Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 361 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gyorsan írjátok be hogy seahawks meg bills oszt már itt se vagyunk 😀

Ha hamar lemegy a draft holnapra elkészítem a hivatalos postseason sorsolását csak most csak nektek 😛
úgyhogy Sebii on the clock
Felkészül Pocs és PakoGabi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
gondolom még nem láttad a mai Raw-t 😀 😛shawnka
off: Eltaláltad. 😀 De ha a nagy visszatérőre gondolsz akkor szerintem úgyse lesz nagy durranás. Mindenki annyira be van zsongva, hogy húúú mekkora változás lesz meg Cena heel turn vagy családi háború közbe meg tuti, hogy vagy Taker vagy Jericho. Ha Taker akkor megy Triple H ellen ha Jerci akkor meg Punk ellen szóval semmilyen változás nem fog itt ELKEZDŐDNI. (szerintem. 😀)Raven17
Dolph Zigglert szeretni fogod. Laupapával együtt.szaba
pedig nem is történt ott semmi 😛 építik a rumble meccset, jó is lesz az nagyon, főleg a zseniális bíró miatt 😀 hihetetlen ÁSZ a faszi, meglátom és nevetek folyton, annyira kurvajól hozza a balfaszt 😂

a visszatérésről meg annyit, hogy a wrestlingfanok 94%-a olyan csőlátással rendelkezik, hogy mindenki szívlapátot érdemelne a tarkója közepére. az volt a promóban, hogy "itbegins", nem pedig az, hogy "itbeginsésmégaznapestebeisfejeződik". szóval nekem bejött nagyon az egész, főleg ahogy megoldották. várós a jövő hét 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valakinek van kedve egy meccshez?Awesome
nekem van ha még nincs partner

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Azért még ne kiabáljuk el. 😀 Egy jobb csapat ellen lehet simán elvéreznék. Egy Browns-t megverni nem akkora dicsőség. 😊Raven17
gondolom még nem láttad a mai Raw-t 😀 😛shawnka
off: Eltaláltad. 😀 De ha a nagy visszatérőre gondolsz akkor szerintem úgyse lesz nagy durranás. Mindenki annyira be van zsongva, hogy húúú mekkora változás lesz meg Cena heel turn vagy családi háború közbe meg tuti, hogy vagy Taker vagy Jericho. Ha Taker akkor megy Triple H ellen ha Jerci akkor meg Punk ellen szóval semmilyen változás nem fog itt ELKEZDŐDNI. (szerintem. 😀)Raven17
Dolph Zieglert szeretni fogod. Laupapával együtt.
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
valakinek van kedve egy meccshez?
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
úgylátom Raven, ELKEZDŐDÖTT a fejlődés szépen 😀 örülök, hogy jó kezekbe került Cam 😀shawnka
Azért még ne kiabáljuk el. 😀 Egy jobb csapat ellen lehet simán elvéreznék. Egy Browns-t megverni nem akkora dicsőség. 😊Raven17
gondolom még nem láttad a mai Raw-t 😀 😛shawnka
off: Eltaláltad. 😀 De ha a nagy visszatérőre gondolsz akkor szerintem úgyse lesz nagy durranás. Mindenki annyira be van zsongva, hogy húúú mekkora változás lesz meg Cena heel turn vagy családi háború közbe meg tuti, hogy vagy Taker vagy Jericho. Ha Taker akkor megy Triple H ellen ha Jerci akkor meg Punk ellen szóval semmilyen változás nem fog itt ELKEZDŐDNI. (szerintem. 😀)
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
úgylátom Raven, ELKEZDŐDÖTT a fejlődés szépen 😀 örülök, hogy jó kezekbe került Cam 😀shawnka
Azért még ne kiabáljuk el. 😀 Egy jobb csapat ellen lehet simán elvéreznék. Egy Browns-t megverni nem akkora dicsőség. 😊Raven17
gondolom még nem láttad a mai Raw-t 😀 😛
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
akkor én viszem a 7 szurkolós csapatot 😊Habi
kibaszott jó döntés, mióta kiment a Titans a legjobb csapat volt szvsz. 😊
neked is drukkolni fogok ugyanúgy ahogyan Duffnak.eaglesmcnabb
köszi szépen, kelleni is fog a drukkolás egy csúfos szezon elkerüléséhez 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
úgylátom Raven, ELKEZDŐDÖTT a fejlődés szépen 😀 örülök, hogy jó kezekbe került Cam 😀shawnka
Azért még ne kiabáljuk el. 😀 Egy jobb csapat ellen lehet simán elvéreznék. Egy Browns-t megverni nem akkora dicsőség. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 361 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
akkor én viszem a 7 szurkolós csapatot 😊Habi
kibaszott jó döntés, mióta kiment a Titans a legjobb csapat volt szvsz. 😊
neked is drukkolni fogok ugyanúgy ahogyan Duffnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
On the Clock: Sebii
Deadline: 2012/01/04 19:47
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
akkor én viszem a 7 szurkolós csapatot 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
úgylátom Raven, ELKEZDŐDÖTT a fejlődés szépen 😀 örülök, hogy jó kezekbe került Cam 😀
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Panthers-Browns 29-28

Micsoda meccs már megint. 😀
Cribbs fut egy kick return TD-t, marad kb. 36 mp, de sikerül eljutni még FG-ig és így megnyertük a meccset. 😊
Newton fejlődik, ma csak 1 intet dobott (mondjuk azt nem a legjobbkor), és volt 4 TD-je abból az egyik egy szép hosszú passz volt Smith-nek.
Ja és megint volt 1 yard-al az end zone előtti fumble. 😀

Ha valaki akar még játszani az írjon. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 361 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A browns futógépezete ellen is lehet ma barátcságosozni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Janikowski most rúgott egy 60 yardos fg-t Zoli ellen full szélcsendben :oRataxes
+ kapufáról pattant be, tetszett 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Janikowski most rúgott egy 60 yardos fg-t Zoli ellen full szélcsendben :o

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csinálni kéne egy másik szobát is mert a mostani betelt

név: bowlhu2
jelszó: bowlhu2Farky
ezt beszéltük pár oldallal korábban. két főcsoportnak lesz két szoba, interkonf meccseknél meg megoldjuk okosba.shawnka
ok csak addig ha játszani akarunk, akkor kergetnünk kell a másikat 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
csinálni kéne egy másik szobát is mert a mostani betelt

név: bowlhu2
jelszó: bowlhu2Farky
ezt beszéltük pár oldallal korábban. két főcsoportnak lesz két szoba, interkonf meccseknél meg megoldjuk okosba.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csinálni kéne egy másik szobát is mert a mostani betelt

név: bowlhu2
jelszó: bowlhu2

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Valamelyik újoncnak van kedve egy meccshez? Kíváncsi vagyok mennyire fogok égni idén. 😀Farky
én vállalom. csak, akk mondd el hogyan, mert nem nagyon toltam még online. hova kell belépnem a hamachiban?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Valamelyik újoncnak van kedve egy meccshez? Kíváncsi vagyok mennyire fogok égni idén. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor gyerünk Macik 😊 CHICAGO BEARS 😊gravedigger
biggest steal of the century!fetomy
Reméljük 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na akkor gyerünk Macik 😊 CHICAGO BEARS 😊gravedigger
biggest steal of the century!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
On the Clock: Habi
Deadline: 2012/01/04 18:24

na már csak 10 pick van előttem 😀