Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, és azt most mondom, hogy amúgyis sanszos, hogy kevesebb időm lesz, meg egyébként sem vállalok egy 23+ os liga statozást 😀

1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Habi
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo
18. laby
19.wallacepro
20. smokar
21. szaba
22. Vadkender
23. bloody cool fetomy
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
btw ha all-madden lesz, akkor i'm in már mondtam. Amint kapok egy biztos választ arra vonatkozóan, hogy az lesz-e, indulhat is a draft 😊fetomy
Már mondtam, hogy az lesz, és az én szavam is szent. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
és akkor lesz FA? :o :o :o It's T.O. Time Baby!!!!! 😀 😀 😀 😀Amadeus91
.brk
loooooooooooool

btw ha all-madden lesz, akkor i'm in már mondtam. Amint kapok egy biztos választ arra vonatkozóan, hogy az lesz-e, indulhat is a draft 😊fetomy
az lesz. Első körben meg rangadózunk? 😉 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én is erre gondoltam, plusz írtam még egy emberkének még hátha jön 😊Farky
Mi is most próbálunk Shawn84-el összehozni egy meccset... Ha megy neki akkor elképzelhető hogy jön Ő is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és akkor lesz FA? :o :o :o It's T.O. Time Baby!!!!! 😀 😀 😀 😀Amadeus91
.brk
loooooooooooool

btw ha all-madden lesz, akkor i'm in már mondtam. Amint kapok egy biztos választ arra vonatkozóan, hogy az lesz-e, indulhat is a draft 😊
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Nesztek, aztán karácsonyig egy szót se! 😀

1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Habi
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo
18. laby
19.wallacepro
20. smokar
21. szaba
22. Vadkender


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szezon kezdetkor a sérült lista az törölve lesz ugye?laby
alap

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Szezon kezdetkor a sérült lista az törölve lesz ugye?laby
mindegy, h sérült-e a roster szerint, mert ha nem franchise meccset játszol akkor úgysem számít

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szezon kezdetkor a sérült lista az törölve lesz ugye?

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
utána meg döntsük el MOST mert nagyon lassú lesz ennyi csapatra a csapatválasztás, és ugye egyenként 24 órás gondolkodási idővel az nagyon sok lehet. Ha valaki később csatlakozna a ligához, választ a maradék csapatokból, ahogyan .brk is tette, de ha 11-én kezdünk el variálni akkor februárban sem lesz szezon, pedig most itt a hosszú vizsgaidőszak lehet kockulni orrvérzésig 😀eaglesmcnabb
Ha eldöntjük hogy a nem PO-sok kezdenek akkor viszont egyelőre SZERINTEM csak ők draftoljanak, a többivel meg várjuk meg a végleges létszámot... Ha a questionable emberek (Fetomy, Biagio, Eazzy, Divat, Joci, Vadkender, Pocs, Shawn84) mindegyike jönne akkor már 29-en vagyunk, azt a 3 maradék embert akkor már a föld elől is előkerítjük 😊Rataxes
Én is erre gondoltam, plusz írtam még egy emberkének még hátha jön 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
és akkor lesz FA? :o :o :o It's T.O. Time Baby!!!!! 😀 😀 😀 😀Amadeus91
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
utána meg döntsük el MOST mert nagyon lassú lesz ennyi csapatra a csapatválasztás, és ugye egyenként 24 órás gondolkodási idővel az nagyon sok lehet. Ha valaki később csatlakozna a ligához, választ a maradék csapatokból, ahogyan .brk is tette, de ha 11-én kezdünk el variálni akkor februárban sem lesz szezon, pedig most itt a hosszú vizsgaidőszak lehet kockulni orrvérzésig 😀eaglesmcnabb
Ha eldöntjük hogy a nem PO-sok kezdenek akkor viszont egyelőre SZERINTEM csak ők draftoljanak, a többivel meg várjuk meg a végleges létszámot... Ha a questionable emberek (Fetomy, Biagio, Eazzy, Divat, Joci, Vadkender, Pocs, Shawn84) mindegyike jönne akkor már 29-en vagyunk, azt a 3 maradék embert akkor már a föld elől is előkerítjük 😊Rataxes
és akkor lesz FA? :o :o :o It's T.O. Time Baby!!!!! 😀 😀 😀 😀


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
utána meg döntsük el MOST mert nagyon lassú lesz ennyi csapatra a csapatválasztás, és ugye egyenként 24 órás gondolkodási idővel az nagyon sok lehet. Ha valaki később csatlakozna a ligához, választ a maradék csapatokból, ahogyan .brk is tette, de ha 11-én kezdünk el variálni akkor februárban sem lesz szezon, pedig most itt a hosszú vizsgaidőszak lehet kockulni orrvérzésig 😀eaglesmcnabb
Ha eldöntjük hogy a nem PO-sok kezdenek akkor viszont egyelőre SZERINTEM csak ők draftoljanak, a többivel meg várjuk meg a végleges létszámot... Ha a questionable emberek (Fetomy, Biagio, Eazzy, Divat, Joci, Vadkender, Pocs, Shawn84) mindegyike jönne akkor már 29-en vagyunk, azt a 3 maradék embert akkor már a föld elől is előkerítjük 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
én meg azt mondom hogy bottom 5-6 emberkével ,akik negatív mérleggel zárták a szezont ne basszunk ki, annyi előnyük legyen már, ha már tisztességgel lenyomták a szezont, a draft elejére raknám őket mindenképp. Utána, mivel a PO részese voltam, nem akarok beleszólni úgy csináljátok ahogy akarjátok, ha kell húzok utolsó előttinek, ha random lesz meg örülök neki, de az első húzások midnenképp az idei nem PO-s csapatok közül legyenek. SZERINTEM

szóval összegezve.: az első 8 pick legyen Zolitól Eazzyig bezárólag ( már ha mindenki kíván indulni a kövi szezonban)

utána meg döntsük el MOST mert nagyon lassú lesz ennyi csapatra a csapatválasztás, és ugye egyenként 24 órás gondolkodási idővel az nagyon sok lehet. Ha valaki később csatlakozna a ligához, választ a maradék csapatokból, ahogyan .brk is tette, de ha 11-én kezdünk el variálni akkor februárban sem lesz szezon, pedig most itt a hosszú vizsgaidőszak lehet kockulni orrvérzésig 😀eaglesmcnabb
így van. +12344343488934732!!!négy44!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
én meg azt mondom hogy bottom 5-6 emberkével ,akik negatív mérleggel zárták a szezont ne basszunk ki, annyi előnyük legyen már, ha már tisztességgel lenyomták a szezont, a draft elejére raknám őket mindenképp. Utána, mivel a PO részese voltam, nem akarok beleszólni úgy csináljátok ahogy akarjátok, ha kell húzok utolsó előttinek, ha random lesz meg örülök neki, de az első húzások midnenképp az idei nem PO-s csapatok közül legyenek. SZERINTEMeaglesmcnabb
Hát, szerintem mindenképp kötelezzük el magunkat valamelyik véglet mellett 😀 Ha a nem PO-s userek húznak az elején, akkor a PO-saknál is tartsuk a sorrendet, esetleg az újakat randomizáljuk...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én meg azt mondom hogy bottom 5-6 emberkével ,akik negatív mérleggel zárták a szezont ne basszunk ki, annyi előnyük legyen már, ha már tisztességgel lenyomták a szezont, a draft elejére raknám őket mindenképp. Utána, mivel a PO részese voltam, nem akarok beleszólni úgy csináljátok ahogy akarjátok, ha kell húzok utolsó előttinek, ha random lesz meg örülök neki, de az első húzások midnenképp az idei nem PO-s csapatok közül legyenek. SZERINTEM

szóval összegezve.: az első 8 pick legyen Zolitól Eazzyig bezárólag ( már ha mindenki kíván indulni a kövi szezonban)

utána meg döntsük el MOST mert nagyon lassú lesz ennyi csapatra a csapatválasztás, és ugye egyenként 24 órás gondolkodási idővel az nagyon sok lehet. Ha valaki később csatlakozna a ligához, választ a maradék csapatokból, ahogyan .brk is tette, de ha 11-én kezdünk el variálni akkor februárban sem lesz szezon, pedig most itt a hosszú vizsgaidőszak lehet kockulni orrvérzésig 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Akkor 2 gyors kérdés:
1; all-madden lesz?
2; A NEM PO-sok tuti az elején draftolnak?

