NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
MVP nálam Herremans 😀 amúgy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
statok: sorry, de nem volt még eszemben, este befejezem és még lefekvés előtt kirakom a jelölteket 😊fetomy
a statok is kikerülnek a nevek mellé? (hogy ne csak szimpátiszavazás legyen ebből, lásd pro-bowl)lol
természetesen 😊
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
statok: sorry, de nem volt még eszemben, este befejezem és még lefekvés előtt kirakom a jelölteket 😊fetomy
a statok is kikerülnek a nevek mellé? (hogy ne csak szimpátiszavazás legyen ebből, lásd pro-bowl)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem aki megnyeri az MVP-t az ne lehessen OPoY vagy DPoY.eaglesmcnabb
+1, legyen nektek is örömötök 😛shawnka
óvatosan az arccal barátom, mert azoktól függ a te örömöd, akiket itt lenézegetsz 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
szerintem aki megnyeri az MVP-t az ne lehessen OPoY vagy DPoY.eaglesmcnabb
+1, legyen nektek is örömötök 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem aki megnyeri az MVP-t az ne lehessen OPoY vagy DPoY.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, akartam is írni, hogy mivel mindenki szavazhat, kérek mindenkit, hogy tegye is meg, hogy minél faszább legyen a szavazás, ne 3 ember döntse el 😊
Ezen felül vagy kössük ki, hogy sajátra nem lehet, vagy majd kihirdetem a Dick of the year címet annak, aki sajátokra szavazott 😀

Plusz döntsük el, hogy lehessen-e két címet is nyerni egyszerre, tehát pl. Forte lesz az MVP és az OPOY is 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kár hogy PM-ben, így nem látjuk hogy ki az a bunkó paraszt aki a sajátjára szavaz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
ki fog szavazni?eaglesmcnabb
eribádi, PM-ben, Tomynak.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mindkét félnek igaza van, de kérdem én milyen meccset játszol szívesebben? olyat, ami 0-3ra végződik és a turnovermutató számai magasabban lesznek, mint a meccs végeredménye, vagy olyat, ahol van sikerélményed, mert szerzel pontokat is?shawnka
vaagy:

mindkét félnek igaza van, de kérdem én milyen meccset játszol szívesebben? olyat ami 60-59-re végződik és a TD-k számai magasabban lesznek mint a 1st downoké, vagy olyat, ahol van sikerélményed, mert néha ki is védekezel valamit?

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mindegyiknél el lehet mondani ugyanazt 😛 😀

btw Amadeus: a playoff számai nem tartoznak a statokba bele, szóval KR-ben az nyer majd aki előtte is ott volt 😀

statok: sorry, de nem volt még eszemben, este befejezem és még lefekvés előtt kirakom a jelölteket 😊fetomy
ki fog szavazni?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindkét félnek igaza van, de kérdem én milyen meccset játszol szívesebben? olyat, ami 0-3ra végződik és a turnovermutató számai magasabban lesznek, mint a meccs végeredménye, vagy olyat, ahol van sikerélményed, mert szerzel pontokat is?shawnka
vaagy:

mindkét félnek igaza van, de kérdem én milyen meccset játszol szívesebben? olyat ami 60-59-re végződik és a TD-k számai magasabban lesznek mint a 1st downoké, vagy olyat, ahol van sikerélményed, mert néha ki is védekezel valamit?

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mindegyiknél el lehet mondani ugyanazt 😛 😀

btw Amadeus: a playoff számai nem tartoznak a statokba bele, szóval KR-ben az nyer majd aki előtte is ott volt 😀

statok: sorry, de nem volt még eszemben, este befejezem és még lefekvés előtt kirakom a jelölteket 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Ha megnéznéd a team-statokat látnád, hogy szinte 2szer annyi 4th downt csináltak ellenem mint bárki ellen a 9. fordulóig. Ellenem 34, a második legtöbb 19. Szóval pont nem nekem kéne mondaNI :peaglesmcnabb
attól jobb fej leszek, hogyha azt mondom neked, hogy én próbálkoztam meg majdnem legkevesebbel? 😀 sőt, igazából azért puntolok keveset, mert gyakran végigmegyek a pályán. ráadásul nem is 2 passzos drive-okból, nekem van a 2. legtöbb completionöm 😛

mindkét félnek igaza van, de kérdem én milyen meccset játszol szívesebben? olyat, ami 0-3ra végződik és a turnovermutató számai magasabban lesznek, mint a meccs végeredménye, vagy olyat, ahol van sikerélményed, mert szerzel pontokat is?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát épp ezaz Fetomy. Meg tudom csinálni hogy cover 3-ban rádobom Megatronra, mert úgyis elkapja. All Maddenen fele ennyi TD-t csinálna kb.eaglesmcnabb
De ehhez nem kell all-madden. Ha pl. te konkrétan reálisabb statokat akarsz, akkor ne állandóan CJ-nek dobd, amiről úgyis tudod, hogy nagy valószínűséggel elkapja 😉 Én is meg tudom csinálni Knox-al, hogy 300 yard meccsenként, mert az istent is lefutja, csak pont azért, mert valószerű meccset akarok, variálom a dolgokat 😊

Fenéket kell minden drive-ban TD-zni. Én pl. rendszeresen kaptam ki, vagy csak majdnem amiatt, hogy fly-t dobnak ellenem úgy, hogy ők vezetnek, vagy minden 4th downra rámennek, és ezért kaptam a k.vasok pontot stb... szóval tipikusan ezek miatt volt az, hogy nem tudtam védekezni. Főleg, mert kurva demoralizáló, hogy kivédekezek 3 downt, és a 4-el már nem tudok mit csinálni, mert úgyis megcsinálja. Hiszen azért hacsak nem ilyen 4th and 10+ van, akkor azért javarészt 4-ből könnyen lehet 10 yardot haladni.

Én tisztában vagyok vele, hogy azért nincsenek szabályok, merthogy szórakozzon csak mindenki, csak az a gond, így irreális mérkőzések, események születnek, amivel nem tudom ki hogy van de én nem szeretem. 😊fetomy
Ha megnéznéd a team-statokat látnád, hogy szinte 2szer annyi 4th downt csináltak ellenem mint bárki ellen a 9. fordulóig. Ellenem 34, a második legtöbb 19. Szóval pont nem nekem kéne mondaNI :p

egyébként kurvaszar bottom3 Punterrel puntolni, amikor 99-es powerrel, 90es acc-al nyom egy 44 yardos puntot szélcsendben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
az vitathatatlan, hogy a ligában te leszel a legkirályabb, Miz 😛
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes
Amadeus
lol
Duff
Biagio
Farky
Awesome
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
mely rostert hasznaljatok?Duff
jelenleg azt, ami a trackerben található.

jövőre ennek egy updatelt változatát fogjuk.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
mely rostert hasznaljatok?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
a statba mindjárt beszállok h hamarabb végezzünk, csak most értem haza

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes
Amadeus
lol
Duff
Biagio
Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
mehet a következő forduló.

Tomi! a pórnép statbefejezést és MVP jelöltekért kiált! 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Amugy hogyhogy Cinciben volt a meccs?Biagio
Lehet megóvom...?! 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amugy hogyhogy Cinciben volt a meccs?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
am asszem vezetem a Kick Return TD-kben a ligát....Amadeus91
Azzal az egy kickreturn TD-vel? 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
am asszem vezetem a Kick Return TD-kben a ligát....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Bengals 35-28 Tampa Bay



hatalmas meccs volt, Game of the Year esélyes.

criminal lawyer or criminal lawyer?