Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
NorbiLordi 17
😂 😂 poénból egyszer már majdnem beírtam korábban, de nem hittem el, hogy tényleg ez a gond 😀

sebaj, üdv a fórumon, fészbukos borítóképed miatt meg ez az eset el van nézve 😛shawnka
Nem nagyon játszottam még ilyen játékokkal, új volt ez még nekem 😊 Köszi szépen 😀

de ne rányomj, ha nem nyomj jobb vagy bal nyilat h kiválaszd melyik csapattal akarsz lenni, és azon az oldalon megjelenik majd a billentyűzet 😊Farky
Igen most így én is rájöttem már 😂 Na most lehet hülyének nézni 😀 Most már tudok én is irányítani, köszi a segítséget 😊NorbiLordi
tudjuk ám h nem volt semmi gondod vele csak így akartál minket tesztelni, és plusz HSz-ket gyűjteni 😀Farky
Így van 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Rámegyek a Play Now-ra, balra beteszi nekem pl. a Chicago-t, jobbra az Indianapolist, rányomok a Select Sides,ra ott középpen rányomok a billentyűzetre. Viszont a Profile résznél a menüből válasszam ki a profilom nevét vagy hagyjam None-on?NorbiLordi
de ne rányomj, ha nem nyomj jobb vagy bal nyilat h kiválaszd melyik csapattal akarsz lenni, és azon az oldalon megjelenik majd a billentyűzet 😊Farky
Igen most így én is rájöttem már 😂 Na most lehet hülyének nézni 😀 Most már tudok én is irányítani, köszi a segítséget 😊NorbiLordi
tudjuk ám h nem volt semmi gondod vele csak így akartál minket tesztelni, és plusz HSz-ket gyűjteni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
😂 😂 poénból egyszer már majdnem beírtam korábban, de nem hittem el, hogy tényleg ez a gond 😀

sebaj, üdv a fórumon, fészbukos borítóképed miatt meg ez az eset el van nézve 😛
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
fentebb azt írta, h kiválasztja az x csapatot egyik oldalra a Patset teszi neki a másikra, de azt tényleg nem írta h kiválasztaná h melyik csapattal és milyen vezérlővel akar játszani.Farky
Rámegyek a Play Now-ra, balra beteszi nekem pl. a Chicago-t, jobbra az Indianapolist, rányomok a Select Sides,ra ott középpen rányomok a billentyűzetre. Viszont a Profile résznél a menüből válasszam ki a profilom nevét vagy hagyjam None-on?NorbiLordi
de ne rányomj, ha nem nyomj jobb vagy bal nyilat h kiválaszd melyik csapattal akarsz lenni, és azon az oldalon megjelenik majd a billentyűzet 😊Farky
Igen most így én is rájöttem már 😂 Na most lehet hülyének nézni 😀 Most már tudok én is irányítani, köszi a segítséget 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
profil lényegtelen, én speciel hozzá sem szoktam nyúlni.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nem. csapatok kiválasztása után nyomtál balra/jobbra nyilat? billentyűzet be van dugva? 😀shawnka
fentebb azt írta, h kiválasztja az x csapatot egyik oldalra a Patset teszi neki a másikra, de azt tényleg nem írta h kiválasztaná h melyik csapattal és milyen vezérlővel akar játszani.Farky
Rámegyek a Play Now-ra, balra beteszi nekem pl. a Chicago-t, jobbra az Indianapolist, rányomok a Select Sides,ra ott középpen rányomok a billentyűzetre. Viszont a Profile résznél a menüből válasszam ki a profilom nevét vagy hagyjam None-on?NorbiLordi
de ne rányomj, ha nem nyomj jobb vagy bal nyilat h kiválaszd melyik csapattal akarsz lenni, és azon az oldalon megjelenik majd a billentyűzet 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Na leszedtem az NFL 08-at, de annál is ugyan az a hiba áll fent 😕 Lehet köze annak hozzá hogy nincsen fent DirectX?NorbiLordi
nem. csapatok kiválasztása után nyomtál balra/jobbra nyilat? billentyűzet be van dugva? 😀shawnka
fentebb azt írta, h kiválasztja az x csapatot egyik oldalra a Patset teszi neki a másikra, de azt tényleg nem írta h kiválasztaná h melyik csapattal és milyen vezérlővel akar játszani.Farky
Rámegyek a Play Now-ra, balra beteszi nekem pl. a Chicago-t, jobbra az Indianapolist, rányomok a Select Sides,ra ott középpen rányomok a billentyűzetre. Viszont a Profile résznél a menüből válasszam ki a profilom nevét vagy hagyjam None-on?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Na leszedtem az NFL 08-at, de annál is ugyan az a hiba áll fent 😕 Lehet köze annak hozzá hogy nincsen fent DirectX?NorbiLordi
nem. csapatok kiválasztása után nyomtál balra/jobbra nyilat? billentyűzet be van dugva? 😀shawnka
fentebb azt írta, h kiválasztja az x csapatot egyik oldalra a Patset teszi neki a másikra, de azt tényleg nem írta h kiválasztaná h melyik csapattal és milyen vezérlővel akar játszani.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Na leszedtem az NFL 08-at, de annál is ugyan az a hiba áll fent 😕 Lehet köze annak hozzá hogy nincsen fent DirectX?NorbiLordi
nem. csapatok kiválasztása után nyomtál balra/jobbra nyilat? billentyűzet be van dugva? 😀
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Na leszedtem az NFL 08-at, de annál is ugyan az a hiba áll fent 😕 Lehet köze annak hozzá hogy nincsen fent DirectX?
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
ha elindul a játék és megállítod, a játékon belüli menüből sem tudod állítani az irányítást? 08-cal ilyen problémám még nem volt, szerintem próbálj meg azzal játszani, a gépigénye elvileg ugyanaz, ráadásul ahhoz van friss roster is 😊Farky
Enged irányítást állítani. Mit állítsak mire? 😊NorbiLordi
Igazából azt tudom mondani, h próbálgasd, hátha valamelyikkel megy, bár én még ilyennel nem találkoztam. A 07-et nem lehet updatelni, a főképernyőnél, hátha az segít?Farky
Állítgattam nem ment, updateeltem, utánna se 😕 Nem tudom mi lehet, megpróbálom leszedni a 08-at.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Hát bemegyek a Play Now menübe, kiválasztom bal oldalra pl. a New York Jets, jobbra pedig alapból a New Englandet teszi mivel azt állítottam be kedvenc csapatként. Rányomok a Select Sidesra, majd a Play Gamere. Viszont ha beállítom az egyik csapatnál a Profilenál a sajátomat, vagy mindkettőnél, akkor is ez a probléma áll fent.NorbiLordi
ha elindul a játék és megállítod, a játékon belüli menüből sem tudod állítani az irányítást? 08-cal ilyen problémám még nem volt, szerintem próbálj meg azzal játszani, a gépigénye elvileg ugyanaz, ráadásul ahhoz van friss roster is 😊Farky
Enged irányítást állítani. Mit állítsak mire? 😊NorbiLordi
Igazából azt tudom mondani, h próbálgasd, hátha valamelyikkel megy, bár én még ilyennel nem találkoztam. A 07-et nem lehet updatelni, a főképernyőnél, hátha az segít?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
beállítottad h melyik csapatot akarod irányítani? Mivel játszol?Farky
Hát bemegyek a Play Now menübe, kiválasztom bal oldalra pl. a New York Jets, jobbra pedig alapból a New Englandet teszi mivel azt állítottam be kedvenc csapatként. Rányomok a Select Sidesra, majd a Play Gamere. Viszont ha beállítom az egyik csapatnál a Profilenál a sajátomat, vagy mindkettőnél, akkor is ez a probléma áll fent.NorbiLordi
ha elindul a játék és megállítod, a játékon belüli menüből sem tudod állítani az irányítást? 08-cal ilyen problémám még nem volt, szerintem próbálj meg azzal játszani, a gépigénye elvileg ugyanaz, ráadásul ahhoz van friss roster is 😊Farky
Enged irányítást állítani. Mit állítsak mire? 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Sziasztok.

Tegnap szereztem be a Madden NFL 07-et, és olyan gondom van hogy hiába indítok el egy játékot a Play Now menüpontban, amikor elindul a játék akkor nem engedi át nekem az irányítást a játék, hanem lejátsza magától. Mi lehet a gond? Köszi előre is a segítséget 😊NorbiLordi
beállítottad h melyik csapatot akarod irányítani? Mivel játszol?Farky
Hát bemegyek a Play Now menübe, kiválasztom bal oldalra pl. a New York Jets, jobbra pedig alapból a New Englandet teszi mivel azt állítottam be kedvenc csapatként. Rányomok a Select Sidesra, majd a Play Gamere. Viszont ha beállítom az egyik csapatnál a Profilenál a sajátomat, vagy mindkettőnél, akkor is ez a probléma áll fent.NorbiLordi
ha elindul a játék és megállítod, a játékon belüli menüből sem tudod állítani az irányítást? 08-cal ilyen problémám még nem volt, szerintem próbálj meg azzal játszani, a gépigénye elvileg ugyanaz, ráadásul ahhoz van friss roster is 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Sziasztok.

Tegnap szereztem be a Madden NFL 07-et, és olyan gondom van hogy hiába indítok el egy játékot a Play Now menüpontban, amikor elindul a játék akkor nem engedi át nekem az irányítást a játék, hanem lejátsza magától. Mi lehet a gond? Köszi előre is a segítséget 😊NorbiLordi
beállítottad h melyik csapatot akarod irányítani? Mivel játszol?Farky
Hát bemegyek a Play Now menübe, kiválasztom bal oldalra pl. a New York Jets, jobbra pedig alapból a New Englandet teszi mivel azt állítottam be kedvenc csapatként. Rányomok a Select Sidesra, majd a Play Gamere. Viszont ha beállítom az egyik csapatnál a Profilenál a sajátomat, vagy mindkettőnél, akkor is ez a probléma áll fent.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
ezt az új rostert valaki legyen olyan szíves és dobja fel egy fájlmegosztóra mert megint kezdi nálam h sérült a fájl :/Farky
mindjárt megcsinálomzoli123
köszi, este játszhatunk ha jóFarky
http://www.mediafire.com/?ejrzisg5bcmqj05 tessék, oksa most megyek Debrecenbe olyan 10, fél 11 re hazaérek ha neked még akkor is jó akkor benne vagyok 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ezt az új rostert valaki legyen olyan szíves és dobja fel egy fájlmegosztóra mert megint kezdi nálam h sérült a fájl :/Farky
mindjárt megcsinálomzoli123
köszi, este játszhatunk ha jó

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
ezt az új rostert valaki legyen olyan szíves és dobja fel egy fájlmegosztóra mert megint kezdi nálam h sérült a fájl :/Farky
mindjárt megcsinálom
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Sziasztok.

Tegnap szereztem be a Madden NFL 07-et, és olyan gondom van hogy hiába indítok el egy játékot a Play Now menüpontban, amikor elindul a játék akkor nem engedi át nekem az irányítást a játék, hanem lejátsza magától. Mi lehet a gond? Köszi előre is a segítséget 😊NorbiLordi
beállítottad h melyik csapatot akarod irányítani? Mivel játszol?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Sziasztok.

Tegnap szereztem be a Madden NFL 07-et, és olyan gondom van hogy hiába indítok el egy játékot a Play Now menüpontban, amikor elindul a játék akkor nem engedi át nekem az irányítást a játék, hanem lejátsza magától. Mi lehet a gond? Köszi előre is a segítséget 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
A Seahawks-al nem lehet benne játszani, úgyhogy szvsz kéne másik 😊fetomy
miért ne lehetne, én már játszottam vele, hasított is a Beast 😀Farky
múltkor kendivel akartunk egy hawks-cards derbit, de minden alkalommal kilépett, majd váltottam bears-re és úgy jó volt. de akkor lehet valami más hiba volt 😊fetomy
mondjuk egyszer nekem is lépett már ki seahawks meccsen, de játszottam is velük, bár lehet az az uninj. roster volt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a köv. szezont is ezzel a rosterrel toljuk végig?Farky
A Seahawks-al nem lehet benne játszani, úgyhogy szvsz kéne másik 😊fetomy
miért ne lehetne, én már játszottam vele, hasított is a Beast 😀Farky
múltkor kendivel akartunk egy hawks-cards derbit, de minden alkalommal kilépett, majd váltottam bears-re és úgy jó volt. de akkor lehet valami más hiba volt 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ezt az új rostert valaki legyen olyan szíves és dobja fel egy fájlmegosztóra mert megint kezdi nálam h sérült a fájl :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ma este 22:00 után lesz kedve valakinek 'edző' meccset játszani? 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha van továbbápdételt, akkor nyilván az lesz 😊shawnka
Ebből a dataman rosterből amivel a liga játszik ez a legújabb : http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251zoli123
próbáltad már az újat, kell hozzá új roster fájl v megy a 76-ossal is?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning