Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetamás, én nem fogok voksolni erre a két kategóriára, szóval én pickem majd ne várd. Oka, nincs kedvem 😛Deny
szerencsétlen, itt táblázatokat is készít, fáradozik neked meg nincs kedved. Ja meg még bearses is. elég baja van, te meg leszarod... 😕eaglesmcnabb
ja, hát látod milyen világ ez 😕
Egyébként annyira nem baj, mert amikor elszomorodnék, mindig eszembe jut, hogy jó-jó szar az élet, de még mindig nem vagyok Eagles fan... 😊
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Hát ez valami elképesztő volt. 😀
Nem gondoltam volna, hogy ilyen király lesz az 1. meccsem. 😀
A végén hosszabbítás döntött ahol Eaglesmcnabb már nyerhetett volna, de Gabbert a gól vonal előtt 1 yardra el ejtette a labdát így mi jöhettünk. Én kb. annyira röhögtem ez után, hogy azt se tudtam mi van úgy, hogy el is csesztem a driveom utána meg az egész meccsen katasztrofális D benyelt egy újabb FG-t így a vége 27-24. 😊
Az egyetlen mákom, hogy DeAngelo és Stewart jól futottak, mert nélkülük sehol se lettem volna. Newton-t totálisan semlegesítette Eaglesmcnabb. Ráadásul Newton-nak volt pár olyan hosszú passza, hogy csak néztem, hogy ez meg hova az istenbe dobja. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fetamás, én nem fogok voksolni erre a két kategóriára, szóval én pickem majd ne várd. Oka, nincs kedvem 😛Deny
szerencsétlen, itt táblázatokat is készít, fáradozik neked meg nincs kedved. Ja meg még bearses is. elég baja van, te meg leszarod... 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha valaki játszana ma még az most szóljon

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fetamás, én nem fogok voksolni erre a két kategóriára, szóval én pickem majd ne várd. Oka, nincs kedvem 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jah, eddig csak 7-en szavaztatok DPOY és OPOYra, úgyhogy aki még nem tette meg:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=438551#p438551
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Raven17-el toltunk egyet-. Jaguars-Panthers 27-24, úgy hogy OT 3. drivejából jött egy 48 yardos FG 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jacksonnak 87-es a speedje, épp annyi mint az előző szezon legjobb futójának, Forténak 😊Rataxes
Nem igaz, mert ő 90 fölötti asszem 😉
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Péjtön akkor nem lesz sérült?laby
nem, online mindenki 100%-os.shawnka
van még remény, hogy Farky ma mégjobban megutáljon valakit 😀.brk
Az oké h Irsay ma mindenkit kirúgott, de velem még nem közölte 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na én is lejátszottam az első meccsemet All Madden-on online, hát be kell vallanom bár voltak kétségeim ( elég sokat nyomtam már online all pro-n ), a játékélmény sokkal nagyobb , és sokkal élvezhetőbb, szóval grat az all madden ötlethez 😊 wallacepro ( chargers ) at gravedigger ( patriots ) 7-24, nagyon jó meccs volt, a negyedik negyedben dőlt el 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ne haragudjatok, hogy nem voltam egész délután, de a TÁNCpróba, az TÁNCpróba. meg ahogy látom, eaglesmcnabb meg is oldotta 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Péjtön akkor nem lesz sérült?laby
nem, online mindenki 100%-os.shawnka
van még remény, hogy Farky ma mégjobban megutáljon valakit 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Péjtön akkor nem lesz sérült?laby
nem, online mindenki 100%-os.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
10 perc múlva jó neked?zoli123
akárLaki
oks, ment PMzoli123
írtam vissza, csak azt írta ki felül hogy betelt a postaládád ezért még nem kézbesítette 😀
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Péjtön akkor nem lesz sérült?

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
valaki most egy barira?Laki
10 perc múlva jó neked?zoli123
akárLaki
oks, ment PM
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
valaki most egy barira?Laki
10 perc múlva jó neked?zoli123
akár


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
valaki egy barit?Amadeus91
én játszanék egyetAwesome
fenn vagy hamán?Amadeus91
ment a PM
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
valaki most egy barira?Laki
10 perc múlva jó neked?
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
valaki most egy barira?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jacksonnak 87-es a speedje, épp annyi mint az előző szezon legjobb futójának, Turnernek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
valaki egy barit?Amadeus91
én játszanék egyetAwesome
fenn vagy hamán?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem Steven Jacksonra gondolsz?Rataxes
hát bazdmeg hihetetlen hogy ma mindent elírok. faszért volt ma vizsga nem aludtam semmit. Ma már ide többet nem írok sok a hiba úgy néz ki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
valaki egy barit?Amadeus91
én játszanék egyet
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
valaki egy barit?

criminal lawyer or criminal lawyer?