Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Köszi a meccset rohadt izgalmas volt, a madden qrva anyjáról meg nem szeretnék beszélni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fetomy helyében nem szólnék semmit az idegességről

a WC körben Detroit Lions-Indianapolis Colts 36-35.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nekem ma is jó meg holnap is utána egyenlőre kérdéses mikor leszek gép közelben

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, akkor a napokban befejezem a stattáblázatot és előterjesztem a megszavazandó jelöltek listáját, majd a PO végén kihirdetésre kerülnek a díjazottak 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na megvót az uccsó alapszakasz-meccsem:

Baltimore Ravens - Detroit Lions 24 - 48

Nem volt rossz meccs annak ellenére, hogy az első félidő végén a saját hibámból eldőlt. 3mp-el a vége előtt hail mary-t dobtam térdelés helyett -> int return TD...bumm. -3 helyett -10, utána már nagyon erőltetnem kellett a passzokat, nem tudtam a saját játékomat játszani.
A futások egész jól le lettek fogva, de a hosszú passzokat megint nyeltem.

Összességében egyértelműen a jobb nyert, de lehetett volna szorosabb is. Sokkal.

Grat Eaglesmcnabb-nek 😊Bálesz
szerintem még az is benne volt az INTig, hogy simán kikapok.
És IGEN! Jason Hanson ett az egyetlen hibátlan Kicker! 😀 😛 Kár hogy ettől még simán kikapok WC körben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Szerintem kezdődhet a PO.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Na megvót az uccsó alapszakasz-meccsem:

Baltimore Ravens - Detroit Lions 24 - 48

Nem volt rossz meccs annak ellenére, hogy az első félidő végén a saját hibámból eldőlt. 3mp-el a vége előtt hail mary-t dobtam térdelés helyett -> int return TD...bumm. -3 helyett -10, utána már nagyon erőltetnem kellett a passzokat, nem tudtam a saját játékomat játszani.
A futások egész jól le lettek fogva, de a hosszú passzokat megint nyeltem.

Összességében egyértelműen a jobb nyert, de lehetett volna szorosabb is. Sokkal.

Grat Eaglesmcnabb-nek 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lement részemről is az alapszakasz, Farky jelezz hogy mikor jó majd neked

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én részemről 25-26-án is ráérek, mert annyira nem köt le ez az ünnep, viszont kajálni meg Madden közben is lehet 😀Farky
Piálni meg ajánlott is 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
én részemről 25-26-án is ráérek, mert annyira nem köt le ez az ünnep, viszont kajálni meg Madden közben is lehet 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Ebben az évben még van esély elkezdeni a PO-t?Biagio
😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Részemről szinte biztos hogy dec. 27 előtt nem tudok játszani... Egyébként meg van még vagy egy hét, akár még be is fejezhetjük a szezont idén 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ebben az évben még van esély elkezdeni a PO-t?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem azon ligatagjelöltek akik a haverjuk haverját is be kívánják protezsálni (mintha lett volna ilyen hozzászólás) lassan értesíthetik az érintetteket hogy Bowl.hu-s regisztráció szükséges a részvételhez 😊Rataxes
Ez nekem egyik barátomra vonatkozott, majd jelzem neki hogy regeljen ha akar játszani, különben nem bir 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem azon ligatagjelöltek akik a haverjuk haverját is be kívánják protezsálni (mintha lett volna ilyen hozzászólás) lassan értesíthetik az érintetteket hogy Bowl.hu-s regisztráció szükséges a részvételhez 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
egyébként nagyon durva, ha Fetomy jutott volna a PO-ba és pont Farky helyén, akkor a két WC meccsen megismétlődött volna az 1. forduló.

mik vannak...Amadeus91
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
egyébként nagyon durva, ha Fetomy jutott volna a PO-ba és pont Farky helyén, akkor a két WC meccsen megismétlődött volna az 1. forduló.

mik vannak...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elvileg jó a hamachim, fent is vagyok, csak felkiáltójeleket ír a nevetek mellett az miért lehet?
szerk.: "nem sikerült konfigurálni a hálózati adaptert." miatököm?
szerk2.: megoldottam a problémát jöhet a PO!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bálesz ha vagy mehet a meccs!eaglesmcnabb
Vagyok, majd írj rám hamachin 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bálesz ha vagy mehet a meccs!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
hiányzik még 2 meccs az alapszakaszból

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
még mindig nincs PO?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy meccset?Rataxes
áll még az ajánlat? 😀zoli123
Ááá... most nem igazán. Fenyőfaállítás, sörvásárlás még hátravan, ráadásul 20:00-tól fantasy NBA draft 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Valaki egy meccset?Rataxes
áll még az ajánlat? 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy meccset?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes