Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bizony hogy van 😊

http://bowlhumadden.blog.hu/

A címkéket még ki kell szednem az előző szezonról (sajnos nem lehet kollektív törölni, minden egyes bejegyzésből egyenként ki kell szednem). Szezonkezdetre megcsinálom. Az imént említett probléma miatt az új szezonban nem lesz csapat/játékhét szerinti rendezés, nemtom hogy valakinek hiányozni fog-e vagy csak én használtam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Van külön honlapja is a ligának? Valami ahol követni lehet az eredmények alakulását?Shawn84
http://bowlhumadden.blog.hu/
megnézheted a statokat csapatra és játékosra lebontva.

apropó: nem tudom hogy hogyan is működik, de a madcat nem lenne jó nekünk statok miatt, ha meglenne 32 csapat? (meglesz)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Új 80-as roster és képfájl: http://data.hu/get/4571667/Madden.rar

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Van külön honlapja is a ligának? Valami ahol követni lehet az eredmények alakulását?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
New York Jets 😊zoli123
esküdj 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, minden más kikapcsolva (asszem).Rataxes
a Line of Scrimmage legyen bekapcsolvashawnka
Szerintem ez mindenkinek úgy van ahogy magának beállítja, nem a hosztolótól függ... Nálam pl. a Down van bekapcsolva.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
New York Jets 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
QB vision, Defense Pass Assist, Offense Catch assist, Fair Play meg az egyéb ilyenek offolva vannak?Raven17
Fair Play és QB vision OFF

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
QB vision, Defense Pass Assist, Offense Catch assist, Fair Play meg az egyéb ilyenek offolva vannak?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, minden más kikapcsolva (asszem).Rataxes
a Line of Scrimmage legyen bekapcsolva
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Arra kérnék midnen kedves jelentkezőt, hogy tényleg csak olyan jelentkezzen, akire tényleg lehet számítani az összes meccsen, és nem hagyja itt a bulit a felénél. eaglesmcnabb
szép is lenne, de gyanítom hogy nem így lesz 😊kaszo
ezt a szezont sikerült végigtolni úgy, hogy mindenki végig jelen volt és komolyan vette 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
How to play online madden 08 on pc.

Amire szükséged lesz:
[list=*]
  • Madden NFL 08 program 😊
  • [/list]
    [list=*]
  • Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
    http://data.hu/get/4571057/patch.exe
    Másold be a c:\program files\ea sports\madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.
  • [/list]
    [list=*]
  • Aktuálisan használt roster és arcképfájl - az éppen használt rostert és a hozzátartozó profil-fájlt a Madden liga tracker topicban találod. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c:\\documents and settings\username\dokumentumok\madden nfl 08\ könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachi Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be 😊 A hamachis bowl.hu madden szobába majd a commissioner (Shawnka) hív meg.
  • [/list]
    [list=*]
  • Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachis vagy sima ip-cím.
  • [/list]

    Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

    Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFF

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
    zoli a Denver Tebowst fogja választani. Úgyhogy mehetünk is tovább 😀Eazzy
    balkezes QBt?

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
    zoli a Denver Tebowst fogja választani. Úgyhogy mehetünk is tovább 😀

    Don't talk the walk, Walk the talk!
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    Arra kérnék midnen kedves jelentkezőt, hogy tényleg csak olyan jelentkezzen, akire tényleg lehet számítani az összes meccsen, és nem hagyja itt a bulit a felénél. eaglesmcnabb
    szép is lenne, de gyanítom hogy nem így lesz 😊
    több mint 12 éve
    Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
    és akkor a 80-as rosterrel toljuk, mert akkor azt is tegye be a Brigádvezető a trackerbe 😀
    és a senki se felejtse el a stat mentést beállítani!!!

    Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 12 éve
    shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
    Tracker belőve az új szezonra, már alig vártam, hogy ezt beírhassam 😀

    A III. Bowl.hu Madden liga draftját MEGNYITOM!

    On the Clock: zoli123
    Deadline: 2012/01/02 17:16
    több mint 12 éve
    Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
    Ment PM, de nem lesz egyszerű kibogozni 😀Rataxes
    Annyira nem nehéz. 😀
    Szerencsére nekem már 4.0-án van szóval nem kell vele szenvednem, All Madden is oké, mert már jó ideje csak azon játszok és a rostert is leszedtem még régebben (azért leszedem most is hátha még valami régi verzió van meg) szóval minden ok. 😊

    1. eaglesmcnabb
    2. shawnka
    3. Bálesz
    4. brk
    5. Zoli
    6. deny
    7. laki
    8. Rataxes
    9. Amadeus
    10. lol
    11. Duff
    12. Habi
    13. Farky
    14. Awesome
    15. gravedigger
    16. Sebii
    17. kaszo
    18. laby
    19.wallacepro
    20. smokar
    21. szaba
    22. Vadkender
    23. bloody cool fetomy
    24. PakoGabi
    25. Biagio
    26. im maybe Eazzy but not sleazy
    27. Shawn84
    28. Raven17
    több mint 12 éve
    eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
    Arra kérnék midnen kedves jelentkezőt, hogy tényleg csak olyan jelentkezzen, akire tényleg lehet számítani az összes meccsen, és nem hagyja itt a bulit a felénél. Persze ez meg sem fordult a fejemben hogy bekövetkezhet, csak a miheztartás végett megjegyeztem. 😊
    Köszönjük Shawnka mester, Zoli ha van jelölt ne tartsd magadban 😀

    No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    Ment PM, de nem lesz egyszerű kibogozni 😀Rataxes
    Köszönöm!!
    több mint 12 éve
    Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
    mekkora néger vagy te Eazzy 😀.brk
    😂
    Black Jesus

    Don't talk the walk, Walk the talk!
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    amondó vagyok, hogy most vagyunk 27-en. amint összejön a 32 ember mehet a teljes draft, de amíg nincs meg ez a szám, addig az első 8 ember kivételével várunk 11-ig. de mivel Raven17 is úgy tűnik jön, így már 28-an vagyunk. jöjjön még négy ember gyorsan 😀
    shawnka
    Ez a beszéd! Tökéletes megoldás 😊 Divatot, Jocit kellene gyorsan beszervezni... Divat talán írta is hogy jön ha kell, nem?

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
    amondó vagyok, hogy most vagyunk 27-en. amint összejön a 32 ember mehet a teljes draft, de amíg nincs meg ez a szám, addig az első 8 ember kivételével várunk 11-ig. de mivel Raven17 is úgy tűnik jön, így már 28-an vagyunk. jöjjön még négy ember gyorsan 😀

    a trackerbe mindjárt kidobom akkor a draftkövetést, aztán mehet a ti részetek.
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    Ment PM, de nem lesz egyszerű kibogozni 😀

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    Ha valaki leírja nekem, hogy hogyan kell online játszani akkor Én is beszállnék a buliba! 😊Raven17
    épp most tárgyaltam le Shawn84-el...
    Ha gondolod átküldöm a faszbúkos beszélgetést 😊Rataxes
    Küld már át nekem is lécci...