Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan

otthon mindig ilyen kiváló látási viszonyokat fogok csinálni nektek 😀lol
a pálya látszik, a nézőknek meg úgyse terveztem dobálni 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
online még nem próbáltam, de miért ne lehetne?

na mindjárt letesztelem

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
de az online nem okés, nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
stadium/weather/custom

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646


otthon mindig ilyen kiváló látási viszonyokat fogok csinálni nektek 😀lol
hálistennek játszok veled 😊
de hogy tudod állítani a weathert?fetomy
ez jó kérdés. :o

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó


otthon mindig ilyen kiváló látási viszonyokat fogok csinálni nektek 😀lol
hálistennek játszok veled 😊
de hogy tudod állítani a weathert?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


otthon mindig ilyen kiváló látási viszonyokat fogok csinálni nektek 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
4-12re számíts. 😉Amadeus91
Nem mindegy neked, hogy én 6-10 vagy 4-12 leszek ha oda-vissza alázlak ígyis-úgyis? 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
picsába, én 0-38at nyomtam vele :/ 😀fetomy
és nem győzöm hangsúlyozni hogy a végén melléirányítottam egy jól meglőtt FG-t.
szóval 😛 ráadásul ellenem csak 27/40el paszsolt mondju kfutott 2 TD-t peyton 😀eaglesmcnabb
jó nekem könnyen elmegyg a kedvem, onnantól mindenki azt csinál amit akar 😀

Viszont az biztos, hogy egy 6-10-es szezonra minimum számíthatok, mert ha jó napot fognak ki a srácok, valami brutális ez a Ravens...fetomy
4-12re számíts. 😉

pénteken -ahogy láthattátok- meccs. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
labyval toltunk ma egyet.
laza 3-38 oda 😀 pedig csak 2 turnoverem volt 😀 1szer sikerült sackelnem is, illetve szerezhettem volna még egy FG-t. Majdnem TD-t is szereztem. Jó vagyok 😀eaglesmcnabb
picsába, én 0-38at nyomtam vele :/ 😀fetomy
és nem győzöm hangsúlyozni hogy a végén melléirányítottam egy jól meglőtt FG-t.
szóval 😛 ráadásul ellenem csak 27/40el paszsolt mondju kfutott 2 TD-t peyton 😀eaglesmcnabb
jó nekem könnyen elmegyg a kedvem, onnantól mindenki azt csinál amit akar 😀

Viszont az biztos, hogy egy 6-10-es szezonra minimum számíthatok, mert ha jó napot fognak ki a srácok, valami brutális ez a Ravens...
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Esetleg éjfél körül majd valaki?Pocs
Találtál embert? Ha nem nyomhatnánk.laby
Nyomtam egy félidőt biagival, de aztán megszakadt. Mostanában nekem is baszakszik a laptop, mint Bálesznek. Játszhatunk még, ha jó neked.Pocs
Már inkább nem, de felvettelek MSN-re aztán valamikor majd játszhatunk.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
labyval toltunk ma egyet.
laza 3-38 oda 😀 pedig csak 2 turnoverem volt 😀 1szer sikerült sackelnem is, illetve szerezhettem volna még egy FG-t. Majdnem TD-t is szereztem. Jó vagyok 😀eaglesmcnabb
picsába, én 0-38at nyomtam vele :/ 😀fetomy
és nem győzöm hangsúlyozni hogy a végén melléirányítottam egy jól meglőtt FG-t.
szóval 😛 ráadásul ellenem csak 27/40el paszsolt mondju kfutott 2 TD-t peyton 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Esetleg éjfél körül majd valaki?Pocs
Találtál embert? Ha nem nyomhatnánk.laby
Nyomtam egy félidőt biagival, de aztán megszakadt. Mostanában nekem is baszakszik a laptop, mint Farkynak. Játszhatunk még, ha jó neked.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek


Pénteken este nyolc órás kezdettel kezdetét veszi az új szezon. Hagyományosan a címvédő játssza az első meccset, nem is akármilyet. A tavalyi kiírásban kétszer futottak össze, második találkozásukkor már a döntőbe jutás volt a tét, ami akkor a Falcons csapatának sikerült.

Idén már mindketten új gárdát vezényelnek, új célokkal vágnak neki a III. Bowl.hu Madden ligának. A Miami Dolphins új szerzeménye, GM Wolfgang Amadeus korábban elmondta, hogy nagyon elégedett új csapatával, különösen az egykori Heisman győztes Reggie Bush játékával, aki az utóbbi években inkább bulvárhősként tündökölt, mint remek backként. Mr. Mozart hozzátette, Bushtól idén nagyon sok mindent vár, többek közt versenyben lehet az MVP címért is az előszezon alapján.
A hazai csapat újdonsült General Managere és Vezetőedzője, Mr. Shawnka Owens is bizakodva áll az új idény előtt, miután több módosítást is végzett az újra felvirágoztatásra váró franchise játékosállományában. Több dolgot is titokban tartott, annyit azonban hajlandó volt elárulni, hogy az irányítóposztért nem zajlik küzdelem Tarvaris Jackson és Charlie Whitehurst közt, hiszen Jézus földi alteregója azonnal meggyőzte a tavaly bajnoki gyűrűt szerzett edzőóriást. Marshawn Lynch a hírek szerint kitűnő formában várja az idénynyitót. Egyes pletykák szerint több raklapnyi Skittlest szállítottak a Halászsólymok edzéseire, amiknek rejtélyes módon lába kélt és azóta sem kerültek elő.

