Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mennyi szerény ember van itt. 😀 1-2 emberen kívül eddig mindenki azt írta, hogy negatív(max egál) mérleggel fog zárni. 😊
Csak tudnám akkor kik fognak meccseket nyerni.... 😀

Én magamnak a 8-8-as mérleget tűztem ki célnak, de azt is elfogadom ha csak 2 győzelmem lesz, de az a 2 Shawnka ellen. 😀Raven17
szegény Sonkának egy győzelme lesz csak ellenem, mert a többiek 2-2 sima győzelemmel számolnak ellene 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Mennyi szerény ember van itt. 😀 1-2 emberen kívül eddig mindenki azt írta, hogy negatív(max egál) mérleggel fog zárni. 😊
Csak tudnám akkor kik fognak meccseket nyerni.... 😀

Én magamnak a 8-8-as mérleget tűztem ki célnak, de azt is elfogadom ha csak 2 győzelmem lesz, de az a 2 Shawnka ellen. 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nos, végignéztem a schedule-t, ahogy elnézem egy 4-12-es szezon tűnik reálisnak. Arra már most fogadni mernék hogy a 0. és a 17. heti PR között én mutatom majd a legnagyobb zuhanást... :/Rataxes
Akkor fogadunk, hogy én? 😂fetomy
Amíg nem láttam a 0. hetit nem nyilatkozok - hiszen ha előttem leszel a 0. hetin hiába kapok ki minden meccsen akkor sincs esélyem 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Nálam eddig az előszezon mérkőzések alatt 10ből 7x szakadt az eső szóval várható hogy bajnokságban is ez lesz ami kurvára nem lesz jó mert Tomlinson meg Green is szeret fumblizni 😀 egyébként még a cél idén a 2 győzelem 😊 a többi bónusz, de erős kétségeim vannak afelől az eddigiek alapján hogy lesz bónusz

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak a 2008-as részt adták ki PC-re???

És abban melyik csapatban vannak a leggyorsabb emberek???Brady1992
az a legutolsó. a leggyorsabb csapat szvsz az eagles és a raiders.eaglesmcnabb
Idei rosterben igen...de 2008 ban a Raiders nem volt elöl gyorsaságban meg az Eagles sem sztem...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak a 2008-as részt adták ki PC-re???

És abban melyik csapatban vannak a leggyorsabb emberek???Brady1992
Miért ilyen lényeges a gyorsaság ? Irtám már a kérdésedre választ másik topicban, nézd meg a játékon belül a játokosok mellett a speed adatokat és rögtön meg fogod tudni 😊 erre itt nehezen fog neked bárki is válaszolni mert mi az idei rosterrel játszunk 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csak a 2008-as részt adták ki PC-re???

És abban melyik csapatban vannak a leggyorsabb emberek???Brady1992
az a legutolsó. a leggyorsabb csapat szvsz az eagles és a raiders.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Csak a 2008-as részt adták ki PC-re???

És abban melyik csapatban vannak a leggyorsabb emberek???Brady1992
nem csak a 2008-ast, de az az utolsó eddig ami kijött.

a gyorsaság nem minden 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak a 2008-as részt adták ki PC-re???

És abban melyik csapatban vannak a leggyorsabb emberek???
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nos, végignéztem a schedule-t, ahogy elnézem egy 4-12-es szezon tűnik reálisnak. Arra már most fogadni mernék hogy a 0. és a 17. heti PR között én mutatom majd a legnagyobb zuhanást... :/Rataxes
Akkor fogadunk, hogy én? 😂
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
dupla...

