NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nos, megvannak a statok. Csak a Saints-Cardsról nincsenek adatok, de igazábólegyikük sem nagyon szólhatna bele ezekbe az awardokba (max Vilma a DPOY-ba).

Először is az MVP-t szavazzuk, hiszen aki itt nyer, az nem nyerhet a többi kategóriában. Alább lesz 5 név, ebből kell mind a 14 ligatagnak sorrendet állítani.
1. 4 pont
2. 2pont
3. 1 pont

Sajátra ne nagyon szavazzunk ha lehet. Nem tiltott, de közzéteszem, hogy ki volt pöcs 😀 Szavazatokat nekem PM-ben, és kérnék mindenkit, hogy a jó eredmény érdekében mindenki szavazzon mielőbb!

Matt Ryan, Falcons QB. (14-0)
240/340, 3713 yard, 70.6%, 10.9 YPA, 47 TD, 9 INT, 134.96 Rating. (285.6 yard/meccs)

Peyton Manning, Colts QB. (7-6)
272/451, 4355 yard, 60.3%, 9.7 YPA,46 TD, 9 INT, 118.26 Rating. (335 yard/meccs)

Matthew Stafford, Lions QB. (9-4)
215/380, 3522 yard, 56.6%, 9.3 YPA, 44 TD, 15 INT, 110.0 Rating. (270.9 yard/meccs) 79 rushing, 605 yard, 4 TD, 6 Fumble

Calvin Johnson, Lions WR. (9-4)
82 Catch, 1568 yard, 19.1 avg, 25 TD, 120.6 yard/meccs

Michael Turner, Falcons RB. (14-0)
182 attempt, 1392 yard, 18 TD, 5 fumble (107.1 yard/meccs) 28 catch, 314 yard, 4 TD.


Ha netán van más, akire többen szavaznának, szóljatok!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lehetek a 20. versenyző??😊PakoGabi
amíg nem telik be a 32. jöhet bárki 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. igen
2. nem valószínű, egyelőre ~20, de még nyílt
3. előző szezon alapján draftkaszo
köszi!
akkor jelentkeznék én is! mondjuk csak január közepén lesz meg az új gépem, de ezen a szaron is csak elmegy a madden08 😛Habi
1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Biagio
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo
18. laby
19. Habi

😊kaszo
Lehetek a 20. versenyző??😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ehhez még adjátok hozzá Divatot és Jocit 😊
amúgy szerintem jó ez a draftsorrend ahogy a lista van 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Srácok!
Kurvára nincs időm átolvasni a topikot. Gondolkodom a jelentkezésen.
pár kérdésem lenne (boccs ha megvan válaszolva már)
1. PC-n játszunk?
2. 32en meglennénk managerek?
3. hogy dől el, hogy ki melyik csapattal van? ezt sorsolnánk élőben kalapban/random.org oldalon?

köszönöm szépen előre is!Habi
1. igen
2. nem valószínű, egyelőre ~20, de még nyílt
3. előző szezon alapján draftkaszo
köszi!
akkor jelentkeznék én is! mondjuk csak január közepén lesz meg az új gépem, de ezen a szaron is csak elmegy a madden08 😛Habi
1. eaglesmcnabb
2. shawnka
3. Bálesz
4. brk
5. Zoli
6. deny
7. laki
8. Rataxes
9. Amadeus
10. lol
11. Duff
12. Biagio
13. Farky
14. Awesome
15. gravedigger
16. Sebii
17. kaszo
18. laby
19. Habi

😊
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Jesszusom, mi megy itt 😀 Bár rookie vagyok, én is a nemPO - rookie - PO sorrendet támogatom ^^ Szerintem ugyse leszünk 32-en és kb. 5-6 tré madden-csapat van, szóval nem para.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok!
Kurvára nincs időm átolvasni a topikot. Gondolkodom a jelentkezésen.
pár kérdésem lenne (boccs ha megvan válaszolva már)
1. PC-n játszunk?
2. 32en meglennénk managerek?
3. hogy dől el, hogy ki melyik csapattal van? ezt sorsolnánk élőben kalapban/random.org oldalon?

