Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Akinek van kedve meccsezni az jelezze, kipróbálnám Manning vezette offense-t. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egész jók vagyunk, január 3-a sincs és már 14-en választottak.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
On the Clock: Divat
Deadline: 2012/01/03 23:06
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Colts a házban!

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hm, annyira nem jellemző, inkább Welker droppol nálam sokat. Branch meg elkapott pár fly-t is, amin eléggé csodálkoztam all madden szinten. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
behoztam a Colts.comon a livestreamet, laby még nem lépett színre 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztem jó ez az all madden, G-Force a legtöbb lasztit így is elkapja, a futás viszont jóval visszafogottabb, mint all pro-nál.
szerencsére Woodhead majdnem olyan gyors, mint Sproles, szóval nem bántam meg a Pats-et (eddig).lol
De mondjuk elég könnyen potyogtatja a lasztit 😊 Egyébként én az előbb wallacepro ellen , 213 yardot futottam Green-Elisse-el 😊
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
sztem jó ez az all madden, G-Force a legtöbb lasztit így is elkapja, a futás viszont jóval visszafogottabb, mint all pro-nál.
szerencsére Woodhead majdnem olyan gyors, mint Sproles, szóval nem bántam meg a Pats-et (eddig).

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak, hogy lássátok nagylelkűségem elképesztő méreteit, hajlandó vagyok szarráverni valakit egy nagyon nagyon nem barátságos mérkőzés keretein belül 😂

Lassú felfogású társaim (eagles-fanok hahóóó) kedvéért: valaki egy meccs? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Örüljetek, hogy még nincs, nekem már van, de holnap kumma záróvizsga, holnap után meg szakdoga védés...szóval nem jáchatok kedvemre 😕
😀Eazzy
Nemtudom melyik a rosszabb 😊 Rám hasonló dolgok majd márciusban várnak, most meg amikor birnék gyakorolni akkor még csak azt nem tudom kivel kellene 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Örüljetek, hogy még nincs, nekem már van, de holnap kumma záróvizsga, holnap után meg szakdoga védés...szóval nem jáchatok kedvemre 😕
😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Legközelebb a draftot be tudjuk gyorsítani a lista-küldözgetés módszerrel. Annyi a hátrány hogy az utolsóelőtt draftolónak 31 csapatos listát kell állítania 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Teljesen Draft lázban égek már reggel óta, elég gyorsan mentek a pick-ek de most belassultunk rendesen 😕gravedigger
várunk a soron levőre, hogy 11kor a pódiumra fáradjon. 😀 talán csütörtökre lesz csapatom.Amadeus91
Ugye laby =/=Jim Irsay ? Nézzük a colts.com-ot, mert ott fogja bejelenteni a választását? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Teljesen Draft lázban égek már reggel óta, elég gyorsan mentek a pick-ek de most belassultunk rendesen 😕gravedigger
várunk a soron levőre, hogy 11kor a pódiumra fáradjon. 😀 talán csütörtökre lesz csapatom.Amadeus91
Én is úgy saccolok kb 😊 vagy esetlek szerda estére már 😊 😂 😂 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na most agyalhatok h mi legyen.Amadeus91
A Raiders attól még jó.
De sokat nem kell agyalnod, választhatsz majd a Redskins meg a Seahawks között 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Teljesen Draft lázban égek már reggel óta, elég gyorsan mentek a pick-ek de most belassultunk rendesen 😕gravedigger
várunk a soron levőre, hogy 11kor a pódiumra fáradjon. 😀 talán csütörtökre lesz csapatom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Teljesen Draft lázban égek már reggel óta, elég gyorsan mentek a pick-ek de most belassultunk rendesen 😕
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
igen, mondtam, hogy az all-madden reális. Tehát az NFL történetének legfosadékabb játékosa nem fog állatkodni, mint allpron 😉fetomy
kutya se gondolta, hogy ekkora fos.Amadeus91
hát aki még nem látta, az nem gondolta 😊 aki látta, tudta.fetomy
na most agyalhatok h mi legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na hát a mai All-madden meccsből levonható tanulság, hogy Pryor nem kezdőszint....Amadeus91
igen, mondtam, hogy az all-madden reális. Tehát az NFL történetének legfosadékabb játékosa nem fog állatkodni, mint allpron 😉fetomy
kutya se gondolta, hogy ekkora fos.Amadeus91
hát aki még nem látta, az nem gondolta 😊 aki látta, tudta.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
én nem merek addig edzőmeccset játszani, amíg nincs meg a csodacsapatom 😀 úgyhogy pörgessétek csak a draftot 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
na hát a mai All-madden meccsből levonható tanulság, hogy Pryor nem kezdőszint....Amadeus91
igen, mondtam, hogy az all-madden reális. Tehát az NFL történetének legfosadékabb játékosa nem fog állatkodni, mint allpron 😉fetomy
kutya se gondolta, hogy ekkora fos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Edzőmeccs huszonhárom:nullanullás kezdéssel? Valaki? 😊Rataxes
ment pm 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Edzőmeccs huszonhárom:nullanullás kezdéssel? Valaki? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na hát a mai All-madden meccsből levonható tanulság, hogy Pryor nem kezdőszint....Amadeus91
igen, mondtam, hogy az all-madden reális. Tehát az NFL történetének legfosadékabb játékosa nem fog állatkodni, mint allpron 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
na hát a mai All-madden meccsből levonható tanulság, hogy Pryor nem kezdőszint....

criminal lawyer or criminal lawyer?