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Én még csak jósolni sem merek magammal kapcsolatban, mert egy csomó ellenfélről még megközelítőleg sem tudom, hogy milyen szinten tolja a Maddent 😊
Az borítékolható, hogy bőven mínuszos szezonom lesz így szintváltás után, a mértékét meg majd igyekszem csökkenteni 😊 Bár az előzőnek is úgy futottam neki, hogy csak egy W legyen meg valahogy, aztán 2 fordulóval a vége előtt még PO-ra is volt egy halvány sansz 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nos, végignéztem a schedule-t, ahogy elnézem egy 4-12-es szezon tűnik reálisnak. Arra már most fogadni mernék hogy a 0. és a 17. heti PR között én mutatom majd a legnagyobb zuhanást... :/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Srácok jelezném, hogy jövő héten munkahelyi elfoglaltság miatt egyáltalán nem leszek. Utána héten jön meg az új laptopom, mert a jelenlegi az csak net kompatibilis, játszani ezzel nem lehet. Szóval én csak akkor tudom majd elkezdeni a meccseket. Ha ez nem jó nektek, akkor ha találtok egy másik usert, aki vinné a Chiefst, átadom, ha pedig jó akkor köszönöm a türelmet!Habi
Abszolút nem gáz szerintem. Az alap, hogy nincs mindig mindenkinek ideje azonnal játszani, így kisebb-nagyobb csúszások mindig lesznek, ezért felesleges lenne kiszállni 😊
Ráadásul amúgy is január közepére volt ígérve a szezonkezdet eredetileg, így nem Te csúszol, hanem a többiek túlbuzgóak 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem lehet online állítgatni, szóval mindegy 😀lol
én játszottam már hóban online meccset, szóval szerintem a hazai csapat helyszíne alapján ad egy random időjárást.kaszo
ígyvanzoli123
Persze, a Maddenben ezek a dolgok eléggé jól meg vannak oldva, pl a Raiders az első 4 héten ha hazai meccset játszik franchise mod-ban, akkor nincs kifestve a pálya azért mert az életben is az első 4 héten osztozik az Oakland Athletics baseball csapattal a stadionon 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Srácok jelezném, hogy jövő héten munkahelyi elfoglaltság miatt egyáltalán nem leszek. Utána héten jön meg az új laptopom, mert a jelenlegi az csak net kompatibilis, játszani ezzel nem lehet. Szóval én csak akkor tudom majd elkezdeni a meccseket. Ha ez nem jó nektek, akkor ha találtok egy másik usert, aki vinné a Chiefst, átadom, ha pedig jó akkor köszönöm a türelmet!Habi
Ilyenekből nem csinálunk problémát. Egyrészt szerintem addigra még éppenhogy elkezdjük a dolgot, másrészt pedig ha elmaradsz egy meccsel, akkor azt követő héten kettőt is lejátszol, nem nagy dolog. Tavaly is voltak 1-2 hetes elmaradások, de mindenki szépen pótolt. Emiatt nem kell új ember. 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Nekem is csúszni fog a szezon kezdetem amíg meg nem oldódik a gép problémám :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok jelezném, hogy jövő héten munkahelyi elfoglaltság miatt egyáltalán nem leszek. Utána héten jön meg az új laptopom, mert a jelenlegi az csak net kompatibilis, játszani ezzel nem lehet. Szóval én csak akkor tudom majd elkezdeni a meccseket. Ha ez nem jó nektek, akkor ha találtok egy másik usert, aki vinné a Chiefst, átadom, ha pedig jó akkor köszönöm a türelmet!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Harmadik héten Steagles meccs, Pennsylvaniai rangadó, volt csapatomnak minden egyes porcikáját ismerem, óriási lesz. Jó kis felvezetés lesz heti MNF elé 😛

Időjárásra: idén Packers-Eagles online meccsen olyan hóesés és köd volt, hogy aki 10 yardnál messzebb futott, nem láttad. Vick élvezte is, meg Woodson-Tramon duó.Deny
Igen, én keményen fogok küzdeni a 0-3 elkerülése ellen, de hogy Rétesburger nem fog örülni a Cole - Babin duónak abban biztos lehetsz 😀 Babin lefutotta Biagio elleni játékomkor a jó öreg Sexy Rexyt, valamint az első pár yardon fetamás ellen még Rice-al is tartotta a lépést.

Időjárás a Packers - Eagles-ön brutális volt. 😀 10 yardnál nagyobbat aligha passzoltunk szerintem 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nem lehet online állítgatni, szóval mindegy 😀lol
én játszottam már hóban online meccset, szóval szerintem a hazai csapat helyszíne alapján ad egy random időjárást.kaszo
Így van, befolyásolja a földrajzi elhelyezkedés, tehát Green Bay-ben mondjuk többször előfordul a havas meccs, mint Miami-ba mondjuk.laby
meg szerintem befolyásolja a dátum is. szóval aki most kezd ellenem majd, számíthat rá, hogy első két hónapban lesznek havas meccsek, utána már nem hiszem
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schedule recap Steelers részről:

Tavaly is Biagio ellen kezdtem, akkor nagyon sok kiharcolt fumblet és nagyon sok sacket hozott össze ellenem, pedig asszem 1 vagy 2 pickkel kezdett, de így is sima volt. Megnézzük a csapatváltások miatt fejlődtem-e? Azonnal utána lol, ellene zártam az évet, szoros vereség, vissza kéne vágni. Harmadik héten Steagles meccs, Pennsylvaniai rangadó, volt csapatomnak minden egyes porcikáját ismerem, óriási lesz. Jó kis felvezetés lesz heti MNF elé 😛 Aztán 8. héten megpróbálhatok visszavágni fetomynak, remélhetőleg csontropogató meccs lesz, már a Ravens-Steelers miatt is. 15. hétre pedig minden erőm összeszedem, Busht pályáról is ki kell írtani, delfineket meg óceánig küldeni legalább.
Reálisan nézve a cél a tavalyi eredmény (2 win) felülmúlása, meglátjuk.


Shawnka-redzsibús meccsről legyen felvétel, este 8-kor dolgozom.


Időjárásra: idén Packers-Eagles online meccsen olyan hóesés és köd volt, hogy aki 10 yardnál messzebb futott, nem láttad. Vick élvezte is, meg Woodson-Tramon duó.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
nem lehet online állítgatni, szóval mindegy 😀lol
én játszottam már hóban online meccset, szóval szerintem a hazai csapat helyszíne alapján ad egy random időjárást.kaszo
Így van, befolyásolja a földrajzi elhelyezkedés, tehát Green Bay-ben mondjuk többször előfordul a havas meccs, mint Miami-ba mondjuk.

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
nem lehet online állítgatni, szóval mindegy 😀lol
én játszottam már hóban online meccset, szóval szerintem a hazai csapat helyszíne alapján ad egy random időjárást.kaszo
ígyvan
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
nem lehet online állítgatni, szóval mindegy 😀lol
én játszottam már hóban online meccset, szóval szerintem a hazai csapat helyszíne alapján ad egy random időjárást.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem lehet online állítgatni, szóval mindegy 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -