Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Most raktam fel a 3-as roster patchet mivel 1,2-t nem engedte mert valami régebbi fájlokat fájlalt hogy nem találja. A vicc a dologban hogy a kickoffnál lazán elrúgta fagyás nélkül, utánna a field goalnál viszont megint beakadt 😂

Billel nyomom de nem hiszem hogy az lenne a nyüge.

80-as roster se hiszem hogy segítene, hisz az csak a játékosokat cseréli le nem?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen joypadra gondoltam, akkor macerás ha nincs analóg joypad-ed, csak egyszerű
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja szerintem is biztos hogy nem Roster hiba esetleg még annyi hogy billentyűzettel játszol vagy joystick-al ? Bár ez sem hiszem hogy a hiba igazi forrása, de joystickal kicsit macerás a rúgásgravedigger
Macerás? Már miért lenne az? Szerintem semmi gond nincs vele... Már ha Joypadra gondolsz 😊 Ilyennel még nem próbáltam:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja szerintem is biztos hogy nem Roster hiba esetleg még annyi hogy billentyűzettel játszol vagy joystick-al ? Bár ez sem hiszem hogy a hiba igazi forrása, de joystickal kicsit macerás a rúgás
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
hát ha az alappal sem megy, akkor valami gép v beállítás gond lehet. Én még ilyennel nem találkoztam, csak szimplán szarul rugok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
NorbiLordi
melyik rostert használod? talán így lehet tudunk segíteni? a footballidiot-ról le lehet szedni az update 80-as rostert, próbáld meg azzal!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hm... Az szar 😊 Másik rosterrel esetleg?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát szerintem kifogytunk az ötletekből, ha megvolt a windows csere, megvolt a verzió csere, updatelted a játékot, tényleg fogalmam sincs mi lehet a gond... :/ Tibózz egy kicsit hátha segit 😀
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Cseréld le a 8-asra 😊Rataxes
De épp ez az hogy az NFL 08 ami fagy rúgásnál 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Cseréld le a 8-asra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Az mondjuk megeshet, nekem több ötletem nincs :/ De a kickoffnál is rosszalkodik vagy csak a field goal-nál, punt-nál meg az extra point-nál ? Menj neki minden negyedik kisérletnek meg a próbálkozz az összes TD után kétpontossal 😊 😊 😊gravedigger
Kickoffnál is, field goalnál is, puntnál is, minden esetben amikor labdát kell elrúgni. Na megpróbálok felhúzni másik Windowst, remélem jó lesz már, mert kezd tele lenni a hócipőm 😀NorbiLordi
A világi verziót (írott) ne updateld! próbáld ki és meglátod!GhostLead
Felraktam másik Wint, felraktam újra a játékot, de még mindig fagy rúgásnál. Ha nem updateelem akkor is, ha updateelem akkor is :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
http://ffmadden.wikia.com/wiki/Category:Roster/Franchise_Editors itt nézd meg hátha, én nem próbáltam egyiket sem.Farky
😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Madden roster editort honnan tudok leszedni? Linket tudna nekem küldeni valaki?
Előre is köszönöm!
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Na lekínlódtam még 1 verziót de ugyan az a hiba áll fent :/ Lehet bepróbálok 1 másik Windows fajtát felrakni, ami most van ugy is selejtes. Lehet az a gond.NorbiLordi
Az mondjuk megeshet, nekem több ötletem nincs :/ De a kickoffnál is rosszalkodik vagy csak a field goal-nál, punt-nál meg az extra point-nál ? Menj neki minden negyedik kisérletnek meg a próbálkozz az összes TD után kétpontossal 😊 😊 😊gravedigger
Kickoffnál is, field goalnál is, puntnál is, minden esetben amikor labdát kell elrúgni. Na megpróbálok felhúzni másik Windowst, remélem jó lesz már, mert kezd tele lenni a hócipőm 😀NorbiLordi
A világi verziót (írott) ne updateld! próbáld ki és meglátod!
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Na lekínlódtam még 1 verziót de ugyan az a hiba áll fent :/ Lehet bepróbálok 1 másik Windows fajtát felrakni, ami most van ugy is selejtes. Lehet az a gond.NorbiLordi
Az mondjuk megeshet, nekem több ötletem nincs :/ De a kickoffnál is rosszalkodik vagy csak a field goal-nál, punt-nál meg az extra point-nál ? Menj neki minden negyedik kisérletnek meg a próbálkozz az összes TD után kétpontossal 😊 😊 😊gravedigger
Kickoffnál is, field goalnál is, puntnál is, minden esetben amikor labdát kell elrúgni. Na megpróbálok felhúzni másik Windowst, remélem jó lesz már, mert kezd tele lenni a hócipőm 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem is lenne egy kérdésem egyébként, tudom már előttem is feltette valaki, de nem volt rá válasz, van valami egyéni beállitás a Maddenra ? Mert nem olyan érdekes már hogy All Pro-n vereség nélkül könnyedén végigjátszom a szezont, de All Maddenon szinte lehetetlen megfogni a gépet...tudok ott is győzni de kb mindig ilyen 35-38 ra...szóval csak offense-ről szól az egész meccs, az meg azért nem valami izgalmas :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na lekínlódtam még 1 verziót de ugyan az a hiba áll fent :/ Lehet bepróbálok 1 másik Windows fajtát felrakni, ami most van ugy is selejtes. Lehet az a gond.NorbiLordi
Az mondjuk megeshet, nekem több ötletem nincs :/ De a kickoffnál is rosszalkodik vagy csak a field goal-nál, punt-nál meg az extra point-nál ? Menj neki minden negyedik kisérletnek meg a próbálkozz az összes TD után kétpontossal 😊 😊 😊
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Na lekínlódtam még 1 verziót de ugyan az a hiba áll fent :/ Lehet bepróbálok 1 másik Windows fajtát felrakni, ami most van ugy is selejtes. Lehet az a gond.
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Jól van akkor lekínlódok még egy verziót, remélem jó lesz 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem keress egy másikat neten, töltsd le és rakd fel ez helyett, azért nem árt ha birsz rúgni Maddenben 😊
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Letöltöttem 😊 Igen updateeltem de nem használt. Lehet így is élvezni a játékot csak rúgásokat el lehet felejteni :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor nemtom mi lehet a baj, a játékot vásároltad vagy letöltötted valahonnan ? Mert akkor esetleg abban lehet a hiba, mármint a letöltött verzióban. 08-assal játszol ugye ? Updatelni próbáltad már ?
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
43-6 Rookien sikerült, inkább arra állítottam mivel még nagyon kezdő vagyok ilyen téren 😊

