Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Duff-nak írt valaki h ő jön?Farky
shawnka írt neki, hogy ő jönshawnka
Jön is: Tennessee Titans
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Duff-nak írt valaki h ő jön?Farky
shawnka írt neki, hogy ő jönshawnka
már tudni akarom, melyik csoda csapattal leszek...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Duff-nak írt valaki h ő jön?Farky
shawnka írt neki, hogy ő jön
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Duff-nak írt valaki h ő jön?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
na én mire csapatomhoz jutok....Amadeus91
Nyugi TO benn lesz a végéig.Eazzy
hát ha megkapom a rosteremre, akkor kihúzom a legszarabb csapatot is. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
na én mire csapatomhoz jutok....Amadeus91
Nyugi TO benn lesz a végéig.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
na én mire csapatomhoz jutok....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
OPoY és DPoY díjak át lettek már adva? 😊Farky
náh, még nem is szavaztatott róla fetamás
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
OPoY és DPoY díjak át lettek már adva? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
nekem a legjobb, rám mindenki tud joinolni és én is tudok mindenkire 😀shawnka
Az online madden kurvája 😀Eazzy
akkor már 2 kurva van.... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
nekem a legjobb, rám mindenki tud joinolni és én is tudok mindenkire 😀shawnka
Az online madden kurvája 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
On the Clock: Duff
Deadline: 2012/01/03 08:32

nekem a legjobb, rám mindenki tud joinolni és én is tudok mindenkire 😀
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Itt keresd ki a routered, majd jobb fent a skip advertisment, aztán katt a madden 07-re (ugyanaz a port kell hozzá). Lépésről lépésre elmagyarázza hogy kell beállítani, képekkel illusztrálva. Ha nem statikus a belső ip-d, akkor ne töltsd le azt a programot amit ajánl, hanem ezt a leírást követve be tudod magadnak állítani. Nem hiszem hogy bármi káros elem lenne abban a programban, de felelősséget nem vállalok érte, ezért jobb így 😊
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
pedig egész józanul érzem már magamat 😀 ez a legjobb megoldás, 12 meccs így meglesz gond nélkül, a maradék négyet meg elintézzük direkt ip-vel. ha az valamiért nem működne, akkor meg csinálunk a meccs erejéig egy külön hálózatot, utána meg töröljük.shawnka
Egyébként sokkal egyszerűbb lenne ha nem szarakodnánk hamachi-val.
Mindenki kiengedné a router webfelületén a 1797 és a 1795-ös port-ot és akkor direct IP alapján lehet játszani és hamachi sem kavar be.laby
osztan aztat hogy kell? 😀eaglesmcnabb
Ha TP Link router-ed van akkor lépésről lépésre le tudom írni, ha más akkor nem tudom pontosan mivel minden router-nél más a felület.
Viszont ha google-be beírod hogy "routered neve" port forwarding akkor úgy meglehet csinálni.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sonka ma neked ez a gondolkozósdi/tervezősdi nem megy, lesznek meccsek bőven főcsoporton kívül is 😀 más megoldás kell, sajna én most fáradt vagyok ahhoz, hogy előálljak eggyel.brk
pedig egész józanul érzem már magamat 😀 ez a legjobb megoldás, 12 meccs így meglesz gond nélkül, a maradék négyet meg elintézzük direkt ip-vel. ha az valamiért nem működne, akkor meg csinálunk a meccs erejéig egy külön hálózatot, utána meg töröljük.shawnka
Egyébként sokkal egyszerűbb lenne ha nem szarakodnánk hamachi-val.
Mindenki kiengedné a router webfelületén a 1797 és a 1795-ös port-ot és akkor direct IP alapján lehet játszani és hamachi sem kavar be.laby
osztan aztat hogy kell? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként sokkal egyszerűbb lenne ha nem szarakodnánk hamachi-val.
Mindenki kiengedné a router webfelületén a 1797 és a 1795-ös port-ot és akkor direct IP alapján lehet játszani és hamachi sem kavar be.laby
Megtettem, és mégsem tudok hostolni sem hamán sem. Mondjuk lehet, hogy attól még direct ip-vel tudok joinolni, nem tudom.

Viszont erről jut eszembe, ha van itt olyan, aki nem tud (értsd.: a technikanem engedi)hostolni, az szóljon, hogy elkerüljük egymást 😀fetomy
Router admin oldalán kiengedted a játszós gép ip-re ezt a két port-ot UDP-re?
Ha igen és tűzfal nem fut akkor http://www.huweb.hu/ip/ itteni IP alapján mennie kell.
Ha nem megy akkor tűzfal vagy vírusirtó tiltja.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Látom már h lesznek még itt érdekes választások 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként sokkal egyszerűbb lenne ha nem szarakodnánk hamachi-val.
Mindenki kiengedné a router webfelületén a 1797 és a 1795-ös port-ot és akkor direct IP alapján lehet játszani és hamachi sem kavar be.laby
Megtettem, és mégsem tudok hostolni sem hamán sem. Mondjuk lehet, hogy attól még direct ip-vel tudok joinolni, nem tudom.

Viszont erről jut eszembe, ha van itt olyan, aki nem tud (értsd.: a technikanem engedi)hostolni, az szóljon, hogy elkerüljük egymást 😀
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
hamán nem lesz elég hely a szobában. ha elkészül a sorsolás, akkor mindkét főcsoportnak lesz egy-egy, elvileg 16 ember fér be pont.shawnka
sonka ma neked ez a gondolkozósdi/tervezősdi nem megy, lesznek meccsek bőven főcsoporton kívül is 😀 más megoldás kell, sajna én most fáradt vagyok ahhoz, hogy előálljak eggyel.brk
pedig egész józanul érzem már magamat 😀 ez a legjobb megoldás, 12 meccs így meglesz gond nélkül, a maradék négyet meg elintézzük direkt ip-vel. ha az valamiért nem működne, akkor meg csinálunk a meccs erejéig egy külön hálózatot, utána meg töröljük.shawnka
Egyébként sokkal egyszerűbb lenne ha nem szarakodnánk hamachi-val.
Mindenki kiengedné a router webfelületén a 1797 és a 1795-ös port-ot és akkor direct IP alapján lehet játszani és hamachi sem kavar be.

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
11 csapattal lennék nagyon szívesen abból 6-ot kapásból kivittek előlem. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor jöhet a sónka által sorsoltak. Duff kezdi választást.

Gyors recap, aki nem akar trackert is olvasni, elfogyott eddig:
Pecc, Dzsetsz, Stílörsz, Pekörs, Falkonsz, Igülsz, Tekszánsz, Révensz
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Na lol madjnem rám hozta az idegbajt 😀 Már úgy elkönyveltem, hogy a Saintset fogja húzni.

Na de én akkor viszont Breeséket választom, hogy meglepetést okozzak kicsit nektek. Szóval Saints.
.
.
.
Háhá, aszittétek mi, hogy a bab is hús? Nyilván az Eagles, együtt akarok a kedvenceimmel 0-16-ot 😀Eazzy

ez a hu'za`s borite'kolhato' volt 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Na lol madjnem rám hozta az idegbajt 😀 Már úgy elkönyveltem, hogy a Saintset fogja húzni.

Na de én akkor viszont Breeséket választom, hogy meglepetést okozzak kicsit nektek. Szóval Saints.
.
.
.
Háhá, aszittétek mi, hogy a bab is hús? Nyilván az Eagles, együtt akarok a kedvenceimmel 0-16-ot 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hehe, ha ilyen pickek lesznek, a végére lesz még bent használható csapat is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
kipróbáltam két csapatot, de eddig fos hátán fos, nem illenek hozzám. úgy látszik rá kell hajtani a 0-16-ra 😛