Mert akkor szvsz ők elkezdthetnék a draftot, mert különben soha nem érünk a végére, és akkor könnyebb nekünk is csapatot választani.Farky
Mindezek előtt akkor tisztázni kellene hogy az előző szezon nem playoffosai közül ki az aki biztosan jön és biztosan nem. Ha minden igaz Fetomy, Eazzy és Vadkender végleges és visszavonhatatlan nyilatkozataira lenne szükség 😊

Illetve döntsük akkor el végre hogy legyen a draft 😊 Én mondjuk továbbra is a "vázás" megoldást támogatnám 😛Rataxes
Nekem mindegy csak osszuk el, csapatra van szükségem! 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akkor 2 gyors kérdés:
1; all-madden lesz?
2; A NEM PO-sok tuti az elején draftolnak?

Mert akkor szvsz ők elkezdthetnék a draftot, mert különben soha nem érünk a végére, és akkor könnyebb nekünk is csapatot választani.Farky
Mindezek előtt akkor tisztázni kellene hogy az előző szezon nem playoffosai közül ki az aki biztosan jön és biztosan nem. Ha minden igaz Fetomy, Eazzy és Vadkender végleges és visszavonhatatlan nyilatkozataira lenne szükség 😊

Illetve döntsük akkor el végre hogy legyen a draft 😊 Én mondjuk továbbra is a "vázás" megoldást támogatnám 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akkor 2 gyors kérdés:
1; all-madden lesz?
2; A NEM PO-sok tuti az elején draftolnak?

Mert akkor szvsz ők elkezdthetnék a draftot, mert különben soha nem érünk a végére, és akkor könnyebb nekünk is csapatot választani.Farky
+45673752673583574657894678545634537328565678215435432545976825163463426547654

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Akkor 2 gyors kérdés:
1; all-madden lesz?
2; A NEM PO-sok tuti az elején draftolnak?

Mert akkor szvsz ők elkezdthetnék a draftot, mert különben soha nem érünk a végére, és akkor könnyebb nekünk is csapatot választani.Farky
+1

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Nekem annyi kikötésem van hogy ne a BILLS-t és ne a Pantherst kapjam. Ha ezt sikerül megvalósítani, mindegy a draftsorrend 😀eaglesmcnabb
gondolj bele, ha 32n leszünk én húzok a 29. helyen. 😀 Tudnám díjazni ha bent lenne még a csapatom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Akkor 2 gyors kérdés:
1; all-madden lesz?
2; A NEM PO-sok tuti az elején draftolnak?

Mert akkor szvsz ők elkezdthetnék a draftot, mert különben soha nem érünk a végére, és akkor könnyebb nekünk is csapatot választani.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem annyi kikötésem van hogy ne a BILLS-t és ne a Pantherst kapjam. Ha ezt sikerül megvalósítani, mindegy a draftsorrend 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Draftsorrend úgy lesz, ahogy IRL, plusz az újak a végére? (én ezt javasolnám.)szaba
Én is 😀
Még nincs eldöntve, szó volt arról is hogy az újak a playoffos és a nem playoffos userek közé lesznek beékelve, illetve nekem is volt egy zseniális sorsolásos ötletem :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Csapatválasztás mikor lesz? Jó lenne tudni és 1-2 meccset lenyomni a csapatommal.laby
Asszem január 11-et jelölt meg Shawnka nevezési határidőként, gondolom utána... Hacsak nem lesz meg korábban a 32 GM 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes