Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bocs a késésért de dolgoztam...
Tampa Bay kalózai...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
egyre jobban barátkozok a gondolattal, jó lesz nekem ez a Seattle 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
heh ha eljutunk hozzánk, én várok egy napot hátha megjön PakoGabi, nehogymár Shawnka ne a seattle-vel legyen 😀eaglesmcnabb
😂

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
heh ha eljutunk hozzánk, én várok egy napot hátha megjön PakoGabi, nehogymár Shawnka ne a seattle-vel legyen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Nem anyázik itt senki, igazándiból a portforwarding kúrt fel. De tegnap szinte egész nap fent volt az illető, akivel amúgy semmi bajom sincs, csak hát tegnap 8-szor le lett írva kb. hogy aki előreláthatólag nem lesz gépnél nyugodtan írjon Shawnkának egy listát, akár 10 csapatosat is, de persze ezt senki sem tette meg.eaglesmcnabb
Nem is azt írtam hogy már anyázunk, csakhogy lassan már anyázni fogunk 😀
Én egyébként geci módon a forfeitnek drukkolok, mert akkor már biztos hogy enyém a kinézett csapat... Viszont ha PakoGabi még előttem draftol akkor keresztülhúzhatja a számításaimat 😀Rataxes
amilyen szar napom van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem anyázik itt senki, igazándiból a portforwarding kúrt fel. De tegnap szinte egész nap fent volt az illető, akivel amúgy semmi bajom sincs, csak hát tegnap 8-szor le lett írva kb. hogy aki előreláthatólag nem lesz gépnél nyugodtan írjon Shawnkának egy listát, akár 10 csapatosat is, de persze ezt senki sem tette meg.eaglesmcnabb
Nem is azt írtam hogy már anyázunk, csakhogy lassan már anyázni fogunk 😀
Én egyébként geci módon a forfeitnek drukkolok, mert akkor már biztos hogy enyém a kinézett csapat... Viszont ha PakoGabi még előttem draftol akkor keresztülhúzhatja a számításaimat 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem anyázik itt senki, igazándiból a portforwarding kúrt fel. De tegnap szinte egész nap fent volt az illető, akivel amúgy semmi bajom sincs, csak hát tegnap 8-szor le lett írva kb. hogy aki előreláthatólag nem lesz gépnél nyugodtan írjon Shawnkának egy listát, akár 10 csapatosat is, de persze ezt senki sem tette meg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor végül nem IRL csoportok lesznek ?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😊 Azért durva, szegény PakoGabi tegnap este 10-től ma délutánig nem írt be csapatot aztán lassan már indul is az anyázás 😊 Nem tudom hogy képzeli hogy nem néz fel legalább negyedóránként csekkolni a helyzetet :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kurvahjó hogy tegnap óta várom azt az egy picket, és semmi.
Így még gyakorolni sem lehet mert nem tudod hogy a Wr nélküli, az irányítónélküli, a védelemnélküli, vagy a falnélküli csapattal gyakorolj. De persze tanulni sem tudok, mert várom hogy végre mikor húzhatok.

Ráadásul ez a portforward szar is felkúr mert kinyitom, és mégsem tudok hostolni. Fazsomat úgy az egészbe.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
így van, gyakorlatilag ha Pákó(Gabi) beírja a picket onnantól 3 perc és megvan 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Aztán mikó' látjuk azt a csoportbeosztást? 😊 Megvárjuk a draft végét?Bálesz
igen, mert nincs kedvem a csapatneveket utána egyesével beírogatni 😀 mármint azoknál, akiknél még nincsen csapat.shawnka
Ha minden jólmegy akkor ma vagy holnap már véget ér a draft úgyis 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Aztán mikó' látjuk azt a csoportbeosztást? 😊 Megvárjuk a draft végét?Bálesz
igen, mert nincs kedvem a csapatneveket utána egyesével beírogatni 😀 mármint azoknál, akiknél még nincsen csapat.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Aztán mikó' látjuk azt a csoportbeosztást? 😊 Megvárjuk a draft végét?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ezt most írta a Commish twitteren:

