Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons

1 feliratkozó

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
bassza meg
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
oké Sanyi most csak minden idők egyik legsikeresebb edzőjéről, Joe Gibbs-ről feledkezett el, tárgyi tudása továbbra is csillagos ötös

+ Dick Vermeil
baggio 🏈
Mivel kapcsolatban beszélt?
Kampman
hogy az nfl-ben olyan még nem volt, hogy valaki tévés karrier után tért vissza főedzőnek...
baggio 🏈
+Bob Brenly, bár ő egy másik sportág 😊
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
na persze a védő semmit se csinált ne már
zsojti
50-50 volt
MrMiksa
ok csak nehogy már ez zászló legen arra írtam
zsojti
Ja ja vágom, én is erre gondoltam
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
most megy a passz, a futás meg kevésbé. Megfordult a "védelmi készültség"
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffreynek csak 3 elkapása van ebben a driveban de Torrey a külbség jó van Sanyi
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
 www.thecrimsonshaft.com/wp-content/uploads/2012/11/foles-starter.gif

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na persze a védő semmit se csinált ne már
zsojti
50-50 volt
MrMiksa
ok csak nehogy már ez zászló legen arra írtam
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
folesnak már több yardja van mint ryannek
eaglesmcnabb
Dilly dilly!

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Foles 21/17...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
folesnak már több yardja van mint ryannek
eaglesmcnabb
ki gondolt ilyesmire meccs előtt? Sőt, 1. félidő végén se nagyon 😊
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
na persze a védő semmit se csinált ne már
zsojti
50-50 volt
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
folesnak már több yardja van mint ryannek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na persze a védő semmit se csinált ne már
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyan má
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Bradham ma kvajo
MrMiksa
alapból a legjobb LB-tek. Kendricksnek túl sok a misstacklje. Hicks nem tudom milyen volt idén, de mindig lesérül, szóval mind1, hogy milyen. Shazier is ligaelit LB, de nagyon sérülékeny, így nagyot álmodni vele nem lehet.
shagi0206
Láttad idén játszani? 😀
Greengo
Igazság szerint a korábbi évekből tippeltem az idei teljesítményére. Meg ahogy emlékszem év elején csak rotálva használták.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ez az. ilyeneket kell Folessal. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez megint punt...?
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
oké Sanyi most csak minden idők egyik legsikeresebb edzőjéről, Joe Gibbs-ről feledkezett el, tárgyi tudása továbbra is csillagos ötös

+ Dick Vermeil
baggio 🏈
Mivel kapcsolatban beszélt?
Kampman
hogy az nfl-ben olyan még nem volt, hogy valaki tévés karrier után tért vissza főedzőnek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
valami blokk nem értana a rb-nek
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
oké Sanyi most csak minden idők egyik legsikeresebb edzőjéről, Joe Gibbs-ről feledkezett el, tárgyi tudása továbbra is csillagos ötös

+ Dick Vermeil
baggio 🏈
Mivel kapcsolatban beszélt?
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
alshon!!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Bradham ma kvajo
MrMiksa
hát még kendricks, kb tavaly óta, mikor ki akarták ebrudálni innen az egyik legmegbízhatóbb emberünk
eaglesmcnabb
úgy látom pont ellenkezik a véleményünk 😊 Én Bradhamben sokkal többet látok. Bár Ő sem fiatal már (most meg nem mondom mennyi)
shagi0206
Legjobb korban van, 28
mustaine
hmmm...én azt hittem öregebb.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már a második elkapás Ricsi
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
hülxe második volt ez
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Bradham ma kvajo
MrMiksa
alapból a legjobb LB-tek. Kendricksnek túl sok a misstacklje. Hicks nem tudom milyen volt idén, de mindig lesérül, szóval mind1, hogy milyen. Shazier is ligaelit LB, de nagyon sérülékeny, így nagyot álmodni vele nem lehet.
shagi0206
Sack közbe elszakította a mellizmát, ebben az évben meg lesérült. Azért messze nem mondanám üvegnek, Kuechly után a legjobb coverage lb...

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c