Minden adott tehát egy remek szezonkezdetre. A Delfinek a napos Floridából utaznak az esős Seattle-be, a találkozó pedig megtekinthető lesz pénteken, este 8 órától, kizárólag a Bowl.hu Sports Network adásán!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Esetleg éjfél körül majd valaki?Pocs
Találtál embert? Ha nem nyomhatnánk.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
labyval toltunk ma egyet.
laza 3-38 oda 😀 pedig csak 2 turnoverem volt 😀 1szer sikerült sackelnem is, illetve szerezhettem volna még egy FG-t. Majdnem TD-t is szereztem. Jó vagyok 😀eaglesmcnabb
picsába, én 0-38at nyomtam vele :/ 😀
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
labyval toltunk ma egyet.
laza 3-38 oda 😀 pedig csak 2 turnoverem volt 😀 1szer sikerült sackelnem is, illetve szerezhettem volna még egy FG-t. Majdnem TD-t is szereztem. Jó vagyok 😀eaglesmcnabb
na akkor, h sikerélményed is legyen, mehet egy? 😀Duff
ja közben itt látom elárasztottál üzenetekkel te, lol, meg Biagio is. Bocs srácok van, hogy nem veszem észre :/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nincsen ezzel probléma 😀
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
labyval toltunk ma egyet.
laza 3-38 oda 😀 pedig csak 2 turnoverem volt 😀 1szer sikerült sackelnem is, illetve szerezhettem volna még egy FG-t. Majdnem TD-t is szereztem. Jó vagyok 😀eaglesmcnabb
na akkor, h sikerélményed is legyen, mehet egy? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
labyval toltunk ma egyet.
laza 3-38 oda 😀 pedig csak 2 turnoverem volt 😀 1szer sikerült sackelnem is, illetve szerezhettem volna még egy FG-t. Majdnem TD-t is szereztem. Jó vagyok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Egyetértek labyval, lehet hogy Ford és Heyward-bey csak 81esek, amikor 97-98 az ACC és SPD + 97 Campbell THP-ja így lehet majd küldeni a jó kis hosszúpasszokat.Sebii
Nem arról van szó hogy csak azt nézem hogy hanyas az OVR, bár egy 75-ös Guard sosem fog úgy blokkolni mint mondjuk egy 90-es, AWR ide vagy oda. Meg aztán lehet dobálni ha nem védik meg az irányítót.
Lehet itt fényezni mondjuk a Hawks-t csak amikor 31 emberből egynek se kellett akkor fölösleges 😊 Sőt, Tavarisz sem fogja a 74-es dobáspontosságával odadobni soha a büdös életben mint Peyton. És megint nem néztem az AWR-t.eaglesmcnabb
Egy 75-ös guard is lehet jobb játékos, mint egy 90-es. Persze ez ritkábban van, de ha belegondolsz egy vén kecske akinek már a spd-acc-strong trió mind visszafejlődött de az AWR 99 meg a blokkok is 90+ba vannak akkor lehet 90-es ovr-ja simán.
Viszont ha franchise ligába draftolsz egy 75-ös rookie-t akinek jó a gyorsulása (futáshoz kell), plusz van egy 95 strong-ja mellette 88 körüli blokkok mellette 50 awr, nálam már is a rookie a jobb falember.laby
jó, részben igazad van részben nem. Nekem pl SS poszton tavaly bejött...Taylor Mays 74-s ovr, 95 speed-del volt a legjobb védőm. De pl már QB poszton egy T-Jax botrányosan szar, vagy épp Sexy Rexy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
előszezon eredménnyel nem számolok sehogyan se. én is leszopattam Kendit, aztán ő duplán vissza. élesben ő úgyis összeroskad, szóval nem alapozok erre 😀shawnka
Ne reménykedj. Maga az apja látogatott a földre, jézus innentől nem ér semmit. Jézus már csak a múlté.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
előszezon meccs

Miami 48-14 Jax

MVP: Bush 190 futott yard 3td

"A Kék lehetne mondjuk a Kurva jók mínusz Amadeus"
Marha vicces... 😀Amadeus91
Ugye-ugye? Én is jót nevettem, meg szerintem még sokan mások is. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
előszezon eredménnyel nem számolok sehogyan se. én is leszopattam Kendit, aztán ő duplán vissza. élesben ő úgyis összeroskad, szóval nem alapozok erre 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
előszezon meccs

Miami 48-14 Jax

MVP: Bush 190 futott yard 3td

"A Kék lehetne mondjuk a Kurva jók mínusz Amadeus"
Marha vicces... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?