@HEELshawnka
nagyon várom már a Madden liga harmadik kiadásának indulását. hát még ti hogy fogjátok, ha meglátjátok a csoportokat 😀shawnka
hadd tippeljek, még véletlenül sem kerültél egy csoportba labyval 😀kaszo
nem, de nagyon szívesen elmagyarázom majd, hogy miért.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
eazzy, kendi, amadeus, shawnka, eaglesmcnabb, Farky, Bálesz, Zoli szavazott eddig OPOYra és DPOY-ra. Ez velem együtt 9. Deny szólt, hogy nem szavaz, a többiek (lol, biagio, rata, .brk) nem akarnak szavazni? Ha nem, légyszi szóljatok és kihirdetem 😊fetomy
A Tampa Bay GM a golden toe award elcsalását követően kilátásba helyezte hogy bojkottálja a további szavazást... 😛 Mindjárt megy egy pm 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
eazzy, kendi, amadeus, shawnka, eaglesmcnabb, Farky, Bálesz, Zoli szavazott eddig OPOYra és DPOY-ra. Ez velem együtt 9. Deny szólt, hogy nem szavaz, a többiek (lol, biagio, rata, .brk) nem akarnak szavazni? Ha nem, légyszi szóljatok és kihirdetem 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem azért pár ember felturbózza az aktivitását a fórumon a szezon alatt 😊Bálesz
Nem ártana...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem egészen a végére megy... A forfeit úgy működik ilyenkor hogy a következő draftoló kerül elé (azaz Shawn). Aztán jön Farky, de ha Farky és Shawn között PakoGabi beírja a választottját akkor természetesen érvényes. Tehát gyakorlatilag csúszik hátrafelé addig amíg be nem ír valamit. A Rams meg úgyis előbb kim1 😊Rataxes
Hát nemtom ki fogja kivinni, mondjuk annak ellenére hogy tegnap játszottam velük Lan-ban és sikerült szétfutni a Cowboys-t All Maddenon, még ha fizettetek volna akkor sem húztam volna őket 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Remélem azért pár ember felturbózza az aktivitását a fórumon a szezon alatt 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem egészen a végére megy... A forfeit úgy működik ilyenkor hogy a következő draftoló kerül elé (azaz Shawn). Aztán jön Farky, de ha Farky és Shawn között PakoGabi beírja a választottját akkor természetesen érvényes. Tehát gyakorlatilag csúszik hátrafelé addig amíg be nem ír valamit. A Rams meg úgyis előbb kim1 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
gravedigger: írtam hamán mecsügyileg.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor munkára fel Herr Prof.

én meg direkt fel sem jöttem eddig, azt látom, hogy nem haladtunk sehova sem...Amadeus91
Én szerintem még ma végzünk 😊 22:09 után PakoGabi forfeit (ha addig nem választ), Shawn listája itt van előttem, úgyhogy az Ő pickét 22:09:01-kor be is írom 😛 Aztán Farky, én, Te, Biagio és a döntősök jönnek 😊Rataxes
és akkor Pako Gabi megy a legvégére?Amadeus91
Hát ha nem jelentkezik 22:09 ig akkor szerintem úgy a reális...és kapja a Rams-t 😊 De szerintem ne irjuk le még előre, van még ideje 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Már bombáznak is az állásajánlatokkal, pl most hívott a McDonaldstól is az ügyvezető, hogy a Westendbe kellenék, mert aki most van, az nem tud rendeset köpni a sajtburgerbe, mert valami pajzsmirigy gondjai vannak, és nem termelődik a nyála. Szóval neccesen lesz 0. heti PO, de igyekszem 😉Eazzy
Akkor munkára fel Herr Prof.

én meg direkt fel sem jöttem eddig, azt látom, hogy nem haladtunk sehova sem...Amadeus91
Én szerintem még ma végzünk 😊 22:09 után PakoGabi forfeit (ha addig nem választ), Shawn listája itt van előttem, úgyhogy az Ő pickét 22:09:01-kor be is írom 😛 Aztán Farky, én, Te, Biagio és a döntősök jönnek 😊Rataxes
és akkor Pako Gabi megy a legvégére?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Esetleg egy meccset valaki ?