Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hagy válasszanak ők is, hagyunk nekik 18 csapatot.

De inkább tudom hogy igazságos. Feltételezzük, hogy a rookiek nem olyan bénák, mint mi, így akik nem jutottak rájátszásba, övék az első 8 pick. Aztán random vagy jelentkezési sorrendben jönnek rookiek, majd a playoff résztvevők.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
höhö, akkor mi választunk, rookieknak meg random 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó'van lehet random, én itthon kisorsolom, és megmondom hogy kinek mi jutott. Áll az alku? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
csak ne a seahawks-t😀
szerintem randomizálnikéne ki kivel van 😀fetomy
mondjuk ez jó ötlet!

sőt, kurvajó ötlet 😀.brk
Nem, szar ötlet. Karácsony alatt játszottam otthon 3-4 meccset is kinézett csapattal és ők a nekem valók, ilyen csapatról álmodoztam, amikor az Eaglest választottam. Szóval lehet random, de én random kapjam a csapatom 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csak ne a seahawks-t😀
szerintem randomizálnikéne ki kivel van 😀fetomy
mondjuk ez jó ötlet!

sőt, kurvajó ötlet 😀.brk
na menj a ...ba 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
csak ne a seahawks-t😀
szerintem randomizálnikéne ki kivel van 😀fetomy
mondjuk ez jó ötlet!

sőt, kurvajó ötlet 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Újra Győrben vagyok lol, befejezhetjük mi is alapszakaszt valamikor. Ma olyan 22:00-ig kezdhetünk, utána már csak meccsek, holnap alázunk Falcons és Cardinals GM kollágával helyi NBA nyitányon, este meg koncertek, utána meg nem emlékszem mikor dolgozom és mikor nem. De azért még local Super Bowl előtt letoljuk 😀Deny
hát erről épp lekéstem 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
jó de ha a pats vagy a saints kerül hozzám nem vagyok hajlandó elindulni, vagy Suck for Luck lesz végig

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csak ne a seahawks-t😀
szerintem randomizálnikéne ki kivel van 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
na jó bevállalom h 1/1-nek húzzak, csak mondjátok kit ne húzzak 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Valakinek van kedve játszani 22:00 után, és a hétfő esti rangadó között? 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Dilemmázok, kövszezon Bengals bajnoki cím vagy újítsak be egy kis kedvenccel? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
amúgy szeretnék felülni a közutálat trónjára és megszavaztatni, hogy az újoncok hátul húzzanak a drafton 😀 idén utólag kapcsolódtam be, nyilván utolsónak húztam, de szerintem ennyi előnye lehetne nekünk régi motorosoknak.brk
+1 😀Rataxes
+1
Főleg, amióta van kinézett titkos csapatom 😊Deny
hát nem tom, ennyi erővel lehetne random.org is. amúgy mindegy, csak senki se húzza a csapatomat, mert kibaszott ideges leszek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
amúgy szeretnék felülni a közutálat trónjára és megszavaztatni, hogy az újoncok hátul húzzanak a drafton 😀 idén utólag kapcsolódtam be, nyilván utolsónak húztam, de szerintem ennyi előnye lehetne nekünk régi motorosoknak.brk
+1 😀Rataxes
+1
Főleg, amióta van kinézett titkos csapatom 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
5 és fél évet toltam le superstaron anno egy Sack King nevű DE-del, akivel volt év, hogy 45 sacket hoztam össze 😀 Mondjuk ez a második nehézségi szinten volt, valmaikor még 2009 felé 😀
Minden évben más csapatba cseréltettem magam, és mindig Super Bowlt nyertünk, veretlenül, aztán hatodik évem második meccsén először vesztettünk, el is ment a játéktól a kedvem 😕 Pedig év végére 200 sack fölé jutottam volna. Úgy terveztem, 30 évesen vonultatom vissza, remélhetőleg beválasztva HoF-be utána. Mentés még megvan, de kedv nincs már hozzá. Edzés és preseason skip, alapvetően.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
amúgy szeretnék felülni a közutálat trónjára és megszavaztatni, hogy az újoncok hátul húzzanak a drafton 😀 idén utólag kapcsolódtam be, nyilván utolsónak húztam, de szerintem ennyi előnye lehetne nekünk régi motorosoknak.brk
+1 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
amúgy szeretnék felülni a közutálat trónjára és megszavaztatni, hogy az újoncok hátul húzzanak a drafton 😀 idén utólag kapcsolódtam be, nyilván utolsónak húztam, de szerintem ennyi előnye lehetne nekünk régi motorosoknak
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nekem nem tetszettek az edzések.eaglesmcnabb
én nem edzem, mert anélkül is pro vagyok 😀Farky
edzések és előszezon mindig skip 😀
meccseket első két szezonban végig, aztán általában DC-n beállítom, hogy kezdő legyek és szimulálok egy-két szezon, persze figyelek a saját magam jó teljesítményére (csapatjáték fuck yeah 😀) és általában ott már elég jó vagyok ahhoz, hogy élménydús játszani. értsd. én vagyok a legjobb az egész pályán
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Sziasztok. Én vagyok gravedigger haverja, és jelentkezni szeretnék a ligába. Van még hely?wallacepro
Persze h van, mert még csak szerveződik a köv. liga 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nekem nem tetszettek az edzések.eaglesmcnabb
én nem edzem, mert anélkül is pro vagyok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újra Győrben vagyok lol, befejezhetjük mi is alapszakaszt valamikor. Ma olyan 22:00-ig kezdhetünk, utána már csak meccsek, holnap alázunk Falcons és Cardinals GM kollágával helyi NBA nyitányon, este meg koncertek, utána meg nem emlékszem mikor dolgozom és mikor nem. De azért még local Super Bowl előtt letoljuk 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok. Én vagyok gravedigger haverja, és jelentkezni szeretnék a ligába. Van még hely?
több mint 12 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 162
Udv mindenki !
NCAA 10-el kapcsolatban tud vki segiteni,roster,stb? /PS3/

Valamint,jatszi vki Madden 12-vel,szinten PS3-on?

Koszi
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nekem nem tetszettek az edzések.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
én a 3. szezonig bírtam, de vagy nagyon könnyű volt vagy élvezhetetlenül fos.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning