Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valamint keresgetni a sok offline között 3 szoba mellett azt hogy épp fent van-e az illető.laby
Be lehet állítani, hogy csak az elérhetőket mutassa ha bemész a rendszer-beállítások menübe és ott ki pipálod a kapcsolat nélküli tagok elrejtését.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mert pl Hamachi-s ip-vel játszanak sokan, én direct ip-vel nem tudtam sehova csatlakozni...egyébként meg lehet hamachin is chatelni, szóval betölti azt a funkciót is mint az MSN 😊 Miért nem szereted ?gravedigger
Mert nem stabil, 100 szobába kell lenni hogy mindenkit lássál, kavarodások, átláthatatlan hosszútávon.laby
Mondjuk ez igaz, viszont tudod törölni azokat a szobákat amiket már nem használszgravedigger
Minden esetre itt kapásból 3-at kellene úgy használnom, hogy alapból nem kell a hostolásomhoz. Valamint keresgetni a sok offline között 3 szoba mellett azt hogy épp fent van-e az illető.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként nem lenne százszor egyszerűbb hogyha mindenki feltelepítene egy MSN-t, Skype-ot, ICQ-t...bánom is én hogy micsodát amin mindenki felveszi a másikat és már is lehet könnyen meccset egyeztetni?
Hamachi-ra én be sem lépek, mivel nem használom csak ha nagyon muszáj akkor lépek be egy szobában, nagyon nem csipázom. Nem értem miért ragaszkodtok ennyire hozzá. 😊laby
Mert pl Hamachi-s ip-vel játszanak sokan, én direct ip-vel nem tudtam sehova csatlakozni...egyébként meg lehet hamachin is chatelni, szóval betölti azt a funkciót is mint az MSN 😊 Miért nem szereted ?gravedigger
Mert nem stabil, 100 szobába kell lenni hogy mindenkit lássál, kavarodások, átláthatatlan hosszútávon.laby
Mondjuk ez igaz, viszont tudod törölni azokat a szobákat amiket már nem használsz
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként nem lenne százszor egyszerűbb hogyha mindenki feltelepítene egy MSN-t, Skype-ot, ICQ-t...bánom is én hogy micsodát amin mindenki felveszi a másikat és már is lehet könnyen meccset egyeztetni?
Hamachi-ra én be sem lépek, mivel nem használom csak ha nagyon muszáj akkor lépek be egy szobában, nagyon nem csipázom. Nem értem miért ragaszkodtok ennyire hozzá. 😊laby
Mert pl Hamachi-s ip-vel játszanak sokan, én direct ip-vel nem tudtam sehova csatlakozni...egyébként meg lehet hamachin is chatelni, szóval betölti azt a funkciót is mint az MSN 😊 Miért nem szereted ?gravedigger
Mert nem stabil, 100 szobába kell lenni hogy mindenkit lássál, kavarodások, átláthatatlan hosszútávon.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van kedve játszani valakinek?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szeretnétek lapszemle topikot, hogy a meccsek utánelőttalatt, ahogy szimpatikus, írogathassatok cikkeket? nem nagyokat, olyanokat kell vízionálni, mint amilyen az Amadeus elleni meccs beharangozója lett. ha van kedvetek, akkor nagyon szívesen megcsinálom 😊shawnka
hát én időnként biztos írnék bele 😊 ígyis szoktam a meccseimről 😀

Pl. a mostaniról megírnám, hogy a csapatomból 6 embernek lett passzkísérlete és Ray Rice dobta a legtöbb yardot 😂

laby: nem, mert én meg az msn-skype-stb... cuccokat nem használom 😀fetomy
LOL skypeot használtam 2 napig összvissz, msn-t meg 2 éve nem használtam, csak amikor labyt felvettem 😀eaglesmcnabb
Na kb én is, az MSN-t kettő éve nem nyitottam meg, viszont most játszottunk egy meccset wallacepro-val és közben ment a Skype, úgy érdekesebb volt 😊 volt trash talk 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szeretnétek lapszemle topikot, hogy a meccsek utánelőttalatt, ahogy szimpatikus, írogathassatok cikkeket? nem nagyokat, olyanokat kell vízionálni, mint amilyen az Amadeus elleni meccs beharangozója lett. ha van kedvetek, akkor nagyon szívesen megcsinálom 😊shawnka
hát én időnként biztos írnék bele 😊 ígyis szoktam a meccseimről 😀

