé
Jet(s)lag
3 órája
JéBé Green Bay Packers 6 880
ha ilyen passzokat meg tud csinálni, az alapokkal mi a gond?
Beki
Jet(s)leg

Szerkesztette: JéBé