Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ki jön egy barátira? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindent fordítva kell csinálniAmadeus91
jó, hát amatőröknek ez nagy cucc, nekem természetes 😂 😂

btw kibeb.ott jó ez a Ravens. Eszméletlen jó OL, Rizs megállíthatatlan, jó kis szezon lesz ez 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
ha nem írta volna a főnök: Laby in the clock.eaglesmcnabb
Laby, benne vagy az órában? Gyere ki majd, és válassz 😂

Addig is Laby on the clock, in the clock.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kezdem megutálni a társaságot hogy minden szimpatikus csapatot kivittetek előlem. Ha nincs Steelers akkor gondoltam a Lions bent marad, imádom Stafford-ot erre tessék...csak egy ember maradt, gondoltam ez meglesz már. Ezen kívül is mindenkit kivittetek. 😀laby
Mit szóljunk mi a draftsorrend végén? :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha nem írta volna a főnök: Laby on the clock.


és kiment a panthers. EZZAZ. már csak egy csapatnak kell kimenni akiket el akartam kerülni és örvendezni fogok 😀eaglesmcnabb
Mostmár úgyis mindegy nem ? 😊 Mivel utolsó előttiként választasz majd, azt a másik csapatot amit el akartál kerülni megbirod hagyni shawnka-nak 😊gravedigger
az a baj hogy összesen 3 van. szóval még 2 bent van, de ha egy kimegy akkor már jó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Smokar nem szeretnél mással lenni? Hálás lennék. 😀laby
Ilyet lehet csinalni ? 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Kezdem megutálni a társaságot hogy minden szimpatikus csapatot kivittetek előlem. Ha nincs Steelers akkor gondoltam a Lions bent marad, imádom Stafford-ot erre tessék. Ezen kívül is mindenkit kivittetek. 😀laby
akkor vidd a Dolphinst az még benn van.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kezdem megutálni a társaságot hogy minden szimpatikus csapatot kivittetek előlem. Ha nincs Steelers akkor gondoltam a Lions bent marad, imádom Stafford-ot erre tessék...csak egy ember maradt, gondoltam ez meglesz már. Ezen kívül is mindenkit kivittetek. 😀

Smokar nem szeretnél mással lenni? Hálás lennék. 😀

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
hú micsoda meccset toltunk zolival 😊
első negyed 0-0, majd a második valami borzadáj, 14-14 de szerencsére a 3. és 4. negyedekben visszatértek a D-k és 0-0 meg 6-0. 7 TO volt a meccsen, de kifejezetten élvezetes D háború. és hozzátenném, hogy nem ilyen 3&out driveok voltak, hanem 8-9 playesek végén egy INT-vel vagy fumblival.brk
+ én ilyen hülye bírókat még nem láttam ebben a játékban, akiket most erre a meccsre rendelt a sors nekünk :o
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hú micsoda meccset toltunk zolival 😊
első negyed 0-0, majd a második valami borzadáj, 14-14 de szerencsére a 3. és 4. negyedekben visszatértek a D-k és 0-0 meg 6-0. 7 TO volt a meccsen, de kifejezetten élvezetes D háború. és hozzátenném, hogy nem ilyen 3&out driveok voltak, hanem 8-9 playesek végén egy INT-vel vagy fumblival
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
arra vagyok kíváncsi, hogy a balkezes Tebow-t ki viszi majd el.Amadeus91
miértbaj az, hogybal kezes? Én kifejezetten szeretem a leftyket 😊fetomy
mindent fordítva kell csinálni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
én már tolom a seduxen-sanax kombót, nyomom a practice-t minden várható hátsó csapattal. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
laby-ra kíváncsi leszek kit választFarky
Hát még én, az utolsó 2 pick olyan csapat volt, akik benne vannak abban a 3 ban, amit szívesen draftolnék 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
laby-ra kíváncsi leszek kit választ

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Cutlernek 2 is van 😀Farky
😀

smokar van egy play amit NEM lehet levédekezni a Lionsban ha érdekel elmondom csak írj PM-et 😂eaglesmcnabb
3 spin move és dobd el CJ felé 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Cutlernek 2 is van 😀Farky
😀

smokar van egy play amit NEM lehet levédekezni a Lionsban ha érdekel elmondom csak írj PM-et 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Cutlernek 2 is van 😀Farky
lool 😀 hát én nem úgy vettem észre 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na kitolunk Shawnkaval és meghagyjuk neki a Seattle-t? 😀 😀 😀Amadeus91
hát inkább őket vinném ki mint a Brownst vagy a JaguarstFarky
a Jax egész jó a védelem és MoJo miatt, én gondolkoztam rajtuk végső esetre.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Cutlernek 2 is van 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
arra vagyok kíváncsi, hogy a balkezes Tebow-t ki viszi majd el.Amadeus91
miértbaj az, hogybal kezes? Én kifejezetten szeretem a leftyket 😊
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
WWE szakíró.....ennek ellenére egy tina-s van az avatarodon. 😛 😀Raven17
Ezio előtt fél évig a legnagyobb WHC evör, mr. Mitb díszelgett az aláírásomban 😀shawnka
Remélem az a valaki Kane vagy CM Punk volt és nem a számomra rohadt unalmas Daniel Bryan. 😊Raven17
Boooooooooom micsoda telitalálat. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Választásom: Detroit Lions.smokar
jó választás

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
na kitolunk Shawnkaval és meghagyjuk neki a Seattle-t? 😀 😀 😀Amadeus91
hát inkább őket vinném ki mint a Brownst vagy a Jaguarst

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Választásom: Detroit Lions.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és kiment a panthers. EZZAZ. már csak egy csapatnak kell kimenni akiket el akartam kerülni és örvendezni fogok 😀eaglesmcnabb
Mostmár úgyis mindegy nem ? 😊 Mivel utolsó előttiként választasz majd, azt a másik csapatot amit el akartál kerülni megbirod hagyni shawnka-nak 😊