Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
'Hawksban van egy Lynch 😊, D is jó, csak hát Travaris Jackson 😂zoli123
igen, ezzel gyakorlatilag az összes előnyüket felsoroltad. 😀eaglesmcnabb
Rice is jó benne és a safetyk is. Bár mondjuk, nincs ki passzoljon Ricenak. Én természetesen a franchiset a Hawks-szal nyomom, elég gyakori, h T-Jax még a monitorból is kidobja a labdát. De mondjuk a roster sem a legjobb, nem hiszem, h a Hawks igazából a leggyengébb. Ráadásul csekkoltam a Titans-t, Washington ugyanugy ovr85ös, mint Britt 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na mostmár kezdek igazán izgulni 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 359 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
'Hawksban van egy Lynch 😊, D is jó, csak hát Travaris Jackson 😂zoli123
igen, ezzel gyakorlatilag az összes előnyüket felsoroltad. 😀


szaba on the clock

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
'Hawksban van egy Lynch 😊, D is jó, csak hát Travaris Jackson 😂
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
It’s Tebow Time!: Denver Broncos
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 359 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rataxes lehet mást mondana a brutál falról. Tegnap amikor játszottunk (giantsel voltam) a meccs végén beálltam prevent védeketésre, jpp, canty, és tuck támadta a falát, 4 playből kétszer sackeltem mccoyt. És nem azért, mert sokáig volt nála a labda. Persze lehet csak óriási mázlim volt. A chiefset osztom, ha Divat kiviszi a giantset lehet én is őket választom.Lance
balra kell futni, a baloldala erős. a jobb az fos, de a LT LG C az ligaelit 😀eaglesmcnabb
Balra is próbáltam futni, de Hillis játékstílusa nagyon nem fekszik nekem - vagy csak szimplán szar 😊 Az eddig próbált csapatok közül a Browns lenne az utolsó amit választanék 😊Rataxes
na az király,így marad 5% esély hogy még bent lesz 😀
eddig 2 meccset toltam velük és mindkettőben 150 yard fölött futott. Bár kibaszott lassú de iylen fal mögött élvezet futni. De tuti kimennek oszt választhatok a veretes bills és seahawks közül 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
a brownsnak brutál fala van, jaguars szar de legalább az RB és a FB ligaelit 😀, már az is valami.
Chiefs itt már szvsz. óriási steal 😊eaglesmcnabb
Rataxes lehet mást mondana a brutál falról. Tegnap amikor játszottunk (giantsel voltam) a meccs végén beálltam prevent védeketésre, jpp, canty, és tuck támadta a falát, 4 playből kétszer sackeltem mccoyt. És nem azért, mert sokáig volt nála a labda. Persze lehet csak óriási mázlim volt. A chiefset osztom, ha Divat kiviszi a giantset lehet én is őket választom.Lance
balra kell futni, a baloldala erős. a jobb az fos, de a LT LG C az ligaelit 😀eaglesmcnabb
Balra is próbáltam futni, de Hillis játékstílusa nagyon nem fekszik nekem - vagy csak szimplán szar 😊 Az eddig próbált csapatok közül a Browns lenne az utolsó amit választanék 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 359 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a brownsnak brutál fala van, jaguars szar de legalább az RB és a FB ligaelit 😀, már az is valami.
Chiefs itt már szvsz. óriási steal 😊eaglesmcnabb
Rataxes lehet mást mondana a brutál falról. Tegnap amikor játszottunk (giantsel voltam) a meccs végén beálltam prevent védeketésre, jpp, canty, és tuck támadta a falát, 4 playből kétszer sackeltem mccoyt. És nem azért, mert sokáig volt nála a labda. Persze lehet csak óriási mázlim volt. A chiefset osztom, ha Divat kiviszi a giantset lehet én is őket választom.Lance
balra kell futni, a baloldala erős. a jobb az fos, de a LT LG C az ligaelit 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
a brownsnak brutál fala van, jaguars szar de legalább az RB és a FB ligaelit 😀, már az is valami.
Chiefs itt már szvsz. óriási steal 😊eaglesmcnabb
Rataxes lehet mást mondana a brutál falról. Tegnap amikor játszottunk (giantsel voltam) a meccs végén beálltam prevent védeketésre, jpp, canty, és tuck támadta a falát, 4 playből kétszer sackeltem mccoyt. És nem azért, mert sokáig volt nála a labda. Persze lehet csak óriási mázlim volt. A chiefset osztom, ha Divat kiviszi a giantset lehet én is őket választom.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát azért még vannak kemény csapatok, lásd Dallas mondjuk. Elég combos egy roster van ott.laby
Na ezt kellett volna elhallgatnod szépen 😊 ők szerepeltek még a terveimben , de mostmár tuti kihúzza valaki 😊 töröld a hozzászólást 😂 😂 😂gravedigger
Hiába törlöm már két hozzászólásba is idézve van. 😀
Amikor húztam a Colts-ot csak azért nem a Cowboys-t húztam, mert egy franchise ligába már velük vagyok. Valamint a Jags-en gondolkodtam még nagyon MoJo miatt. 😊
Peyton-t meg IRL nagyon nem kedvelem, de szívesen dobálózok vele madden-ba. 😊

