Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én is vevő vagyok egy edzőmeccsre meccs után!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
okés, akkor majd hamán dumálunk.Rataxes
Ha mégse játszanátok, akkor edző meccs részemről mehet!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Ide jöjjek majd ha izéhozé? Mert xfire-öm van, szóval mindenre vevő vagyok 😀kristóf17
persze. itt lesz majd a link 😊
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ide jöjjek majd ha izéhozé? Mert xfire-öm van, szóval mindenre vevő vagyok 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
okés, akkor majd hamán dumálunk.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mondjuk azzal a csapattal én is kerülném


😂.brk
Sajnos tavaly nem tudtam elég rosszul játszani ahhoz hogy ilyen Packersfélék jussanak nekem :rolleyes: 😛

Hogy látod egyébként a késő esti tétmeccs projektet? Csak mert ha holnapra marad akkor kell keresnem edzőpartnert.Rataxes
szerintem túlélem addig. max főzök egy kávét
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
mondjuk azzal a csapattal én is kerülném


😂.brk
Sajnos tavaly nem tudtam elég rosszul játszani ahhoz hogy ilyen Packersfélék jussanak nekem :rolleyes: 😛

Hogy látod egyébként a késő esti tétmeccs projektet? Csak mert ha holnapra marad akkor kell keresnem edzőpartnert.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Én elzárkozom a nagyközönségtől, a csapat nincs hozzászokva a dologhoz, még zavarban lennének és ezért sokat bakiznának 😊Rataxes
Itt elvi tévedés van kérem szépen, nem a Mojoville játékosai akarják közönség előtt illegetni magukat mint valami beképzelt plázaribik 😛 Ez egy szerény csapat, kerüljük a felhajtást, ennyi 😊Rataxes
mondjuk azzal a csapattal én is kerülném


😂
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én elzárkozom a nagyközönségtől, a csapat nincs hozzászokva a dologhoz, még zavarban lennének és ezért sokat bakiznának 😊.brk
Itt elvi tévedés van kérem szépen, nem a Mojoville játékosai akarják közönség előtt illegetni magukat mint valami beképzelt plázaribik 😛 Ez egy szerény csapat, kerüljük a felhajtást, ennyi 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Hogy lehet streamelni egy meccset? 😊kristóf17
mi xfire segítségével szoktuk. de holnap gyere és meglátod 😀
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Hogy lehet streamelni egy meccset? 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én is felvetem majd Ratának, bár Jacksonvilleben nagy esély van a black-outra.brk
Én elzárkozom a nagyközönségtől, a csapat nincs hozzászokva a dologhoz, még zavarban lennének és ezért sokat bakiznának 😊Rataxes
Jacksonville Pussies 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
én is felvetem majd Ratának, bár Jacksonvilleben nagy esély van a black-outra.brk
Én elzárkozom a nagyközönségtől, a csapat nincs hozzászokva a dologhoz, még zavarban lennének és ezért sokat bakiznának 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
csak előtte teszteljétek le 😛 valószínűleg a 4. heti Seahawks @ Redskins is streamelve lesz 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én is felvetem majd Ratának, bár Jacksonvilleben nagy esély van a black-outra
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nafene, abba szerintem bele is nézek 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Holnap 16 55 kezdessel jets @ cardinals stream varhato 😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Nagy nehezen lejátszottuk a nyitófordulót mi is Awesome-mal, először kicsit fura beállításokkal, allmadden szinten, de qb visionnel, fair playjel és 6 perces negyedekkel 😀 Aztán a negyedik negyedben 33-31-nél megszakadt, kivágta a játékból is Awesome-ot, nem tudjuk miért, simán egy play közepén történt. Gondoltuk újrajátsszuk a rendes beállításokkal, elhúzott 21-0-ra, lélekben már elkönyveltem a csúnya bucit, aztán Madden Apó úgy döntött hogy ugyan, ne adjam már fel, megtámogatott két fumble-lal, és nagy nehezen visszajöttem 21-21-re a harmadik negyed végére. Ennek örömére megint kivágta Awesome-ot 😀 De elmentettem a meccset, átküldtem neki, és így tudtuk innen folytatni szerencsére. A 4. negyed közepe felé csinált egy TD-t, ám - valószínűleg lag miatt - az extra pont kimaradt. Már örültem, gondoltam csinálok egy jó lassú drive-ot, és nyerek, erre első playre Gates 82 yardos elkapásával átvettem a vezetést 😀 28-27 ide. Ezután ő is végig tudta vinni az aktuális drive-ját, de a kétpontos kísérletet (Tebow run) sikeresen meg tudtam fogni, 33-28 oda. Kb. 1 percem maradt, meg egy kis alamizsna, 2 vagy 3 időkéréssel, szóval gondoltam nyugodtan végigérek. Jól is indult, még kb 40 másodperc lehetett hátra, amikor már az ő 30 yardosán jártam, itt viszont megcsapott a győzelem lehetőségének szele, elizgultam, elbutáskodtam, és mind a 4 kísérletem incomplete passzba torkollt, hiába volt pozitív előjel a 2/2-es 4th down efficiency a meccs korábbi szakaszaiból. A maradék huszonegynéhány másodpercet pedig már letérdelte, felesleges lett volna kikérnem azt a két időt, így a végeredmény nagyon szoros, végletekig nyitott meccsen:

(kaszo) San Diego Chargers 28 - 33 Denver Broncos (Awesome)

MVP: Tim Tebow 11/20 passz, 282 yard, 2 TD
13 futás, 78 yard, 3 TD
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
külön felhívnám a figyelmet a repülőgépes történetszálra. ez a harmadik cikk, ahol feltűnik 😀 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az új GM, fölötte a kép. LOL 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kendi: Olyan ócsó' hogy ingyé' van, viszont nagyon üt 😂 😂
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
szabával nem sikerült összehozni a meccset, így vevő lennék egy practice-re a wildcard-meccsig 😊Bálesz
rádírtam hamachin.brk
Nálam azt mutatta, hogy kiléptél, üzenet nem jött 😕

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
A Jacksonville Jaguars lekötne valamelyik csapattal egy pre-season meccset a 2 wild card mérkőzés közötti időpontra.Rataxes
Én benne vagyok!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szabával nem sikerült összehozni a meccset, így vevő lennék egy practice-re a wildcard-meccsig 😊Bálesz
rádírtam hamachin
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Meg is van a téma erre a szezonra - Amadeus GM buzibárt csinál a Sun Life Stadiumból. Ezt már le nem mosod a csapatodról 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes