Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Igazából én senkiről nem tudok semmit, úgyhogy fogalmam sincs mire számítsak. Azért 4-5 wint csak össze kéne szedni. Nem rossz ez a Raiders, mert két igazi speedster állat WR-em van + RunDMC-vel is lehet alkotni. A védelemben meg ott van Seymour és Huff playmakernek.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na tetszik a csoportbeosztásom, Rata ellen mindig zseniális meccseket szoktam játszani (múlt szezonban utolsó mp-ben FG-al kaptam ki) és talán eddig vele játszottam a legtöbb meccsemet online, szóval classic matchup, Sebii-ről nem sokat tudok, de majd kiderül, mindenki kedvence Laki pedig meglátjuk mennyit fejlődött 😊
egy 8-8-at megirányzok, szerintem nem reménytelen.
GO PACK GO!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
mikortól megy a week1?Amadeus91
hát remélem még egy kis ideig nem, mert úgy fest behalt a laptop ventim teljesen :S

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma este sikerült csak igazán edzeni a Chicagoval, hát meg vagyok teljesen elégedve a választásommal 😊 Két meccset játszottam és összesen 1 TD-t kaptam velük, ( bár hozzáteszem hogy Fetomy-val megszakadt félidő előtt az internet kapcsolatunk ), wallacepro ellen viszont Cutler dobott 326 yardot, 4 TD-t, Forte futott 152 yardot, 2 TD , védelemben meg 7 sack, 4 INT 😊 Alig várom a szezonkezdetet 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
mikortól megy a week1?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
meddig kéne lenyomni a Week1-et?
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nem, Rata legyőzött egyszer 😀 Inkább a Min lesz szar, eddigi meccseken a futások ellen van bajom, de dolgozom az ügyön 😀Pocs
érdekes nekem jól ment a Cincyvel. 😀Amadeus91
szerintem Pocsnak is jól fog menni velük 😊eaglesmcnabb
Az tuti.....
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jól tudom hogy te vagy az eddigi egyetlen veretlen? 😀
Mondjuk a Cincy nem biztos hogy előny lesz majd egy Indy vagy egy MIN elleneaglesmcnabb
Nem, Rata legyőzött egyszer 😀 Inkább a Min lesz szar, eddigi meccseken a futások ellen van bajom, de dolgozom az ügyön 😀Pocs
érdekes nekem jól ment a Cincyvel. 😀Amadeus91
szerintem Pocsnak is jól fog menni velük 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
hát rengeteg újonc ellenfelet kaptam, akiről szinte semmit nem tudok egyelőre, úgyhogy az előzetes célkitűzés egy erős 4-12 lesz idénre 😀 (természetesen a győzelmek közül Bálesz az egyik, amiért elvitte az Atlantát, Shawnka a másik a bajnoki cím miatt, illetve laby kétszer 😀 😀 😀 )kaszo
Nemszépeztőled. 😀

Mondjuk engem nem lesz nehéz lezúzni, mert mire belejöttem volna az all proba, már fel is léptünk all maddenbe, így itt kb rohadtul nem érzem még a dolgokat 😊 Majd a szezon végére belerázódok megin 😀

Szaba: a szombat nem tuti, hogy jó, nap közben nem leszek itthon, éccaka meg kezdődik a play off. 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Challenge accepted 😀Pocs
jól tudom hogy te vagy az eddigi egyetlen veretlen? 😀
Mondjuk a Cincy nem biztos hogy előny lesz majd egy Indy vagy egy MIN elleneaglesmcnabb
Nem, Rata legyőzött egyszer 😀 Inkább a Min lesz szar, eddigi meccseken a futások ellen van bajom, de dolgozom az ügyön 😀Pocs
érdekes nekem jól ment a Cincyvel. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Laby - Divat döntőt most borítékolom.szaba
Challenge accepted 😀Pocs
jól tudom hogy te vagy az eddigi egyetlen veretlen? 😀
Mondjuk a Cincy nem biztos hogy előny lesz majd egy Indy vagy egy MIN elleneaglesmcnabb
Nem, Rata legyőzött egyszer 😀 Inkább a Min lesz szar, eddigi meccseken a futások ellen van bajom, de dolgozom az ügyön 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Laby - Divat döntőt most borítékolom.szaba
Challenge accepted 😀Pocs
jól tudom hogy te vagy az eddigi egyetlen veretlen? 😀
Mondjuk a Cincy nem biztos hogy előny lesz majd egy Indy vagy egy MIN ellen

mondjuk vicc hogy egy ilyen szezon után az Indynek 90es OVR-ja van míg a Seattlenek 82-es...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Laby - Divat döntőt most borítékolom.szaba
Challenge accepted 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
szerintem rettegjetek 😀


kár, hogy nem játszunk idén a Denverrel 😂shawnka
http://www.youtube.com/watch?v=1fhTeZcoqoM

😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
szerintem rettegjetek 😀


kár, hogy nem játszunk idén a Denverrel 😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Laby - Divat döntőt most borítékolom. Laby győzelemmel. Bálesz, majd szombaton érek csak rá előreláthatólag.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
hát rengeteg újonc ellenfelet kaptam, akiről szinte semmit nem tudok egyelőre, úgyhogy az előzetes célkitűzés egy erős 4-12 lesz idénre 😀 (természetesen a győzelmek közül Bálesz az egyik, amiért elvitte az Atlantát, Shawnka a másik a bajnoki cím miatt, illetve laby kétszer 😀 😀 😀 )kaszo
megvered shawnkát és labytkétszer, és mindenki mástól meg kikapsz. szép tervek 😂fetomy
merjünk nagyot álmodni 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát rengeteg újonc ellenfelet kaptam, akiről szinte semmit nem tudok egyelőre, úgyhogy az előzetes célkitűzés egy erős 4-12 lesz idénre 😀 (természetesen a győzelmek közül Bálesz az egyik, amiért elvitte az Atlantát, Shawnka a másik a bajnoki cím miatt, illetve laby kétszer 😀 😀 😀 )kaszo
megvered shawnkát és labytkétszer, és mindenki mástól meg kikapsz. szép tervek 😂
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
hát rengeteg újonc ellenfelet kaptam, akiről szinte semmit nem tudok egyelőre, úgyhogy az előzetes célkitűzés egy erős 4-12 lesz idénre 😀 (természetesen a győzelmek közül Bálesz az egyik, amiért elvitte az Atlantát, Shawnka a másik a bajnoki cím miatt, illetve laby kétszer 😀 😀 😀 )
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ideje megkezdeni a felkészülést a szezonra. Valaki egy edzőmeccs? 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
:o :o :o imádomAmadeus91
hiába, majd amikor én irányítom a 'Hawkst, akkor meg így fog állni kis szád: 😕shawnka
mert majd minden játékos hirtelen 85+ ovr-t fog kapni? 😀Amadeus91
nem, de miattam mindenki úgy funkcionál, mintha 99-es lenne 😛 ask Kendi 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A miami - seattle nyitómeccset majd streamelni kéne.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
:o :o :o imádomAmadeus91
hiába, majd amikor én irányítom a 'Hawkst, akkor meg így fog állni kis szád: 😕shawnka
mert majd minden játékos hirtelen 85+ ovr-t fog kapni? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
:o :o :o imádomAmadeus91
hiába, majd amikor én irányítom a 'Hawkst, akkor meg így fog állni kis szád: 😕
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
szerk.: Week 8-on lemaradt a párosításom, azt told már be shawnka!Eazzy
nem tudom miért maradt ki, de bepöccintettem 😊