Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
...fetomy
csak érdekességképp, Graham statjait le tudnád nekem írni?lol
41 elkapás, 1057 yard, 25.8 avg, 14 TD, 18 drop, 134 YAC, 34,15% TD, 43,9% Drop, 88 Yard/game, 3.4 catch/ game

.brk: loool, hát igaz, rossz csapat ugye nincs 😂fetomy
köszi!

Vilma-hoz meg gondoljatok hozzá még 10 tackle-t, 2 sacket, 1 FF-t, a hiányzó Cardinals stat miatt 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
I've just received an e-mail from the anonymus General Manager. and I QUOTE!!!
With the 12. pick of the 2012 III. Bowl.hu Madden league draft! Raven select....the Carolina Panthers!

ui.: Kiment az Eagles és a Chargers is szóval maradt Newton. 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Lejátszottam életem első All Madden meccsét:

LeSean McCoy - New York Jets: 24-20

Meccs előtt aszondja zoli, nehezebb sokkal futni All Maddenen. Be is voltam kicsit kakilva. Erre Shady 14 futás 151 yard 😀 1 TD.
Eddig tetszik ez a szint.

OPOY-n pedig aki nem Finleyre szavaz, azt megrugdosom, 92 elkapás elég kiemelkedő TE-től 😀 plusz 1300 yard is, 15 TD, szép szép 😀Eazzy
meg a 17 drop... 😛

Nehéz volt O# játékosra szavazni, úgy h ne legyen az 5-ben Colts player 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...fetomy
csak érdekességképp, Graham statjait le tudnád nekem írni?lol
41 elkapás, 1057 yard, 25.8 avg, 14 TD, 18 drop, 134 YAC, 34,15% TD, 43,9% Drop, 88 Yard/game, 3.4 catch/ game

.brk: loool, hát igaz, rossz csapat ugye nincs 😂
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ó rájöttem, hogy elbasztam a draftot 😕 a free agents 2-t kellett volna választani
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
...fetomy
csak érdekességképp, Graham statjait le tudnád nekem írni?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
egész nap meccsképes vagyok, letudtam a vizsgámat, ha valaki meccsezni akar írjon hamán vagy PM-et.eaglesmcnabb
írtam hamán 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
eaglesmcnabb: admin/password-ot próbáld.
Vagy keress rá a neten a router nevére, hogy mi ajelszó.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
kezdek világvége hangulatban lenni...a várható hátsó csapatok miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha otthon írom be a http://192.168.1.1/ -ot a keresőben, otthon bejön a cucc csak nem tudom a jelszót, eaglesmcnabb
admin/admin-t próbáltad? legtöbbször az az alap.kaszo
csak azt próbáltam 😀 de albiba be se jön csak a hibaüzi . újraindítom és akkoris. sebaj. TE-re nem szavaztam az 5ben, de ha megtettem volna inkább Clark 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ha otthon írom be a http://192.168.1.1/ -ot a keresőben, otthon bejön a cucc csak nem tudom a jelszót, eaglesmcnabb
admin/admin-t próbáltad? legtöbbször az az alap.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
On the Clock: kovi470
Deadline: 2012/01/03 14:57shawnka
Ám legyen: New Orleans Saintskovi470
mondanám h végre egy értelmes ember, de mivel Bears fan vagy ezért nem 😕 😀.brk
NANA 😀
Ahogy soha nem fogadok a Bears-re, játszani sem játszok velük 😀 Babona 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jaj igen 😀 megvastagítottam de a pirosozás kimaradt 😀

btw azért örömmel látom,hogy jön rendesen olyanra is szavazat, aki nincs a listán 😊fetomy
hát igen, itt azért jóval több játékosból lehet válogatni, sokan megérdemelnék.shawnka
jaja, ki is maradt sok ember (pl. Adrian Wilson a maga 7 INTjével), csak hát olyan sokat rárakni setudok, mert akkor már lényegében ott a táblázat 😀
Meg ezért isvan 5 név, akit küldeni köll. 😊

eazzy: Szerintem passzolni nehezebb maddenen 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Lejátszottam életem első All Madden meccsét:

LeSean McCoy - New York Jets: 24-20

Meccs előtt aszondja zoli, nehezebb sokkal futni All Maddenen. Be is voltam kicsit kakilva. Erre Shady 14 futás 151 yard 😀 1 TD.
Eddig tetszik ez a szint.

OPOY-n pedig aki nem Finleyre szavaz, azt megrugdosom, 92 elkapás elég kiemelkedő TE-től 😀 plusz 1300 yard is, 15 TD, szép szép 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
jaj igen 😀 megvastagítottam de a pirosozás kimaradt 😀

btw azért örömmel látom,hogy jön rendesen olyanra is szavazat, aki nincs a listán 😊fetomy
hát igen, itt azért jóval több játékosból lehet válogatni, sokan megérdemelnék.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jaj igen 😀 megvastagítottam de a pirosozás kimaradt 😀

btw azért örömmel látom,hogy jön rendesen olyanra is szavazat, aki nincs a listán 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez a port forwarding még mindig nem megy, tudom tudom én vagyok a BALFASZ, de akkor sem sikerül.

ha otthon írom be a http://192.168.1.1/ -ot a keresőben, otthon bejön a cucc csak nem tudom a jelszót, itt az albiban meg kijön egy oldalas hibaüzi és nem tudok továbbmenni 😀

Stafford mellől kispóroltad a 98754521643872161 futott yardot, és nem pirosoztad ki Best szaros 2 fumbliját de sebaj, aki nem Kálvinra szavaz az bekaphatja 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
On the Clock: kovi470
Deadline: 2012/01/03 14:57shawnka
Ám legyen: New Orleans Saintskovi470
mondanám h végre egy értelmes ember, de mivel Bears fan vagy ezért nem 😕 😀.brk
😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
el is mentek a voksaim, lehet majd búzni 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
On the Clock: kovi470
Deadline: 2012/01/03 14:57shawnka
Ám legyen: New Orleans Saintskovi470
mondanám h végre egy értelmes ember, de mivel Bears fan vagy ezért nem 😕 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nos. Hátravan még a Defensive Player of The Year és az Offensive Player of The Year. Az alábbi 1-1 képen vannak az általam érdemlegesnek tartott jelöltek, DE ha valaki olyanra akarna szavazni, aki nincs a listán, nyugodtan megteheti, ott a statos oldal, bárkit lehet 😊 Azért a komolyságot igyekezzünk betartani 😀 Sajátra továbbra is lámaság szavazni, és kihirdetem ha valaki megteszi 😀

Szavazás menete:
5, vagyis ÖT nevet kéne írni nekem PM-ben (természetesen lehet kevesebbet, ha valaki nem akar, de azért jó lenne köszi) mindegyik kategóriában! Tehát 5 offense és 5 defense playerre lehet maximum szavazni.
1. 7 pont
2. 5 pont
3. 3 pont
4. 2 pont
5. 1 pont
Jah, kiegészítés: A defense-nél található Rtg* kategória a defensive rating, amit én találtam ki, tehát kicsit sem hivatalos, úgyhogy úgy nézzétek 😂
A világos hátterű, pirossal írt mutató pedig azért olyan, mert a játékos abban a statban egyedül, vagy többen, de első.



több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ideje volt végre Breeséknek is távozniuk, nagyon szép/okos pick

On the Clock: Raven17
Deadline: 2012/01/03 15:33
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
On the Clock: kovi470
Deadline: 2012/01/03 14:57shawnka
Ám legyen: New Orleans Saints

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hehe Duff kihúzta a legjobb csapatot. Ügyes húzás. Aki leszólja annak a tudatában hogy a Houston pl. jóval hamarabb kiment, hát magára vessen.
All-Maddenen felértékelődik a futás, TOP 5 OL, TOP5 futó. Jó választás, drukkolok is nekik. 😊
továbbá vicc, de Locker mindig megtalálja az elkapót, és még futni is tud. A D se szar.

egész nap meccsképes vagyok, letudtam a vizsgámat, ha valaki meccsezni akar írjon hamán vagy PM-et.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
On the Clock: kovi470
Deadline: 2012/01/03 14:57