Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem Steven Jacksonra gondolsz?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
viszont ez már baromi túlzás amit a gép tol, lehetetlen megállítani a futásait, állandóan kibújik/kikerül mindent. tudom-tudom, ne gép ellen gyakoroljak, de hát ez van egyelőre.kaszo
Ugyan ez van nálam is. Most toltam egy meccset a Chargers ellen és Mathews kb. megállíthatatlan volt. Vagy lepattan róla a védő vagy elpörög vagy elugrik.....viszont Tebow-t könnyedén megvertük 29-19-re. 😊

Egyébként szívesen lejátszanám 1. online madden meccsemet. Már kíváncsi vagyok, hogy nem gépi ellenfél ellen milyen lennék. 😀 Szóval aki szeretne játszani az nyugodtan írhat nekem is. 😊 (hamachi tagságom nekem sincs, az nélkül is lehet játszani vagy kell csinálni egy új hálózatot?)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Hát én az összes bottom 10 csapatot kipróbáltam eddig, még a fostos bills fallal is lehetett futni, ha volt egy kis végsebesség. De Steven Johnsonnal nem. Más kérdés hogy ő meg elkapóként is megállja a helyét 😀eaglesmcnabb
Ő elkapó.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát én az összes bottom 10 csapatot kipróbáltam eddig, még a fostos bills fallal is lehetett futni, ha volt egy kis végsebesség. De Steven Johnsonnal nem. Más kérdés hogy ő meg elkapóként is megállja a helyét 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
..kaszo
ójaj, szépen lassan elérem, hogy Farky ellenszenvezzen velem 😀.brk
elérted 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
21:30 után énis kapható vagyok 'előszezon' mérkőzésekre 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
..kaszo
ójaj, szépen lassan elérem, hogy Farky ellenszenvezzen velem 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
én is jelentkezem egy baráti meccsre 😊.brk
akkor játszol egyet velem? 😊kaszo
persze, ahogy nézem te nem vagy benn hamachis csoportban, hogy csináljuk?.brk
csináltam egy csoportot .brk néven .brk jelszóval, lépj be oda 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én is jelentkezem egy baráti meccsre 😊.brk
akkor játszol egyet velem? 😊kaszo
persze, ahogy nézem te nem vagy benn hamachis csoportban, hogy csináljuk?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Egyébként ha az ő válaszára vársz és azért nem döntöttél még, akkor csak azt tudom tanácsolni hogy vállassz nyugodtan csapatot, mert 100 százalék hogy nem fog cserélni.gravedigger
szvsz ne is lehessen cserélni, én is lennék olyan csapattal ami másnál van, de ez van. Nagyobb a kihívás 😊Farky
játsszunk egyet egymás ellen? Laki eléggé eltűnt 😀kaszo
egy 10 perc és mehet ha neked jó

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
én is jelentkezem egy baráti meccsre 😊.brk
akkor játszol egyet velem? 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Smokar nem szeretnél mással lenni? Hálás lennék. 😀laby
Egyébként ha az ő válaszára vársz és azért nem döntöttél még, akkor csak azt tudom tanácsolni hogy vállassz nyugodtan csapatot, mert 100 százalék hogy nem fog cserélni.gravedigger
szvsz ne is lehessen cserélni, én is lennék olyan csapattal ami másnál van, de ez van. Nagyobb a kihívás 😊Farky
Ámen 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én is jelentkezem egy baráti meccsre 😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Smokar nem szeretnél mással lenni? Hálás lennék. 😀laby
Egyébként ha az ő válaszára vársz és azért nem döntöttél még, akkor csak azt tudom tanácsolni hogy vállassz nyugodtan csapatot, mert 100 százalék hogy nem fog cserélni.gravedigger
szvsz ne is lehessen cserélni, én is lennék olyan csapattal ami másnál van, de ez van. Nagyobb a kihívás 😊Farky
játsszunk egyet egymás ellen? Laki eléggé eltűnt 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Smokar nem szeretnél mással lenni? Hálás lennék. 😀laby
Egyébként ha az ő válaszára vársz és azért nem döntöttél még, akkor csak azt tudom tanácsolni hogy vállassz nyugodtan csapatot, mert 100 százalék hogy nem fog cserélni.gravedigger
szvsz ne is lehessen cserélni, én is lennék olyan csapattal ami másnál van, de ez van. Nagyobb a kihívás 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Smokar nem szeretnél mással lenni? Hálás lennék. 😀laby
Ilyet lehet csinalni ? 😊gravedigger
nem hinném, mert akkor ugyanúgy jöhetne az elejéről is valaki, hogy ja ő is meggondolta magát, aztán a mögötte levőek írhatják hogy hát ha bent maradt volna az a csapat, akkor ők azt választották volna inkább, satöbbi, és keveredne az egész 😊 én is bánom kicsit, hogy nem választottam jobb futót, de hát korábban azzal hülyítettetek hogy allmaddenen úgyse lehet futni 😀kaszo
Azért kicsit más a helyzet, mert ha mást választana akkor senkinek sem kavarna a draftjába mivel nem lett választva azóta senki.
Bocs amúgy skacok, de csak este 11 körül tudok választani, mert munkába vagyok és telefonon nincs fent a madden. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Smokar nem szeretnél mással lenni? Hálás lennék. 😀laby
Egyébként ha az ő válaszára vársz és azért nem döntöttél még, akkor csak azt tudom tanácsolni hogy vállassz nyugodtan csapatot, mert 100 százalék hogy nem fog cserélni.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
én is játszanék egyet valakivel, ha van kedve 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ki jön egy barátira? 😊Laki
játszhatunk egyet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
hát igen, de egyáltalán nem volt tapasztalatom benne, így meg nem ellenkeztem 😊 viszont ez már baromi túlzás amit a gép tol, lehetetlen megállítani a futásait, állandóan kibújik/kikerül mindent. tudom-tudom, ne gép ellen gyakoroljak, de hát ez van egyelőre.kaszo
Azért nem feltétlenül van ám az, hogy ez csak gép ellen van. Kendikém tudna mesélni az elmúlt napokból, mert nyelte rendesen a Rizs cock-ot... 😂
De az is biztos, hogy a gép csal magának, úgyhogy az nem jó gyakorolni 😀 user ellen k.vaélethű tud lenni szerintem.fetomy
aláírásod utolsó sora 😀😀😀DDD
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát igen, de egyáltalán nem volt tapasztalatom benne, így meg nem ellenkeztem 😊 viszont ez már baromi túlzás amit a gép tol, lehetetlen megállítani a futásait, állandóan kibújik/kikerül mindent. tudom-tudom, ne gép ellen gyakoroljak, de hát ez van egyelőre.kaszo
Azért nem feltétlenül van ám az, hogy ez csak gép ellen van. Kendikém tudna mesélni az elmúlt napokból, mert nyelte rendesen a Rizs cock-ot... 😂
De az is biztos, hogy a gép csal magának, úgyhogy az nem jó gyakorolni 😀 user ellen k.vaélethű tud lenni szerintem.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
hú micsoda meccset toltunk zolival 😊
első negyed 0-0, majd a második valami borzadáj, 14-14 de szerencsére a 3. és 4. negyedekben visszatértek a D-k és 0-0 meg 6-0. 7 TO volt a meccsen, de kifejezetten élvezetes D háború. és hozzátenném, hogy nem ilyen 3&out driveok voltak, hanem 8-9 playesek végén egy INT-vel vagy fumblival.brk
ezért imádom az all-maddent. Amellett, hogy mocskosul élvezetes meccsek vannak, nagyon jók a defense-ek 😊 Komolyan, mintha egy másik játékkal játszanánk 😀

kaszo: nem tudom azt ki találta ki egyébként. Közepes futóval és szar OL-el nehéz futni, de jó OL-el és jó RB-vel egyáltalán nem. Legalábbis eddig így tapasztaltam 😀fetomy
hát igen, de egyáltalán nem volt tapasztalatom benne, így meg nem ellenkeztem 😊 viszont ez már baromi túlzás amit a gép tol, lehetetlen megállítani a futásait, állandóan kibújik/kikerül mindent. tudom-tudom, ne gép ellen gyakoroljak, de hát ez van egyelőre.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hú micsoda meccset toltunk zolival 😊
első negyed 0-0, majd a második valami borzadáj, 14-14 de szerencsére a 3. és 4. negyedekben visszatértek a D-k és 0-0 meg 6-0. 7 TO volt a meccsen, de kifejezetten élvezetes D háború. és hozzátenném, hogy nem ilyen 3&out driveok voltak, hanem 8-9 playesek végén egy INT-vel vagy fumblival.brk
ezért imádom az all-maddent. Amellett, hogy mocskosul élvezetes meccsek vannak, nagyon jók a defense-ek 😊 Komolyan, mintha egy másik játékkal játszanánk 😀

kaszo: nem tudom azt ki találta ki egyébként. Közepes futóval és szar OL-el nehéz futni, de jó OL-el és jó RB-vel egyáltalán nem. Legalábbis eddig így tapasztaltam 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Smokar nem szeretnél mással lenni? Hálás lennék. 😀laby
Ilyet lehet csinalni ? 😊gravedigger
nem hinném, mert akkor ugyanúgy jöhetne az elejéről is valaki, hogy ja ő is meggondolta magát, aztán a mögötte levőek írhatják hogy hát ha bent maradt volna az a csapat, akkor ők azt választották volna inkább, satöbbi, és keveredne az egész 😊 én is bánom kicsit, hogy nem választottam jobb futót, de hát korábban azzal hülyítettetek hogy allmaddenen úgyse lehet futni 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha nem írta volna a főnök: Laby in the clock.eaglesmcnabb
Laby, benne vagy az órában? Gyere ki majd, és válassz 😂

Addig is Laby on the clock, in the clock.Eazzy
és tényleg elírtam nebazdmármeg 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!