Pl. a mostaniról megírnám, hogy a csapatomból 6 embernek lett passzkísérlete és Ray Rice dobta a legtöbb yardot 😂

laby: nem, mert én meg az msn-skype-stb... cuccokat nem használom 😀fetomy
LOL skypeot használtam 2 napig összvissz, msn-t meg 2 éve nem használtam, csak amikor labyt felvettem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
szeretnétek lapszemle topikot, hogy a meccsek utánelőttalatt, ahogy szimpatikus, írogathassatok cikkeket? nem nagyokat, olyanokat kell vízionálni, mint amilyen az Amadeus elleni meccs beharangozója lett. ha van kedvetek, akkor nagyon szívesen megcsinálom 😊shawnka
Én szeretnék. 😊 Már a draftnál is akartam valami olyasmit írni mint amit aztán később Eaglesmcnabb írt, de végül maradtam Michael Cole-nál. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként nem lenne százszor egyszerűbb hogyha mindenki feltelepítene egy MSN-t, Skype-ot, ICQ-t...bánom is én hogy micsodát amin mindenki felveszi a másikat és már is lehet könnyen meccset egyeztetni?
Hamachi-ra én be sem lépek, mivel nem használom csak ha nagyon muszáj akkor lépek be egy szobában, nagyon nem csipázom. Nem értem miért ragaszkodtok ennyire hozzá. 😊laby
Mert pl Hamachi-s ip-vel játszanak sokan, én direct ip-vel nem tudtam sehova csatlakozni...egyébként meg lehet hamachin is chatelni, szóval betölti azt a funkciót is mint az MSN 😊 Miért nem szereted ?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szeretnétek lapszemle topikot, hogy a meccsek utánelőttalatt, ahogy szimpatikus, írogathassatok cikkeket? nem nagyokat, olyanokat kell vízionálni, mint amilyen az Amadeus elleni meccs beharangozója lett. ha van kedvetek, akkor nagyon szívesen megcsinálom 😊shawnka
hát én időnként biztos írnék bele 😊 ígyis szoktam a meccseimről 😀

Pl. a mostaniról megírnám, hogy a csapatomból 6 embernek lett passzkísérlete és Ray Rice dobta a legtöbb yardot 😂

laby: nem, mert én meg az msn-skype-stb... cuccokat nem használom 😀
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként nem lenne százszor egyszerűbb hogyha mindenki feltelepítene egy MSN-t, Skype-ot, ICQ-t...bánom is én hogy micsodát amin mindenki felveszi a másikat és már is lehet könnyen meccset egyeztetni?
Hamachi-ra én be sem lépek, mivel nem használom csak ha nagyon muszáj akkor lépek be egy szobában, nagyon nem csipázom. Nem értem miért ragaszkodtok ennyire hozzá. 😊

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
vlaki egy meccset most? ^^Duff
Benne vagyok. Gyere be a 4. szobába, ott mindketten bent vagyunk. Lapszemlét jó ötletnek tartom, megpróbálok majd én is írni pár beharangozót.Lance
Én bent vagyok
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
vlaki egy meccset most? ^^Duff
Benne vagyok. Gyere be a 4. szobába, ott mindketten bent vagyunk. Lapszemlét jó ötletnek tartom, megpróbálok majd én is írni pár beharangozót.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
vlaki egy meccset most? ^^
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem fogod elhinni de pont tegnap gondolkodtam rajta hogy felvetem az 5letet 😀 A PR-ek is mehetnének oda 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
szeretnétek lapszemle topikot, hogy a meccsek utánelőttalatt, ahogy szimpatikus, írogathassatok cikkeket? nem nagyokat, olyanokat kell vízionálni, mint amilyen az Amadeus elleni meccs beharangozója lett. ha van kedvetek, akkor nagyon szívesen megcsinálom 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Beszállnék én is szívesen ha más nem barátságos meccsek erejéig,edzőpartnernek. Egy dologra lenne szükségem, vki szépen türelmesen pm-ben lépésről lépésre leírja mit kellene tennem. Angol tudásom igen gyér, úgyhogy ha szükség van rá jobban akkor máris érezze mindenki felmentve magát. Meg amúgy is nyilván nem várom de ha segít vki megköszönöm. Sanszosan nyertek egy állandó sikerélményforrást 😛dande
How to play online madden 08 on pc.

Amire szükséged lesz:
[list=*]
  • Madden NFL 08 program 😊
  • [/list]
    [list=*]
  • Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
    http://data.hu/get/4571057/patch.exe
    Másold be a c:\program files\ea sports\madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.
  • [/list]
    [list=*]
  • Aktuálisan használt roster és arcképfájl - az éppen használt rostert és a hozzátartozó profil-fájlt a Madden liga tracker topicban találod. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c:\\documents and settings\username\dokumentumok\madden nfl 08\ könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachi Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be 😊 A hamachis bowl.hu madden szobába majd a commissioner (Shawnka) hív meg.
  • [/list]
    [list=*]
  • Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachis vagy sima ip-cím.
  • [/list]

    Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

    Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFFRataxes
    Rataxes
    Köszönöm igyekszem eszerint eljárni aztán majd meglátjuk összejön-e 😊
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    Sziasztok!

    Beszállnék én is szívesen ha más nem barátságos meccsek erejéig,edzőpartnernek. Egy dologra lenne szükségem, vki szépen türelmesen pm-ben lépésről lépésre leírja mit kellene tennem. Angol tudásom igen gyér, úgyhogy ha szükség van rá jobban akkor máris érezze mindenki felmentve magát. Meg amúgy is nyilván nem várom de ha segít vki megköszönöm. Sanszosan nyertek egy állandó sikerélményforrást 😛dande
    How to play online madden 08 on pc.

    Amire szükséged lesz:
    [list=*]
  • Madden NFL 08 program 😊
  • [/list]
    [list=*]
  • Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
    http://data.hu/get/4571057/patch.exe
    Másold be a c:\program files\ea sports\madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.
  • [/list]
    [list=*]
  • Aktuálisan használt roster és arcképfájl - az éppen használt rostert és a hozzátartozó profil-fájlt a Madden liga tracker topicban találod. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c:\\documents and settings\username\dokumentumok\madden nfl 08\ könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachi Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be 😊 A hamachis bowl.hu madden szobába majd a commissioner (Shawnka) hív meg.
  • [/list]
    [list=*]
  • Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachis vagy sima ip-cím.
  • [/list]

    Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

    Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFFRataxes

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
    Sziasztok!

    Beszállnék én is szívesen ha más nem barátságos meccsek erejéig,edzőpartnernek. Egy dologra lenne szükségem, vki szépen türelmesen pm-ben lépésről lépésre leírja mit kellene tennem. Angol tudásom igen gyér, úgyhogy ha szükség van rá jobban akkor máris érezze mindenki felmentve magát. Meg amúgy is nyilván nem várom de ha segít vki megköszönöm. Sanszosan nyertek egy állandó sikerélményforrást 😛
    több mint 12 éve
    shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
    lehettek volna fantáziadúsabb nevek.Amadeus91
    nem én vagyok a művész kettőnk közül.
    több mint 12 éve
    eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
    3-as is kész.

    - new orleans saints hungary - sig gallery -
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    lehettek volna fantáziadúsabb nevek.Amadeus91
    Igy egyszerűbb nem ? 😊
    több mint 12 éve
    Duff Seattle Seahawks 3 108
    Fetamás, csináld meg 6 csoportot én belépek oda, ahova nekem kell.Deny

    így nézne ki a 6 szoba. Mindenki 3-ban lenne, és bárkivel tudna játszani. Majd pl. Sonka kitalálja a szobaneveket, kivéve ha még mindig ragszkodik ahhoz, hogy állandóan csinálgassunk meg törölgessünk szobákat 😛fetomy
    1. 5. 6. kész (azokban vagyok, többit nem én csinálom, mivel valamiért nem tudok kilépni, akkor meg nem fogtok elférni ott)

    Szobanevek Bowlhu1, Bowlhu5, Bowlhu6, a jelszavak pedig megegyeznek a szobanevekkel.shawnka
    2-es meg már kész van, a 4-est meg megcsináltam. Már csak a 3ast kell vkinek, aki benne van.
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
    lehettek volna fantáziadúsabb nevek.

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
    Fetamás, csináld meg 6 csoportot én belépek oda, ahova nekem kell.Deny

    így nézne ki a 6 szoba. Mindenki 3-ban lenne, és bárkivel tudna játszani. Majd pl. Sonka kitalálja a szobaneveket, kivéve ha még mindig ragszkodik ahhoz, hogy állandóan csinálgassunk meg törölgessünk szobákat 😛fetomy
    1. 5. 6. kész (azokban vagyok, többit nem én csinálom, mivel valamiért nem tudok kilépni, akkor meg nem fogtok elférni ott)

    Szobanevek Bowlhu1, Bowlhu5, Bowlhu6, a jelszavak pedig megegyeznek a szobanevekkel.