Mindent tökéletes visz, akármi van sose akadozik, csak amikor a labdát kellene elrúgni. Mindent levettem minimumra de akkor is ez van.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lejátszottam első meccsem, csapatom a Pats lett, ellenfél a Miami. Egy laza 43-6ra legyőztem őket, 7 touchdownt futottam 😀 Ami viszont zavaró volt hogy mikor a labdát kellett elrúgni akkor mindig befagyott a játék, amit csak az Alt+Tab komcinációval tudtam továbbléptetni, így a Field Goalok közül is csak 1 sikerült, az is vakon. Hiába nyomtam egy updatet a főképernyőnél, a hiba továbbra is fent áll 😕NorbiLordi
Ez szerintem már géphiba, vagy alap esetben szépen viszi a játékot ? Milyen fokozaton sikerült az a 43-6 ? 😊
több mint 12 éve
NorbiLordi 17
Lejátszottam első meccsem, csapatom a Pats lett, ellenfél a Miami. Egy laza 43-6ra legyőztem őket, 7 touchdownt futottam 😀 Ami viszont zavaró volt hogy mikor a labdát kellett elrúgni akkor mindig befagyott a játék, amit csak az Alt+Tab komcinációval tudtam továbbléptetni, így a Field Goalok közül is csak 1 sikerült, az is vakon. Hiába nyomtam egy updatet a főképernyőnél, a hiba továbbra is fent áll 😕