Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
slidereket netes játékoknál hiába állítgattok, nem működnek.

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Élvezhetetlen all-pro védelemmel védekezni, alig lehet kivédekezni bármit is. Többek között ennek köszönhetőek, a 8 fölötti futásátlagok, és az irreálisan sok passzolt yard. De nekem8.eaglesmcnabb
Nem akarok beleszólni, de az is egy megoldás lenne, hogyha all-pro-n keményítenétek kicsit a slider-eken, nem? A neten is lehet találni a játékot izgalmasabbá tevő beállításokat.Schleck
slider nem működik online.
egyébként kár,hogy allmadden és allpro közötti szint lenne a fasza, ami meg nincs. mert allmaddenen is irreális eredmények jönnének, csak ott meg a másik irányban.

Az irreális passzolt yardok pedig nem abból fakadnak, hogy allpro van, hanem abból, hogy irreálisan játszanak az emberek 😛
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
szerintem egyáltalán nincsen baj a jelenlegi beállításokkal. attól Csabi, hogy te nem tudod kivédekezni, még nagyon sokan igen. én speciel nem szeretném, ha ebben bárminemű változtatás lenne.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Élvezhetetlen all-pro védelemmel védekezni, alig lehet kivédekezni bármit is. Többek között ennek köszönhetőek, a 8 fölötti futásátlagok, és az irreálisan sok passzolt yard. De nekem8.eaglesmcnabb
Nem akarok beleszólni, de az is egy megoldás lenne, hogyha all-pro-n keményítenétek kicsit a slider-eken, nem? A neten is lehet találni a játékot izgalmasabbá tevő beállításokat.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Élvezhetetlen all-pro védelemmel védekezni, alig lehet kivédekezni bármit is. Többek között ennek köszönhetőek, a 8 fölötti futásátlagok, és az irreálisan sok passzolt yard. De nekem8.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Laki, már most jelzem hogy a "véletlen" kifagyások (áramszünet, stb. 😛 ) már nem segítenek, onnan folytatjuk a meccset ahol abbamaradt... 😉
Az all-madden-re váltással nem biztos hogy egyetértek, lehet én vagyok túl lúzer de számomra pl. élvezhetetlen all-madden-védelem ellen játszani, alig tudok haladni ellenük.Rataxes
Plusz aki elkezdi a szezont, az tolja is végig zakó ide, zakó oda 😊

Az all madden nekem is sok, úgyhogy én sem rajongok az ötletért.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
milyen rosterrel játszunk? :rolleyes:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes

Laki, már most jelzem hogy a "véletlen" kifagyások (áramszünet, stb. 😛 ) már nem segítenek, onnan folytatjuk a meccset ahol abbamaradt... 😉
Az all-madden-re váltással nem biztos hogy egyetértek, lehet én vagyok túl lúzer de számomra pl. élvezhetetlen all-madden-védelem ellen játszani, alig tudok haladni ellenük.Rataxes
már megedződtem, mindenkit alázok 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes

Laki, már most jelzem hogy a "véletlen" kifagyások (áramszünet, stb. 😛 ) már nem segítenek, onnan folytatjuk a meccset ahol abbamaradt... 😉
Az all-madden-re váltással nem biztos hogy egyetértek, lehet én vagyok túl lúzer de számomra pl. élvezhetetlen all-madden-védelem ellen játszani, alig tudok haladni ellenük.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Amúgy azt javaslom, nyomjuk fel a gépet all-maddere, mert így all-pron kibaszott nehéz védekezni, és viszonylag könnyű támadni.eaglesmcnabb
vétó
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
(megjegyzem, biztos csaltak és facebookon keresték meg a képet és a tageket 😀)Deny
Szó sincs semmi csalásról... Annyi történt hogy az informátoraim korrupciógyanús tevékenység előkészületeit jelezték, így kémeket küldtem a tárgyalássorozat megfigyelésére 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy azt javaslom, nyomjuk fel a gépet all-maddere, mert így all-pron kibaszott nehéz védekezni, és viszonylag könnyű támadni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vajon ki találja el, hogy kik vagyunk és hol? 😊Deny
És vajon kit érdekel?


(Bocs, nagyon magas labda 😀)tenorx
Ketten itt versenyeznek, hogy válaszolhassanak (megjegyzem, biztos csaltak és facebookon keresték meg a képet és a tageket 😀), szóval mindenkit. 😊 Téged is, ezért jöttél, hogy beírd, de éppen lemaradtál, így előjöttél egy Lionsos poénnal. Tényleg, nem kell Freeman első körös pickért? 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vajon ki találja el, hogy kik vagyunk és hol? 😊Deny
És vajon kit érdekel?


(Bocs, nagyon magas labda 😀)
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Szerintem írjuk le hogy ki indul, mert sokan nem akarnak a kövi szezonban is indulni.
eaglesmcnabb
ám legyen...

eaglesmcnabb
shawnka
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem írjuk le hogy ki indul, mert sokan nem akarnak a kövi szezonban is indulni.
eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Nah, az ember nem olvas pár napig topicot, és máris telehordjátok minden hülyeséggel. 😀

Ugyanis a draft sorrendre ez a legjobb megoldás:
1/1 ÉÉÉN én én én én éééééén
többiek meg ha rám hallgatnak, úgy húznak ahogy akarnak

Kapva az alkalmon, illetve a lehetőségen, egyből lájkolom is a saját megoldásomat, ahogyan a 13 éves SP, amerikaiak számára Bíber imádó facebook harcosok szokták a saját üzenőfal bejegyzősüket reflexből tetszikelni.

Ja de mivel nem is indulok a ligában, így tárgytalan. 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
persze, úgy könnyű, hogy magasság szerint állunk 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a három sárgapólós a kép közepén elmosódva (még Kendi feje egészen kivehető)
mit nyertem?


szerk. kabbe Rata h ilyen lassú vagyok 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mit kapok ha megmondom hogy a 3 sárgapólós Úriember, balról-jobbra Shawnka/Deny/Vadkender sorrendben? 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes