Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
akkor most jön a Schedule?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
\o/ _O_ \o/ _O_ \o/ _O_ \o/ _O_ \o/ _O_shawnka

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
\o/ _O_ \o/ _O_ \o/ _O_ \o/ _O_ \o/ _O_
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Itt vagyok csak még gyorsan átnézem a 3 rostert azértBiagio
Szerintem ne siesd el a döntést, a biztonság kedvéért tolj le 2-2 próbameccset mindhárom csapattal, természetesen 15 perces negyedekkel 😊Rataxes
jaja az nem lenne jó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Redskins
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt vagyok csak még gyorsan átnézem a 3 rostert azértBiagio
Szerintem ne siesd el a döntést, a biztonság kedvéért tolj le 2-2 próbameccset mindhárom csapattal, természetesen 15 perces negyedekkel 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Peyton Manning és csapata 23:00-tól edzőpartnert keres.laby
Valaki?laby
Ha addig nem döglök ki, akkor én játszok szívesen. De nem garantálom, mert tegnap 2,5 órát aludtam 😊 Adatlapomon ott az e-mail címem, az az msn címem is.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Peyton Manning és csapata 23:00-tól edzőpartnert keres.laby
Valaki?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Itt vagyok csak még gyorsan átnézem a 3 rostert azért
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
itt fekszik előttem a teljes menetrend, bátorkodtam beírni a maradék csapatokat. várunk Biagiora, remélem tényleg a Redskinst viszi, mert akkor még buherálni sem kell majd 😀shawnka
Béta példány lesz ki adva Biagio bejelentése előtt?zoli123
nem, ezt a max. 1 órát már kibírjátok 😀shawnka
Annyit árulj el már mindenkinek, hogy az erősek örülhetnek, az ő csoportjukban vagyok, illetve játszanak velem. Egyébként én se ismerem sorsolást, csak Zsombor uraság szerint el fog menni a kedvem a játéktól.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
itt fekszik előttem a teljes menetrend, bátorkodtam beírni a maradék csapatokat. várunk Biagiora, remélem tényleg a Redskinst viszi, mert akkor még buherálni sem kell majd 😀shawnka
Béta példány lesz ki adva Biagio bejelentése előtt?zoli123
nem, ezt a max. 1 órát már kibírjátok 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
itt fekszik előttem a teljes menetrend, bátorkodtam beírni a maradék csapatokat. várunk Biagiora, remélem tényleg a Redskinst viszi, mert akkor még buherálni sem kell majd 😀shawnka
Béta példány lesz ki adva Biagio bejelentése előtt?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Jaguars is pre-season ellenfelet keres 18:00 környékére!Rataxes
Mondjuk 18:30 Bears-Jaguars ? 😊gravedigger
Megbeszéltük! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
itt fekszik előttem a teljes menetrend, bátorkodtam beírni a maradék csapatokat. várunk Biagiora, remélem tényleg a Redskinst viszi, mert akkor még buherálni sem kell majd 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Hamachin valahol be lehet állítani, hogy ne jelentkezzen be automatikusan mikor bekapcsolom a gépet?Raven17
Ha rányomsz a nagy "power" gombra a bal felső sarok környékén, akkor elvileg kijelentkezve marad egész addig, amig újra meg nem nyomod 😊Bálesz
Attól még újra bejelentkezik amikor bekapcsolod a gépet, legalábbis nállamgravedigger
bal alsó sarok - start - futtatás - msnconfig - automatikus indítás - pipa le, restart.
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Hamachin valahol be lehet állítani, hogy ne jelentkezzen be automatikusan mikor bekapcsolom a gépet?Raven17
Ha rányomsz a nagy "power" gombra a bal felső sarok környékén, akkor elvileg kijelentkezve marad egész addig, amig újra meg nem nyomod 😊Bálesz
Attól még újra bejelentkezik amikor bekapcsolod a gépet, legalábbis nállamgravedigger
Nálam is.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Nálam nem 😊 Akkor lehet, hogy ezt a módszert meg kell támogatni valamivel a menüből, passzolom.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hamachin valahol be lehet állítani, hogy ne jelentkezzen be automatikusan mikor bekapcsolom a gépet?Raven17
Ha rányomsz a nagy "power" gombra a bal felső sarok környékén, akkor elvileg kijelentkezve marad egész addig, amig újra meg nem nyomod 😊Bálesz
Attól még újra bejelentkezik amikor bekapcsolod a gépet, legalábbis nállam
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Hamachin valahol be lehet állítani, hogy ne jelentkezzen be automatikusan mikor bekapcsolom a gépet?Raven17
Ha rányomsz a nagy "power" gombra a bal felső sarok környékén, akkor elvileg kijelentkezve marad egész addig, amig újra meg nem nyomod 😊

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
heh ha eljutunk hozzánk, én várok egy napot hátha megjön PakoGabi, nehogymár Shawnka ne a seattle-vel legyen 😀eaglesmcnabb
Hát ez. 😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Hamachin valahol be lehet állítani, hogy ne jelentkezzen be automatikusan mikor bekapcsolom a gépet?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
úgy néz ki beindul a preseason is 😀

EAZZY! 0. HETI PR-T AKAR A NÉP!shawnka
szerintem most épp kapa részegre issza magát :cool:
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Már nem Eazzy...

Kibaszottultisztelt mérnökúr 😀 (vagy valami ilyesmi 😀)

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
úgy néz ki beindul a preseason is 😀

EAZZY! 0. HETI PR-T AKAR A NÉP!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Jaguars is pre-season ellenfelet keres 18:00 környékére!Rataxes
Mondjuk 18:30 Bears-Jaguars ? 😊