Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki van már irva a kezdés időpontja ?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Remélem belefér a Prof. idejébe 😀eaglesmcnabb
Már bombáznak is az állásajánlatokkal, pl most hívott a McDonaldstól is az ügyvezető, hogy a Westendbe kellenék, mert aki most van, az nem tud rendeset köpni a sajtburgerbe, mert valami pajzsmirigy gondjai vannak, és nem termelődik a nyála. Szóval neccesen lesz 0. heti PO, de igyekszem 😉Eazzy
Akkor munkára fel Herr Prof.

én meg direkt fel sem jöttem eddig, azt látom, hogy nem haladtunk sehova sem...Amadeus91
Én szerintem még ma végzünk 😊 22:09 után PakoGabi forfeit (ha addig nem választ), Shawn listája itt van előttem, úgyhogy az Ő pickét 22:09:01-kor be is írom 😛 Aztán Farky, én, Te, Biagio és a döntősök jönnek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Mérnök Úr, lesz 0. heti Power Ranking ha lem1 a draft?Rataxes
Remélem belefér a Prof. idejébe 😀eaglesmcnabb
Már bombáznak is az állásajánlatokkal, pl most hívott a McDonaldstól is az ügyvezető, hogy a Westendbe kellenék, mert aki most van, az nem tud rendeset köpni a sajtburgerbe, mert valami pajzsmirigy gondjai vannak, és nem termelődik a nyála. Szóval neccesen lesz 0. heti PO, de igyekszem 😉Eazzy
Akkor munkára fel Herr Prof.

én meg direkt fel sem jöttem eddig, azt látom, hogy nem haladtunk sehova sem...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Mérnök Úr, lesz 0. heti Power Ranking ha lem1 a draft?Rataxes
Remélem belefér a Prof. idejébe 😀eaglesmcnabb
Már bombáznak is az állásajánlatokkal, pl most hívott a McDonaldstól is az ügyvezető, hogy a Westendbe kellenék, mert aki most van, az nem tud rendeset köpni a sajtburgerbe, mert valami pajzsmirigy gondjai vannak, és nem termelődik a nyála. Szóval neccesen lesz 0. heti PO, de igyekszem 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mérnök Úr, lesz 0. heti Power Ranking ha lem1 a draft?Rataxes
Remélem belefér a Prof. idejébe 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mérnök Úr, lesz 0. heti Power Ranking ha lem1 a draft?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na, most, hogy túl vagyok a záróvizsga+védésen, készen állok a preszízün meccsekre!

Amadeus te mostantól csak magázhatsz engem, mint diplomás embert, többiek elég ha mérnök úrnak szólítanak 😀Eazzy
Akkor most jöhetnek a gratulációk ? 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Na, most, hogy túl vagyok a záróvizsga+védésen, készen állok a preszízün meccsekre!

Amadeus te mostantól csak magázhatsz engem, mint diplomás embert, többiek elég ha mérnök úrnak szólítanak 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Peyton Manning és csapata 23:00-tól edzőpartnert keres.laby
és mi lesz szegény Orlovsky-val? 😀Divat
Őt pihentetni kell, nehogy lesérüljön a rendes szezonra. 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Peyton Manning és csapata 23:00-tól edzőpartnert keres.laby
és mi lesz szegény Orlovsky-val? 😀

