Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
megvan az alap xls aztán csak össze kell adogatni, azt csak meg tudja csinálni csoportonként 1 ember

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
engem a qb vision kifejezetten zavar, egyébként igy ha meglesz a 32 ember ugyanúgy vezetni fogjátok a statokat? mert akkor az nem kis meló leszzoli123
Szerintem beírhatná mindenki a saját emberi meg csapata statjait majd a doksiba, utána elég csak sorbarendezni.Biagio
abból csak kavarodás lenne, hidd el. egyszerűbb ha kijelölt emberek lesznek erre.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
igazából én sosem éreztem, hogy mi a különbség a be és kikapcsolt QB vision között. mindkét esetben ugyanúgy meg tudom dobni a passzaimat, csak ha be van kapcsolva, akkor világít a pálya.shawnka
Nálam eddig az optional volt bekapcsolva. OFF-ra tettem de különbséget nem veszek észre igazából.Shawn84
hát ja nem szoktam én sem olyan embernek passzolni aki rajta sincs a képernyőn 😀 a többi meg nagyjából benne volt a háromszögben mindig 😀eaglesmcnabb
te mindig csak 1 embernek passzoltál 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
engem a qb vision kifejezetten zavar, egyébként igy ha meglesz a 32 ember ugyanúgy vezetni fogjátok a statokat? mert akkor az nem kis meló leszzoli123
Szerintem beírhatná mindenki a saját emberi meg csapata statjait majd a doksiba, utána elég csak sorbarendezni.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
engem a qb vision kifejezetten zavar, egyébként igy ha meglesz a 32 ember ugyanúgy vezetni fogjátok a statokat? mert akkor az nem kis meló leszzoli123
ki kell majd jelölni minden divízióban egy-egy embert, aki a csoporton belüli csapatok statjait rendezgeti.

egy újabb probléma amit ma megoldottam 😀shawnka
remélem a random.org fetomy vagy Farky csoportjába oszt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
engem a qb vision kifejezetten zavar, egyébként igy ha meglesz a 32 ember ugyanúgy vezetni fogjátok a statokat? mert akkor az nem kis meló leszzoli123
ki kell majd jelölni minden divízióban egy-egy embert, aki a csoporton belüli csapatok statjait rendezgeti.

egy újabb probléma amit ma megoldottam 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
igazából én sosem éreztem, hogy mi a különbség a be és kikapcsolt QB vision között. mindkét esetben ugyanúgy meg tudom dobni a passzaimat, csak ha be van kapcsolva, akkor világít a pálya.shawnka
Nálam eddig az optional volt bekapcsolva. OFF-ra tettem de különbséget nem veszek észre igazából.Shawn84
hát ja nem szoktam én sem olyan embernek passzolni aki rajta sincs a képernyőn 😀 a többi meg nagyjából benne volt a háromszögben mindig 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
engem a qb vision kifejezetten zavar, egyébként igy ha meglesz a 32 ember ugyanúgy vezetni fogjátok a statokat? mert akkor az nem kis meló lesz
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
igazából én sosem éreztem, hogy mi a különbség a be és kikapcsolt QB vision között. mindkét esetben ugyanúgy meg tudom dobni a passzaimat, csak ha be van kapcsolva, akkor világít a pálya.shawnka
Nálam eddig az optional volt bekapcsolva. OFF-ra tettem de különbséget nem veszek észre igazából.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
pont az előbb beszéltük ezt Csabival. én személyszerint nem ragaszkodnék az IRL csoportokhoz, legyenek ezek is randomizálva. két főcsoport, 4 div, 16 meccs. a schedule elkészítése viszont valós rendszer alapján lesz, tehát diven belül odavissza, saját/másik konfból egy-egy div és a saját konfon belül megmaradt 2 csoportból 1-1 random ellenfél.shawnka
szerintem randomizáljuk mindenképp a csoportokat. még mindig nem értem, hogy merült fel Csabiban, hogy IRL legyen..brk
mert kocsog 😀Farky
nyilván 😀 ha már 31.nek húzok oda húzzak már ahol könnyebb a schedule 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
igazából én sosem éreztem, hogy mi a különbség a be és kikapcsolt QB vision között. mindkét esetben ugyanúgy meg tudom dobni a passzaimat, csak ha be van kapcsolva, akkor világít a pálya.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Én ha én vagyok a qb-val akkor szeretem ha oda dobhatom a labdát ahova én akarom, nem csak oda ahova a gép éppen megmondja nekem hogy hova nézek 😊 Vagy lehet külön irányítani a qb nézését is? 😀Rataxes
lehet irányítani shift és nyíllal asszem, de teljesen felesleges ezen a témán lovagolni, QB VISION OFF.brk
Hát ez így tök fölösleges, most minek irányítsam külön a nézést meg aztán külön a dobást 😊 Csak hogy bonyolultabb legyen? 😀Rataxes
Elvileg nem olyan nehéz ám, gyakorlás kérdése. Mondjuk ha 70 alatt van az AWR a qb-nál, akkor már keveset lát, de az ilyen Brees féle állatok meg látnak mindent, főleg Peyton volt brutál ebben asszem.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én ha én vagyok a qb-val akkor szeretem ha oda dobhatom a labdát ahova én akarom, nem csak oda ahova a gép éppen megmondja nekem hogy hova nézek 😊 Vagy lehet külön irányítani a qb nézését is? 😀Rataxes
lehet irányítani shift és nyíllal asszem, de teljesen felesleges ezen a témán lovagolni, QB VISION OFF.brk
Hát ez így tök fölösleges, most minek irányítsam külön a nézést meg aztán külön a dobást 😊 Csak hogy bonyolultabb legyen? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Én ha én vagyok a qb-val akkor szeretem ha oda dobhatom a labdát ahova én akarom, nem csak oda ahova a gép éppen megmondja nekem hogy hova nézek 😊 Vagy lehet külön irányítani a qb nézését is? 😀Rataxes
lehet irányítani shift és nyíllal asszem, de teljesen felesleges ezen a témán lovagolni, QB VISION OFF
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
szaba:
pro -valóban, nincs gyakran a valóságban no look passz, Deron meg ugye nem futballjátékos, Cam meg csak egy van. kontra - egy fura sárga háromszög se villog a pályán egy-egy passzjátéknál 😀
amadeus:
kontra - nem baj az, ha a védők látják, hogy merre néz a QB, IRL is figyelik ezt a védőjátékosok, de mivel a játékban háttal van neked az irányító, ezért ezt így lehet megoldani.
pro - szebb a pálya a csúnya háromszög nélkül
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
na srácok, most hagyjátok abba ezt a faszverést, ez a liga nem egy elit liga, itt az játszik aki akar, for fun, úgyh háttal állva is dobhat fly TD passzt bárki. örülök, hogy ennyien vagyunk meg annak is, hogy komolyabb játékosok is csatlakoznak, de ne alakítsátok már át az eddig senkit sem zavaró beállításokat.brk
Nem akarom átalakítani, csak belemerült egy kicsit Amadeus meg én is, és szeretném látni, hogy hol van abban realitás, amit ő ír.szaba
Én ha én vagyok a qb-val akkor szeretem ha oda dobhatom a labdát ahova én akarom, nem csak oda ahova a gép éppen megmondja nekem hogy hova nézek 😊 Vagy lehet külön irányítani a qb nézését is? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
na srácok, most hagyjátok abba ezt a faszverést, ez a liga nem egy elit liga, itt az játszik aki akar, for fun, úgyh háttal állva is dobhat fly TD passzt bárki. örülök, hogy ennyien vagyunk meg annak is, hogy komolyabb játékosok is csatlakoznak, de ne alakítsátok már át az eddig senkit sem zavaró beállításokat.brk
Nem akarom átalakítani, csak belemerült egy kicsit Amadeus meg én is, és szeretném látni, hogy hol van abban realitás, amit ő ír.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na srácok, most hagyjátok abba ezt a faszverést, ez a liga nem egy elit liga, itt az játszik aki akar, for fun, úgyh háttal állva is dobhat fly TD passzt bárki. örülök, hogy ennyien vagyunk meg annak is, hogy komolyabb játékosok is csatlakoznak, de ne alakítsátok már át az eddig senkit sem zavaró beállításokat
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
viszont mi arra hajtunk, hogy minél élethűbb legyen a liga.Amadeus91
Akkor az élethű, ha elnéz balra a qb, és kivágja jobbra a labdát. Jó hogy jöttem, tanulok új dolgokat.szaba
igen, pontosan ezért van kikapcsolva.Amadeus91
Linkelj már egy olyan videót, ahol a passznál a QB rá se néz az elkapójára és odateszi pontosan.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Azért van, mert ha ki van kapcsolva, akkor mindehová odadobhatod pontosan a labdát. Ergó bárhová nézhet a QB-d, dobálhatsz vele.szaba
viszont mi arra hajtunk, hogy minél élethűbb legyen a liga.Amadeus91
Akkor az élethű, ha elnéz balra a qb, és kivágja jobbra a labdát. Jó hogy jöttem, tanulok új dolgokat.szaba
igen, pontosan ezért van kikapcsolva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha más nem 2 csapattal leszek, az egyik csak jó lesz 😛 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Mióta madden-ezek mindig QB vision-al nyomtuk, fel sem merült hogy ki legyen kapcsolva. Egy meccset sem játszottam még nélküle, de így belegondolva magam sem értem hogy miért van bekapcsolva minden ligában. Nem is gondolkodtam még ezen. 😊laby
Azért van, mert ha ki van kapcsolva, akkor mindehová odadobhatod pontosan a labdát. Ergó bárhová nézhet a QB-d, dobálhatsz vele.szaba
viszont mi arra hajtunk, hogy minél élethűbb legyen a liga.Amadeus91
Akkor az élethű, ha elnéz balra a qb, és kivágja jobbra a labdát. Jó hogy jöttem, tanulok új dolgokat.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
van még hely? 😊kovi470
Még éppen 😀Shawn84
Oké. befoglaltam 😊kovi470
felírtalak.

remélem még a ma esti meccsek alatt valaki kedvet kap a csatlakozáshoz. ha ez megtörténik, akkor nagyon boldog leszek 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Azért van, mert ha ki van kapcsolva, akkor mindehová odadobhatod pontosan a labdát. Ergó bárhová nézhet a QB-d, dobálhatsz vele.szaba
pontosan azért VAN kikapcsolva, hogy ne lássuk, hogy hova néz 😀shawnka
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
van még hely? 😊kovi470
Még éppen 😀Shawn84
Oké. befoglaltam 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k