Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
valaki egy barkómeccset?eaglesmcnabb
Oké, én gondolok először, tárgyra gondoltam.

Tudom hogy ritka szar poén volt, de csak azért is rányomok nem egész 8 másodperc múlva arra a gombra hogy Válasz elküldése

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki egy barkómeccset?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nem gondoltam, hogy ennyire beindítjátok már az első napon a lapszemle topikot, de istenemre mondom, zseniális ami ott van 😀 😀
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Körkérdés: Ki nyomja gamepaddal?kovi470
Én.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
...shawnka
nem akarok belekötni a Seattle Times-ba, de a "vártnál izgalmatlanabb" az nagyon bántja a szemem, izgalommentesebb inkább..brk
direkt használtam ezt, de akkor javítottam 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...shawnka
nem akarok belekötni a Seattle Times-ba, de a "vártnál izgalmatlanabb" az nagyon bántja a szemem, izgalommentesebb inkább.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ja de előtte muszáj volt duzzognod. De ez már csak ilyen, totya örül egy győztes meccs után, jövőhéten kikap, akkor meg majd ki akar szállni 😛eaglesmcnabb
Semmi duzzogás nem volt benne. Ha nem vagyunk 32-en és nem all-madden van nem is indultam volna 😉
És abszolút nem a győztes meccs, mivel az is bőven elég idegbaj volt 😀 Hanem mert nagyon faszán komplex ez a téma itt a lapszemlével, statokkal meg minden szarral.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kiemelgettem a lapszemlében a győzteseket, eddig az összes meccs papírforma.eaglesmcnabb
ezt megtennéd a trackerben is ha megkérlek? 😊 átláthatóbb lenne 😊
esetleg a meccsek alá be lehetne szúrni a top passer, rusher és recievert yard szerint, dőlten, mint nfl.com-on, de ha csak engem érdekelne akkor hagyjátok 😀

btw. kurvára faszántos kis liga lesz ez így, szabályosan örülökhogy indultam 😀fetomy
ja de előtte muszáj volt duzzognod. De ez már csak ilyen, totya örül egy győztes meccs után, jövőhéten kikap, akkor meg majd ki akar szállni 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
kiemelgettem a lapszemlében a győzteseket, eddig az összes meccs papírforma.eaglesmcnabb
ezt megtennéd a trackerben is ha megkérlek? 😊 átláthatóbb lenne 😊
esetleg a meccsek alá be lehetne szúrni a top passer, rusher és recievert yard szerint, dőlten, mint nfl.com-on, de ha csak engem érdekelne akkor hagyjátok 😀

btw. kurvára faszántos kis liga lesz ez így, szabályosan örülökhogy indultam 😀fetomy
Majd megbánod, amikor szétverlek oda-vissza 😂

uhh...AP 7 TD-t futott? Te jó éééég 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kiemelgettem a lapszemlében a győzteseket, eddig az összes meccs papírforma.eaglesmcnabb
ezt megtennéd a trackerben is ha megkérlek? 😊 átláthatóbb lenne 😊
esetleg a meccsek alá be lehetne szúrni a top passer, rusher és recievert yard szerint, dőlten, mint nfl.com-on, de ha csak engem érdekelne akkor hagyjátok 😀

btw. kurvára faszántos kis liga lesz ez így, szabályosan örülökhogy indultam 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Körkérdés: Ki nyomja gamepaddal?kovi470
Pl. én.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kiemelgettem a lapszemlében a győzteseket, eddig az összes meccs papírforma.
BrownsMcCoy, a Bills már nyomott post-seasont? 😀Deny
bazmeg preseasont akartam írni 😀 javítva kösz hogy szóltál 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
BrownsMcCoy, a Bills már nyomott post-seasont? 😀
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
AP... 😊Divat
7???!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Bálesz, majd írj, mikor jó neked a meccs. Mert elvileg már lehet alapszakasz 1. hetét nyomni, ugye?szaba
Igen.


Körkérdés: Ki nyomja gamepaddal?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Bálesz, majd írj, mikor jó neked a meccs. Mert elvileg már lehet alapszakasz 1. hetét nyomni, ugye?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
AP... 😊Divat
A Bucs öltözőjében és edzésein is szigorúan tilos kimondani ezentúl ezt a nevet 😀
Le is cserélem az avatáromat 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
AP... 😊

|
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
Szeretném megkérni azokat akik hamachin a szobákat csinálták rúgjanak már ki 😀 (Awesome009) mret hamachi elbaszódott és teljesen újat kellett csinálni..és kaszotól kérdezném hogy mikor ér rá meccsezni?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Nyitó meccs letudva: 49-17 ide, de nem volt ennyi a két csapat között, de erről majd a recapben.
Trackert befrissítettem, elérhetőek a már lejátszott mérkőzések statisztikái is.

Lehet böngészni 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Látom Hesus nem szarozik 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sírok bazmeg 😂 😂 😂 😂 zseniális 😀
az meg, hogy filmszerepet is kaptam, asszony kedvenc frencsájzában priceless -> a 4. rész már lement a mozikban 😀shawnka
ja tudom én is, 5-t akartam írni csak félrenyomtam aztán nem vettem észre 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
akik már lejátszották a meccset, azok küldjék el PM-ben nekem az eredményeket, illetve a statokat. vagy Deny-nak, de ő most alszik, más meg nem tudja baszkurálni a trackert 😀
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek! 2012 Nfl Draft.mdc-t leszedtem a footballidiotról, hogyan lehet a játékba convertálni? Valaki részletesen letudja írni nekem?!
Előre is köszönöm!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
sírok bazmeg 😂 😂 😂 😂 zseniális 😀
az meg, hogy filmszerepet is kaptam, asszony kedvenc frencsájzában priceless -> a 4. rész már lement a mozikban 😀