Hype-oljam még őket? 😀laby
Jólvan, viccből irtam csak egyébként, annyira nem is lényeges hogy kivel leszek, a játék élménye miatt jatászom, amúgy sem hiszem hogy képes lennék megynerni a ligát, egy-két meccset meg csak hozni fogok, bárkivel is leszek 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 359 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a brownsnak brutál fala van, jaguars szar de legalább az RB és a FB ligaelit 😀, már az is valami.
Chiefs itt már szvsz. óriási steal 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
meg ott vannak még a kardinális pintyek is... 😊Divat
Na őket tuti nem fogom húzni szerintem 😊 előbb a dolphins-t, a raiders-t, vagy a bears-t 😊
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hát azért még vannak kemény csapatok, lásd Dallas mondjuk. Elég combos egy roster van ott.laby
Na ezt kellett volna elhallgatnod szépen 😊 ők szerepeltek még a terveimben , de mostmár tuti kihúzza valaki 😊 töröld a hozzászólást 😂 😂 😂gravedigger
Hiába törlöm már két hozzászólásba is idézve van. 😀
Amikor húztam a Colts-ot csak azért nem a Cowboys-t húztam, mert egy franchise ligába már velük vagyok. Valamint a Jags-en gondolkodtam még nagyon MoJo miatt. 😊
Peyton-t meg IRL nagyon nem kedvelem, de szívesen dobálózok vele madden-ba. 😊

Hype-oljam még őket? 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
meg ott vannak még a kardinális pintyek is... 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát azért még vannak kemény csapatok, lásd Dallas mondjuk. Elég combos egy roster van ott.laby
Na ezt kellett volna elhallgatnod szépen 😊 ők szerepeltek még a terveimben , de mostmár tuti kihúzza valaki 😊 töröld a hozzászólást 😂 😂 😂
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hát azért még vannak kemény csapatok, lásd Dallas mondjuk. Elég combos egy roster van ott.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Látom okosan válogatnak előttem az emberek 😊 nagyjából ki is ment az összes potenciális csapatjelöltem, igy majd legalább az esélytelenek nyugalmával vághatok neki a szezonkezdetnek 😊 😊 😊
több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
XBOX Madden 12-höz, amit tdkra írtak, lehet letölteni új rostert? mert jenkins meg babin pl. nekem eléggé kellene? ha igen, akkor live-ról?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sry tnap nem tudtam kivárni már laby pickjét...

és akkor: AP in da houseDivat
Rúgjál belém nyugodtan. 😀laby
ugyan, csak tényeket közlök, bár ettől függetlenül adhattam volna sonkának 2 csapatnevet, h ne kelljen rám várni... 😀 (látod mien jófej vok, h magamba is belerúgok... 😊 )

AP miatt jó pick csak, passzolni nemtudom ki fog...Brett apó állítólag visszajön még1 esztendőre... 😀

|
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
sry tnap nem tudtam kivárni már laby pickjét...

és akkor: AP in da houseDivat
Rúgjál belém nyugodtan. 😀

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Begyorsultunk srácok 😊 Laki on the clockeaglesmcnabb
3 sec.. :cool:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 359 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Begyorsultunk srácok 😊 Laki on the clock
mondtam én hogy begyorsultunk 😀
Awesome on the clock

gondolom a Denver lesz, de várjuk meg a formaságokat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Laki on the clock
San Francisco 49ers


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Nem variálok sokat:
New York Giants
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 359 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sry tnap nem tudtam kivárni már laby pickjét...

és akkor: AP in da houseDivat
várható pick votl, jó döntés, Lance on the clock

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!