Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vajon ki találja el, hogy kik vagyunk és hol? 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Három GM egy képen, az ilyen ritkaságszámba megy. 😀 Nesztek:

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
22.00 körül vevő lennék egy edzőmeccsre az újdonsült csapatommal. 😉eaglesmcnabb
én benne lennék, mert tesztelnem kell nekem is a köv szezonra

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nemám készülnél a jelenlegivel életed meccsére 😀shawnka
Minek?
1.: Esélytelen
2.: az alapvető célomat elértem, sőt továbbmentem első körben
3.: Készülök a kövi szezonra, hogy ne csak OPoy címet, hanem MVP címet is szerezzek 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
nemám készülnél a jelenlegivel életed meccsére 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
22.00 körül vevő lennék egy edzőmeccsre az újdonsült csapatommal. 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én pedig akkor a holnapi nap folyamán remélhetőleg befejezem a statokat, és akkor lehet majd szavazni a jelöltekre 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Annak érdekében, hogy minél többen legyünk és legyen ideje is mindenkinek átgondolni, MOSTANTÓL lehet feliratkozni az új szezonra. Ez leginkább az újaknak szól, a régieket naívan és automatikusan már fel is írtam, így a draftsorrend eleje is megvan már. Remélem senki nem lép vissza közületek 😊

Egy szó mint száz, ha csatlakoznál a ligához, akkor jelezd 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
nem tudom miről beszélsz Ricky 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érdekes egy meccs volt, benne volt az egész idei szezonom 😊
Offense kegyetlen fos volt, de először életemben bepróbáltam a játékban a WR-reverse futást, ha tegnap Sónka már úgyis emlegette 😊 Bejött, mondhatni, mert D-Jax egy 55 yardos TD-t futott belőle. Cserébe túloldalt Graham elkezdett játszani, elkapás után 2 tackleből kiszabadult, majd berobogott. Ez aztán egész meccsre jellemző volt, azaz Grahamet nem tudták fogni, közel 200 elkapott yarddal zárt, pedig lol inkább futott. Young dobott már első félidőben is egy nagyon buta passzt, de igazából elkapók is buták voltak, szinte semmit nem szedtek le (DeSean szokásosan bepróbálta azt a módszert, hogy egy kézzel visszafelé ütöm a passzt). 2 perccel a vége előtt 21-21-nél fantasztikusat védekezett lol, szinte safety lett, punt után félpályáról jöhetett is. Védelmem összekapta magát és még FG távolságba se engedtük be. Volt jó fél perc, Young-time, gyorsan el is adta, közelről meg mezőnygólig elvitte lol. Az utolsó 10 másodpercben pedig nem történt csoda, se DeSean, se Maclin nem kapta el a flyt, meg semmilyen mélységi passzt.
Grat lolnak!

Sónka meg mondjon le, 2-10 után vereségért nem jár W, 2-11 a záró mérlegem, sajnos 1/1 nem lett meg az évközi fellángolás miatt, de 1/2-re is új kedvencem vagy Eagles elérhető lesz 😊
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
az alapszakasz zárómeccse:

Eagles - Saints 21 - 24

hát kemény egy meccs volt, a pickek döntöttek. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Bocs srácok, tegnap regenerálódtam ma meg "strandoltam", most értem haza és épp az elalvás küszöbén állok... Holnap valamikor jó Neked Amadeus?Rataxes
ja, jó lesz holnap. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny, ha sikerül, még idén jó lenne letudni az alapszakaszt. 😀lol
Sorry, tegnap az elnyuló tárgyalások, majd este koncert kivett minden erőt belőlem, de most fent vagyok jó sokáig hamachin, ha ráérsz, gyere. Ellenben holnap este megyek dolgozni, azaz kb. 18:15-ig el kellene kezdeni, pénteken szintén, utána meg azt se fogom tudni, mi az a Madden napokig. 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bocs srácok, tegnap regenerálódtam ma meg "strandoltam", most értem haza és épp az elalvás küszöbén állok... Holnap valamikor jó Neked Amadeus?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
amúgy nem akarjátok Ratával lepörgetni a meccset? 😛shawnka
úgy tudom, hogy 27.-ig nem ért rá, azóta meg nem találom. De én is szeretném már.

