Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Én játszom egyedül Joypaddel? 😊Rataxes
én próbáltam, de sem a rúgások, sem a passz nem ment jól.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Én játszom egyedül Joypaddel? 😊Rataxes
nem 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én játszom egyedül Joypaddel? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Egyébként ha benyomod a G betűt és az elkapásra készülő játékosnak a betűjét akkor oda rakja a vision-t rá kapásból, a másik opció meg a shift és nyíl ami pontatlan és nehezebb. Nagyon hamar meglehet tanulni ezt a vision váltás dolgot.
Ezt csak úgy leírtam hátha később még kelleni fog. 😊laby
Én mindig ezt szoktam használni. A G betűs verziót.Shawn84
Szerintem mindenki, aki szokott vision-t váltogatni. 😊laby
Én mondjuk nem, de ez jó tanács, kösz 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Laby meg divat a végére kellett volna sztem 😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mekkora köcsög IRL is ez a Detroit, CJ már 200 fölött, ez nem fair hogy a liga legjobb WR-ére dobál mindig Stafford :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
lehet irányítani shift és nyíllal asszem, de teljesen felesleges ezen a témán lovagolni, QB VISION OFF.brk
Egyébként ha benyomod a G betűt és az elkapásra készülő játékosnak a betűjét akkor oda rakja a vision-t rá kapásból, a másik opció meg a shift és nyíl ami pontatlan és nehezebb. Nagyon hamar meglehet tanulni ezt a vision váltás dolgot.
Ezt csak úgy leírtam hátha később még kelleni fog. 😊laby
Én mindig ezt szoktam használni. A G betűs verziót.Shawn84
Szerintem mindenki, aki szokott vision-t váltogatni. 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Én ha én vagyok a qb-val akkor szeretem ha oda dobhatom a labdát ahova én akarom, nem csak oda ahova a gép éppen megmondja nekem hogy hova nézek 😊 Vagy lehet külön irányítani a qb nézését is? 😀Rataxes
lehet irányítani shift és nyíllal asszem, de teljesen felesleges ezen a témán lovagolni, QB VISION OFF.brk
Egyébként ha benyomod a G betűt és az elkapásra készülő játékosnak a betűjét akkor oda rakja a vision-t rá kapásból, a másik opció meg a shift és nyíl ami pontatlan és nehezebb. Nagyon hamar meglehet tanulni ezt a vision váltás dolgot.
Ezt csak úgy leírtam hátha később még kelleni fog. 😊laby
Én mindig ezt szoktam használni. A G betűs verziót.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Én ha én vagyok a qb-val akkor szeretem ha oda dobhatom a labdát ahova én akarom, nem csak oda ahova a gép éppen megmondja nekem hogy hova nézek 😊 Vagy lehet külön irányítani a qb nézését is? 😀Rataxes
lehet irányítani shift és nyíllal asszem, de teljesen felesleges ezen a témán lovagolni, QB VISION OFF.brk
Egyébként ha benyomod a G betűt és az elkapásra készülő játékosnak a betűjét akkor oda rakja a vision-t rá kapásból, a másik opció meg a shift és nyíl ami pontatlan és nehezebb. Nagyon hamar meglehet tanulni ezt a vision váltás dolgot.
Ezt csak úgy leírtam hátha később még kelleni fog. 😊

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
With the 2nd Pick of the 2012 Bowl.hu Madden Draft, The Deny select Pittsburgh Steelers.Deny
BOOOOOOOOOOOOOOOO :o :o

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csoda Ha a KC bentmarad 26. helyre. A liga legjobb RB-je, Bowe, ligaelit Pass rush, aranykezű sec.eaglesmcnabb
igen ezért akartam én is őket húzni, aztán játszottam 2-3 meccset és kiderült, hogy passrush 0, sec 0 😀 Charles mondjuk kétségkívül a legjobb RB a játékban, csak az úgy kicsit kevés.fetomy
hát nem tudom, ma játszottam Biagioval, ő a Jetsel volt és nyertem.
átállítod 4-3-ra. Ekkor lesz két 85ös DT-d, amiből mindkettő kezd, lesz egy 87es és egy 89 es DE-d, ha Houstont berakod LE-nek, lesz egy bivaly Hali-d, meg egy Derrick Johnsonod, csak az LB szar. Nem is tudom miről beszélünk. 😀 Jó mondjuk a QB az 0, de WR corp is van madden szinten legalábbis, a sec kurva lassú, ezért sokszor hátra kell hívni őket, de elég TO gyár ettől függetlenül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
bármi is történjék, úgyis az én választásom lesz a legmenőbb.

Auburn 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csoda Ha a KC bentmarad 26. helyre. A liga legjobb RB-je, Bowe, ligaelit Pass rush, aranykezű sec.eaglesmcnabb
igen ezért akartam én is őket húzni, aztán játszottam 2-3 meccset és kiderült, hogy passrush 0, sec 0 😀 Charles mondjuk kétségkívül a legjobb RB a játékban, csak az úgy kicsit kevés.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
fényezzed csak, előtted húzok 😀Farky
csoda lenne, ha a kóc kimenne addigra 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
feltrédelnék egy 1/31+ 2 sör kombóval.
egy jax tuti bent lesz akkor még, MoJoval meg lehet állatkodni 😀eaglesmcnabb
ja, Mojoval lehet majd állatkodni a -2 yardokat, mert a fal nem fog semmit 😀

btw KC, Bills, Phins, Jax, Hawks, Skins lehet kb. a vége. Ebből azért több is használható még, mégha nyilván nem is olyan jók, mint egy elit csapat, de all-maddenen egyébként sincs akkora különbség, mint allpron.

hajrá bálesz, gyerünkggyerünk 😀fetomy
kinek a pap, kinek a paplan, én személy szerint
Titans, Chiefs, Eagles, sorrendben húztam volna. de valószínűleg egyik sem lesz bent 31re 😀
Csoda Ha a KC bentmarad 26. helyre. A liga legjobb RB-je, Bowe, ligaelit Pass rush, aranykezű sec.eaglesmcnabb
fényezzed csak, előtted húzok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vajon ki marad a 26. helyig?Shawn84
feltrédelnék egy 1/31+ 2 sör kombóval.
egy jax tuti bent lesz akkor még, MoJoval meg lehet állatkodni 😀eaglesmcnabb
ja, Mojoval lehet majd állatkodni a -2 yardokat, mert a fal nem fog semmit 😀

btw KC, Bills, Phins, Jax, Hawks, Skins lehet kb. a vége. Ebből azért több is használható még, mégha nyilván nem is olyan jók, mint egy elit csapat, de all-maddenen egyébként sincs akkora különbség, mint allpron.

hajrá bálesz, gyerünkggyerünk 😀fetomy
kinek a pap, kinek a paplan, én személy szerint
Titans, Chiefs, Eagles, sorrendben húztam volna. de valószínűleg egyik sem lesz bent 31re 😀
Csoda Ha a KC bentmarad 26. helyre. A liga legjobb RB-je, Bowe, ligaelit Pass rush, aranykezű sec.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vajon ki marad a 26. helyig?Shawn84
feltrédelnék egy 1/31+ 2 sör kombóval.
egy jax tuti bent lesz akkor még, MoJoval meg lehet állatkodni 😀eaglesmcnabb
ja, Mojoval lehet majd állatkodni a -2 yardokat, mert a fal nem fog semmit 😀

btw KC, Bills, Phins, Jax, Hawks, Skins lehet kb. a vége. Ebből azért több is használható még, mégha nyilván nem is olyan jók, mint egy elit csapat, de all-maddenen egyébként sincs akkora különbség, mint allpron.

hajrá bálesz, gyerünkggyerünk 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Browns? 😊Farky
Nem olyan szar az. D egész tűrhető, elkapók meg OL van. McCoy meg én lennék 😀

A Billsel is kiegyeznék például. Kíváncsi leszek ki marad.Shawn84
mindegyik csapat kurvajól használható just sayin.brk
jaja gondolom a seahawks volt a másik opció, csak aztán a szívedre hallgattál 😀
amúgy 3 csapat kivételével igazad van 😀 és amekkora mákom lesz ezek közül csak 1 csapat lesz bent utolsó 2-re úgyhogy hepi van 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...Eddig kik voltak a legjobbak az előző szezon(ok)ban?Shawn84
Itt ezt is megtalálod 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nem olyan szar az. D egész tűrhető, elkapók meg OL van. McCoy meg én lennék 😀

A Billsel is kiegyeznék például. Kíváncsi leszek ki marad.Shawn84
mindegyik csapat kurvajól használható just sayin.brk
főleg az, amelyiket én irányítom 😀shawnka
Az egész csak azon múlik ki mennyire balfasz. Eddig kik voltak a legjobbak az előző szezon(ok)ban?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Browns? 😊Farky
Nem olyan szar az. D egész tűrhető, elkapók meg OL van. McCoy meg én lennék 😀

A Billsel is kiegyeznék például. Kíváncsi leszek ki marad.Shawn84
mindegyik csapat kurvajól használható just sayin.brk
főleg az, amelyiket én irányítom 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Vajon ki marad a 26. helyig?Shawn84
Browns? 😊Farky
Nem olyan szar az. D egész tűrhető, elkapók meg OL van. McCoy meg én lennék 😀

A Billsel is kiegyeznék például. Kíváncsi leszek ki marad.Shawn84
mindegyik csapat kurvajól használható just sayin
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
najó, a csapatom az aláírásom.

egyébként tényleg gondolkoztam, hogy nem a GB-t húzom, nem fekszik annyira a játékstílusomnak a roster, Saintsen filóztam elég erőteljesen, de végülis a D, meg a kötődés miatt GB.brk
Még jó, hogy most kivannak véve a képek. 😀 De értjük, egyértelmű volt.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
On the Clock: Bálesz
Deadline: 2012/01/02 20:44
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Vajon ki marad a 26. helyig?Shawn84
feltrédelnék egy 1/31+ 2 sör kombóval.
egy jax tuti bent lesz akkor még, MoJoval meg lehet állatkodni 😀eaglesmcnabb
Kösz nem. Őket semmiképpen.