köszönöm szépen előre is!Habi
1. igen
2. nem valószínű, egyelőre ~20, de még nyílt
3. előző szezon alapján draftkaszo
köszi!
akkor jelentkeznék én is! mondjuk csak január közepén lesz meg az új gépem, de ezen a szaron is csak elmegy a madden08 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Srácok!
Kurvára nincs időm átolvasni a topikot. Gondolkodom a jelentkezésen.
pár kérdésem lenne (boccs ha megvan válaszolva már)
1. PC-n játszunk?
2. 32en meglennénk managerek?
3. hogy dől el, hogy ki melyik csapattal van? ezt sorsolnánk élőben kalapban/random.org oldalon?

köszönöm szépen előre is!Habi
1. igen
2. nem valószínű, egyelőre ~20, de még nyílt
3. előző szezon alapján draft
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok!
Kurvára nincs időm átolvasni a topikot. Gondolkodom a jelentkezésen.
pár kérdésem lenne (boccs ha megvan válaszolva már)
1. PC-n játszunk?
2. 32en meglennénk managerek?
3. hogy dől el, hogy ki melyik csapattal van? ezt sorsolnánk élőben kalapban/random.org oldalon?

köszönöm szépen előre is!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Lesz Bronz meccs?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
lófaszt, Zolika 1. maradna, mert nem jutott PO-ba 😀 közénk jönnének be randomizálva az újoncok, aztán le lenne tudva.shawnka
Plusz ezer.
Nem PO-s, rookie, PO-s. Ennyi.

Ha már mi páran nem jutottunk tovább, legalább annyi előnyünk legyen, hogy elöl választhatunk, ha már egyszer végigtoltuk az előző szezont. 😊Bálesz
ajánlat: Nem PO-s, olyan-rookie-aki-már-legalább-egy-szezont-lejátszott-bowlon, rookie, PO-s

😀 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Basszus kellet nekem megnyerni az utolsó meccsem, az 1 W miatt most 10 helyet bukok legalább 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
lófaszt, Zolika 1. maradna, mert nem jutott PO-ba 😀 közénk jönnének be randomizálva az újoncok, aztán le lenne tudva.shawnka
Plusz ezer.
Nem PO-s, rookie, PO-s. Ennyi.

Ha már mi páran nem jutottunk tovább, legalább annyi előnyünk legyen, hogy elöl választhatunk, ha már egyszer végigtoltuk az előző szezont. 😊

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Maradjon a livestreames kalapos módszer. Még is mekkora feelengje lenne már. Random.org meg túl egyszerű. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
hát azért 18 (most ennyinél tartunk) embernél ez már igencsak macerás meg melós dolog.
.brk
Szerintem semmi macera nincs benne, excellel kb. 2 perc alatt meg lehet csinálni a listát, bemásoljuk a random.org-ba, aztán kész is...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nekem bejön, de valaki igazán felvilágosíthatna, hogy pontosan mi a baj a korábban egyeztetett módszerrel? 😀shawnka
az, hogy mittudomén Zolika utolsó lett, mégse választhat 1-ként, csak úgy néz ki k.b 15. helyen 😀

Rata megoldása egyébként sztem tök jó.fetomy
lófaszt, Zolika 1. maradna, mert nem jutott PO-ba 😀 közénk jönnének be randomizálva az újoncok, aztán le lenne tudva.shawnka
ja az nekem jó 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nekem bejön, de valaki igazán felvilágosíthatna, hogy pontosan mi a baj a korábban egyeztetett módszerrel? 😀shawnka
az, hogy mittudomén Zolika utolsó lett, mégse választhat 1-ként, csak úgy néz ki k.b 15. helyen 😀

Rata megoldása egyébként sztem tök jó.fetomy
hát azért 18 (most ennyinél tartunk) embernél ez már igencsak macerás meg melós dolog.