|
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Peyton Manning és csapata 23:00-tól edzőpartnert keres.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Maddenba mindig a lan ip-det fofja kiírni, de nem arra kell csatlakozni amit ott ír. Korábban leírtam.laby
nyilván nem arra csatlakozik. Hanem amit megnéztem http://www.whatismyip.com/-on.
ráadásul amikor port checkerrel rákeresek azt írja hogy zárva. holott kinyitottam.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehetőség szerint úgy legyen a sorsolás megoldva, hogy eaglesmcnabb kollégával ne kerüljek össze, mert egyikünk sem tud hostolni, és varázslatos módon miután megnyitjuk a portokat, utána is zártnak érzékeli a checker. Vagy hát Tie game.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Maddenba mindig a lan ip-det fofja kiírni, de nem arra kell csatlakozni amit ott ír. Korábban leírtam.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Átállítani semmit nem kell. Az 1795, és 1797 portokat kell megnyitni. http://portforward.com/ Itt kiválasztod a saját routerodat, majd jobb fent skip advertisment, madden 07, és képekkel elmagyarázza lépésről lépésre. Ha meg már a router felületén csak 1 hely van új portot megadni, akkor adj meg egy 1795-1797 tartományt. A többieket ez semmiben sem fogja zavarni. Hacsak mondjuk nem pont ezt a portot adta meg pl torrentezéshez, de akkor meg állítsa át 😀Lance
elvileg megnyitottam, de ha hostolok még mindig a router címét adja meg. az nem para? valakivel kipróbálnám hogy sikerült-e vala.eaglesmcnabb
a jó kurva büdös életbe hogy nyitogathatok én itt akármilyen portokat akkor sme működik.
Ráadásul hamachin sem tudok hostolni, ami eddig ment. Mostmár az sem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ezt most írta a Commish twitteren:

@HEELshawnka
nagyon várom már a Madden liga harmadik kiadásának indulását. hát még ti hogy fogjátok, ha meglátjátok a csoportokat 😀shawnka
hadd tippeljek, még véletlenül sem kerültél egy csoportba labyval 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Átállítani semmit nem kell. Az 1795, és 1797 portokat kell megnyitni. http://portforward.com/ Itt kiválasztod a saját routerodat, majd jobb fent skip advertisment, madden 07, és képekkel elmagyarázza lépésről lépésre. Ha meg már a router felületén csak 1 hely van új portot megadni, akkor adj meg egy 1795-1797 tartományt. A többieket ez semmiben sem fogja zavarni. Hacsak mondjuk nem pont ezt a portot adta meg pl torrentezéshez, de akkor meg állítsa át 😀Lance
elvileg megnyitottam, de ha hostolok még mindig a router címét adja meg. az nem para? valakivel kipróbálnám hogy sikerült-e vala.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
na most már akarok egy csapatot, meg egy új gépet 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
De ott volt. 😀Amadeus91
Jólvan, tudod mit? Nagyon nagyon remélem, hogy legalább 1szer játszunk, hogy ismét megmutathassam, hogy hol a helyed 😂 Aztán felőlem jöhetsz majd megint az én vagyok a legjobb meg csak pihentem szövegekkel, te bajod ha egy ilyen rivalryt félvállról veszel és leégsz mint óvatlan albínó a tengerparton 😀fetomy
rendben. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De ott volt. 😀Amadeus91
Jólvan, tudod mit? Nagyon nagyon remélem, hogy legalább 1szer játszunk, hogy ismét megmutathassam, hogy hol a helyed 😂 Aztán felőlem jöhetsz majd megint az én vagyok a legjobb meg csak pihentem szövegekkel, te bajod ha egy ilyen rivalryt félvállról veszel és leégsz mint óvatlan albínó a tengerparton 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Kiszel Tündi tanította ezt neked, mi? 😀fetomy
mégis őt húzta Stallone nem Niki Beluccit. 😀Amadeus91
Stallone-nak szétütötte a fejét Apollo meg Mr.T. azt se tudta hol van 😂fetomy
De ott volt. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀 😀 😀 mindig a legjobbat utálja mindenki.Amadeus91
Kiszel Tündi tanította ezt neked, mi? 😀fetomy
mégis őt húzta Stallone nem Niki Beluccit. 😀Amadeus91
Stallone-nak szétütötte a fejét Apollo meg Mr.T. azt se tudta hol van 😂
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
...Lance
írtam neked hamán :rolleyes:lol
Az jó, mert fent sem vagyok 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
😀 😀 😀 mindig a legjobbat utálja mindenki.Amadeus91
Kiszel Tündi tanította ezt neked, mi? 😀fetomy
mégis őt húzta Stallone nem Niki Beluccit. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
...Lance
írtam neked hamán :rolleyes:

- new orleans saints hungary - sig gallery -