Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
megvannak a hivatalos oddsok, lehet tippelgetni 😛eaglesmcnabb
tippverseny is lesz? 😀zoli123
Ha elküldi mindenki nekem PM-ben, akkor én tippversenyt számolom. Statisztika számolás egyébként hogy lesz, ki írja?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hánytól játszotok?lol
namostmár tényleg összetöritek a szívemet 😀shawnka
jólvan, visszaolvastam 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
megvannak a hivatalos oddsok, lehet tippelgetni 😛eaglesmcnabb
tippverseny is lesz? 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hú, mostantól lesz bundabotrány is 😀

Live Streamet valaki vegye fel nekem, dolgozom. :/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
hánytól játszotok?lol
namostmár tényleg összetöritek a szívemet 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megvannak a hivatalos oddsok, lehet tippelgetni 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ma este akkor lesz stream ? 😊gravedigger
lesz. 😊Amadeus91
Ki játszik?Eazzy
írd a PR-t inkább 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hánytól játszotok?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Ma este akkor lesz stream ? 😊gravedigger
lesz. 😊Amadeus91
Ki játszik?Eazzy
ezekszerint feleslegesen harangoztam be 😕
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Ma este akkor lesz stream ? 😊gravedigger
lesz. 😊Amadeus91
Ki játszik?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Ma este akkor lesz stream ? 😊gravedigger
lesz. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma este akkor lesz stream ? 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a 2-es szoba nem létezik hamachi szerint.
szerk. oks, orvosolva, kis b-vel kell
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lapszemle topic cool, még szezon előtt adott Steelers GM interjút, napokban megjelenik a szám.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
jólvan, Vickre pedig ez

és döntenek a pickek 😂
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Zoli! Ismerkedj a haverjaiddal kicsit, ez fog rád várni:

😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Eazzy: ment pm.

A Hamachi szobákhoz még annyi megjegyzést, hogy mindenki ellenőrizze, hogy Bowlhu* szobákban van, nem pedig bowlhu. Számít a kis/nagy betű.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Valaki egy möccs?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha valaki tolna egy preseason meccset, az dobjon egy PM-et.brk
Ment PM 😊
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ma 23:00 körül valakinek van kedve játszani? Pocs veled szívesen játszanék egyet, esetleg neked jó?

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha valaki tolna egy preseason meccset, az dobjon egy PM-et
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát az msn/skype-os megoldásban is megvan, hogy pl. 40-50 ember közül akiknek mindenféle szar a nevük, találd meg, hogy akivel most játszol éppen annak mifene a neve 😊 szvsz itt ezerszer előbb megtalálom még a 3 szobából is, hogy kivel játszom, mint az msn-es krikszkrakszos szarságok között. És a 3 szoba, amiben lenni kell szerintem egyáltalán nem egy nagy cucc.fetomy
Csinálsz olyan csoportot hogy Bowl.hu Madden GM-ek, és oda felveszed az embereket majd egy kattintással átnevezed mindegyiket a fórum névre és már is megvan oldva.
Nem akarom erőltetni, ezt a hamachi ellenzést (úgy néz ki csak én utálom 😀) csak felhoztam hátha érdekelne más megoldás.laby
Nem is lesz ebből szerintem gond, megoldjuk okosban 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hát az msn/skype-os megoldásban is megvan, hogy pl. 40-50 ember közül akiknek mindenféle szar a nevük, találd meg, hogy akivel most játszol éppen annak mifene a neve 😊 szvsz itt ezerszer előbb megtalálom még a 3 szobából is, hogy kivel játszom, mint az msn-es krikszkrakszos szarságok között. És a 3 szoba, amiben lenni kell szerintem egyáltalán nem egy nagy cucc.fetomy
Csinálsz olyan csoportot hogy Bowl.hu Madden GM-ek, és oda felveszed az embereket majd egy kattintással átnevezed mindegyiket a fórum névre és már is megvan oldva.
Nem akarom erőltetni, ezt a hamachi ellenzést (úgy néz ki csak én utálom 😀) csak felhoztam hátha érdekelne más megoldás.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem tökmindegy hogy három szobában van mondjuk 45 kontakt (néhányuk többször is), vagy 1 szobában 31... Így is bőven elfér a teljes lista a monitoromon görgetés nélkül 😊 Meg őszintén szólva azzal sem értek teljesen egyet hogy egyszerűbb lenne felvenni egyenként msn-re 31 (minimum 16) embert, mint belépni 3 darab hamachi szobába. Ha esetleg vannak olyan Hamachi szobák amiket már nem használsz / zavarnak az átláthatóságban, azokat egy kattintással be tudod csukni, vagy ki tudsz lépni belőlük 😊
Ennek ellenére amondó vagyok hogy nem kötelező Hamát használni, ha valaki nagyon ellenzi msn-ezzen, skype-ozzon, stb., aki meg szereti a Hamachit használja azt. Nekem semmi gondom vele így az utóbbi tábort erősítem, de nem fogok belehalni ha azon a szezononkénti 1 meccsen (Laby ellen) meg kell nyitnom az msn-t egyeztetés céljából 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát az msn/skype-os megoldásban is megvan, hogy pl. 40-50 ember közül akiknek mindenféle szar a nevük, találd meg, hogy akivel most játszol éppen annak mifene a neve 😊 szvsz itt ezerszer előbb megtalálom még a 3 szobából is, hogy kivel játszom, mint az msn-es krikszkrakszos szarságok között. És a 3 szoba, amiben lenni kell szerintem egyáltalán nem egy nagy cucc.