meddig lehet jelentkezni amúgy? csak mert ahhoz, hogy tervezni lehessen a csoportok beosztását meg a lebonyolítás menetét már kéne tudni a pontos létszámot (+/- 2 fő, hátha lemondja valaki vagy jelentkezik valaki 2 nappal később)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Csináltam egy randomizálást, úgy mintha egy 5-fős liga lett volna tavaly és most két rookienk lenne.
Így értelemszerűen a tavalyi ötödik helyezett-nek 5 "cetlije" volt, a negyediknek 4,..., az elsőnek 1, a rookieknak meg 3-3.
Az alábbi eredmény született:
Harmadik
Rookie2
Ötödik
Második
Rookie2
Negyedik
Rookie2
Ötödik
Első
Harmadik
Negyedik
Harmadik
Rookie1
Második
Ötödik
Rookie1
Negyedik
Ötödik
Ötödik
Rookie1
Negyedik

A draftsorrend ezek szerint:
Harmadik
Rookie2
Ötödik
Második
Negyedik
Első
Rookie1

Magát a randomizálást meg le lehetne streamelni.
Mit szóltok hozzá?Rataxes
elég tippmix feeling, de ha azt vesszük...

ahogy az egyik Ferengi vagyongyűjtési szabály szól: Kockázat nélkül nincs haszon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Szerintem legyen úgy, hogy randomizálunk mindenkihez egy számot, ami a cetlijeinek a számát jelenti, majd ezeket rakjuk be a kalapba, aztán randomizáljuk, majd a kialakult sorrendet megfordítjuk, ráküldünk egy alul áteresztő szűrőt, egy 40 dB-es erősítőt, és végül belekalkulálva az adott napi NBA eredményeket egy utolsó, formalitásnak számító randomizálásba rakjuk az egészet, és ez alapján máris egyszerűen, és igazságosan kapjuk a csapatokat.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nekem bejön, de valaki igazán felvilágosíthatna, hogy pontosan mi a baj a korábban egyeztetett módszerrel? 😀shawnka
az, hogy mittudomén Zolika utolsó lett, mégse választhat 1-ként, csak úgy néz ki k.b 15. helyen 😀

Rata megoldása egyébként sztem tök jó.fetomy
lófaszt, Zolika 1. maradna, mert nem jutott PO-ba 😀 közénk jönnének be randomizálva az újoncok, aztán le lenne tudva.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nekem bejön, de valaki igazán felvilágosíthatna, hogy pontosan mi a baj a korábban egyeztetett módszerrel? 😀shawnka
az, hogy mittudomén Zolika utolsó lett, mégse választhat 1-ként, csak úgy néz ki k.b 15. helyen 😀

Rata megoldása egyébként sztem tök jó.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Túl egyszerű 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nekem bejön, de valaki igazán felvilágosíthatna, hogy pontosan mi a baj a korábban egyeztetett módszerrel? 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Csináltam egy randomizálást, úgy mintha egy 5-fős liga lett volna tavaly és most két rookienk lenne.
Így értelemszerűen a tavalyi ötödik helyezett-nek 5 "cetlije" volt, a negyediknek 4,..., az elsőnek 1, a rookieknak meg 3-3 (átlag).
Az alábbi eredmény született:
Harmadik
Rookie2
Ötödik
Második
Rookie2
Negyedik
Rookie2
Ötödik
Első
Harmadik
Negyedik
Harmadik
Rookie1
Második
Ötödik
Rookie1
Negyedik
Ötödik
Ötödik
Rookie1
Negyedik

A draftsorrend ezek szerint:
Harmadik
Rookie2
Ötödik
Második
Negyedik
Első
Rookie1

Magát a randomizálást meg le lehetne streamelni.
Mit szóltok hozzá?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Meg is van:
http://www.random.org/lists/
"A maximum of 10,000 items are allowed."
Asszem ez elég lesz 😀Rataxes
ez cinkelt, első randomizálásra te jöttél ki 1/1-nek 😀