Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha Shawnka megvehető 2 forralt borért akkor én 3 üveg extra minőségű német sörrel befizetnék Terrell Owens játékjogáért. 😀 😀 😀Amadeus91
És kinek fizetnéd be, minden egyes GM-nek? Mert akkor megkaphatod, de természetesen előtte belőjük mi a jelenlegi sebességét és a többit 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Ha Shawnka megvehető 2 forralt borért akkor én 3 üveg extra minőségű német sörrel befizetnék Terrell Owens játékjogáért. 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amúgy ez nem igaz, az lenne a fair, ha az újoncok játszanának egy meccset valakikkel az meg tudná ítélni, hogy hova tegyük be őket.

de most már én is oda hajlok, hogy random csapat mindenkinek. aki jó az úgyis megveri a másikat, aki meg szar az lehet az eagles-el is vagy a chiefssel is úgyis szopja a brét.brk
Én játszottam már kb 3-4 emberrel, szóval meg lehet itélni nyugodtan 😊 egyébként meg nekem annyira nem lényeg hova kerülök, abba már kb bele vagyok törődve hogy a Patriots úgy is elkel még előttem ( tuti ilyen szerencsétlen vagyok ), de van még egy pár csapat amivel szivesen játszanék, azokból meg egy csak marad 😊gravedigger
Pats idén sem kellett senkinek, azt még 1/32-re is meghagyjuk 😀Deny
Annál jobb 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha valaki ki meri húzni előlem a csapatomat agyonütöm 😀
Nem variálunk sokat az újak legelöl utána meg fordított sorrend. ha más nem a rutin mellettetek szól, tavaly is elől voltak az újoncok úgy lenne a fair ha most is így lenne.eaglesmcnabb
amúgy ez nem igaz, az lenne a fair, ha az újoncok játszanának egy meccset valakikkel az meg tudná ítélni, hogy hova tegyük be őket.

de most már én is oda hajlok, hogy random csapat mindenkinek. aki jó az úgyis megveri a másikat, aki meg szar az lehet az eagles-el is vagy a chiefssel is úgyis szopja a brét.brk
Én játszottam már kb 3-4 emberrel, szóval meg lehet itélni nyugodtan 😊 egyébként meg nekem annyira nem lényeg hova kerülök, abba már kb bele vagyok törődve hogy a Patriots úgy is elkel még előttem ( tuti ilyen szerencsétlen vagyok ), de van még egy pár csapat amivel szivesen játszanék, azokból meg egy csak marad 😊gravedigger
Pats idén sem kellett senkinek, azt még 1/32-re is meghagyjuk 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha valaki ki meri húzni előlem a csapatomat agyonütöm 😀
Nem variálunk sokat az újak legelöl utána meg fordított sorrend. ha más nem a rutin mellettetek szól, tavaly is elől voltak az újoncok úgy lenne a fair ha most is így lenne.eaglesmcnabb
amúgy ez nem igaz, az lenne a fair, ha az újoncok játszanának egy meccset valakikkel az meg tudná ítélni, hogy hova tegyük be őket.

de most már én is oda hajlok, hogy random csapat mindenkinek. aki jó az úgyis megveri a másikat, aki meg szar az lehet az eagles-el is vagy a chiefssel is úgyis szopja a brét.brk
Én játszottam már kb 3-4 emberrel, szóval meg lehet itélni nyugodtan 😊 egyébként meg nekem annyira nem lényeg hova kerülök, abba már kb bele vagyok törődve hogy a Patriots úgyis elkel még előttem ( tuti ilyen szerencsétlen vagyok ), de van még egy pár csapat amivel szivesen játszanék, azokból meg egy csak marad 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
5.) - lásd. feljebb, biagio megkaphatja a GB-t is akár....brk
Én erre szavazok.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Én mindenféleképpen a mellett vagyok, h mindenki magának húzhasson csapatot, és legyen értelme az idén elért eredményeknek. Kérdés h mennyi újonc lenne, mert ha csak 1-2 akkor én betenném őket az elejére v az alsóház és a PO csapatok közé. Ha több akkor kell valami okos megoldás.
Viszont az azután szezonra mindenképp javasolnám, h csak a kialakult draft sorrend után húzzanak az újak, nem kibaszásból, csak ha már valaki "megküzdött" a draft pickjéért akkor húzzon is ott, az újak meg válasszanak a végén. Mondom, ezt a következő utáni szezontól lenne érdemes bevezetni.Farky
+1
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Abszolút látható, hogy aki erre a lehetőségre adja le voksát, az elfogult az ügyben, így indítványozom az "újak beillesztése a nemPO-s és a PO-s banda közé" opcióra szavazó userek szavazati jogának megvonását 😀Rataxes
Hál istennek, hogy van itt közöttünk egy tiszta szándékú, teljesen objektív tag is 😂fetomy
Megoldás, nem szavazhat a 6 playoff résztvevő és 6 nem playoff résztvevő sem, illetve 6 újonc sem. Többiek igen. Asszem, leszek az egyike a nem PO-soknak, akik nincsenek benne ebben a hatban 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Abszolút látható, hogy aki erre a lehetőségre adja le voksát, az elfogult az ügyben, így indítványozom az "újak beillesztése a nemPO-s és a PO-s banda közé" opcióra szavazó userek szavazati jogának megvonását 😀Rataxes
Hál istennek, hogy van itt közöttünk egy tiszta szándékú, teljesen objektív tag is 😂
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Már nyáron sem az elején húzhattunk újoncként, akkor is volt valami sorrend, én asszem hatodikként, vagy hogy választhattam. (bár lehet, hogy ennyi freshman volt 😀 )


Részemről plusz egy szavazat az "újak beillesztése a nemPO-s és a PO-s banda közé" megoldásra.Bálesz
Abszolút látható, hogy aki erre a lehetőségre adja le voksát, az elfogult az ügyben, így indítványozom az "újak beillesztése a nemPO-s és a PO-s banda közé" opcióra szavazó userek szavazati jogának megvonását 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Már nyáron sem az elején húzhattunk újoncként, akkor is volt valami sorrend, én asszem hatodikként, vagy hogy választhattam. (bár lehet, hogy ennyi freshman volt 😀 )


Részemről plusz egy szavazat az "újak beillesztése a nemPO-s és a PO-s banda közé" megoldásra.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
diszlájkolom rata diszlájkját, szerintem is beszteszt megoldás az újoncok berakása a nemposok és posok közé. Bár igazából a random teams lenne a legnagyobb poén, de már ez a kb. 1 pártoló is több, mint amit hittem volna 😀

Az újoncok előrét már nyáron sem értettem egyébként teljesen. De a végére sem fair, úgyhogy szerintem ezért jó ez a közbeékelős megoldás. Vagy hát sima draftsorrend, és az újoncok random sorrendben beszúrogatva egyesével (új-régi-új-régi, vagy új-régi-régi-új-régi-régi-új-...) 😛 😀

Amúgy ez az új roster kicsit vicces, hogy elvileg ugye legfrissebb, aztán közben a Seahawks úgy tökutolsó, hogy IRL a fél ligánál jobbak, ráadásul pont eleinte gyengélkedtek és azóta királyok 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Én mindenféleképpen a mellett vagyok, h mindenki magának húzhasson csapatot, és legyen értelme az idén elért eredményeknek. Kérdés h mennyi újonc lenne, mert ha csak 1-2 akkor én betenném őket az elejére v az alsóház és a PO csapatok közé. Ha több akkor kell valami okos megoldás.
Viszont az azután szezonra mindenképp javasolnám, h csak a kialakult draft sorrend után húzzanak az újak, nem kibaszásból, csak ha már valaki "megküzdött" a draft pickjéért akkor húzzon is ott, az újak meg válasszanak a végén. Mondom, ezt a következő utáni szezontól lenne érdemes bevezetni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na akkor
Problémák:
1.) a gyökerek (mi) már bizonyítottuk, hogy van még hova fejlődnünk madden-ügyileg, a mérleg mindent elárul.
2.) az újoncok játéktudását senki nem ismeri.
3.) a draft azért lett kitalálva, hogy kiegyensúlyozottabbá tegye a ligát. de simán lehet, hogy valamelyik, vagy akár több újonc is sonkai magasságokban játszik. ebben az esetben egy kurvaerős csapattal ők nyilván nagyot robbantanának.
4.) a PO-ba bejutott csapatoknak (főleg a top4-nek) kb teljesen mindegy melyik csapattal játszanak, így őket nem nagyon mozgatja a draftpozíció kérdése (pláne, hogy most az utolsó eléréséért harcolnak)
___________________________________

Megoldások:
1.) draftsorrend előző bajnokság szerint, 1/1 zoli, majd a győztes után az újoncok random módra.
2.) újoncok elöl, utánuk draftsorrend
3.) draftsorrend, újoncok, PO csapatok
4.) full random draftpozíció mindenkinek
5.) full random csapat mindenkinek

