NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
de te is csak azért nem indulsz, mert érzékeny a kis lelked és nem bírja elviselni Fetomyt 😀 😀shawnka
mit engem? engem megvert és még azonos állásnál is megelőzött volna 😀fetomy
mindenért Te vagy a hibás 😀 😀 na meg persze képregényeid alanya, de őt most ne keverjük ide 😂shawnka
Lol 😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
De nézd. Playoffos vagy. Lesz mögötted 3-4 ember kb, előtted meg vagy 20. Kétségkívül kerülhetsz még hátrébb de azért annyira nem nagy a kockázat szerintem 😀fetomy
Épp ezaz, legalább abból a 3 rohadt csapatból hadd válasszak már 😀Rataxes
Szerintem az már alapból halott ötlet. Látod-látod, kellett neked küzdeni? 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Na most akkor én leszek az egyedüli "kocsog" aki nem indul? :o
Majd jót nevetek, ha 31-en lesztek 😂Eazzy
de te is csak azért nem indulsz, mert érzékeny a kis lelked és nem bírja elviselni Fetomyt 😀 😀shawnka
mit engem? engem megvert és még azonos állásnál is megelőzött volna 😀fetomy
mindenért Te vagy a hibás 😀 😀 na meg persze képregényeid alanya, de őt most ne keverjük ide 😂
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
De nézd. Playoffos vagy. Lesz mögötted 3-4 ember kb, előtted meg vagy 20. Kétségkívül kerülhetsz még hátrébb de azért annyira nem nagy a kockázat szerintem 😀fetomy
Épp ezaz, legalább abból a 3 rohadt csapatból hadd válasszak már 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na most akkor én leszek az egyedüli "kocsog" aki nem indul? :o
Majd jót nevetek, ha 31-en lesztek 😂Eazzy
de te is csak azért nem indulsz, mert érzékeny a kis lelked és nem bírja elviselni Fetomyt 😀 😀shawnka
mit engem? engem megvert és még azonos állásnál is megelőzött volna 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
bezzeg én pl. szívem szerint olyannal lennék akit utálok 😀fetomy
Ezt a csapatrandomizálós ötlet ellenvetéseként írtam 😀 Teljes mellszélességgel ellene vagyok 😀Rataxes
De nézd. Playoffos vagy. Lesz mögötted 3-4 ember kb, előtted meg vagy 20. Kétségkívül kerülhetsz még hátrébb de azért annyira nem nagy a kockázat szerintem 😀fetomy
a legkorrektebb az lesz, hogy 2 hetet fogok várni mire az órához jutok... 😀

am. kezdhetünk agyalni azon, hogy milyen csoportok legyenek...itt már nincs értelme a "mindenki megcsapkod mindenkit a homokozóban" elvnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Na most akkor én leszek az egyedüli "kocsog" aki nem indul? :o
Majd jót nevetek, ha 31-en lesztek 😂Eazzy
de te is csak azért nem indulsz, mert érzékeny a kis lelked és nem bírja elviselni Fetomyt 😀 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Továbbra is tartom hogy örülnék ha egy nekem szimpatikus csapatot választhatnék...Rataxes
bezzeg én pl. szívem szerint olyannal lennék akit utálok 😀fetomy
Ezt a csapatrandomizálós ötlet ellenvetéseként írtam 😀 Teljes mellszélességgel ellene vagyok 😀Rataxes
De nézd. Playoffos vagy. Lesz mögötted 3-4 ember kb, előtted meg vagy 20. Kétségkívül kerülhetsz még hátrébb de azért annyira nem nagy a kockázat szerintem 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Na most akkor én leszek az egyedüli "kocsog" aki nem indul? :o
Majd jót nevetek, ha 31-en lesztek 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Továbbra is tartom hogy örülnék ha egy nekem szimpatikus csapatot választhatnék...Rataxes
bezzeg én pl. szívem szerint olyannal lennék akit utálok 😀fetomy
Ezt a csapatrandomizálós ötlet ellenvetéseként írtam 😀 Teljes mellszélességgel ellene vagyok 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Továbbra is tartom hogy örülnék ha egy nekem szimpatikus csapatot választhatnék...Rataxes
bezzeg én pl. szívem szerint olyannal lennék akit utálok 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
foschol mi? 😀 😀 😀 Valaki kihúzza a csapatod. Bezzeg nekem nincs ilyen gondom, a leggyengébb rosterek egyikével vagyok a top4-ben. 😉 😉 😉 😀 😛Amadeus91
Jólvan, ezek szerint nem tudod kit húznék 😀😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
már látom, hogy iktriadékkal leszek 😀

randomizálás nem lesz. vagy marad a nemPOs-újak-POs-shawnka sorrend, vagy én választok mindenkinek 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Szerintem a draftsorrend utána rookie sorrend randomizálva lenne a legfairebb megoldás , ez a random csapatok mindenkinek ez valahogy nem tetszik
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Továbbra is tartom hogy örülnék ha egy nekem szimpatikus csapatot választhatnék...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
randomize all the teams!
.brk
Hát ennyi embernél, tényleg ez lenne a legjobb megoldás. Idáig nekem sem tetszett ez az ötlet, de most már inkább.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
randomize all the teams!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
akkor indítványozom a Draft sorrend módosítását így: 1. PO csapatok
2. a többiek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Jézusom, kezdek félne. 😀 Ha ekkora nagy tömeg lesz, ez esetben én sem vagyok biztos benne, hogy kihagynám.Vadkender
+9

egyébként szvsz ennyi rookie-val nem biztos, hogy az elejére kellene rakni őket.fetomy
foschol mi? 😀 😀 😀 Valaki kihúzza a csapatod. Bezzeg nekem nincs ilyen gondom, a leggyengébb rosterek egyikével vagyok a top4-ben. 😉 😉 😉 😀 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szerintem az lenne a fair ha én kezdhetném a csapat választást, többit meg oldjátok meg. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jézusom, kezdek félne. 😀 Ha ekkora nagy tömeg lesz, ez esetben én sem vagyok biztos benne, hogy kihagynám.Vadkender
+9

egyébként szvsz ennyi rookie-val nem biztos, hogy az elejére kellene rakni őket.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Mivel egyre több az ember, és ahogy .brk barátunk is említette, nehéz lesz kordában tartani őket, így szeretném jelezni, hogy nagyon szívesen segítek a lebonyolításban és minden egyéb munkával járó dologban.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Na ennek örülök hogy egyre többen vagyunk, most már nem is igazán érdekel hogy kivel leszek 😊eaglesmcnabb
ugyanígy vagyok a dologgal én is 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na mondjuk ennyi embert érdekes lesz kordában tartani, de zseniális ez az érdeklődés 😊
érdekes lesz a lebonyolítás, remélem nem hagyják abba emberek és nem tűnnek el féltávon.

btw. draft most akkor hogy lesz? rookie-k+draftsorrend, vagy draft+rookiek+PO csapatok? esetleg rookiek a végén 😂
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Jézusom, kezdek félne. 😀 Ha ekkora nagy tömeg lesz, ez esetben én sem vagyok biztos benne, hogy kihagynám.


Vadkender on Twitter