Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az inside rész hatalmas 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy: "A delfinek pilótája, Zsuzsi ugyanis pont annyira idióta mint a csapat többi tagja"

Azért kapd már be légyszíves. 😀 😂Vadkender
bocs, de kihagyhatatlan volt 😂

btw dánke sün srácok 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Fetomy: "A delfinek pilótája, Zsuzsi ugyanis pont annyira idióta mint a csapat többi tagja"

Azért kapd már be légyszíves. 😀 😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek! 2012 Nfl Draft.mdc-t leszedtem a footballidiotról, hogyan lehet a játékba convertálni? Valaki részletesen letudja írni nekem?!
Előre is köszönöm!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
az inside része kurvanagy 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fetomy, ez óriási, főleg jobb lent az apró hírek.

gravedigger is ezt üzeni, csak töröltem hsz-t, oda gratulákat nem szemetelünk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Beraktam szobás beosztásos képet trackerbe, én commisht megkerülve is megtehetem 😀

18. hely meg egy jó nagy plusz számomra, innen csak lefelé ível a szezon.
27-re meg, természetesen igen a válaszom!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, utána nekem is fél mp alatt rákonnektelt 😂

amúgy akkor most eredményt ne írjunk be?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fasza lesz a szezon, már az első heti meccsemen se tudunk összecsatlakozni 😂

Majd alkalomadtán írja meg valaki légyszi, hogy miért zárt az a port, amit megnyitottam, köszi 😀fetomy
egyáltalán melyiket nyitod meg? 192.168.1.1-et, amit ír, vagy külön amit a te gépedre ír( nekem 192.168.1.100) ?eaglesmcnabb
azt nyitottam meg, amit írtak az útmutató(k)ban. Nekem 192.168.1.3 egyébként.fetomy
egyébként most játszottam azzal a személlyel akivel nem siekrült kapcsolódnod. És gond nélkül ment. Ja és ő hostolt.
Bugos a géped Totya 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fasza lesz a szezon, már az első heti meccsemen se tudunk összecsatlakozni 😂

Majd alkalomadtán írja meg valaki légyszi, hogy miért zárt az a port, amit megnyitottam, köszi 😀fetomy
egyáltalán melyiket nyitod meg? 192.168.1.1-et, amit ír, vagy külön amit a te gépedre ír( nekem 192.168.1.100) ?eaglesmcnabb
azt nyitottam meg, amit írtak az útmutató(k)ban. Nekem 192.168.1.3 egyébként.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fasza lesz a szezon, már az első heti meccsemen se tudunk összecsatlakozni 😂

Majd alkalomadtán írja meg valaki légyszi, hogy miért zárt az a port, amit megnyitottam, köszi 😀fetomy
egyáltalán melyiket nyitod meg? 192.168.1.1-et, amit ír, vagy külön amit a te gépedre ír( nekem 192.168.1.100) ?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fasza lesz a szezon, már az első heti meccsemen se tudunk összecsatlakozni 😂

Majd alkalomadtán írja meg valaki légyszi, hogy miért zárt az a port, amit megnyitottam, köszi 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
VALAKI EGY EDZŐ?eaglesmcnabb
én benne lennék
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Mi már lejátszottuk a meccsünket Lance-el, de akkor legfeljebb még nem írjuk be mi az eredményt, majd csak Shawnka-ék meccse után.Raven17
a statokat valamelyikőtők mentse el!eaglesmcnabb
Nyugi, nekem elvan mentve az összes meccs statja. 😀Raven17
Nekem is meg van. Majd írok egy mérkőzés értékelőt is.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
VALAKI EGY EDZŐ?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
fetomy
egyébként ezt a táblázatot indítványoznám valahova a trackerbe, akár a menetrend alá is. én legalábbis már többször visszakerestem különböző okokból, persze ha csak egyedül vagyok így vele, akkor nem szóltam 😊
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
szerintem ha még senki nem játszott akkor várjuk meg Shawnkáékat, addig mehet a előszezon, úgy az igazi ha a címvédő meccsével kezdődik a szezon, addig meg ki-ki ismerkedjen a csapatával, ránk fér 😊eaglesmcnabb
Mi már lejátszottuk a meccsünket Lance-el, de akkor legfeljebb még nem írjuk be mi az eredményt, majd csak Shawnka-ék meccse után.Raven17
a statokat valamelyikőtők mentse el!eaglesmcnabb
Nyugi, nekem elvan mentve az összes meccs statja. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem ha még senki nem játszott akkor várjuk meg Shawnkáékat, addig mehet a előszezon, úgy az igazi ha a címvédő meccsével kezdődik a szezon, addig meg ki-ki ismerkedjen a csapatával, ránk fér 😊eaglesmcnabb
Mi már lejátszottuk a meccsünket Lance-el, de akkor legfeljebb még nem írjuk be mi az eredményt, majd csak Shawnka-ék meccse után.Raven17
a statokat valamelyikőtők mentse el!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
szerintem ha még senki nem játszott akkor várjuk meg Shawnkáékat, addig mehet a előszezon, úgy az igazi ha a címvédő meccsével kezdődik a szezon, addig meg ki-ki ismerkedjen a csapatával, ránk fér 😊eaglesmcnabb
Mi már lejátszottuk a meccsünket Lance-el, de akkor legfeljebb még nem írjuk be mi az eredmény, majd csak Shawnka-ék meccse után.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem ha még senki nem játszott akkor várjuk meg Shawnkáékat, addig mehet a előszezon, úgy az igazi ha a címvédő meccsével kezdődik a szezon, addig meg ki-ki ismerkedjen a csapatával, ránk fér 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
nah, elbaszódott közben a maddenem is. coin toss után bármit csinálok kifagy. megpróbáltam 6 különböző rosterrel, az sem segített. jöhet a reinstall, csodás.shawnka
elég nyögvenyelősen indul ez a liga 😀.brk
fetomy a hibás. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nah, elbaszódott közben a maddenem is. coin toss után bármit csinálok kifagy. megpróbáltam 6 különböző rosterrel, az sem segített. jöhet a reinstall, csodás.shawnka
elég nyögvenyelősen indul ez a liga 😀.brk
lehet játszani a többi meccset, rám most ne várjatok.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nah, elbaszódott közben a maddenem is. coin toss után bármit csinálok kifagy. megpróbáltam 6 különböző rosterrel, az sem segített. jöhet a reinstall, csodás.shawnka
elég nyögvenyelősen indul ez a liga 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nah, elbaszódott közben a maddenem is. coin toss után bármit csinálok kifagy. megpróbáltam 6 különböző rosterrel, az sem segített. jöhet a reinstall, csodás.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ma 23:00 körül valakinek van kedve játszani? Pocs veled szívesen játszanék egyet, esetleg neked jó?laby
Nekem jó. Mondjuk elég valószínű, hogy a 4. negyedben megszakad majd, de ha így is ok, akkor leszek.Pocs
Nem haza megyek munkából szóval nem lesz jó a meccs sajnos. Miért szakadsz meg a 4. negyedben?laby
Laptop túlmelegszik szerintem. Jövő héten elviszem valahova és addig lesz kölcsön laptop.