Pro/Kontra:
1.) + új vendég mosogat, ezutáni ligában majd nekik is lesz draftpozíció ez van, life is a bitch
- pöcsök vagyunk, hogy nem engedjük előre az újoncokat
2.) + jó arcok vagyunk, semelyik újonc nem szólhat egy szót sem
- régiek zsörtölődnek, mert bár egész szezon alatt arról volt szó, hogy nem baj, ha szar voltál, jövőre húzol olyan csapatot, amelyikkel jobb leszel (úgyse), bocsi mégsem, szopjál csak a buffaloval
3.) + mindenki happy, aki szar volt esélyt kap h ne legyen az, újoncokkal nem baszunk ki teljesen, többieknek meg kb pont mindegy.
- hátha nem mind1
4.) + szerintem nincs
- mi értelme így a draftnak?
5.) + nagy eséllyel senki sem azt kapja akit kinézett, bele kell lendülni a dolgokba, kitapasztalni a csapatot, és így a törpök élete nem csak játék és mese
- lásd. feljebb, biagio megkaphatja a GB-t is akár...
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
amúgy ez nem igaz, az lenne a fair, ha az újoncok játszanának egy meccset valakikkel az meg tudná ítélni, hogy hova tegyük be őket..brk
És Te mondjuk egy ilyen meccsen mindent beleadnál az újonc helyében a minél szarabb draftpozíció érdekében? :rolleyes:

de most már én is oda hajlok, hogy random csapat mindenkinek. aki jó az úgyis megveri a másikat, aki meg szar az lehet az eagles-el is vagy a chiefssel is úgyis szopja a brét.brk
Hát ha nekem valami random csapatot akartok megszabni akkor asszem fel is mondok 😐

Nem variálunk sokat az újak legelöl utána meg fordított sorrend. ha más nem a rutin mellettetek szól, tavaly is elől voltak az újoncok úgy lenne a fair ha most is így lenne.eaglesmcnabb
Én is ezt a megoldást javasolnám!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
random csapat helyett, random sorrend inkább. egyébként én is megtaláltam a jó kis sleeper csapatomatlol
szerintem az újoncok helyét kellene randomizálni csak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
random csapat helyett, random sorrend inkább. egyébként én is megtaláltam a jó kis sleeper csapatomat

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ha valaki ki meri húzni előlem a csapatomat agyonütöm 😀
Nem variálunk sokat az újak legelöl utána meg fordított sorrend. ha más nem a rutin mellettetek szól, tavaly is elől voltak az újoncok úgy lenne a fair ha most is így lenne.eaglesmcnabb
amúgy ez nem igaz, az lenne a fair, ha az újoncok játszanának egy meccset valakikkel az meg tudná ítélni, hogy hova tegyük be őket.

de most már én is oda hajlok, hogy random csapat mindenkinek. aki jó az úgyis megveri a másikat, aki meg szar az lehet az eagles-el is vagy a chiefssel is úgyis szopja a brét
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Úgyis a commish szava dönt :cool:Rataxes
Aki minő meglepő, holnap érkezik Győrbe, mivel éppen tárgyalásokat fogunk folytatni erről a témáról 😊 Két forralt bor és meggyőztem. Falconst úgyse viszi el előle senki 😊Deny
Nem hiszem hogy Shawnka ilyen olcsón eladja a becsületét 😛 Ha igen ellenkorrumpálok pár siggel 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha valaki ki meri húzni előlem a csapatomat agyonütöm 😀
Nem variálunk sokat az újak legelöl utána meg fordított sorrend. ha más nem a rutin mellettetek szól, tavaly is elől voltak az újoncok úgy lenne a fair ha most is így lenne.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Úgyis a commish szava dönt :cool:Rataxes
Aki minő meglepő, holnap érkezik Győrbe, mivel éppen tárgyalásokat fogunk folytatni erről a témáról 😊 Két forralt bor és meggyőztem. Falconst úgyse viszi el előle senki 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Úgyis a commish szava dönt :cool:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hagy válasszanak ők is, hagyunk nekik 18 csapatot.

De inkább tudom hogy igazságos. Feltételezzük, hogy a rookiek nem olyan bénák, mint mi, így akik nem jutottak rájátszásba, övék az első 8 pick. Aztán random vagy jelentkezési sorrendben jönnek rookiek, majd a playoff résztvevők.Deny
erre én is gondoltam amúgy, csak bonyolultnak tűnt. de nem az, legyen így.brk
Diszlájk.Rataxes
Le lesztek szavazva, több a nem PO-s, mint a PO-s 😛
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hagy válasszanak ők is, hagyunk nekik 18 csapatot.

De inkább tudom hogy igazságos. Feltételezzük, hogy a rookiek nem olyan bénák, mint mi, így akik nem jutottak rájátszásba, övék az első 8 pick. Aztán random vagy jelentkezési sorrendben jönnek rookiek, majd a playoff résztvevők.Deny
erre én is gondoltam amúgy, csak bonyolultnak tűnt. de nem az, legyen így.brk
Diszlájk.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Hagy válasszanak ők is, hagyunk nekik 18 csapatot.

De inkább tudom hogy igazságos. Feltételezzük, hogy a rookiek nem olyan bénák, mint mi, így akik nem jutottak rájátszásba, övék az első 8 pick. Aztán random vagy jelentkezési sorrendben jönnek rookiek, majd a playoff résztvevők.Deny
erre én is gondoltam amúgy, csak bonyolultnak tűnt. de nem az, legyen így