Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
On the Clock: kaszo
Deadline: 2012/01/03 12:44shawnka
no hát akkor nem tudom mennyire meglepetés vagy sem, de akiket jó pár próbajáték után a legközelebb éreztem magamhoz offenseben: San Diego Chargers
a defenset meg remélem megoldja az allmadden... 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ott a sorok elején az 1-es és a 2-es szám előtti cellában van egy-egy "karika". Nem lehet hogy ott ki kell pipálni és enabled-re tenni a cuccot?

a fórum szerint ez az ip-d: 86.101.54.153shawnka
Port forwardinghoz a hálózaton belül kiosztott ip-je kell, nem a "netes" 😊Rataxes
a kis karika csak arra szolgál,hogy kijelöld az egyiket, és akkorlehet törölni vagy szerkeszteni :/

Sonka: Tudom, a linkelt IP mutató oldalszerint is az, arra is próbáltak joinolni, de ide belső IP kell.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Sziasztok!
A tetves hamachit már vagy 8adszor telepítem újra és vagy 20 mondja: Failed to Connect to the servers.
Teendő? :rolleyes:Laki
Laki: az nem lehet baj hogy talán megtelt a szerver? ( nem biztos de elképzelhető hogy megvan )zoli123
de, betelt, úgy meg nehéz joinolni.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Most jut eszembe, hogy ez olvassa el MINDENKI:

MENU -> SETTINGS -> GAME OPTIONS -> STATS -> itt átállítani UNIQUE-ra mindent!

Nem bonyolult dolog, de volt idén belőle hiányosság, mert nehezen fogta fel mindenki, hogy ez jó dolog 😀Eazzy
és majd a rosteren se változtasson senki,

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Most jut eszembe, hogy ez olvassa el MINDENKI:

MENU -> SETTINGS -> GAME OPTIONS -> STATS -> itt átállítani UNIQUE-ra mindent!

Nem bonyolult dolog, de volt idén belőle hiányosság, mert nehezen fogta fel mindenki, hogy ez jó dolog 😀Eazzy
''Ízi Brízi'' 😊 írtam vissza hamán, meg itt is hátha észreveszed 😀


Sziasztok!
A tetves hamachit már vagy 8adszor telepítem újra és vagy 20 mondja: Failed to Connect to the servers.
Teendő? :rolleyes:Laki
Laki: az nem lehet baj hogy talán megtelt a szerver? ( nem biztos de elképzelhető hogy megvan )
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sziasztok!
A tetves hamachit már vagy 8adszor telepítem újra és vagy 20 mondja: Failed to Connect to the servers.
Teendő? :rolleyes:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Most jut eszembe, hogy ez olvassa el MINDENKI:

MENU -> SETTINGS -> GAME OPTIONS -> STATS -> itt átállítani UNIQUE-ra mindent!

Nem bonyolult dolog, de volt idén belőle hiányosság, mert nehezen fogta fel mindenki, hogy ez jó dolog 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ott a sorok elején az 1-es és a 2-es szám előtti cellában van egy-egy "karika". Nem lehet hogy ott ki kell pipálni és enabled-re tenni a cuccot?

a fórum szerint ez az ip-d: 86.101.54.153shawnka
Port forwardinghoz a hálózaton belül kiosztott ip-je kell, nem a "netes" 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
a fórum szerint ez az ip-d: 86.101.54.153
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én ha jól emlékszem próbáltam futni ellened, de Turnert csúnyán leszopattad végig 😀shawnka
Igen, ellened direkt arra készültem, hogy azt a köcsögöt megfogjam 😀 És legnagyobb sikerélményem Amadeus legyalázása mellett, hogy Turner szopott 😀😀
Meg persze vagy megfogtam a futót nagyon, vagy mint Amadeus 3 futás 2 fumble 😀 szóval alapjáraton jó kis run defense volt ez a bearsnél, de azon a néhány meccsen mikor éppen szarok voltak, akkor meg pont nem használta ki az ellenfél 😀

btw most nézem. no1 csapat ellen sokáig versenyben voltam, a végére ment el a kedvem, no2-t megvertem, a no3 elleni győzelem a kihagyott utolsó másodperces FG-n ment el, a no4-et meg agyonvertem 😀 Nem is rossz azért, kár hogy körülöttem meg mindenkiszarrávert 😀

rataxes: Igen, tuti. Megnéztem, és amúgy a madden is ezt írja ki amikor ip hostnál lekérem az ip-t.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tuti hogy most is ez a géped hálózaton belüli IP-je? (192.168.1.3)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
én ha jól emlékszem próbáltam futni ellened, de Turnert csúnyán leszopattad végig 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pont most agyaltam fürdés közben, hogy az elit futós, de átlag csapatok hamarabb mehetnek el... 😀Amadeus91
Ami tekintve, hogy mindenki passzol (én is) akkor is, amikor megy a futás, ez valahol kicsit paradox.Eazzy
pl Fetomy direkt arra ment, hogy behúzza a legjobb olyan csapatot ahol elit futó van. Nem az elkapó gárda miatt lett az övé a Ravens, ez biztos.Amadeus91
Igen, én tipikusan az vagyok, aki ha tud futni (vagy ha nem akkoris 😂 ) akkor futok. Ezt mutatja az is, hogy Forte 295 futás, a 2. futó meg valami 210. 😊 Szeretem a reális dolgokat, futással alapozom meg a passzokat 😊 A többiekről meg sokat elmond, hogy 13 meccsen 2 darab 100 yardos futó lett, holott a futóátlag valami 6 fölötti. Oké, hogy passz ellen se volt jó a védelem, de nem egy meccset nyertem meg úgy (pl. Vikings) hogy a futó szarrá alázott, de mégis a passzjátékot erőltették én meg szedtem az INT-eket 😊

Egyébként igen, csapatválasztásomnál 1. szempont volt, hogy k.vajó futó, 2. hogy futáshoz k.vajó OL, 3. k.vajó defense, 4. azért valamilyen passzjáték. Ezért esett ki a KC és a Niners a végső rostából, mert ott semmilyen passzjáték nincsen, még ha a futójáték nagyon kiváló is, ráadásul a védelem sem olyan jó egyiknél sem 😊

Ja, és Eazzy kösziköszi 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Laby: (asszem te írtad)


