Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Vajon ki marad a 26. helyig?Shawn84
Browns? 😊Farky
Nem olyan szar az. D egész tűrhető, elkapók meg OL van. McCoy meg én lennék 😀

A Billsel is kiegyeznék például. Kíváncsi leszek ki marad.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vajon ki marad a 26. helyig?Shawn84
feltrédelnék egy 1/31+ 2 sör kombóval.
egy jax tuti bent lesz akkor még, MoJoval meg lehet állatkodni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Vajon ki marad a 26. helyig?Shawn84
Browns? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Vajon ki marad a 26. helyig?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
megvan mire ment ki ez a nagy ötletelés.. 😂 😂fetomy
Jahh, nem vagyok hatalommániás, kizárólag a segítő szándék szólt belőlem 😛 Meg egyébként is, a dizájn részlegen úgyis én vagyok a góré, elég az nekem :cool:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
najó, a csapatom az aláírásom.

egyébként tényleg gondolkoztam, hogy nem a GB-t húzom, nem fekszik annyira a játékstílusomnak a roster, Saintsen filóztam elég erőteljesen, de végülis a D, meg a kötődés miatt GB.brk
jelenleg nincs aláírásod 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
najó, a csapatom az aláírásom.

egyébként tényleg gondolkoztam, hogy nem a GB-t húzom, nem fekszik annyira a játékstílusomnak a roster, Saintsen filóztam elég erőteljesen, de végülis a D, meg a kötődés miatt GB.brk
gud dzsáb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
najó, a csapatom az aláírásom.

egyébként tényleg gondolkoztam, hogy nem a GB-t húzom, nem fekszik annyira a játékstílusomnak a roster, Saintsen filóztam elég erőteljesen, de végülis a D, meg a kötődés miatt GB
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
felőlem, nekem végülis tetszik az ötlet. akkor majd leszedem róla a lakatot 😀shawnka
Juhhé 😊 Annyival lesz Neked több melód hogy majd a schedule-s hsz.-be be kell másolgatnod a meccsstatos hsz.-ekre mutató linkeket... De ha szerzel nekem egy mod. jogot a játékok topicra szívesen besegítek 😀Rataxes
megvan mire ment ki ez a nagy ötletelés.. 😂 😂
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
szerintem nem fogok ebbe beleszakadni 😀shawnka
Még jobb 😊 Bevallom nem volt nagy meló mindig átpakolni a blogra a cuccokat, de azért hosszú távon elég monoton és idegesítő... Ráadásul most sokkal több meccs lesz mint az előző szezonban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
felőlem, nekem végülis tetszik az ötlet. akkor majd leszedem róla a lakatot 😀shawnka
Juhhé 😊 Annyival lesz Neked több melód hogy majd a schedule-s hsz.-be be kell másolgatnod a meccsstatos hsz.-ekre mutató linkeket... De ha szerzel nekem egy mod. jogot a játékok topicra szívesen besegítek 😀Rataxes
szerintem nem fogok ebbe beleszakadni 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
felőlem, nekem végülis tetszik az ötlet. akkor majd leszedem róla a lakatot 😀shawnka
Juhhé 😊 Annyival lesz Neked több melód hogy majd a schedule-s hsz.-be be kell másolgatnod a meccsstatos hsz.-ekre mutató linkeket... De ha szerzel nekem egy mod. jogot a játékok topicra szívesen besegítek 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
tisztában vagyok a fórum képességeivel 😛
nekem ezzel csak az a bajom, hogy a trackert csúnyán megnyújtaná. max. nyitok egy új topikot a meccsstatoknak, de akkor meg a blog tökfelesleges lesz.shawnka
Ezaz, hogy tök fölösleges a blog ha ezt itt helyben is meg lehet csinálni 😊 Én szívesen másolgatom a pm-ben érkező statokat, de ha egy ctrl-c ctrl-v kombóval mindenki be tudja pakolni a topicba, akkor fölöslegesen szarozok vele... 😊
Trackert úgyis csak a legelső hsz.-t nézzük, szóval szerintem tökmindegy hogy 1, 3 hsz., vagy 26 oldalnyi adat van mögötte, de Te tudod... 😊Rataxes
felőlem, nekem végülis tetszik az ötlet. akkor majd leszedem róla a lakatot 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
tisztában vagyok a fórum képességeivel 😛
nekem ezzel csak az a bajom, hogy a trackert csúnyán megnyújtaná. max. nyitok egy új topikot a meccsstatoknak, de akkor meg a blog tökfelesleges lesz.shawnka
Ezaz, hogy tök fölösleges a blog ha ezt itt helyben is meg lehet csinálni 😊 Én szívesen másolgatom a pm-ben érkező statokat, de ha egy ctrl-c ctrl-v kombóval mindenki be tudja pakolni a topicba, akkor fölöslegesen szarozok vele... 😊
Trackert úgyis csak a legelső hsz.-t nézzük, szóval szerintem tökmindegy hogy 1, 3 hsz., vagy 26 oldalnyi adat van mögötte, de Te tudod... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Ömm, most komolyan brk gondolkodik, hogy a GB-t húzza, vagy a GB-t húzza? 😀 Ne idegelj már, megőrülök, hogy tudom é húzni a zígülszt 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
tisztában vagyok a fórum képességeivel 😛
de akkor meg a blog tökfelesleges lesz.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
annak ebben a formában lenne értelme: Atlanta 31-24 Detroitshawnka
Nem csak topicot, hsz.-t is tudsz linkelni a fórumról... Ugyan ez lenne mint amit Te linkeltél, csak nem a blogra, hanem a tracker topicban lévő hsz.-re mutatna a link. Így 😊 : Shawnka megmondja hogy az utolsó jelentkező lesz a 16. a drafton 😊
Nem kell görgetni, amelyik linkre klikkelsz az 1. hsz.-ben, arra a meccsre ugrik a cucc 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ebben az esetben hová lennének feltöltve a statok?
egyébként a fórum elbírja, nincsen ezzel baj.shawnka
Őőő... A meccsstatokra gondolsz? Mindig beírná a hazai player a tracker topicba.Rataxes
jahogy, az összes számot emberestül meg mindenestül külön hsz-be írnánk be? szerintem úgy hülyén nézne ki, és évszázadokat kéne görgetni lefelé.

annak ebben a formában lenne értelme: Atlanta 31-24 Detroit
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
beírtam én is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nesztek, kint a sorrend
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
ebben az esetben hová lennének feltöltve a statok?
egyébként a fórum elbírja, nincsen ezzel baj.shawnka
Őőő... A meccsstatokra gondolsz? Mindig beírná a hazai player a tracker topicba.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
25. draft...
remélem senkinek nem kell a Vikings 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Ja, és még 1 ötlet: ha a fórummotor elbírja (ez ügyben az érintettek közül talán Shawnka tud nyilatkozni, mondjuk nehezen tudom elképzelni hogy az a szezononkénti ~100 hsz. túl sok vizet zavarna) szerintem nyugodtan be lehetne tolni a meccsstatokat az adminisztrációs topicba is, ahol a nyitóhozzászólásban a schedule-be szépen be lehetne szerkesztgetni az egyes meccsek statjait tartalmazó hsz.-ekre mutató linkeket is. Ilyen formán a blog gyakorlatilag fölöslegessé is válna, vagy legalábbis csak egyfajta segítő (hiszen a fórumon a csapatonkénti/játékhetenkénti szűrés nem megoldható) platformként funkcionálhatna. + így nem kéne megvárni mire én szerencsétlen kirakom blogra a PM-ben érkező statokat, hanem gyakorlatilag meccs után rögtön betehetné a hazai játékos a szóban forgó topicba.Rataxes
Up :rolleyes:Rataxes
ebben az esetben hová lennének feltöltve a statok?
egyébként a fórum elbírja, nincsen ezzel baj.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja, és még 1 ötlet: ha a fórummotor elbírja (ez ügyben az érintettek közül talán Shawnka tud nyilatkozni, mondjuk nehezen tudom elképzelni hogy az a szezononkénti ~100 hsz. túl sok vizet zavarna) szerintem nyugodtan be lehetne tolni a meccsstatokat az adminisztrációs topicba is, ahol a nyitóhozzászólásban a schedule-be szépen be lehetne szerkesztgetni az egyes meccsek statjait tartalmazó hsz.-ekre mutató linkeket is. Ilyen formán a blog gyakorlatilag fölöslegessé is válna, vagy legalábbis csak egyfajta segítő (hiszen a fórumon a csapatonkénti/játékhetenkénti szűrés nem megoldható) platformként funkcionálhatna. + így nem kéne megvárni mire én szerencsétlen kirakom blogra a PM-ben érkező statokat, hanem gyakorlatilag meccs után rögtön betehetné a hazai játékos a szóban forgó topicba.Rataxes
Up :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
most már mindegy, nem fogom átvariáltatni a rendszerrel az egészet 😀shawnka
félsz,hogy hátrébb kerülsz, mi? 😀