Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kinn a Lapszemle topikban a hivatalos 0. heti PR! Lehet anyukázni engem érte, illetve elnézést akinek a lelkébe, vallásába vagy nemi identitásába beletiportam volna, minden egybeesés ami szándékosnak tűnik kizárólag a véletlen műve! 😉Eazzy
csak 8.? Tavaly 4. lettem, minimum 6. helyre kellett volna tenned. 😛

Fetomy túl magas. 😀Amadeus91
én vagyok túl magas te meg túl alacsony? 😂 😂 Basszus, ha már a meccs előtt ennyire be vagy állva sonka nagyon el fog verni :/:/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.xfire.com/live_video/shawnka/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ma 23:00 körül valakinek van kedve játszani? Pocs veled szívesen játszanék egyet, esetleg neked jó?laby
Nekem jó. Mondjuk elég valószínű, hogy a 4. negyedben megszakad majd, de ha így is ok, akkor leszek.Pocs
Nem haza megyek munkából szóval nem lesz jó a meccs sajnos. Miért szakadsz meg a 4. negyedben?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Az elháríthatatlan technikai malőrök miatt a szezonnyitó közvetítése elmarad, úgyhogy izgulhattok az eredményért 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Közben kikerült a St. Louis Rams közleménye is.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az NBC kinyomta a jelet:
http://www.xfire.com/live_video/tristan88/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
be lesz téve, de egyelőre technikai akadályokba ütközött Amadeus, plusz még a Dolphins repülője sem tudott még leszállni a Seattle International Airporton a hatalmas esőzések miatt.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Valaki betenné majd ide a stream linkjét ha lehetséges?Megnézném 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Kinn a Lapszemle topikban a hivatalos 0. heti PR! Lehet anyukázni engem érte, illetve elnézést akinek a lelkébe, vallásába vagy nemi identitásába beletiportam volna, minden egybeesés ami szándékosnak tűnik kizárólag a véletlen műve! 😉Eazzy
csak 8.? Tavaly 4. lettem, minimum 6. helyre kellett volna tenned. 😛

Fetomy túl magas. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ma 23:00 körül valakinek van kedve játszani? Pocs veled szívesen játszanék egyet, esetleg neked jó?laby
Nekem jó. Mondjuk elég valószínű, hogy a 4. negyedben megszakad majd, de ha így is ok, akkor leszek.

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Este 11-éjfél körül valaki vevő egy preseason meccsre?Sebii
addig már elkezdődik a szezon 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Kinn a Lapszemle topikban a hivatalos 0. heti PR! Lehet anyukázni engem érte, illetve elnézést akinek a lelkébe, vallásába vagy nemi identitásába beletiportam volna, minden egybeesés ami szándékosnak tűnik kizárólag a véletlen műve! 😉Eazzy
"3. Indianapolis Colts (laby)
A tavalyi MVP ezúttal jó kezekben."


:mad:

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Este 11-éjfél körül valaki vevő egy preseason meccsre?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farky mi mikor verekszünk meg a győzelemért?laby
legkorábban jövőhét csütörtökre hozzák meg az új ventit a laptopba, így sajnos csak a körül jó nekem.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kérdeztem már, de akkor nem kaptam választ, működni fog a blog is ? 😊 Egyébként ez a lapszemle topic hatalmas ötlet volt, nagyon tetszik 😊

A tippjátékban az összes meccset kell tippelni ?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,

kérdésem lenne madden nfl 12-vel kapcsolatban. Ha felrakom a rooster update #18-at a legutolsó csomag, az tartalmazza az előző frissítéseket is vagy csak a #18-asat, és visszamenőleg is fel kell pakolni a javításokat?

Várom a válaszokat, kösziGege55
Bár nem játszom azt a verziót, de elég az utolsót felraknod szerintem
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Farky mi mikor verekszünk meg a győzelemért?

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Kinn a Lapszemle topikban a hivatalos 0. heti PR! Lehet anyukázni engem érte, illetve elnézést akinek a lelkébe, vallásába vagy nemi identitásába beletiportam volna, minden egybeesés ami szándékosnak tűnik kizárólag a véletlen műve! 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok,

kérdésem lenne madden nfl 12-vel kapcsolatban. Ha felrakom a rooster update #18-at a legutolsó csomag, az tartalmazza az előző frissítéseket is vagy csak a #18-asat, és visszamenőleg is fel kell pakolni a javításokat?

Várom a válaszokat, köszi
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Szerintem csoportonkénti elosztás nem jó statozásra, mivel állandóan vannak keresztbe meccsek. Inkább úgy kellene, hogy meglátjuk hányan jelentkeznek, és akkor minden héten kijelölni, hogy mittudomén az első 5 párosítás X-é, a második 5 Y-é stb... és akkor azt vesszük alapul, ami a másik topicban a schedule.fetomy
a csoportos csak akkor jó ha tényleg van minden csoportból valaki, és akkor csak annak a 4 csapatnak az adatait kell frissítse mindig. Mindegy megoldjuk csak jöjjenek még, közben áttettem a tavalyi statos táblákat kiürítve.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem csoportonkénti elosztás nem jó statozásra, mivel állandóan vannak keresztbe meccsek. Inkább úgy kellene, hogy meglátjuk hányan jelentkeznek, és akkor minden héten kijelölni, hogy mittudomén az első 5 párosítás X-é, a második 5 Y-é stb... és akkor azt vesszük alapul, ami a másik topicban a schedule.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
milyenkből csinálom én, de a többiek küldjenek egy email címet nekem PM-ben és akkor tudják szerkeszteni a doksitFarky
Ment.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
milyenkből csinálom én, de a többiek küldjenek egy email címet nekem PM-ben és akkor tudják szerkeszteni a doksit

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
megvannak a hivatalos oddsok, lehet tippelgetni 😛eaglesmcnabb
tippverseny is lesz? 😀zoli123
Ha elküldi mindenki nekem PM-ben, akkor én tippversenyt számolom. Statisztika számolás egyébként hogy lesz, ki írja?Deny
hijjnye, ezt el is felejtettem. fetomy és Kendi már jelentkeztek önként, a maradék 6 csoportból is jelölje ki magát valaki.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
hánytól játszotok?lol
namostmár tényleg összetöritek a szívemet 😀shawnka
jólvan, visszaolvastam 😀lol
Lapszemle topik vajon mi? 😀

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2106