De lehet csak engem köt le túlzottan a roster management, kis biznisz itt, kis biznisz ott.... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
amúgy nem akarjátok Ratával lepörgetni a meccset? 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
a forralt bor finom volt, de sajnos nem sikerült megegyeznünk, így TO továbbra is igazolhatatlan szabadügynök státuszban marad.

a draft kérdéshez: a beékelődős megoldás tetszik. aki PO-ba jutott az úgyis hátul húzna, nekem meg tökmindegy, mert ígyisúgyis utolsó helyen leszek 😛shawnka
ha bármikor tárgyalni szeretnél akkor nyitott vagyok. Tudod, vérbeli "bizniszmen" vagyok. 😉 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Deny, ha sikerül, még idén jó lenne letudni az alapszakaszt. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
a forralt bor finom volt, de sajnos nem sikerült megegyeznünk, így TO továbbra is igazolhatatlan szabadügynök státuszban marad.

a draft kérdéshez: a beékelődős megoldás tetszik. aki PO-ba jutott az úgyis hátul húzna, nekem meg tökmindegy, mert ígyisúgyis utolsó helyen leszek 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
És te meg jövőre nem a Bengalst irányítód. Korrekt igazából így 😊Deny
ha ebben megegyezünk akkor mindenem betrédelem h a Bengalst vihessem megint 😀Amadeus91
Igazából szeretnék végre egy autót, szerintem ha kapok egyet, akkor meg tudom győzni ma a commisht, hogy tiéd legyen a Cincy és TO.Deny
jó, azért itt nem az arab tulajok vannak... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ha minden GM, akkor kaptok fejenként 2 üveggel, cserébe T.O. 90 OVR 81s mezben a Bengals rosteren. 😛 😀

korrekt deal, nem? 😀

ja és 3 "éves" kontaktust "írnék alá" 😀Amadeus91
És te meg jövőre nem a Bengalst irányítód. Korrekt igazából így 😊Deny
ha ebben megegyezünk akkor mindenem betrédelem h a Bengalst vihessem megint 😀Amadeus91
Igazából szeretnék végre egy autót, szerintem ha kapok egyet, akkor meg tudom győzni ma a commisht, hogy tiéd legyen a Cincy és TO.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
És kinek fizetnéd be, minden egyes GM-nek? Mert akkor megkaphatod, de természetesen előtte belőjük mi a jelenlegi sebességét és a többit 😀Deny
ha minden GM, akkor kaptok fejenként 2 üveggel, cserébe T.O. 90 OVR 81s mezben a Bengals rosteren. 😛 😀

korrekt deal, nem? 😀

ja és 3 "éves" kontaktust "írnék alá" 😀Amadeus91
És te meg jövőre nem a Bengalst irányítód. Korrekt igazából így 😊Deny
ha ebben megegyezünk akkor mindenem betrédelem h a Bengalst vihessem megint 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha Shawnka megvehető 2 forralt borért akkor én 3 üveg extra minőségű német sörrel befizetnék Terrell Owens játékjogáért. 😀 😀 😀Amadeus91
És kinek fizetnéd be, minden egyes GM-nek? Mert akkor megkaphatod, de természetesen előtte belőjük mi a jelenlegi sebességét és a többit 😀Deny
ha minden GM, akkor kaptok fejenként 2 üveggel, cserébe T.O. 90 OVR 81s mezben a Bengals rosteren. 😛 😀

korrekt deal, nem? 😀

ja és 3 "éves" kontaktust "írnék alá" 😀Amadeus91
És te meg jövőre nem a Bengalst irányítód. Korrekt igazából így 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Ha Shawnka megvehető 2 forralt borért akkor én 3 üveg extra minőségű német sörrel befizetnék Terrell Owens játékjogáért. 😀 😀 😀Amadeus91
És kinek fizetnéd be, minden egyes GM-nek? Mert akkor megkaphatod, de természetesen előtte belőjük mi a jelenlegi sebességét és a többit 😀Deny
ha minden GM, akkor kaptok fejenként 2 üveggel, cserébe T.O. 90 OVR 81s mezben a Bengals rosteren. 😛 😀

korrekt deal, nem? 😀

ja és 3 "éves" kontaktust "írnék alá" 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha Shawnka megvehető 2 forralt borért akkor én 3 üveg extra minőségű német sörrel befizetnék Terrell Owens játékjogáért. 😀 😀 😀Amadeus91
És kinek fizetnéd be, minden egyes GM-nek? Mert akkor megkaphatod, de természetesen előtte belőjük mi a jelenlegi sebességét és a többit 😀Deny
elég szar az anélkül is 😀