Így néz ki a router oldala. Emellett vírusírtó nincsen, tűzfal nincsen, win tűzfal, defender, lófasz kikapcsolva. A megadott IP-nézős cuccról vett IP-vel nem megy, úgy sem hogy lanon hostolok és ip-re csatlakoznak úgy sem hogy ip-n hostolok és ip-re csatlakoznak és úgy sem, hogy lan-on hostolok és lan-ra csatlakoznak. Mindemellett az MVP Bézbózzal tudok hostolni, játszottunk is már csomót Józsuával. :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Ami tekintve, hogy mindenki passzol (én is) akkor is, amikor megy a futás, ez valahol kicsit paradox.Eazzy
pl Fetomy direkt arra ment, hogy behúzza a legjobb olyan csapatot ahol elit futó van. Nem az elkapó gárda miatt lett az övé a Ravens, ez biztos.Amadeus91
Igen, mivel ő az egyik kivétel, aki gondolkodik meccs közben 😀Eazzy
ugyan már, a pass heavy sokkal több gondolkodást igényel. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Karácsony meg Szilveszter, kevés fórumlátogatás, és már jön is a meglepetés, felpörögtek rendesen a dolgok, de örülök neki, meg látom hogy nem is maradtam le semmiről 😊 A Pats kilőve, bár ebben biztos voltam már akkor amikor megláttam a 21. helyet a drafton 😊 Nagy izgalmakkal várom mert a B csapataim még bent vannak, remélem egy közülük legalább kitart addig 😊gravedigger
riaszd barátaidat, hogy látogassák sűrűbben a topikot. szezon közben ez nem feltétlen ártalmas, drafton meg mindjárt ők jönnek.shawnka
Beszéltem velük 😊 Mindkettő itt lesz amikor kell, vállalom értük a garanciát 😊gravedigger
rendben, efelől nincs is kétségem. csak a biztonság kedvéért mondom 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
pont most agyaltam fürdés közben, hogy az elit futós, de átlag csapatok hamarabb mehetnek el... 😀Amadeus91
Ami tekintve, hogy mindenki passzol (én is) akkor is, amikor megy a futás, ez valahol kicsit paradox.Eazzy
pl Fetomy direkt arra ment, hogy behúzza a legjobb olyan csapatot ahol elit futó van. Nem az elkapó gárda miatt lett az övé a Ravens, ez biztos.Amadeus91
Igen, mivel ő az egyik kivétel, aki gondolkodik meccs közben 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Karácsony meg Szilveszter, kevés fórumlátogatás, és már jön is a meglepetés, felpörögtek rendesen a dolgok, de örülök neki, meg látom hogy nem is maradtam le semmiről 😊 A Pats kilőve, bár ebben biztos voltam már akkor amikor megláttam a 21. helyet a drafton 😊 Nagy izgalmakkal várom mert a B csapataim még bent vannak, remélem egy közülük legalább kitart addig 😊gravedigger
riaszd barátaidat, hogy látogassák sűrűbben a topikot. szezon közben ez nem feltétlen ártalmas, drafton meg mindjárt ők jönnek.shawnka
Beszéltem velük 😊 Mindkettő itt lesz amikor kell, vállalom értük a garanciát 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
pont most agyaltam fürdés közben, hogy az elit futós, de átlag csapatok hamarabb mehetnek el... 😀Amadeus91
Ami tekintve, hogy mindenki passzol (én is) akkor is, amikor megy a futás, ez valahol kicsit paradox.Eazzy
pl Fetomy direkt arra ment, hogy behúzza a legjobb olyan csapatot ahol elit futó van. Nem az elkapó gárda miatt lett az övé a Ravens, ez biztos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
OPoY és DPoY díjak át lettek már adva? 😊Farky
jah, azt elfelejtettem 😀 mindjárt összeíroma jelölteket 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Karácsony meg Szilveszter, kevés fórumlátogatás, és már jön is a meglepetés, felpörögtek rendesen a dolgok, de örülök neki, meg látom hogy nem is maradtam le semmiről 😊 A Pats kilőve, bár ebben biztos voltam már akkor amikor megláttam a 21. helyet a drafton 😊 Nagy izgalmakkal várom mert a B csapataim még bent vannak, remélem egy közülük legalább kitart addig 😊gravedigger
riaszd barátaidat, hogy látogassák sűrűbben a topikot. szezon közben ez nem feltétlen ártalmas, drafton meg mindjárt ők jönnek.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
pont most agyaltam fürdés közben, hogy az elit futós, de átlag csapatok hamarabb mehetnek el... 😀Amadeus91
Ami tekintve, hogy mindenki passzol (én is) akkor is, amikor megy a futás, ez valahol kicsit paradox.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Karácsony meg Szilveszter, kevés fórumlátogatás, és már jön is a meglepetés, felpörögtek rendesen a dolgok, de örülök neki, meg látom hogy nem is maradtam le semmiről 😊 A Pats kilőve, bár ebben biztos voltam már akkor amikor megláttam a 21. helyet a drafton 😊 Nagy izgalmakkal várom mert a B csapataim még bent vannak, remélem egy közülük legalább kitart addig 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
pont most agyaltam fürdés közben, hogy az elit futós, de átlag csapatok hamarabb mehetnek el... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
az igen 😀

On the Clock: kaszo
Deadline: 2012/01/03 12:44