NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na ennek örülök hogy egyre többen vagyunk, most már nem is igazán érdekel hogy kivel leszek 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na asszem át kell nézzem a leggyengébb csapatokat, mert mire sorra kerülök nem sok választás lesz 😀Farky
nekem olyan sure pick-em van, hogy ha valaki azokat elviszi, akkor elmebeteg 😂
Józsua jöhetne, akkor még talán indulnék is, csak hogy megalázhassam 😀fetomy
szóljál neki, milyen szép is lenne egy 32 fős liga, nem kéne bajlódni a beosztással meg a sorsolással 😀Farky
Neveznék az online bajnokságra ha lehetne csak megkérnék valakit hogy egy picit részlete a feltételekt,és a választható csapatokat.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Na asszem át kell nézzem a leggyengébb csapatokat, mert mire sorra kerülök nem sok választás lesz 😀Farky
nekem olyan sure pick-em van, hogy ha valaki azokat elviszi, akkor elmebeteg 😂
Józsua jöhetne, akkor még talán indulnék is, csak hogy megalázhassam 😀fetomy
szóljál neki, milyen szép is lenne egy 32 fős liga, nem kéne bajlódni a beosztással meg a sorsolással 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Érdeklődnék ,hogy akinek van ps3-ja és játszik a madden 12-vel az hogyan oldja meg a roster frissítéseket?
Előre is köszi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na asszem át kell nézzem a leggyengébb csapatokat, mert mire sorra kerülök nem sok választás lesz 😀Farky
nekem olyan sure pick-em van, hogy ha valaki azokat elviszi, akkor elmebeteg 😂
Józsua jöhetne, akkor még talán indulnék is, csak hogy megalázhassam 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Biagio
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo
18. laby

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jönnék én is, köszi hogy szóltál! 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fasza lesz ha ilyen Szaba szintű pro-k (pro-szintű Szabák? 😀 ) előttem draftolnak 😀
Mintha Laby is mondta volna korábban hogy jelezzek ha indul a bajnokság... Szólok is neki.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Na asszem át kell nézzem a leggyengébb csapatokat, mert mire sorra kerülök nem sok választás lesz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
melegjocit kéne még rávenni vhogy, feltéve ha resti net/gép elbírja ezt nagy rendszerigényű játékot...innen talán nem esne ki full utolsóként... 😀Divat
Ha joci jön, szaba is jön.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
melegjocit kéne még rávenni vhogy, feltéve ha resti net/gép elbírja ezt nagy rendszerigényű játékot...innen talán nem esne ki full utolsóként... 😀

|
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha nem lesztek meg, és beférek, lehet jönnék én is... 😊Divat
jaj :o 😂
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
32-en tuti nem leszünk, szóval akár fel is íratkozhatsz 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha nem lesztek meg, és beférek, lehet jönnék én is... 😊

|
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Mekkora királyság lenne azért ha összejönne 32 jelentkező 😊 volt már full létszámos liga ?gravedigger
már rekord létszámú jelentkezőnél járunk
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mekkora királyság lenne azért ha összejönne 32 jelentkező 😊 volt már full létszámos liga ?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...
csak hogy ne kelljen mindig számolgatni hogy hány jelentkezőnél tartunk.kaszo
ez a jó sztahanovista hozzáállás!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
a legszebb az lesz, ha még az Atlantát is be tudom nyúlni előle 😛
kaszo
jézusom, szörnyű lesz ránézni kis csapatom statisztikáira 😕
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
És milyen időközönként kell meccseket játszani, mikor kezdődik a következő szezon?Sebii
a következő szezon szerintem január közepén veszi kezdetét. a meccsek általában úgy alakulnak, hogy akkor kezdjük a következő fordulót, ha az egyik lement teljesen, tehát úgy 1 hét telik el a mérkőzések között.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
na jó, akkor megpróbálom még egyszer, remélem kevesebb lesz a hostolási gond és a lag mint az előző szezonban 😊
meg hát valakinek végre el kell vernie shawnkát is... 😀 a legszebb az lesz, ha még az Atlantát is be tudom nyúlni előle 😛

1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Biagio
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo

csak hogy ne kelljen mindig számolgatni hogy hány jelentkezőnél tartunk.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
És milyen időközönként kell meccseket játszani, mikor kezdődik a következő szezon?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Valaki le tudná írni hogyan is zajlik ez a bajnokság?Sebii
draft, alapszakasz, playoff 😀
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes
Amadeus
lol
Duff
Biagio
Farky
Awesome
gravedigger
Sebii


Valaki le tudná írni hogyan is zajlik ez a bajnokság?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Farky ellen is az ÖSSZES driveból TD lett. Az döntött hogy bevállaltam a 2 pontost. szerintem ez már irreális 😀eaglesmcnabb
Eazzy-t a csudaoffenzével együtt 3 ponton tartottam. És nem azért, mert ő nem ügyes, hanem mert tudtam rajta védekezni. Farkyt és PM-et anno 200 yard alatt tartottam, és nem azért mert ő nem ügyes, hanem mert tudtam rajta védekezni. Soroljam még?shawnka
jóvan idén 2 embert is lenulláztam, nem arról van szó, csak irreálisak az offensek, hogy 5 perces negyedekkel pl. CJ egy meccsen 6 TD-t kap el. a védelem statjaira ha ránézünk, pl. irreálisan kevés a tackle stb.eaglesmcnabb
Arra még nem gondoltál, hogy te nem tudsz normálisan játszani? 20-szor egymás után ugyanazt a playt behívni, tényleg k*rvanehéz lehet...😀

Egyébként meg teljes mértékbe egyetértek Fetomyval. Így erről az egészről.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szvsz ennek az FA-zásnak meg trade-nek csak úgy lenne értelme ha 32-en lennénk, és több szezonon keresztül játszanánk.Farky
Ezt a véleményt osztomgravedigger
Szerintem akkor sem, hiszen elméletileg köv. szezon elején újra draftolunk, így nagy valószínűséggel a játékosok nagy részéhez más csapat kerül... Vagy ezen is változtatni szeretnénk?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes